|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 21:59:30   
Adria
Vesela a kako biti direktan? To bi se odmah ocijenilo kao da smo nekulturne, bezobrazne, ovakve onakve... ja recimo lično ne želim nikakve konflikte a evo već vidim razilaženje mišljenja oko odgoja i svega...

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:00:40   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja mama se naljuti i kaze ti nedas sebi nista reci,ako joj kazem stop.a svekrvi bi vjerovatno gledala takticnije da kazem stop nego mami


e pa treba da obrneš situaciju, mami taktičnije da kažeš a svekrvi direkt u glavu
zašto smo grubi prema ljudima koji nas iskreno vole? zato jer nam se može, ha ja
a to ne valja
kad se s nekim na ulici slučajno sudarimo kažemo "oprostite" a kad se sudarimo s nama bliskim ljudima kažemo "de ba goni se" i sl

znači s mamom taktičnije user posted image

ma ne bi rekla grubo,vec otvoreno.a sveki nemam

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:02:56   
ananas_ze
draga Adria trebas samo pripaziti da nekoga ne uvrijedis i kazes slobodno ne zelim nikoga uvrijediti ali to , to i to ce biti tako, jer ja tako u svome zivotu zelim, ne vidim zasto bi ispala nekulturna i sl?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:05:03   
lady_bubamara
Joj veselaaaaaa što te voleeeeem baš te voleeeeeem

Elvy samo ti po nuteli ja sam ispred sebe donjela napolitanke, bonbone , i čips i svega po malo uzimam , ko da sam u kinu user posted image

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:05:32   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Adria

Vesela a kako biti direktan? To bi se odmah ocijenilo kao da smo nekulturne, bezobrazne, ovakve onakve... ja recimo lično ne želim nikakve konflikte a evo već vidim razilaženje mišljenja oko odgoja i svega...



ja iiii? koji je dio problem?
niko ne želi konflikte al kad je nešto neizbježno, neizbježno je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:05:51   
Adria
Draga Ananas, vjerovatno si u pravu, ali eto aBd ima do toga pa ćemo vidjeti.. najgore je previše gledati na druge ljude iz kulture i nekog osjećaja "dugovanja"... što se mene konkretno tiče, ne bih trebala da gledam ni na kog osim na sebe i da me bude baš briga šta ko drugi misli...

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:08:27   
Galicia
Ja znam da ja nisam rodjena da sveki ugadjam.
A vi ako jeste, bujrum.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:10:51   
ananas_ze
ma hajde bona, naucit ces vremenom svasta, pogotovo na RR user posted image sve bude i prodje, sjetih se svoje sveki, kad sam se tek udala i pocesto ona meni "kad mi budemo ovo ili ono radili, isli" pa kasnije "kad mi budemo imali djecu" i j joj rekla da djecu necu imati s njom nego sa mm i da ce to aBd biti nasa djeca koju cemo mi odgajati, na prvu zvuci grubo, ali granica se postavlja, tako svakome i svemu u zivotu, da se vidi s kim se ima posla user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:11:35   
elvy
M da ninulina,ti si zabebila,pa je i za ocekivat,al sta je samnom ja svaki put kad spomenemuser posted image ispred sebe teglu nutelle i kasiku,a vec sam slistila punu konzervu kompota od ananasa....zna mm sta ja volim tako da se sa puta nikad ne vraca bez togauser posted image ....

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:17:26   
dandi84
Što bi rekla neka od forumašica na desno ne čujem a na lijevo se trudim da ne čujem i tako je to kod mene...Ma pričali ne pričali ja po svom....Kažem samo aha, aha, aha a ne znam sta potvrđujem....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:23:02   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: ananas_ze
"kad mi budemo ovo ili ono radili, isli" pa kasnije "kad mi budemo"



uh znam taj dio kad mi budemo ovo kad mi budemo ono, to mi je poznato , par puta sam pomislila da služim kao neki animator , zabavljač... al dobro , svako mašta na svoj način user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:25:00   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sve ovo radi moja sveki iako en zivimo zajedno , radi i moja mama kad je unuce u pitanju nemoj se djaba sikirat i nervirati , to je normalno kad su nane tu , one misle da one vole vise unucad nego mama djete user posted image


da, možda rade
al kad mami kažeš stop, stane a svekrvi kad kažeš stop ona i dalje upre ko sivonja



meni se obje odmaknu kad poplavim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:27:00   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Adria

Vesela a kako biti direktan? To bi se odmah ocijenilo kao da smo nekulturne, bezobrazne, ovakve onakve... ja recimo lično ne želim nikakve konflikte a evo već vidim razilaženje mišljenja oko odgoja i svega...



ja iiii? koji je dio problem?
niko ne želi konflikte al kad je nešto neizbježno, neizbježno je



najgore od svega je sto se mnoge boje sta ce sveki reci i pricati tu je problem, nisam za ne ljudsko ponasanje nit sjeden niti s druge strane.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:29:38   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sve ovo radi moja sveki iako en zivimo zajedno , radi i moja mama kad je unuce u pitanju nemoj se djaba sikirat i nervirati , to je normalno kad su nane tu , one misle da one vole vise unucad nego mama djete user posted image


da, možda rade
al kad mami kažeš stop, stane a svekrvi kad kažeš stop ona i dalje upre ko sivonja



meni se obje odmaknu kad poplavim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kabanica,gumenjaci,kišobran...inače se Mirkici ne prilazi user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:30:12   
elvy
Sad sam se sjetila jedne scene sa pocetka mog braka,tad sam ja bas vidjela da je djavo odnio salu: mm pije obicno nes kafu,a ja ovu nasu bosansku,al kad smo sami pijemo nes...i posto je on dosta odsutan mi odlucili da ne kupujemo mlijeko u tecnom stanju,nego u prahu...ona je slusala nas razgovor,kad eto ti je i onako pred njim,neces ti mog sina trovat tim to u moju kucu nece...tako mi ostali zateceni bez teksta,al mm otisao u prodavnicu i kupio ono sto smo se dogovorili,danima mi je probijala glavu da to nece u njenu kucu,a i nema pojma da smo mi to kupili....et ona meni s.eba da izvinete u startu mojih 5 godina provedenih na faxu....popiski na diplomu u sekundi....uh pamti E..........pa vrati....

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:38:18   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: elvy

Sad sam se sjetila jedne scene sa pocetka mog braka,tad sam ja bas vidjela da je djavo odnio salu: mm pije obicno nes kafu,a ja ovu nasu bosansku,al kad smo sami pijemo nes...i posto je on dosta odsutan mi odlucili da ne kupujemo mlijeko u tecnom stanju,nego u prahu...ona je slusala nas razgovor,kad eto ti je i onako pred njim,neces ti mog sina trovat tim to u moju kucu nece...tako mi ostali zateceni bez teksta,al mm otisao u prodavnicu i kupio ono sto smo se dogovorili,danima mi je probijala glavu da to nece u njenu kucu,a i nema pojma da smo mi to kupili....et ona meni s.eba da izvinete u startu mojih 5 godina provedenih na faxu....popiski na diplomu u sekundi....uh pamti E..........pa vrati....

Ljubomorna svekrva je zlo,nesto me cudi da ne brino sto rijecima i delom uticu lose na zivot svojih sinova,nerijetko i na brak,a kobajagi brinu da ih ne potrujemo,tebi skidam kapu za zivce.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:38:21   
elvy
E jesam se otvorila,nezamjerite....al nemogu da se nesjecam tih poganih rijeci,te ona moje djete samo sikira,on ide naput,sve mu govori,sve mu ptica....mm prije nego sto smo se mi uzeli tj.dok smo se zabavljali mm imao saobracajnu nesrecu u srbiji pa mozete mislit da je mene okrivila,rekla je da sam ja kriva za to......

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:39:01   
Mirkica
jasmin kod mene je opticka varka hahahahha kad me neko vidi misli ja divne zene , pa ona je dobrica mozes s njom kako hoces user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a samnom mozes samo na fino inace nikako ja se puno ne petljam oko toga ko sta i kako , fino sa svakim ko zeli lose nece nikako i tacka na slovo i mada ova zajednica zeznuta nikako izbjeci lose situacije . Hvala Allahu pa nisam u zajednici sve je lakse.

elvy nista ti neces vratiti bices sretna da je ne vidis ako je takva a sama sebe neka jede .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:42:47   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: elvy

Sad sam se sjetila jedne scene sa pocetka mog braka,tad sam ja bas vidjela da je djavo odnio salu: mm pije obicno nes kafu,a ja ovu nasu bosansku,al kad smo sami pijemo nes...i posto je on dosta odsutan mi odlucili da ne kupujemo mlijeko u tecnom stanju,nego u prahu...ona je slusala nas razgovor,kad eto ti je i onako pred njim,neces ti mog sina trovat tim to u moju kucu nece...tako mi ostali zateceni bez teksta,al mm otisao u prodavnicu i kupio ono sto smo se dogovorili,danima mi je probijala glavu da to nece u njenu kucu,a i nema pojma da smo mi to kupili....et ona meni s.eba da izvinete u startu mojih 5 godina provedenih na faxu....popiski na diplomu u sekundi....uh pamti E..........pa vrati....

user posted image joj zene,u kucu moje svekrve nece plinska boca- to bomba user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:44:23   
elvy
Volim te,moram bit jaka,pa nemogu dozvolit takvojuser posted image da me pobjedi,da mi razori brak(umalo da uspije)....Mirkica necu ja njoj bukvalno to vratit,sama ce ona sebi dokunisat,misli ona da ce cijeli zivot moci hodat,a savila se do crne zemlje(sebi je vuce),sta ce ako padne na postelju ko ce,ja necu....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 22:54:32   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mirkica

jasmin kod mene je opticka varka hahahahha kad me neko vidi misli ja divne zene , pa ona je dobrica mozes s njom kako hoces user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a samnom mozes samo na fino inace nikako ja se puno ne petljam oko toga ko sta i kako , fino sa svakim ko zeli lose nece nikako i tacka na slovo i mada ova zajednica zeznuta nikako izbjeci lose situacije . Hvala Allahu pa nisam u zajednici sve je lakse.

elvy nista ti neces vratiti bices sretna da je ne vidis ako je takva a sama sebe neka jede .

I ja skoro ista user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 8:58:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: elvy

Volim te,moram bit jaka,pa nemogu dozvolit takvojuser posted image da me pobjedi,da mi razori brak(umalo da uspije)....Mirkica necu ja njoj bukvalno to vratit,sama ce ona sebi dokunisat,misli ona da ce cijeli zivot moci hodat,a savila se do crne zemlje(sebi je vuce),sta ce ako padne na postelju ko ce,ja necu....


nemoj tako, veličina je u praštanju
kad je neko prav i zdrav ja ga lako odhebem al kad mu je pomoć potrebna ja opet pritrčim
sve je prolazno a sve se i tefteri

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.2.2013 9:00:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 9:14:35   
elvy
Jutro drage moje user posted image Bujrum.....
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: elvy

Volim te,moram bit jaka,pa nemogu dozvolit takvojuser posted image da me pobjedi,da mi razori brak(umalo da uspije)....Mirkica necu ja njoj bukvalno to vratit,sama ce ona sebi dokunisat,misli ona da ce cijeli zivot moci hodat,a savila se do crne zemlje(sebi je vuce),sta ce ako padne na postelju ko ce,ja necu....


nemoj tako, veličina je u praštanju
kad je neko prav i zdrav ja ga lako odhebem al kad mu je pomoć potrebna ja opet pritrčim
sve je prolazno a sve se i tefteri

Eh mila a sta je sa mojim zdravljem....pa ja sam za ovaj period braka vise bila u hitnoj zbog nje nego ona za godinu dana zbog svoje starosti(3 mjeseca sam u braku)....ali kad bi ja njoj oprostila i pomogla joj to bi znacilo da nepostujem i nevolim svoje roditelje(koje je ona uvrijedila)a koji su mi dali sve u zivotu....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 9:16:42   
veeseelaa
elvy zašto si dopustila sebi to sve?
trebala si u startu reći joj kako gledaš na stvari i šta se s tobom može il ne
ja nikada ne pustim ljude da me više puta povrijede, jednom dosta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 9:25:05   
elvy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

elvy zašto si dopustila sebi to sve?
trebala si u startu reći joj kako gledaš na stvari i šta se s tobom može il ne
ja nikada ne pustim ljude da me više puta povrijede, jednom dosta

Sve je to u startu njoj receno mnogo puta,ona se naljutila,pa joj mm govorio cak je i galamio na nju puno puta al djaba ona uvijek samo kaze da sam ja za sve kriva i da hocu da je zavadim sa sinom......ona samo vidi i cuje sto njoj pase i sta got ja kazem pa da je najbolje njoj nevalja....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prelom kljucne kosti kod novorodjenceta
Nadja08

Kod moje bebe je ustanovljen prelom kljucne kosti do kojeg je doslo tokom vaginalnog poroda?

Da (73%)

Ne (27%)


Broj svih glasova: 44

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *