|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:28:00   
veeseelaa
I sto neko rece da ti dozvolis da ti od SVOJE plate nemas dinara...


a ima i ovo? nisam upratila user posted image
elvy pa gdje su ti ženo pare???
pa haloooo
de se malo rasavizaj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:29:09   
elvy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cak i kad je uvrijedila moje roditelje ja sam otisla i zvala je na kafu.



tu si se zejebala, za čije babe dušu si je zvala na kafuuser posted image
tu si trebala da zauzmeš gard i nikada više da ne sjedneš s njom

jel tebe tm tjera da se s njom družiš?
ako da reci mu da nećeš i ostani dosljedna pa makar umrla
kod mene mm zna kad ja kažem NE da nema trte vrte
zato dobrooo njegovi paze kako će samnom, mm ih je upozorio
nema ja preletjela, zna se šta nikako nije za oprost
do duše roditelji mm su mehki ljudi, mogu samo nehotično preletjet

Pa i nisam nikad vise ni u prolazu je srela od tada niti zelim....mm me ninsata ne tjeta i mnostvo puta j i njoj i svojoj sestri rekao da nas ostave na miru i da prestanu i zaprijetio joj da kad nije tu nesmije mi zucnut,al djaba ti je njima govorit....a meni kaze ma pusti nek pricaju imaju kad....al ja nemogu vise da pustam....nemogu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:30:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: elvy

To što si nakon uvrede tvojih roditelja zvala gospoju na kavicu dovoljno govori da za samopoštovanje i poštovanje ne igraju ulogu godine nego psiha.

Ovo sto sam uradila to je bilo zbog m,samo da mu otvorim oci,da ne kaze da hocu nesto a nisam je ni zvala....e pa nek vidi ko je njegova slatka mamica.I upravu sam bila sto se toga tice,mm se to nije svidjelo da je znao da cu to uradit nebi mi dozvolio....a ja sam to uradila da joj zacepim usta na kulturan nacin jer znam sta misli tauser posted image ,rekla bi nisi bila zena ni na kafu da me zoves.....

E pa ja sa svojih 26 g,a ni prije ne bih to uradila.
Kako posiješ tako ćeš požnjeti. Pa i tvoja sveki.
A zbog mm trpim samo njegove čarape pod stolom i jakne po stolicama.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:30:54   
veeseelaa
šta znači džaba je njima govoriti?
kažeš da ti ne dolaze, i da im ne ideš
sretnete se ispred kuže i onda one kvocaju??? jel tooo?
ja bi im pokazala srednjaka i prošla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:37:46   
Adria
A jeste napale na ženu, sve to ona zna i sama što joj vi govorite, svjesna je da se zeznula, svjesna je da nije iskazala samoj sebi poštovanje, svjesna je da se ponizila ali sve je to radila da bi možda sebi obezbjedila mir i sreću... niste ni vi sve bile od prve tako pametne, morale ste nekad pogriješiti pa da bi drugi put pametnije... ovo je njoj prvi put i treba joj pomoći sa konkretkim prijedlogom a ne "što si ovo, što si ono, kako sebi dopuštat to, kako to" ... Dosta ženi njene muke... user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:40:22   
SailorMoon
ma problem je ovde samo MUZ. Ili ja nisam normalna ili sam previse glupa da shvatim da neko moze sebi sve to dozvoliti radi Q-Vitamina i ljubaviuser posted image
Volim i ja svoga, ali vala vise volim sebe

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:41:59   
veeseelaa
iste ni vi sve bile od prve tako pametne, morale ste nekad pogriješiti pa da bi drugi put pametnije... ovo je njoj prvi put i treba joj pomoći sa konkretkim prijedlogom a ne "što si ovo, što si ono, kako sebi dopuštat to, kako to" ... Dosta ženi njene muke... user posted image


ja sam dala prijedloge
a inače nema to veze s stažom u zajednici il braku, bit je kakva si osoba
ona je mehka i vozdra


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:54:34   
Adria
Pa jeste mehka ali sad na tu svu mehkoću ne trebaju joj još neke "kritike" i izjave tipa kako si dopustila ovo, kako ono... ne zna možda ni ona kako, neke stvari se jednostavno dogode.. Nije najjednostavnije sad spakovati kofere i pognute glave priznati poraz i otići... Pogotovo kad nije baš njen muž najveće zlo, ne pije, ne kocka, ne kurva se, ne tuče je... Malo je sebičan i vezan za majku i svoje selo, mislim i to je naravno problem, ali možda se može riješiti a da nije jedino rješenje razvod....

Šta da uradi konkretno za sebe a da to ne bude odlazak?

Eto razgovarali su, dogovorili se da će dići kredit za plac pa praviti kuću.... ali ja sam joj rekla da to predugo traje i da je osuđuje na još barem pet godina života u takvim uslovima... savjetovala sam joj da mu da rok da se do kraja mjeseca isele negdje pod kiriju, ako na to ne pristane onda mislim da nema šta puno tražiti njim...

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:59:36   
aida.

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

ma problem je ovde samo MUZ. Ili ja nisam normalna ili sam previse glupa da shvatim da neko moze sebi sve to dozvoliti radi Q-Vitamina i ljubaviuser posted image
Volim i ja svoga, ali vala vise volim sebe

Slazem se ..

Ti sve to cinis radi svog muza iz ljubavi user posted image
Pa sto on njoj nekad radi tebe ne lupi rukom od sto pa da mu je tromati...


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:03:53   
bebacha

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

ma problem je ovde samo MUZ. Ili ja nisam normalna ili sam previse glupa da shvatim da neko moze sebi sve to dozvoliti radi Q-Vitamina i ljubaviuser posted image
Volim i ja svoga, ali vala vise volim sebe

Slazem se ..

Ti sve to cinis radi svog muza iz ljubavi user posted image
Pa sto on njoj nekad radi tebe ne lupi rukom od sto pa da mu je tromati...



a meni se cini da ovdje ljubav nije uzajamna
ljubav nije samo govorit nekom da ga volis

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:06:33   
elvy

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

ma problem je ovde samo MUZ. Ili ja nisam normalna ili sam previse glupa da shvatim da neko moze sebi sve to dozvoliti radi Q-Vitamina i ljubaviuser posted image
Volim i ja svoga, ali vala vise volim sebe

Slazem se ..

Ti sve to cinis radi svog muza iz ljubavi user posted image
Pa sto on njoj nekad radi tebe ne lupi rukom od sto pa da mu je tromati...


Lupio je,i sta...ja sam sad najgora jer ga odvracam od njegove mati,bilesi mu zabranjujem i da je vidja.....znate sta drage moje,hvala vam puno na savjetima kritikama,sve prihvatam,al dok nesto ne dozivite nemozete ni znat kako je...i ja bi sigurno pisala isto kao i vi da je neka druga u pitanju....al nevolim da me neko pravi lazovom,meni je moje muke i previse.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:09:10   
SailorMoon
elvy negovorimo ti zlo namjerno ali procitaj sta je anonimna zadnje 2 stranice na temi brak bez ljubavi napisala. Nema jadna kud, tuce je, mlati, citava porodica njegova joj se bukvalno sere na glavu, ali nema kud, neradi, ima malu bebu....ona nema izlaza. A ti sve to mozes a necinis.
I razumila bi ja tebe kolko tolko da je to bar vasa kuca ali nije nego djeverova

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:09:11   
aida.

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

ma problem je ovde samo MUZ. Ili ja nisam normalna ili sam previse glupa da shvatim da neko moze sebi sve to dozvoliti radi Q-Vitamina i ljubaviuser posted image
Volim i ja svoga, ali vala vise volim sebe

Slazem se ..

Ti sve to cinis radi svog muza iz ljubavi user posted image
Pa sto on njoj nekad radi tebe ne lupi rukom od sto pa da mu je tromati...



a meni se cini da ovdje ljubav nije uzajamna
ljubav nije samo govorit nekom da ga volis

zato i mislim da na ovakvim temama bude dosta nejasnoca... jedno je cut jednu stranu price, a sasvim drugo kad se malo "zapise"...
Znam po mm. ne bitno jel moja mama ili njegova, ili neko deseti, ako sam u necemu ja upravu on ce to govorit pa kad vise ne bi u kucu uso toj osobi... I on me opametio govoreci "ne daj na sebe"...


vesela user posted image user posted image user posted image ja haman nisam prava snaha user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:12:44   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Nedi

Na kojoj stranici je opis problema da ne citam sve? Ili da mi neko u 2-3 recenice napise o cemu se radi?


nema to u jednom postuuser posted image
uglavnom ona njega voli,za njega nismo sigurno(nigdje nepise o tome)
pametni su haman obadvoje,super zaraduju al ih hebu svekrva i zaova i prave budale od njih
on nece od mamine suknje a ona nece bez njega jer ga voli
ett

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:12:49   
SailorMoon
Izvoli Nedi

IZVORNA PORUKA: elvy

Dizem.....user posted image user posted image
citala sam neke postove,i vidim da vecinom svi imamo problema sa zajednocom,vec sam pisala svoj na nekoj od tema al evo i ovdje cu,samo da kazem da su mi savjeti ovih dobrih zenica puno pomogli,sad se manje nerviram,a bila sam na pragu razvoda zbog svekrve i zaove,al pisat cu samo o svekrvi,zaova je i suvisna.....
Et udala se ja prije nesto malo vise od 3 mjeseca,mm i ja otisli na medeni....bilo nam super....to su jedini dani do sad za koje mogu reci takvo nesto.Cim smo se vratili kuci(zivimo u istoj kuci sa svekrvom ona u prizemlju mi na spratu,unutrasnje stepenice),zovem ja nju na kafu i prvi dan mi stavi do znanja da nisam dobro dosla tu i da je kuca njenog mladjeg sina,koji ternutno studira a mi finansiramo....i tako svaki dan prebaci ovo ono,moj muz na put ona dovodi muskarce.....da ne duljim bacala mi case lupala sakom od sto jel je mm samnom proveo noc a ona bolesna,toboze moze umrijet a njega bas briga....niko nam ne dolazi,prijatelji zajednicki i mm rekli da nam nikad nece uc u kucu dok smo sa njom....ako negdje krenemo gdje cemo,sto cemo,hoce i ona.....svaki dan haos.....nemam mira....jedina mi sreca sto radim.Te zabranit cu ja njoj da ona ide svojoj mati,nece je ona meni nikad vidjet....Prvi put kad su dolazili moji roditelji da vide gdje sam se to ja udala(i jedini put koji su mi dosli)ona mm i meni napravila scenu psovala....bez razloga...a moji sve to culi jer su vec bili stigli,i pored svega zovem ja nju na kafu....nije htjela ni doc ni izac da se pozdravi sa mojim roditeljima.....pa vi meni recite jel ok to sto ja tu zenu vise nezelim ni srest na hodniku kuce.....i sto od mene vise dok ja disem ni kako si cut nece.....napisah se ja a nisam vam napisala ni 2 posto sta mi je radila i ko je ta zena u stvari....na poslu sam jos i radno vrijeme mi je vec iosteklo al mi se u tu kucu neide pa sam ga sebi produzila.user posted image


IZVORNA PORUKA: elvy

Zaboravih napisat da i pored svega sto nam ona radi i govori mm nece ni da cuje da idemo u postanare a radimo i n i ja i imamo super primanja,a u tu kucu je mm jako puno ulozio i jos uvije vracamo kredite za nju,finansirami i nju i njenog sina kojem sve to ostaje i njenu kcerku ciji muz neradi nista samo gladi muda i gleda ko ce mu dat da djete spremi u skolu....


IZVORNA PORUKA: elvy

Jasmin draga,nemogu ja toliko nisko past da toj user posted image lupam sakom od sto,ona je sama sei kazna...izdrzat cu ja sve ovo i nadam se uz Boziju pomoc i ubrzo pokupit svoje stvari i svog muza i otic bilo gdje samo znam da ovdje zivit vise necu,ona nas samo iskoristava,nema granicu,samo kuka treba joj ovo treba joj ono,a ja radim,ma sta radim rintam a dovede me u situaciju da nemam hljeb kupit,a o cigarama samo mogu da mastam(dr.sam i imam supre platu),ves perem rucno jer nemem masinu,kad sam dosla ovdje nisam imala se gdje istusirat,sad imam,al da se ona pitala nebi imala....nemam ni spavacu sobu bar ne jos ja mm imamo opremljen samo dnevni boravak i to nam je sve....a on radi vec 10 godina i ima platu nekad i preko 2000 sam,da je bila mati i da ga nije iskoristavala kao sto i sada radi on je do sad mogao da ima vilu,ali zato njegova sestra,zet i brat koji su teski paraziti imaju i kuce i uzivaju a moj m i ja se patimo ko niko....Ja se svake sekunde pitam gdje sam ja to Boze pogrijesila pa me ovako kaznjavas,i molim ga da mi da strpljenja i pokaze pravi put....njoj ce najveca kazna biti kad joj zavrnem ventile a i taj dan ce svanuti......nema draga za mene kafa cigara i trac to one rade od utra do sutra,jedina im obaveza vise na telefonu,al njihov ce jezik sam da im presudi.....



< Poruku je uredio SailorMoon -- 27.2.2013 15:13:15 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:16:42   
elvy

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

elvy negovorimo ti zlo namjerno ali procitaj sta je anonimna zadnje 2 stranice na temi brak bez ljubavi napisala. Nema jadna kud, tuce je, mlati, citava porodica njegova joj se bukvalno sere na glavu, ali nema kud, neradi, ima malu bebu....ona nema izlaza. A ti sve to mozes a necinis.
I razumila bi ja tebe kolko tolko da je to bar vasa kuca ali nije nego djeverova

tako mi je zao da cujem da nekog muz tuce,al i rijeci bole vjeruj nekad vise nego samar....a to da je kuca tog malog parazita to smo zajedno saznali i ja i mm tek kad smo se vjencali,tek kad je on tu kucu napravio opremio i zavalio se u kredit zbog nje...kud sad,haj mi reci gdje kad je tauser posted image i njega dovela pred svrsen cin,znam da ga je to naljutilo i mislim da bas njoj iz inata nece da idemo iz te kuce,al na drugoj strani zasto onda mene pati....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:19:59   
aida.

IZVORNA PORUKA: elvy


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

elvy negovorimo ti zlo namjerno ali procitaj sta je anonimna zadnje 2 stranice na temi brak bez ljubavi napisala. Nema jadna kud, tuce je, mlati, citava porodica njegova joj se bukvalno sere na glavu, ali nema kud, neradi, ima malu bebu....ona nema izlaza. A ti sve to mozes a necinis.
I razumila bi ja tebe kolko tolko da je to bar vasa kuca ali nije nego djeverova

tako mi je zao da cujem da nekog muz tuce,al i rijeci bole vjeruj nekad vise nego samar....a to da je kuca tog malog parazita to smo zajedno saznali i ja i mm tek kad smo se vjencali,tek kad je on tu kucu napravio opremio i zavalio se u kredit zbog nje...kud sad,haj mi reci gdje kad je tauser posted image i njega dovela pred svrsen cin,znam da ga je to naljutilo i mislim da bas njoj iz inata nece da idemo iz te kuce,al na drugoj strani zasto onda mene pati....

Pratim od pocetka... Govorila si da ste ulozili u tu kucu i ulazete i dalje i zato vam se ne izlazi a znate da nece bit vasa...
Kad ste vec pogrijesili, pogrijesili ste, al izadjite sad.. Sredili njima, eto jeste, svejedno kad kucu napravis to neces ponijet sa sobom, samo ce ti jos godina proc tu s njom... Idi pod kiriju ako treba, jer ces davat za kiriju pare koje njoj dajes, ako vec dotle doslo... Ne razumijem, situacija jest teska, vjerovatno ne mogu ni zamislit kako je tebi, ali poduzmite nesto...
A ako tvoj muz nece da ide, onda se zapitaj na cijoj je on strani.. user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 15:21:04   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: elvy


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

elvy negovorimo ti zlo namjerno ali procitaj sta je anonimna zadnje 2 stranice na temi brak bez ljubavi napisala. Nema jadna kud, tuce je, mlati, citava porodica njegova joj se bukvalno sere na glavu, ali nema kud, neradi, ima malu bebu....ona nema izlaza. A ti sve to mozes a necinis.
I razumila bi ja tebe kolko tolko da je to bar vasa kuca ali nije nego djeverova

tako mi je zao da cujem da nekog muz tuce,al i rijeci bole vjeruj nekad vise nego samar....a to da je kuca tog malog parazita to smo zajedno saznali i ja i mm tek kad smo se vjencali,tek kad je on tu kucu napravio opremio i zavalio se u kredit zbog nje...kud sad,haj mi reci gdje kad je tauser posted image i njega dovela pred svrsen cin,znam da ga je to naljutilo i mislim da bas njoj iz inata nece da idemo iz te kuce,al na drugoj strani zasto onda mene pati....


Mislim da se ponavljam 100put ovde na forumu sa ovom pricom ali eto.
Ja i mm kad smo se zabavljali on je sve govorio da kad se uzmemo zivimo sa njegovim. Ja sam svaki put na to rekla Samo preko mene mrtve. I tako se razgovor zavrsi. I sve tako 5 god. U to 5 god svasta se desavala cak je jednom i sveki pao goblen na glavu sa zida jer smo mi u sobi pored.... .Ali kad smo se zarucili odma smo poceli traziti stan, opremili ga i stajo je 3 mj. pratan, namjesten dok se nismo vjencali. A uredno kiriju placali.
Sve se moze kad se hoce

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Zivot u zajednici
27.8.2013 12:58:45   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: suncano

Nemam kome da se izjadam, ne mogu da sekiram roditelje pa moram ovdje.
Kad sam se udavala njegove roditelje sam poznavala povrsno. I ucinili su mi se dragi ljudi. On je rekao da nece zivot u zajednici pa je kupio stan ali eto preci cemo za 7-8 mjeseci jer njegovi nece biti tu pa da stan nije prazan.

Uglavnom, evo nastala je cetvrta godina, mi nikad nismo sami, i dalje smo u njihovom stanu. Tu su i svekar i svekrva. Konstantne svadje, nenam svog mira, muz mi evo vec nekoliko puta obecava da cemo se preseliti ali nikad. On je sa svojima u dobrim odnosima, sto je i normalno. Ja se osjecam kao u tudjoj kuci. Osjecam se potpuno prevareno.. Taman ga ubijedim da se preselimo, njegovi roditelji ga ubijede u suprotno. I on naravno stane na njihovu stranu.
Ovih dana sam na rubu zivaca. Ne znam vise kako da se ponasam. Moj muz nije svjestan da se ja emotivno udaljavam od njega zbog toga.Imam osjecaj da sam mu na zadnjem mjestu, mada on tvrdi suprotno. Imamo divnu bebicu.

Ja samo hocu svoj porodican zivot, bracni zivot. Spavacu i na podu ako treba samo da se preselim. Ali on ne vidi potrebe za tim.


IZVORNA PORUKA: Mirkica

nista ostavi ga ne shvata te ozbiljno , samo ti malo njega ostavi pa ce doci po tene na mjesec , price vidim nema , zivci ti odose za mene to je jedino rjesenje a jel vi zivite u jednoim stanu skupa iliii svak na svom spratu .
Samo da znas muz ti je licimjer tako te prevariti pihhhhhh ma ja bih ga pojela i jela bih ga od veceri do zore dok ne svane ne bih spavala ali bi na kraju izasao , ako je obecao uradio bi .


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Mirkica

nista ostavi ga ne shvata te ozbiljno , samo ti malo njega ostavi pa ce doci po tene na mjesec , price vidim nema , zivci ti odose za mene to je jedino rjesenje a jel vi zivite u jednoim stanu skupa iliii svak na svom spratu .
Samo da znas muz ti je licimjer tako te prevariti pihhhhhh ma ja bih ga pojela i jela bih ga od veceri do zore dok ne svane ne bih spavala ali bi na kraju izasao , ako je obecao uradio bi .

 Ja bi se davni dana pokupila u taj vas stan ako ga vec imate. Mada je on mala tebe dobro prevario. Gdje je tu logika da njihov stan nebude prazan dok njih nema a zato vas stoji prazan. Cista glupost i navlakusa na koju si ti nasjela.



IZVORNA PORUKA: zivotnisan

U potpunosti te razumijem suncano. U potpuno istoj sam situaciji samo sto smo mi na odvojenim spratovima. Ali to ne mijenja stvar kad su za vratom stalno. Ni mira, ni zivota, u sve se mijesaju. A samo mi reci jel se desava da ti muz kaze da ti umisljas to sve, da nema problema nikakvog, da su oni super i ne mijesaju se ni u sta? Kod mene je to redovno.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi se spakovala i napustila supruga



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Zivot u zajednici
19.2.2015 16:25:29   
ARNA_ZE
Prije svega pozdrav svima. Vidom da ova tema dugo nije aktivna. Al svejedno cu napisati svoje iskustvo. U braku sam nesto vise od godine dana. Vec imamo i mali bebicu hB. Zivim u zajednici sa muzem i njegovom mamom. Ona samo njega ima, muz joj je poginuo u ratu. Zivot mi je blagoreceno katastrofa. U ovo malo vremena sto sam u braku ni jedan dan se nisam osjecala kao supruga zena. Vise mi je kao da je moja svekrva mama a ja i muz njena djeca. Imam 34 godine I samo zamislite kako se osjecam. Ona je najpametnija, najispravnija naj sve. Tako misli ona i naravno moj muz. Gdje god se ide u goste i ona ide sa nama. Tako da nemam skim ni da se druzim. Ako je ne povedemo slucajno ona sjedi kuci i place. Mene mrzi samo sto sam drugacija. Rekla.mo da ce me Bog kaznit sto sam dosla i poremetila njihov mir. Dok sam radila malo je bilo bolje, samo zato sto nisam tu. sada je katastrofa. Ona da prostite j... ljude koji imaju fakultet kao to je nista (ja imam visoko obrazovanje) jer bitno je u zivotu biti cestit u zivotu i samo glancat kucu i docekivat covjeka aa posla jer on se umori. Tako misli i moj muz. Kad smo sami u sobi stoji pred vratima i pita kakvi se zvukovi cuju na licu mjesta. Kad odem negdje ona preslaze moje stvari, sad i bebine, ako negdje nesto ostavim da mi je pri ruci ona to skloni na drugo mjesto. I mnogo mnogo toga da ne nabrajam. Beba je skapala od gladi cim malo zakenka itd. Muz nece da se odvoji ni na sprat. Sta kazete drage moje na ovu zajednicu

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Zivot u zajednici
19.2.2015 18:17:02   
Galicia
A ti si muza upoznala na dan vjencanja?
Neko te tjerao sibom da se udas u zajednicu?


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ARNA_ZE)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Zivot u zajednici
19.2.2015 19:10:26   
visnjica1
Draga Galcija jedno je veza drugo je brak, vjerovatno joj je obecavao mjesec i zvijezde sto se nazalost promijenillo u braku, zajednica ima dobre i lose strane to svako zna ko je licno prosao kroz istu, teska situacija kada muz nije uz tebe tesko je se boriti protiv njegove majke.Zelim ti punooo srecee

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Zivot u zajednici
19.2.2015 19:22:16   
Galicia
vjerovatno joj je obecavao mjesec


Uzdaj se u use i u svoje kljuse.
Kakve bajke, kakvi bakraci i obecavanja crna. Ko jos vjeruje u obecavanja. Dajte nismo djeca.

Valjda prije braka skontas s kim imas posla.

Ali sreca uvijek ima rjesenje za sve. Popricati s muzem, ako ne zeli da se odvoji, put pod noge. Pa nije ni nju majka rodila da je neko handri. Zajebi ti to.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Zivot u zajednici
20.2.2015 0:16:00   
ARNA_ZE
Ja nju nisam znala dok se nisam udala tako da nisam moga imati stav i misljenje o toj zeni. Dok smo bili u vezi prica je bila sa cemo zivjeti odvojeno na drugom spratu kuce. Da je njegova majka razumna i dobra zena. Al ispostavilo se da ima razuma samo za sebe i njega.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Zivot u zajednici
20.2.2015 8:18:28   
Hanady RR
ARNA_ZE majka je mogla biti drugačija dok ste vi bili u vezi...
Godine koje lete mjenjaju starije ljude kao i djecu...
Nažalost al tako je, osobito ljudi koji se boje samoće...
Meni je jasno da je tebi teško...
al i brak je mlad i vi očito i tek se svi navikavate na jedna novi život, na zajeednicu...vjeruj da i ti njoj na živce ideš kolko ona tebi...a suprug on je tu kolaterarna štetauser posted image njemu je najteže...pa zamisli da do tebe neko traži da biraš ...voljena žena sa djetetom u naručju ili majka...to su izbori koji se ne mogu načiniti...
i čitam višnjica kaže...teško se boriti port njegove majke...nemoj se ni boriti to nije ok da se boriš sa majkom onoga koga voliš...
Gledaj to drugačije...nije ni ona rolova vijeka, hrani svoju ljubav,, sboj brak, gradi dom, ignoriši maksimalno koliko možeš njene poštepice...muža ne gnjaki i ne kljucaj samo o njoj do toga hajra vijedti nećeš...budi sve suprotno njoj i onda će njemu vrijeme pokazati da mora naći drugo rješenje ako sve to bude nezdravija zajednica u kojoj rastu djeca i vi i to vas narušava...

Znam sve dok ja sad ovako pišem djeluje kao ''nemaš ti pojma'', '' jao šuplje'' ali nažalost tu si gdje si....
birala si to...
nemoj rpičati sada on rekao ti rekla to je rpošlo vrijeme...živi za danas i za bolje sutra...


Nađi si što prije prilike da si van doma...
dijete dok odskoči imaša nanu nek ga pripazi...
a ti zadaj krug po gradu pa makar do pijace...
i tako dan za danom vrijeme leti...

Nko nije orlova vijeka...
vrlo kratko traje vrijeme roditeljima koje provedu sa svojom djecom...
eto gojiš a i odgojio neko tebe...samo polako...što bi rekli sabur...
ne radi drugom što ne želiš tebi da rade a neko to ''odozgo'' vidi sve..i piše...ti za se ona za se...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ARNA_ZE)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *