|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:53:41   
mama75
I da dodam: ljubomorna sam na laptop user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:55:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

I da dodam: ljubomorna sam na laptop user posted image

user posted image user posted image user posted image i ja sam na kompjuter, evo ipak priznajem da i ja znam biti ljubomorna, al da nije tako, ne bih ni ja visila sada na rr do sitnih satiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:55:39   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama75

I da dodam: ljubomorna sam na laptop user posted image

eeeeeeeeeeee vidis...ma znam ja da ima tu nesto hehe.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:55:46   
veeseelaa
A kakvo sam zlopamtilo, vratila bih mu to kad tad.


šta kad tad??? ja bi odmah user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:56:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama75

I da dodam: ljubomorna sam na laptop user posted image

user posted image user posted image user posted image i ja sam na kompjuter, evo ipak priznajem da i ja znam biti ljubomorna, al da nije tako, ne bih ni ja visila sada na rr do sitnih satiuser posted image


mm suprug samo trenira, taj ulaže sve na svoju kondiciju i mišiće hahaha
može biti da on nešto mulja user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:59:27   
veeseelaa
ja ga nekad zezam, šta je rekoh dragi slomi se ti ulagajući u sebe, jel to ti nešto imaš i sa strane a on šarmer veli ma jok bona, nego moram te pratiti, vidi kako si mi lijepauser posted image
I tako on mene isfolira i ja onda ništa ne istražujem e jesam naivna ko francuska sobarica user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:59:28   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

A kakvo sam zlopamtilo, vratila bih mu to kad tad.


šta kad tad??? ja bi odmah user posted image


Ti ko moja baka.Radio dedo u Njemackoj i njoj rekli da je vara.Spremila se baka istih stopa,dedo nije znao.I pravac Minken hahaha.
Kad je dosla odmah njemu u stan.Covjek mislio prividja mu se.Sve mu isprevrtala i on je jadnik ubjedjivao da su ga potvorili,rekao da pita koga hoce.Kaze baka,a da sam sta nasla moj Sredo,sad bih na sred ulice na tvoje oci s prvim ko naidje.



_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nevjera
17.2.2011 0:00:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ga nekad zezam, šta je rekoh dragi slomi se ti ulagajući u sebe, jel to ti nešto imaš i sa strane a on šarmer veli ma jok bona, nego moram te pratiti, vidi kako si mi lijepauser posted image
I tako on mene isfolira i ja onda ništa ne istražujem e jesam naivna ko francuska sobarica user posted image


a mm mozda na kompjuteru vodi sex online, ko znauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nevjera
17.2.2011 0:01:19   
veeseelaa
hahaha baka je kraljica
Ma ja to samo tako kažem al bi šipak, pa nisam balavica, jašta bi ja sad u zagrljaj drugom onako bezveze da se kao njemu osvetim
Samo se na takav način sebi svetiš i sebe ponizuješ
Ostavi ga i sjedni pa skontaj šta i kako dalje
I mišljenja sam da nakon brodoloma žena treba da pričeka sa stupanjem u vezu s nekim drugim, nek se malo strasti smire


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nevjera
17.2.2011 0:01:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ga nekad zezam, šta je rekoh dragi slomi se ti ulagajući u sebe, jel to ti nešto imaš i sa strane a on šarmer veli ma jok bona, nego moram te pratiti, vidi kako si mi lijepauser posted image
I tako on mene isfolira i ja onda ništa ne istražujem e jesam naivna ko francuska sobarica user posted image


a mm mozda na kompjuteru vodi sex online, ko znauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


e možda života mi user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nevjera
17.2.2011 0:02:55   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahaha baka je kraljica
Ma ja to samo tako kažem al bi šipak, pa nisam balavica, jašta bi ja sad u zagrljaj drugom onako bezveze da se kao njemu osvetim
Samo se na takav način sebi svetiš i sebe ponizuješ
Ostavi ga i sjedni pa skontaj šta i kako dalje
I mišljenja sam da nakon brodoloma žena treba da pričeka sa stupanjem u vezu s nekim drugim, nek se malo strasti smire



Tamam!
Jest,jest,pricek je 4 mjesecna pranja hahaha.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nevjera
17.2.2011 0:04:11   
veeseelaa
ako kasni user posted image onda  može i nakon četiri mjeseca user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.2.2011 0:05:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Nevjera
17.2.2011 0:06:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako kasni user posted image onda  može i nakon četiri mjeseca user posted image


mada ja ne bi opet prije stupanja u brak, mislim ovaj put (drugi) ne bi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:10:03   
sabinos
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahaha baka je kraljica
Ma ja to samo tako kažem al bi šipak, pa nisam balavica, jašta bi ja sad u zagrljaj drugom onako bezveze da se kao njemu osvetim
Samo se na takav način sebi svetiš i sebe ponizuješ
Ostavi ga i sjedni pa skontaj šta i kako dalje
I mišljenja sam da nakon brodoloma žena treba da pričeka sa stupanjem u vezu s nekim drugim, nek se malo strasti smire


user posted image
pametne oci moje vesele!


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:12:04   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Inayat

Slazem se dosta sa jasmin :) Osobe koje nisu nikako ljubomorne (ama bas nikako) po mom misljenju ili nisu u redu ili su neiskrene prema sebi. Kakva je to ljubav, ako nisi nimalo ljubomorna? Ljubomorom neces nista sprijeciti. Karakter dosta govori o covjeku ali nije presudan. Bolje nesto izbjeci i biti siguran nego se upustati u nesto sto te moze odvesti predaleko. Mislim da ne postoji muskarac koji bi bio 100% vjeran zeni a da se upusta u koketiranje s prijateljicama, izlaske na kafu, rucak, sami njih dvoje...sejtan je treci, pa pricajte koliko hocete. Ono sto mozda ne bi pomislio na pocetku se moze izroditi na kraju vremenom....stoga se ne igrajte mozete oplakati user posted image

e kuku


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:27:16   
muaaa
e vala na danasnjem vaktu jos trebam razmisljati o ljubomori...pa otisla bi u PM

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:32:15   
Blue rose RR
Ili mu vjerujem, ili mu ne vjerujem. 
Ili mi vjeruje, ili mi ne vjeruje.

Drugo u svakom slučaju, u mom braku do sada, i nadam se od sada nema mjesta.

Kada bih i samo pomislila da bih trebala sumnjati, bio bi to naš posljednji zajednički dan.
Ako smo odlučili da budemo zajedno u braku, ne veže nas samo potpisani papir, već mnogo toga izrečenog, i neizrečenog a shvaćenog.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:35:36   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ili mu vjerujem, ili mu ne vjerujem. 
Ili mi vjeruje, ili mi ne vjeruje.

Drugo u svakom slučaju, u mom braku do sada, i nadam se od sada nema mjesta.

Kada bih i samo pomislila da bih trebala sumnjati, bio bi to naš posljednji zajednički dan.
Ako smo odlučili da budemo zajedno u braku, ne veže nas samo potpisani papir, već mnogo toga izrečenog, i neizrečenog a shvaćenog.




potpisujem user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:38:09   
muaaa

IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ili mu vjerujem, ili mu ne vjerujem. 
Ili mi vjeruje, ili mi ne vjeruje.

Drugo u svakom slučaju, u mom braku do sada, i nadam se od sada nema mjesta.

Kada bih i samo pomislila da bih trebala sumnjati, bio bi to naš posljednji zajednički dan.
Ako smo odlučili da budemo zajedno u braku, ne veže nas samo potpisani papir, već mnogo toga izrečenog, i neizrečenog a shvaćenog.




potpisujem user posted image


Bas takouser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Nevjera
17.2.2011 15:54:49   
mamabb
IZVORNA PORUKA: jasmin


Izmedju ostalog da!Ali ja sam ljubomorna opet,jer nece osjetiti dzennetski miris onaj ko nema ljubomore.I osobina vjernika je ljubomora.Naravno,bez pretjerivanja,bez gnjavaze i sl.Ali sasvim je normalno da budem ljubomorna u granicama.



Sad ne kontam. Trebam biti ljubomorna pa makar i glumila i na silu sebi utuvila taj osjećaj radi ovog boldiranog? Nek mi Bog oprosti, ali ja stvarno se ne mugu sebe natjerat da budem ljubomorna.

Nema se tu šta oplakivati, nit bih oplakivala da me prevari. Njemu na štetu, a ne meni.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Nevjera
17.2.2011 16:17:14   
Mirkica
 meni licno je normalna doza ljubomore OK i podrazumjeva se , npr. sada idem gradom i vidim muza sjedi s nekom zenom negdje u kaficu normalno da mi nebi bilo svejedeno , nebi ni prisla da pravim scene (sebe nebi ponizila ni zasto na svijetu) ali mi nebi bilo svejedno, i normalno da bi ga pitala (na samo) ko je i sta je i trazila objasnjenje , jer moj muz je dobar muz ali  nije SVETAC niti je od jedne od vas muz svetac bez obzira sto pojedine hoce da ga tako prezentuju ja nekako ne volim te izmisljenje svetce.
Eh sada ja se puno n e zamaram s time sta bi kad bi (to je ludilo) ali kao sto rekoh da kad bi nesto primjetila da bi reagovala jer mi ne bi bilo svejedno , i da slazem se da ima vise vrsta prevare i vara se i cesto iako se partner voli, posebno muskarci koji vecina nebi ostavili suprugu ni zasto na svijetu a ipak je varaju.
I da dodam ako je zena ljubomorna , malo , vise i puno :) ne znaci da je manje vrijedna nego ona koja to nije nikako .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Nevjera
17.2.2011 16:21:46   
Mirkica
U svom zivotu sam upoznala vise zena koje su se puno zaklinjale KAD BI ja bi ovo ja bi ono i bilo je ali zena je ipak ostala , zato neka se niko  ne zaklinje ni usta ja bi ga ovako ili onako , kad covjek dodje u tu situaciju misli drugacije (sve sam to prosla s rodicom )  

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Nevjera
17.2.2011 17:09:44   
Inayat
E upravo o toj ljubomori ja govorim Mirkice. Nista pretjerano, vec normalno, u granicama....
Vi bas mislite da mnogi muskarci planiraju prevaru a ne znate da se vecina prevara desi ne planirano. Znaci zblize se on i ona, zovu se stalno, salju poruke i to kao prijatelji, ovo ono, izadju na kafu, rucak i vremenom od nista postane nesto, jer on nije znao za granicu, jer se kockao sa srecom i razumom, jer nisu trebali imati odnos kakav im dopusta to zblizavanje. O ovoj vrsti prevare ja govorim koja se moze desiti svakom vasem muzu svecu. Drugi su oni muskarci kome zena nije nista pa gledaju i lijevo i desno da je prevare, ostave, nadju drugu. Za takve se vidi u pocetku ko su i sta su....Zato sam rekla ne treba se igrati sa svacim user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:06:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

 meni licno je normalna doza ljubomore OK i podrazumjeva se , npr. sada idem gradom i vidim muza sjedi s nekom zenom negdje u kaficu normalno da mi nebi bilo svejedeno , nebi ni prisla da pravim scene (sebe nebi ponizila ni zasto na svijetu) ali mi nebi bilo svejedno, i normalno da bi ga pitala (na samo) ko je i sta je i trazila objasnjenje , jer moj muz je dobar muz ali  nije SVETAC niti je od jedne od vas muz svetac bez obzira sto pojedine hoce da ga tako prezentuju ja nekako ne volim te izmisljenje svetce.
Eh sada ja se puno n e zamaram s time sta bi kad bi (to je ludilo) ali kao sto rekoh da kad bi nesto primjetila da bi reagovala jer mi ne bi bilo svejedno , i da slazem se da ima vise vrsta prevare i vara se i cesto iako se partner voli, posebno muskarci koji vecina nebi ostavili suprugu ni zasto na svijetu a ipak je varaju.
I da dodam ako je zena ljubomorna , malo , vise i puno :) ne znaci da je manje vrijedna nego ona koja to nije nikako .

mene da mm prevari, ne bi u meni izazvao osjecaj ljubomore vec razocarenja i gadosti. ne bih bila u stanju vise da ga gledam...a da ga vidim da sjedi s nekom zenom, meni bi prvo groz glavu proslo da je neka drugarica, poznanica, itd,... prisla bih normalno i pozdravila se, ne bi me uopce uhvatila neka ljubomora...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:15:17   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama75

I da dodam: ljubomorna sam na laptop user posted image

user posted image user posted image user posted image i ja sam na kompjuter, evo ipak priznajem da i ja znam biti ljubomorna, al da nije tako, ne bih ni ja visila sada na rr do sitnih satiuser posted image


mm suprug samo trenira, taj ulaže sve na svoju kondiciju i mišiće hahaha
može biti da on nešto mulja user posted image user posted image



Ne mogu reci da nisam ljubomorna. Jesam, ponekad. Mislim da sam negdje pisala, mozda i ovdje, al da ne trazim fakat mrsko mi ponovicu.

MM drzao butik, milion puta morao usluziti zene itd itd. Desilo se tako ulazim u butik a jedna djevojka, njegova poznanica iz djetinjstva, koju bas i ne podnosim dobro, se "naguzila" na prodajni pult a on sjedi iza pulta za stolicom. Prizor, FUJ. U meni vatra, zamisljam u sekundi kako nju nokautiram. Dolazim sebi, prilazim sa osmijehom na licu, MM ustaje, grli me ljubi me a ona se ko popisana pozdravlja i izlazi iz radnje. Nikad je vise nisam zatekla naguzenu. Da jesam, mozda bi se moja fantazija nokautiranja ostvarila? user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *