|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:04:16   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja opet ne kontam ljubomoru nikako, jer ako neko hoce da prevari prevarice i ako si ljubomoran i ako nisi, i ako radi sa zenama i ako ne radi, meni je to sve stvar osobe i karaktera, ako neko nije karakter pokleknuce, ako je karakter i ako voli partnerku, da mu se skine pred njim druga nece je ni pogledati...


Moze biti tacno,ali svjedoci smo primjera i primjera koji govore suprotno.Covjek moze puno da voli svoju zenu,da je veoma stabilna licnost,ali ako se upusti u stalno drustvo zena,ne pazeci pri tome na ono sto moze uslijediti,moze se desiti nesto zbog cega ce se kajati.Nema danas Jusufa a.s koji ce nepokolebljivo odoljeti lijepoj `Zulejhi` moja teacherko.Tacno je da karakter igra veliku ulogu,ali taj karakter ne treba `iskusavati` i iritirati.Nekada sekunde budu presudne.A kada se covjek ohladi,pa pocne razmisljati mozgom a ne strascu,biva kasno.Shvati da je unistio i sebe i voljenu zenu.Mada,nismo svi isti.Nije samo bit hoce li neko prevariti ili ne,vec koliko se kloni onoga sto vodi prevari.
Ja samo molim Boga da me ne iskusa onim sto ne mogu podnijeti.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:06:27   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lalana


IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja opet ne kontam ljubomoru nikako, jer ako neko hoce da prevari prevarice i ako si ljubomoran i ako nisi, i ako radi sa zenama i ako ne radi, meni je to sve stvar osobe i karaktera, ako neko nije karakter pokleknuce, ako je karakter i ako voli partnerku, da mu se skine pred njim druga nece je ni pogledati...


Da, teacher, slazem se da ko je sklon da prevari, prevarit ce bio ti ljubomoran ili ne, ali ljubomora bude jednostavno usadjena u tebi, ne mogu ja to nesto kontrolisati da li da osjecam ili ne, jedino sto mogu raditi je krotiti svoje osjecaje i dusu da ne napravi neku glupost i da sve sa mjerom dozivljavam i ispoljavam.
S druge strane, ja ama bas nikako ne razumijem neljubomorne osobe, tesko mi povjerovati da je to moguce, valjda sto sam oduvijek bila takva, ne znam

moguce je, ja uopce nisam ljubomorna nikad bila, ni s momcima ni sa mmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:08:27   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja opet ne kontam ljubomoru nikako, jer ako neko hoce da prevari prevarice i ako si ljubomoran i ako nisi, i ako radi sa zenama i ako ne radi, meni je to sve stvar osobe i karaktera, ako neko nije karakter pokleknuce, ako je karakter i ako voli partnerku, da mu se skine pred njim druga nece je ni pogledati...


Moze biti tacno,ali svjedoci smo primjera i primjera koji govore suprotno.Covjek moze puno da voli svoju zenu,da je veoma stabilna licnost,ali ako se upusti u stalno drustvo zena,ne pazeci pri tome na ono sto moze uslijediti,moze se desiti nesto zbog cega ce se kajati.Nema danas Jusufa a.s koji ce nepokolebljivo odoljeti lijepoj `Zulejhi` moja teacherko.Tacno je da karakter igra veliku ulogu,ali taj karakter ne treba `iskusavati` i iritirati.Nekada sekunde budu presudne.A kada se covjek ohladi,pa pocne razmisljati mozgom a ne strascu,biva kasno.Shvati da je unistio i sebe i voljenu zenu.Mada,nismo svi isti.Nije samo bit hoce li neko prevariti ili ne,vec koliko se kloni onoga sto vodi prevari.
Ja samo molim Boga da me ne iskusa onim sto ne mogu podnijeti.

ma vala da mi se skine brad pitt, okrenula bih se user posted image user posted image user posted image prevariti bih samo mogla da sam reda radi s nekim, da nisam zadovoljna s njim, ali bih radije onda prekinula nego varala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:10:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja opet ne kontam ljubomoru nikako, jer ako neko hoce da prevari prevarice i ako si ljubomoran i ako nisi, i ako radi sa zenama i ako ne radi, meni je to sve stvar osobe i karaktera, ako neko nije karakter pokleknuce, ako je karakter i ako voli partnerku, da mu se skine pred njim druga nece je ni pogledati...


Moze biti tacno,ali svjedoci smo primjera i primjera koji govore suprotno.Covjek moze puno da voli svoju zenu,da je veoma stabilna licnost,ali ako se upusti u stalno drustvo zena,ne pazeci pri tome na ono sto moze uslijediti,moze se desiti nesto zbog cega ce se kajati.Nema danas Jusufa a.s koji ce nepokolebljivo odoljeti lijepoj `Zulejhi` moja teacherko.Tacno je da karakter igra veliku ulogu,ali taj karakter ne treba `iskusavati` i iritirati.Nekada sekunde budu presudne.A kada se covjek ohladi,pa pocne razmisljati mozgom a ne strascu,biva kasno.Shvati da je unistio i sebe i voljenu zenu.Mada,nismo svi isti.Nije samo bit hoce li neko prevariti ili ne,vec koliko se kloni onoga sto vodi prevari.
Ja samo molim Boga da me ne iskusa onim sto ne mogu podnijeti.

ma vala da mi se skine brad pitt, okrenula bih se user posted image user posted image user posted image prevariti bih samo mogla da sam reda radi s nekim, da nisam zadovoljna s njim, ali bih radije onda prekinula nego varala


I ja bih oborila pogled i krenula dalje...
Ali...iako imam jako puno povjerenja u mog muza,ne bih nikada pozeljela da mm slucajno ostane sam s Angelinom Jolie :)!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:12:46   
jasmin
Drugim rijecima,nikada ni za koga ne bih tvrdila da bi ostao dosljedan onoga na cemu je sad,jer ne znam sta nam zivot nosi.
Ne znam sta me ceka sutra i ne znam kako cu prebroditi iskusenja koja mi se budu nizala u zivotu.
Ali mogu vjerovati da ce to biti kao i dosad,onako kako je Bog zadovoljan.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:42:50   
teacher75
kod jednog bivseg momka je cak i spavala prijateljica iz francuske par dana, nikad se nisam brinula i razmisljala o tome- evo dokaza koliko nisam ljubomornauser posted image a zivio je sam u stanu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:48:42   
sreća35
Nikada nemožemo znati kako neko može reagovati na iskušenje koje mu se nađe na putu....I porodični ljudi sa čvrstim karakterom znaju pokleknuti,nikada nisam bila pristalica kučnih prijatelja tipa stalno smo zajedno uvjek neko vrijeme i neki izleti trebaju biti samo za nas i naše muževe.Takođe i na poslu  iskušenja znaju biti česta pogotovo danas kada se često svakodnevni problemi zajedničkog života ostaju kod kuče .RECEPTA NEMA ILI SE DESI ILI NE.....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Nevjera
12.2.2011 22:52:21   
teacher75
ako treba da se desi, desice se razmisljali mi o tome, opterecivali se, ili ne...ko hoce da prevari naci ce priliku bez problema...to se ne moze nikako sprijeciti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sreća35)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Nevjera
12.2.2011 23:12:45   
bojana86

IZVORNA PORUKA: teacher75

ako treba da se desi, desice se razmisljali mi o tome, opterecivali se, ili ne...ko hoce da prevari naci ce priliku bez problema...to se ne moze nikako sprijeciti

Potpisujem.......
Ne treba se opterecivati,jer kao sto rece teacher75 sprijeciti se ne moze,treba vjerovati u partnera i zivjeti zivot,a ako se prevara desi ljubomora to nikako nije mogla sprijeciti,tako da uzalud sikiracija.........

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Nevjera
12.2.2011 23:33:50   
veeseelaa
S druge strane, ja ama bas nikako ne razumijem neljubomorne osobe, tesko mi povjerovati da je to moguce, valjda sto sam oduvijek bila takva, ne znam


ta sam user posted image ako ne poludim pa ne postanem ljubomorna, neću inšallauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Nevjera
12.2.2011 23:36:55   
veeseelaa
Covjek moze puno da voli svoju zenu,da je veoma stabilna licnost,ali ako se upusti u stalno drustvo zena,ne pazeci pri tome na ono sto moze uslijediti,moze se desiti nesto zbog cega ce se kajati.Nema danas Jusufa a.s koji ce nepokolebljivo odoljeti lijepoj `Zulejhi` moja teacherko.Tacno je da karakter igra veliku ulogu,ali taj karakter ne treba `iskusavati` i iritirati


Jasmin pa šta treba da mu sad ne dam da se druži sa ženama??? ne, ne
čak šta više, ako mu je istinski stalo odoliće a ako ne odoli allahimanet i ne treba se puno sekirati
ja svaki dan sretnem bezbroj zgodnih muškaraca pa im odolim, odnosno i ne razmišjam o njima u tom pravcu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Nevjera
12.2.2011 23:52:37   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Covjek moze puno da voli svoju zenu,da je veoma stabilna licnost,ali ako se upusti u stalno drustvo zena,ne pazeci pri tome na ono sto moze uslijediti,moze se desiti nesto zbog cega ce se kajati.Nema danas Jusufa a.s koji ce nepokolebljivo odoljeti lijepoj `Zulejhi` moja teacherko.Tacno je da karakter igra veliku ulogu,ali taj karakter ne treba `iskusavati` i iritirati


Jasmin pa šta treba da mu sad ne dam da se druži sa ženama??? ne, ne
čak šta više, ako mu je istinski stalo odoliće a ako ne odoli allahimanet i ne treba se puno sekirati
ja svaki dan sretnem bezbroj zgodnih muškaraca pa im odolim, odnosno i ne razmišjam o njima u tom pravcu


ma daleko od toga da se zabrani druzenje i kontakt sa zenama ali ja mislim da je jasmin htjela reci d aniej bas tako kao sto se psie ako je karakter nece i ovo i ono jer i najbolji muzevi , ocevi znaju da prevare omakne se , prevare se sta ja znam DESI SE .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Nevjera
12.2.2011 23:57:21   
Mirkica
Zašto žene varaju: Deset razloga #fullpost{display:inline;} Kada žene varaju onda je to obično iz sasvim drugačijih razloga nego kada to čine muškarci.
Saznajte deset razloga za ženski preljub i kako ga sprečiti. Neke žene se upuštaju u varanje zato što uvek žele i traže nešto više

1. Traženje pažnje, naklonosti
Žene se obično ne upuštaju u afere i varanje kad zamjete pomanjkanje seksa sa strane svog partnera. Žene varaju prije svega zato što osjete pomanjkanje pažnje i naklonosti od strane partnera.
Nedostaje im blizina, povezanost s partnerom i osjećaj da su voljene. Pokažite joj da su vaš posao, prijatelji i hobiji na vašoj ljestvici prioriteta daleko iza nje. Ne zatrpavajte je dakle svim problemima koji vas muče na poslu. Najprije osigurajte neko vrijeme samo za vas.

2. Traženje savršenstva
Neke žene se upuštaju u varanje zato što uvijek žele i traže nešto više. U svom partneru stalno traže greške. Najvjerojatnije to nezadovoljstvo s partnerom izvire iz ženskog nezadovoljstva sa samom sobom.

3. Prijateljstva koja su više...
Žene prečesto ne znaju postaviti jasne granice prijateljevanja. Mnogo puta zato dolazi do flerta. Prijatelje dosta puta puste preblizu i upravo se oni nađu pri ruci kad se posvađaju sa svojim partnerom i odu kod prijatelja po suosjećajnost – rame za plakanje.
Rezultat jednadžbe povrijeđene žene i zaštitničkog muškarca je u dosta slučajeva seks. To naravno ne znači da joj trebate zabraniti prijatelje, niti to znači da se ne smijete nikada svađati.
Naravno da žena može imati prijatelje i da se vi smijete svađati. Samo se pobrinite da vi budete njezin najbolji prijatelj i da je ne ispuštate iz ruku dok ne porazgovarate.

4. Obezvrijeđivanje
Nerijetko se žene u vezi osjećaju potpuno obezvrijeđene i necijenjene. One žele osjećaj sigurnosti i samosvijesti koji s vezom dosta puta izgube. Žene u kući podupiru više uglova. U najvećem broju slučajeva to rade potpuno neopaženo.
To ipak ne znači da žene ne žele biti opažene. Za pohvale i zanimanje za njezin život će vam biti sigurno zahvalna. Još će zahvalnija biti ako osim toga ponekad i priskočite u pomoć. Ako će se pokraj vas osjećati kao vaša mama i kućanica, sigurno će zadovoljstvo potražiti negdje drugdje.

5. Komunikacija
Nedostatak komunikacije s partnerom i pretjerana komunikacija sa svima ostalima sigurno ne utječe blagotvorno na ženu i njezin odnos prema partneru.
Jednom rječju, kad u njezinom životu dođe do većih promjena, pobrinite se da vi budete njezin prvi i najvažniji sugovornik. Time ćete joj dati osjećaj važnosti, zanimanja, a pobrinuti ćete se i za to da netko drugi neće biti taj koji će joj nuditi sve to i još tko zna što.

6. Kažnjavanje
Žene varaju kad su povrijeđene. Na taj način su neke majstorice osvećivanja. Seks s drugim je kažnjavanje koje će teško što premašiti. Istina je, da ponekad takva osveta uopće nije tako slatka kako se čini u prvi trenutak.

7. Središte pozornosti
Neke žene tako snažno žele biti u centru pažnje da im je nikada nije dosta. Što više muškaraca joj se divi, time je zadovoljnija i zadovoljenija. U takvim slučajevima je teško što promijeniti. Lakše nego nju ćete vjerojatno promijeniti sebe i vaše doživljavanje vaše veze.

8. Udvaranje
Udvaranje niije nešto u čemu uživaju samo muškarci. Za udvaranjem čeznu i žene. Naravno da niti muškaraci niti žene obično ne misle da će tu svoju želju utažiti u vezi. Kao da vrijedi nepisano pravilo, koje kaže da muškarac udvara jednoj ženi samo jednom.
Prekršite to nepisano pravilo i počnite joj ponovo udvarati. Pozovite je na sastanak, pošaljite joj nestašan sms ili e-mail. To vam neće oduzeti previše vremena, a rezultati će biti iznenađujući.

9. Usamljenost
Varanje je punjenje praznine. Mnoge žene se ne žele mučiti kupljenjem krhotina nakon prekida odnosa. Nemaju snage i hrabrosti za kraj, odnosno novi početak, pa se radije prepuštaju varanju.

10. Majčinstvo
Obaveza i briga, koju osjeća prema djetetu i prema vama dosta puta joj uzme svu energiju. Ali ne i želju. Pobrinite se za to da vrata vaše spavaonice puštaju i vanjski svijet unutra. Neka ne bude majka, nego najprije žena. Većina žena u sebi skriva macu, koja želi da ju pomilujete. Pažljivo osluškujte i čuti ćete je.

Žene dakle ne varaju zbog neumjerenog libida (iako ima i toga), već prije svega radi svih ostalih potreba koje su nezadovoljene. Iskrica u braku je dragocjena. Važno je da to znate i da je se trudite sačuvati. Kada jednom ta iskrica ugasne, dosta ju je teško ponovo upaliti.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:00:30   
veeseelaa
ma da al mislim da je mislila da predostrožnosti radi ne treba dati muževima odnosno suprugama da se druže s osobama suprotno spola, odnosno da se druženja svedu na minimum
mene bi takav način življenja smorio i izludio, ja volim slobodu i dajem je i svom partneru, nemoj mi tersanja i frkisanja i postavljanja bedema oko mene, pustimo jedno drugo da dišemo
Ne želim da mi se suprug utručava kad sretnemo neku njegovu drugaricu, ne ne nikako


< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.2.2011 0:01:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:03:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma da al mislim da je mislila da predostrožnosti radi ne treba dati muževima odnosno suprugama da se druže s osobama suprotno spola, odnosno da se druženja svedu na minimum
mene bi takav način življenja smorio i izludio, ja volim slobodu i dajem je i svom partneru, nemoj mi tersanja i frkisanja i postavljanja bedema oko mene, pustimo jedno drugo da dišemo
Ne želim da mi se suprug utručava kad sretnemo neku njegovu drugaricu, ne ne nikako


upravo takouser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:09:17   
mamine oci
mozda skrecem sa teme ali eto da kazem i ja koju sve i da hocemo neizbjezno je da muskarac  NE komunicira sa zenom ili obrnuto sta sad razbolim se hitno mi treba doktor trazim zenskog ljekara ma nemoguce,nemozes da biras samo zenskog taksistu,ako si ucitelj ili ucitelji treba znaci samo da na roditeljski dolaze samo mame  niko nije izvodljivo,u da se bira prodavac,i da sad ne nabrajam:) nisam opterecena time a recept za dobar brak po meni je samo povjerenje izmedju supruznika :)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:26:50   
jasmin
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma da al mislim da je mislila da predostrožnosti radi ne treba dati muževima odnosno suprugama da se druže s osobama suprotno spola, odnosno da se druženja svedu na minimum
mene bi takav na�in življenja smorio i izludio, ja volim slobodu i dajem je i svom partneru, nemoj mi tersanja i frkisanja i postavljanja bedema oko mene, pustimo jedno drugo da dišemo
Ne želim da mi se suprug utru�ava kad sretnemo neku njegovu drugaricu, ne ne nikako



Postujem tvoj izbor.
Niti mene muzek moze nagovoriti na nesto,niti ja njega.Nismo djeca.Mi smo sami odabrali da se ne druzimo s osobama suprotnog spola,osim kada to situacija zahtjeva.Ali to vec nije druzenje,vec izvrsavanje obaveza,npr.doktor i sl.
Oboje volimo slobodu i oboje je imamo.To sto ne zelim imati muskarce u svom drustvu ne znaci da nemam slobodu i da ne disem.Disem bas kako zelim i uzivam u ovom zraku :).Mm nema drugaricu,a kad prodjemo kraj npr. komsinice,lijepo se upitamo.
Bitno je da nam je oboma lijepo,da vjerujemo jedno drugom i da su nam isti ciljevi u zivotu.I mislim da svaki bracni par jedino funkcionise kada imaju zajednicku rijec.Definicija slobode nije u tome da zivis `bez granica`,nego da zivis zdravim zivotom u kojem se osjecas slobodno.

< Poruku je uredio jasmin -- 13.2.2011 0:28:58 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:34:08   
veeseelaa
ma da, al ja sam "prinudjena" kao i mm da se stalno susrećemo, sjedimo i sl sa osobama suprotnog spola
Sloboda je po meni kad imaš izbor za uraditi šta želiš a ne da mi to mm kaže odnosno da me usmjeri kao ni ja njega
A ja ću sama sebi postaviti granice bez da mi ih neko postavlja
Ako se to meni il mm ne dopada ne možemo uticati jedno na drugo nikakvim presingom, možemo razgorom pokušati korigirati jedno drugo u suprotnom ako to ne ide možemo se razići
A to da se ja pribojavam reakcije mog supruga hoću li prozboriti koju s nekim muškarcem mi je strašno uskraćivanje slobode i sputavanje .... i onda to nisam ja kad radim nešto jer "moram" ili se pribojavam
Svi smo sebi birali supružnike pa stoga smo trebali odabrati a ne sad 100 mahana jedno drugom da nalazimo, budemo ljubomorni i sl



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:40:27   
jasmin
Slazem se s tobom posve.Ja nekada zezam muza za nesto,a on ubjedljivo kaze,ja sebe cuvam radi mog Stvoritelja i trudim se da ne predjem granice koje je On postavio.U biti,ne moze niko nikoga sputati,primorati na nesto i sl.Bar kod nas tako ne ide.Mi imamo druge principe u zivotu,prioritete,jasno uputstvo kojeg se drzimo i vjerovatno je kvaka u tome.:)
Nejse,bitno je da se osjecamo slobodno...slobodnije od ptica :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:41:42   
sara.at
Nemogu vala covjeka na lanac Pa svezati za redijator da bih bila sigurna,jednom bi mu prekipilo Pa bi mi iscupao i redijator i lanac pregrizao Pa eto belaja jos goreg.
Jer misljenja Sam StO se vise pritisce da je Gore,lijepo je imati sve pod kontrolom Al nemoze to uvijek jer to pritiskanje prakticki vodi do gusenja tj prevare tako da sve u normali,povjerenje, razgovor i poneka rutinska kontrola user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:41:42   
veeseelaa
prije par godina sam srela jednog svog prijatelja koji je prosto protrčao pored mene jer je bio sa suprugom, koji strah hebo te
A prije kad ga sretnem ma to opali priču po pola sata
Ne mogu vam reći kako sam promijenila mišljenje o njemu, ništa gadnije ne vidjeh od takvog insana, ja nikada ne bi htjela da moj suprug uzliči na ovog mog prijatelja
Kako je samo jadan user posted image user posted image user posted image user posted image
Budi ono što jesi, bio sa bračnim partnerom ili ne



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Nevjera
13.2.2011 0:48:11   
jasmin
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

prije par godina sam srela jednog svog prijatelja koji je prosto protr�ao pored mene jer je bio sa suprugom, koji strah hebo te
A prije kad ga sretnem ma to opali pri�u po pola sata
Ne mogu vam reći kako sam promijenila mišljenje o njemu, ništa gadnije ne vidjeh od takvog insana, ja nikada ne bi htjela da moj suprug uzli�i na ovog mog prijatelja
Kako je samo jadan user posted image user posted image user posted image user posted image
Budi ono što jesi, bio sa bra�nim partnerom ili ne






Prekrasna recenica :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Nevjera
13.2.2011 1:21:34   
N_N
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

Meni nikad nije došla zalutala poruka user posted image  a broj star, iz 2002
znaci, sve su bile namjenjene tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...salim seuser posted image user posted image user posted image

meni jesu...a i mm...mislim...valjda suuser posted image user posted image





user posted image user posted image  user posted image

Bez zeze, al fakat nisu user posted image  Zna se desiti da neko pogriješi broj i to ili neka starija teta ili djeca user posted image  Koji sam ja peh, pa ni da se makar malo trznem user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Nevjera
13.2.2011 12:10:15   
tekja
Meni je stigla jednom poruka: eto mene samo da ocistim ovaj snijeguser posted image ... i to u trenutku kad se MM spremao u nocnu...ja cekala, cekala, ma izradi me taj co''ek, valjda ga lopatanje iscrpilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Nevjera
16.2.2011 15:31:05   
sabinos
IZVORNA PORUKA: teacher75

kod jednog bivseg momka je cak i spavala prijateljica iz francuske par dana, nikad se nisam brinula i razmisljala o tome- evo dokaza koliko nisam ljubomornauser posted image a zivio je sam u stanu

mm na jednoj svadbi na kojoj smo zajedno bili sreo kolegicu sa faxa,nisu se vidjeli neko vrijeme.izljubili se ko da su najrođeniji.ona je bila sa momkom a mm sa mnom.ja nisam ni trepnula!
kad vidim ovdje komentare nekih zena,kontam jesam li ja okuser posted image
sva ova prica se moze svesti u jednu recenicu-ako hoce,hoce.ljubomorom mu neces zabranit i tacka


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *