|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 10:09:01   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Mi po drugi put bili u Fojnici i prezadovoljni, milina, ljepota, vazduh, priroda, bazeni, ljudi i ugostiteljstvo, sve za 10!

I mi idemo odmah poslije Bajrama. Djana, jeste li vi nocili? Gdje? Kakve su cijene?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 11:03:10   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Mi po drugi put bili u Fojnici i prezadovoljni, milina, ljepota, vazduh, priroda, bazeni, ljudi i ugostiteljstvo, sve za 10!

I mi idemo odmah poslije Bajrama. Djana, jeste li vi nocili? Gdje? Kakve su cijene?


Toplo preporučujem smještaj "Central" znači kuća u kojoj je kafić i restoran po istom imenu a gore na spratu sobe i apartmani, sve novo, jako udobno. Noćenje uz doručak 30km po osobi, polupansion 40 a puni 50km po osobi. Niti za jednu djevojčicu nismo plaćali noćenje, a doručkovale su sa nama zajedno (dovoljna porcija).

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Turističke destinacije u BiH
7.6.2016 13:09:18   
Fico55
Bili smo u Međugorju user posted image već sto godina govorimo da ćemo ići i nikako se uskladiti...bilo je prekrasno, toliko sam sretna što sam imala mogućnost vidjeti sve što sam htjela...noćili smo u hotelu koji je prekrasan, a zaposlenici se ponašaju kao da ste jedini gost, daju vam apsolutnu pažnju i ono što se meni osobno svidjelo je to što vam se obraćaju imenom, a ne brojem sobe pa imate osjećaj kao da ste im zaista osoba, a ne neki broj...predivno iskustvo..

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.6.2016 21:58:22 >

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Turističke destinacije u BiH
7.6.2016 16:01:29   
salmana
WOW kako ofirna reklama!

Ja sam mislila da se u Medjugorje ide zbog Gospe a ne zbog dozivljaja hotela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fico55)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Turističke destinacije u BiH
7.6.2016 16:36:15   
ninuska

IZVORNA PORUKA: salmana

WOW kako ofirna reklama!

Ja sam mislila da se u Medjugorje ide zbog Gospe a ne zbog dozivljaja hotela user posted image user posted image user posted image


user posted image
I sama htjedoh napisati, al odustadoh :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Turističke destinacije u BiH
7.6.2016 21:54:42   
loptica7
E da...pored svega sto su napravili od Medugorja kao jednog svetista, sad treba i ovdje reklamirati hotele, restorane, suvenirnice i sl...user posted image

Idem dolje zbog svoje vjere... A ne da gledam koji je hotel bolji, koja usluga i sl... Gdje je nestala ta skromnost... Zna se zasto se ide u Medugorje.
Da idem u neko drugo svetiste (Medugorje mi je blizu) ne bih trazila hotel s 5 zvjezdica, gledala kako ce me tko oslovljavati... Znam zasto sam otisla tamo i to mi je najvaznije...

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Turističke destinacije u BiH
8.6.2016 8:25:45   
Fico55
Skroz ste krivo razumjeli...ja kad putujem negdje želim se i odmoriti kao čovjek pa ako već plaćam nek bude kako treba, u protivnom mogu na klupici spavati, a zaista nisam taj tip pa ko voli nek izvoli...nisam stavila u svrhu reklame, živim u Rijeci i nemam rodbine dolje niti bilo kakve koristi od toga nego sam htjela staviti link da vidi onaj koga zanima, da sam kopirala klasični link onda bi rekli da spamujem, nikad dobro...baš me briga, mislite si šta hoćete, ako sam nekome pomogla drago mi je da jesam!
LP i ugodan ostatak dana ;)

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 182
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *