|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 15:31:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

Bijeljina, etno selo Stanišići. Ja se zaljubila u to mjesto user posted image


To mi je sljedeca destinacija jedva cekamuser posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 15:35:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

je li iko bio na jezeru smoluca...mm hoce da lovi, a ja da uzivam...a Andrejevic da pravi kule u pijeskuuser posted image user posted image ...ne fakat...zanima me kako je...mogu li s djetetom...na slikama izgleda ok sto sam googlala ...zanima me je li minirano...mm kaze da nije...al ja njemu nis ne vjerujemuser posted image ...je li prljavo...i tako to



info iz prve ruke user posted image ...
jezero je na pet min od Lukavca autom.jezero je pod privatnom koncesijom.za sve aranzmane dogovaras se sa gazdom Edom .sto se tice uredjenja....jezero i okolo suma sa uredjenim placevima.postoje plaze bez ugostiteljskih objekata.(morat ces kuhati user posted image )
nije prljavo i minirano.napaja se sumskim potokom.ima ribe i dominira saran.

A ko bi drugi znaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E sad mi ti reci...sta se ja s Edom moram dogovoritiuser posted image ...mislim, mi mozemo samo banuti...je li tako...

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 15:41:00   
de_de
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

je li iko bio na jezeru smoluca...mm hoce da lovi, a ja da uzivam...a Andrejevic da pravi kule u pijeskuuser posted image user posted image ...ne fakat...zanima me kako je...mogu li s djetetom...na slikama izgleda ok sto sam googlala ...zanima me je li minirano...mm kaze da nije...al ja njemu nis ne vjerujemuser posted image ...je li prljavo...i tako to



info iz prve ruke user posted image ...
jezero je na pet min od Lukavca autom.jezero je pod privatnom koncesijom.za sve aranzmane dogovaras se sa gazdom Edom .sto se tice uredjenja....jezero i okolo suma sa uredjenim placevima.postoje plaze bez ugostiteljskih objekata.(morat ces kuhati user posted image )
nije prljavo i minirano.napaja se sumskim potokom.ima ribe i dominira saran.



Cula sam za to jezero (iz Lukavca sam), al nisam znala da je uredjeno, ako vam se ne svidi uvijek mozete otici na Bistaracko jezero (Ontarion), uredjeno je, muz moze pecati (al mora platiti dozvolu), imas restoran, natkrivena mjesta za rostilj i rostilje, puno zelenila... mi odemo sa Kenom i bas se odmorimo:))
A obavezno javi kako je u Smolucoj:))


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 19:29:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aldi

Meni su Umoljani fantastični. Ima jedan novootvoreni objekat mi smo ga kao grupa unajmili za Novu godinu i za Prvi maj i bilo je super. To je mali motelčić, vrlo ugodan pogled prelijep, sobe super ima i wc. Može se dogovoriti i da vam oni kuhaju ili da vi donesete svoju hranu. može se doci i vikendima i kada god. Ako je neko zainteresovan imam mob pa probajte.
user posted image user posted image user posted image

mi smo isli danas u umoljane i bilo nam je bas fino. ne znam na koji si objekat mislila- mi smo isli u neki pod imenom koliba, al nije motel vec kao planinska kucica. nismo vidjeli taj moteluser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 9:50:12   
princeza
I mi smo bili juce u umoljanima pili kahvu nismo se nesto puno zadrzavali  jer smo imali u sinanovicima organizovan izlet sa planinarskim drustvom,a i  vrijeme je bilo odlicno..

_____________________________

Mamina curica 30.01.2009
Mamin djecak 29.07.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 9:52:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: princeza

I mi smo bili juce u umoljanima pili kahvu nismo se nesto puno zadrzavali  jer smo imali u sinanovicima organizovan izlet sa planinarskim drustvom,a i  vrijeme je bilo odlicno..

a gdje ste vi pili kahvu, jesmo li se vidjeli?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu princeza)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 9:53:37   
teacher75
kako je u sinanovicima, nisam ni tamo nikad bila?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 10:10:34   
Anoniman
a kako vi znate gdje se moze hodati a gdje neuser posted image ...mislim,mene je fakat strah mina...moja kuma je u planinarskom drustvu,ona kad mi prica.. tu kao mozes sigurno...samo nemoj ici tom i tom stranom...ma zdravo...cim ima TA strana, nema mene u tom dijelu...nema teorije...ja po vilsonovom iskljucivo po betoniranom dijelu hodam...ili vrelo bosne...cim ja znam da su cistili neki dio za mene je mrtav...ja se ne mogu opustiti

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 10:22:45   
princeza
kahvu smo pili kod jednih jako ljubaznih domacina mislim u privatnoj kuci a neznam da li smo se sreli,moguce.A sto se tice mina DADADA mene isto  strah i ja samo po betonu i kamenju hodam,gore je lijepo imaju bungalovi i lijep krajolik.Tek sam se uclanila ne hodam ja previse jer malecka ne moze izdrzati,uglavnom setamo gdje i auta prolaze putem.Dosta nesto napisah i uduzih

_____________________________

Mamina curica 30.01.2009
Mamin djecak 29.07.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 10:29:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: princeza

kahvu smo pili kod jednih jako ljubaznih domacina mislim u privatnoj kuci a neznam da li smo se sreli,moguce.A sto se tice mina DADADA mene isto  strah i ja samo po betonu i kamenju hodam,gore je lijepo imaju bungalovi i lijep krajolik.Tek sam se uclanila ne hodam ja previse jer malecka ne moze izdrzati,uglavnom setamo gdje i auta prolaze putem.Dosta nesto napisah i uduzih

ni mi se ne zavlacimo, vec uglavnom setamo gdje je put neki, ovo smo setali do vodenica u umoljanima, pretpostavljam da tamo i seljani hodajuuser posted image a mi smo sjedili u nekom nedavno otvorenom objektu koliba- fino jeuser posted image i mi smo se umorili jer smo uglavnom nosali lanu a mm je jos imao i opremu za fotografisanje, pa smo oboje crkli, al vrijedilo jeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu princeza)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 11:18:23   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

a kako vi znate gdje se moze hodati a gdje neuser posted image ...mislim,mene je fakat strah mina...moja kuma je u planinarskom drustvu,ona kad mi prica.. tu kao mozes sigurno...samo nemoj ici tom i tom stranom...ma zdravo...cim ima TA strana, nema mene u tom dijelu...nema teorije...ja po vilsonovom iskljucivo po betoniranom dijelu hodam...ili vrelo bosne...cim ja znam da su cistili neki dio za mene je mrtav...ja se ne mogu opustiti



potpis, doduse ja sam se na vilsonovom opustila, ali mije jako dugo trebalo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Turističke destinacije u BiH
29.5.2011 12:11:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

a kako vi znate gdje se moze hodati a gdje neuser posted image ...mislim,mene je fakat strah mina...moja kuma je u planinarskom drustvu,ona kad mi prica.. tu kao mozes sigurno...samo nemoj ici tom i tom stranom...ma zdravo...cim ima TA strana, nema mene u tom dijelu...nema teorije...ja po vilsonovom iskljucivo po betoniranom dijelu hodam...ili vrelo bosne...cim ja znam da su cistili neki dio za mene je mrtav...ja se ne mogu opustiti


Uh i ja sam ista drzim se asfalta ili kad sigurno znam da je  ugazenim puticem prosla masa ljudi inace ne  zalazim nigdje sta ja znam gdje ko sta ostavio iza sebe

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Turističke destinacije u BiH
2.6.2011 10:30:06   
taurus
zaboravih javiti, i mi smo u subotu bili u umoljanima, a blue rose je tako dobro objasnila put da sam imala osjećaj da sam već bila tamo, blue rose hvala još jednom

vidim bila je i tiki i princeza pa ne znam kako se nismo vidjeliuser posted image
baš su ti umoljani veliki user posted image user posted image user posted image

mi smo bili u nekoj kao kolibici-prođe se pored dzamije i nastaviš ravno bez skretanja, ispred ima bašta za sjedenja a pored je livada sa ljuljačkama i rekviziztima za djecu
vlasnici imaju pored i jednu kućicu sa tri sobe na spratu koju izdaju, ulazili smo da vidimo i meni se sviđa, noćenje je 15 km po osobi
ja nisam puno hodala jer je nezgodno sa kolicima, ali su mm i R išli sa našim preijateljima u obilazak sela

uglavnom meni je bilo prelijepo, uživala sam i u vožnji jer su predjeli prekrasni, a stajali smo na jednom uzvišenju prije sela odakle ja pogled fantazija (kao da si na alpamauser posted image )

svima bih preporučila da obavezno posjete i bijambare i umoljane
i ne znamo koliko lijepim mjesta ima u ovoj našoj BiH

molim prijedlog za slijedeći izlet user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Turističke destinacije u BiH
2.6.2011 13:19:15   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: taurus

zaboravih javiti, i mi smo u subotu bili u umoljanima, a blue rose je tako dobro objasnila put da sam imala osjećaj da sam već bila tamo, blue rose hvala još jednom

vidim bila je i tiki i princeza pa ne znam kako se nismo vidjeliuser posted image
baš su ti umoljani veliki user posted image user posted image user posted image

mi smo bili u nekoj kao kolibici-prođe se pored dzamije i nastaviš ravno bez skretanja, ispred ima bašta za sjedenja a pored je livada sa ljuljačkama i rekviziztima za djecu
vlasnici imaju pored i jednu kućicu sa tri sobe na spratu koju izdaju, ulazili smo da vidimo i meni se sviđa, noćenje je 15 km po osobi
ja nisam puno hodala jer je nezgodno sa kolicima, ali su mm i R išli sa našim preijateljima u obilazak sela

uglavnom meni je bilo prelijepo, uživala sam i u vožnji jer su predjeli prekrasni, a stajali smo na jednom uzvišenju prije sela odakle ja pogled fantazija (kao da si na alpamauser posted image )

svima bih preporučila da obavezno posjete i bijambare i umoljane
i ne znamo koliko lijepim mjesta ima u ovoj našoj BiH

molim prijedlog za slijedeći izlet user posted image



Baš mi je drago što vam se svidjelo, i što ste brzo našli. I mi smo bili u toj kolibici, prelije je.
Ja bih predložila i Sinanoviće, samo na drugoj strani od Umoljana.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Turističke destinacije u BiH
2.6.2011 14:55:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

zaboravih javiti, i mi smo u subotu bili u umoljanima, a blue rose je tako dobro objasnila put da sam imala osjećaj da sam već bila tamo, blue rose hvala još jednom

vidim bila je i tiki i princeza pa ne znam kako se nismo vidjeliuser posted image
baš su ti umoljani veliki user posted image user posted image user posted image

mi smo bili u nekoj kao kolibici-prođe se pored dzamije i nastaviš ravno bez skretanja, ispred ima bašta za sjedenja a pored je livada sa ljuljačkama i rekviziztima za djecu
vlasnici imaju pored i jednu kućicu sa tri sobe na spratu koju izdaju, ulazili smo da vidimo i meni se sviđa, noćenje je 15 km po osobi
ja nisam puno hodala jer je nezgodno sa kolicima, ali su mm i R išli sa našim preijateljima u obilazak sela

uglavnom meni je bilo prelijepo, uživala sam i u vožnji jer su predjeli prekrasni, a stajali smo na jednom uzvišenju prije sela odakle ja pogled fantazija (kao da si na alpamauser posted image )

svima bih preporučila da obavezno posjete i bijambare i umoljane
i ne znamo koliko lijepim mjesta ima u ovoj našoj BiH

molim prijedlog za slijedeći izlet user posted image


joj a mi nismo vidjeli tu kolibicu sa rekvizitimauser posted image user posted image user posted image mi smo prosli pored dzamije pa lijevo skrenuli u objekat zvani koliba- tamo nema ljuljacki, sad mi je bas zao, jer ko zna kada cemo opet ici, malo je podaleko a i ima puno okuka, meni je muka bilo a sreca lana je spavala pa joj nije bila muka inace bi sigurno povracala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Turističke destinacije u BiH
2.6.2011 14:57:48   
taurus
vidjela sam i ja to skretanje, a ne znam ni zašto smo mi produžili ravnouser posted image
mm je vozio i kaže hajde da obiđemo selo i tako dođosmo do te kolibice

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Turističke destinacije u BiH
2.6.2011 15:22:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

vidjela sam i ja to skretanje, a ne znam ni zašto smo mi produžili ravnouser posted image
mm je vozio i kaže hajde da obiđemo selo i tako dođosmo do te kolibice


ma mi smo vidjeli putokaz za objekat Koliba i nismo vidjeli gdje je neki drugi objekat, a meni bilo muka pa nismo mogli da se vozamo i trazimo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Turističke destinacije u BiH
2.6.2011 15:31:05   
palachinken
Šta ima u radijusu sat vožnje oko Zenice, a da je trudnica-friendly?
Nema mora ove godine, ali planiram otići u onaj vodeni park Ribica u Vitezu, otvara se 15.6. Prošli vikend smo obilazili gradine, odavdje do Doboja, možda odemo do Balkane, doduše to mi je podaleko već...


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Turističke destinacije u BiH
10.6.2011 14:54:19   
aldi
Evo i mene. Ja sam juče išla do Umoljana i za taj novi objekat je postavljena tabla tj. putokaz. Meni je fantastično. Ima prelijepu terasu i što je najvažnije do kada ima sunca u selu tu grijedo zadnjeg daška. Što se tiče rekvizita za djecu vlasnik nam je rekao da će i to uskoro biti. Sad za sad ima pjesak lopatice i kantice. Jedini objekat koji kad je smještaj u pitanju ima wc unutra i tuš kabinu. hrana predobra. Bila sam ja i u ta dva dole, mei je ovaj skroz ok a rekla bih da su i cijene hrane povoljnije.
Nadam se da ćemo se sresti.
Uskoro će im biti gotova i web stranica, kad saznam javim vam.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Turističke destinacije u BiH
10.6.2011 20:13:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aldi

Evo i mene. Ja sam juče išla do Umoljana i za taj novi objekat je postavljena tabla tj. putokaz. Meni je fantastično. Ima prelijepu terasu i što je najvažnije do kada ima sunca u selu tu grijedo zadnjeg daška. Što se tiče rekvizita za djecu vlasnik nam je rekao da će i to uskoro biti. Sad za sad ima pjesak lopatice i kantice. Jedini objekat koji kad je smještaj u pitanju ima wc unutra i tuš kabinu. hrana predobra. Bila sam ja i u ta dva dole, mei je ovaj skroz ok a rekla bih da su i cijene hrane povoljnije.
Nadam se da ćemo se sresti.
Uskoro će im biti gotova i web stranica, kad saznam javim vam.

znas li slucajno kako se zove taj objekat jer mi smo samo vidjeli putokaz za "Kolibu" a tamo nije bilo nikakvih rekvizita

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Turističke destinacije u BiH
13.6.2011 9:22:24   
aldi
Taj objekat se zove Pansion Umoljani, bili smo i ovaj vikend i sada imaju putikazi.Pjesak je ispred objekta i djeca se fino igraju, od domaćina uvijek neko i pripazi djecu

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.6.2011 15:04:37   
virgulina
drage moje , ja sam iz Vojvodine i htjela bih da odem u Visoko , kazite mi molim vas da li mi vrijedi ici tamo ili da prespavamo u Sarajevo , mislim svakako bi par dana bili u Sarajevu a kada krenemo kuci da l nam je dosta samo par sati u Visokom il nam treba cijeli dan
ih , al sam ga sad napisala user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.6.2011 16:30:37   
virgulina
sad sam gledala neki sajt Visokog , nocenje sa doruckom , ima samo tri neka pansiona , sta li su  i kosta 50 KM a apartman , nad dvoje plus dijete 120 KM
mislim da cu Visoko ostavit za drugi put , kad piramide iskopaju do kraja a ostat u Sarajevu dan duze

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.6.2011 16:55:35   
maja78 RR
hahhaha dobra si

a Visoko ti je na 20 minuta od Sarajeva tako da ne moras tamo nociti, duze ti treba od ilidze do carsije nego kad izadjes iz sarajeva do visokog

a odakle si iz Vojvodine?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.6.2011 23:24:27   
mama75
IZVORNA PORUKA: aldi

Taj objekat se zove Pansion Umoljani, bili smo i ovaj vikend i sada imaju putikazi.Pjesak je ispred objekta i djeca se fino igraju, od domaćina uvijek neko i pripazi djecu

user posted image ovo me bas obradovalo!!!

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *