|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 11:30:19   
sejlana
Chuchi popravila si mi dan, majke mi.Legendo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sve bi one da znaju.I mene je moja pitala, kada se kauc u dnevnoj sobi razavalio(inace star 1000 godina)"sta ste to vas dvoje radili, pa ga razvalili" a mm ko iz topa "jebuser posted image vali se i  na kaucu i u kuhinji, dok te nije bilo, da vidimo kako je" samo je nabacila kiseli osmjeh i vise ni jednog pitanja na tu temu.Nisam mogla vjerovatiuser posted image da je mm progovorio , a drago miuser posted image user posted image user posted image user posted image i tako im i treba kad guraju svoj nos gdje im nije mjesto.
Zetovi se bolje slazu sa punicama zato sto nase mame, za nesto sto im mozda i nije pravo,presute ili na blag nacin to rijese(zato sto vole nas i zele da smo sretne i nisu posesivne).Ne kazu odmah ne valjaju danasnji zetovi i jezicina ti ovolika,rukama odmjere velicinu.
Drago mi je da ima i pozitivnih iskustava zivota u zajednici fala Bogu nisu svi ljudi isti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 11:39:58   
idana_85
Joj, fakat pitanjem traze da im to kazes,a kad im kazes ibrete se. Moji vala nisu nikada takvo nesto ni insinuirali. Doduse ja nekad namjerno provociram. zalim se kako mi ujutro bude muka,samo mi se povraca. I svekrva jedno jutro kaze mozda bi ti trebala tu svoju muku provjeriti,predugo to traje. heheeh,rekoh nisam,ne brini. Kaze ona nikada se ne zna. Rekoh ja znam :)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 12:09:30   
hanabanana


I ja mislim da mame uvijek vise vole sinove, a tate kceri.



Ne mogu vjerovati da neko može ovako što misliti!?
Evo na forumu imamo mama sa dvoje djece ( dječak & djevojčica ) da li vi stvarno više volite svoje sinove?????? user posted image user posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 13:19:28   
Hocu bebu
user posted image
joj draga svaka ti cast neka si joj rekla...hahahha sto me nasmija, super si...
a take su ti one..ja sam bas u svom postu napisala kako je moja ujutro za doruckom pitala: Sta se ono sinoc oko dva culo, lupa, sta oni gore (3sprat) lupaju. Doslo mi je da je zadavim !!!!
Onda se pitam Boze jel ona nije svjesna sta prica ili moze neko bit toliko pokvaren... user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 13:21:05   
Hocu bebu
hahahah joj tako treba majke mi...
Jednostavno rec sta je! Pa nek se ona misli i crveni...

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 15:54:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana



I ja mislim da mame uvijek vise vole sinove, a tate kceri.



Ne mogu vjerovati da neko može ovako što misliti!?
Evo na forumu imamo mama sa dvoje djece ( dječak & djevojčica ) da li vi stvarno više volite svoje sinove?????? user posted image user posted image



ma ne vole ih vise...nije tako misljeno, barem ne na ono na sta sam ja ciljala... vec su cesto zastitnicki nastrojene vise prema svojim sinovima (naravno ne sve) ali moras priznati da se i masa filmova i serija (pogotovo komedija) vrti na tu temu a to nije dzaba..ima nesto u tome. Znam da se i moj otac prvi put u zivotu napio dan uoci mog vjencanja, iako su moji rastavljeni i ne zive skupa od moje sedme jedino ga ja mogu rasplakati

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zivot u zajednici
4.8.2009 16:26:47   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: hanabanana



I ja mislim da mame uvijek vise vole sinove, a tate kceri.



Ne mogu vjerovati da neko može ovako što misliti!?
Evo na forumu imamo mama sa dvoje djece ( dječak & djevojčica ) da li vi stvarno više volite svoje sinove?????? user posted image user posted image



Eno dadada ti je to pojasnila, trebal ti jos sta pojasniti ??? pored ovoliko misljenja ti nasla tabirit to moje ccccc

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zivot u zajednici
6.8.2009 14:38:59   
hanabanana
Ne treba mi " tabiriti " ma šta to značilo....
Ja sam odrasla u porodici i okruženju gdje je dijete - dijete, bez obziral piša li stojeći.
Svaka pomisao na to da neko može misliti da postoje razlike u ljubavi prema djeci meni nije normalna.

A tvoj post sam citirala jer si napisala: UVIJEK

Ja nisam komentarisala ono što si ti mislila, nego ono što si napisala.

I ja mislim da mame uvijek vise vole sinove, a tate kceri.




< Poruku je uredio hanabanana -- 6.8.2009 14:44:35 >

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zivot u zajednici
23.8.2009 0:18:17   
Tidzi
Kod mene je ZAJEDNICA NIKAD NI PO KOJU CIJENU!!! Nakon udaje zivljeli smo u zajednici (MM, ja, svekar, sekrva i 2 muzeve sestre). Starija sestra i nekako, a mladja je nepodnosljiva. Svekrva nije losa zena i sa njom se moze, ali zato je svekar je..o svim sejtanima majku! To je jedan uobrazeni i umisljeni covijek koji ima stav u glavi da je Bog, pa on. Ono sto on kaze tako biti mora, a uopce ga ne zanima sta drugi misli i da li to zele. Od odredjuje sta se kuha, koliko i kako. Ja u takvoj porodici nisa odrasla. Moj otac se nikada nije peljao u kuhinju, izuzev ako on hoce nesto spremiti, a to je 3-4 puta u godini. Majka je uvijek brinula o tome sta kuha, koliko, sta kupuje...Pa ipak ona kuha i zna sta joj je potrebno. Svekar je cak isao i provjeravao koliko ja stavljam praska kada perem ves, zasto perem posteljinu svaku drugu sedmicu, najvise ima mog vesa...user posted image Srecom, trajalo je to nekih godinu dana dok nije donio odluku da sav novac, odnosno kada stignu plate da dajemo njemu (svaki mjesec smo davali za hranu i vise nego dovoljno, ne brojeci ono sto mi jos stalno kupujemo). Naravno MM se s tim nije slozio, a ni ja. Pa necu ja, kada meni trebaju gace ici svekru i traziti da ih kupim! Kako se s tim nismo slozili on nas je automatski zbacio! Izasli smo, a nismo imali ni kasike...user posted image user posted image Srecom, imali smo 2,5 soban stan. Za nekoliko mjeseci smo obezbijedili sebi sve sto nam je bilo potrebno za zivot.
Sjecam se dobro, taj dana kada nas je izbacio, vidimo rodjaka od muza (amidzici njih dvojica), ja placem user posted image user posted image suza suzu stize, ne mogu da stanem. On me gleda i kaze "Ne placi, ne sikeraj se...zapamtit ces moje rijeci...slavit ces datum kad vas je izbacio, jer si mlada i nisi ni svjesna kakva je on osoba i kako je zivljeti samostalno, bez zajednice" I cesto se sjetim njegovih rijeci, jer je bio u pravu. Cesto kazem i da slavim taj dan.
Vec 4 godine zivimo bez zajednice, i mogu reci da je to nesto najbolje sto moze biti. Nikada se vise ne bih vratila u zajednicu kada bi zivljeli u stali. Imam svoj mir, svoju slobodu, radimo sta hoceme, idemo gdje hocemo, nikom ne polazemo racune, niko nam ne popuje i ne ispire mozak, niko nam ne namece svoju volju...


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zivot u zajednici
1.8.2011 15:40:34   
veeseelaa
Kako se s tim nismo slozili on nas je automatski zbacio


user posted image user posted image user posted image  izvini al suze me obliše

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zivot u zajednici
1.8.2011 19:19:12   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: Lulu_

ne bih se udala da sam morala zivjeti u zejdnici.


Potpisujem.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zivot u zajednici
1.8.2011 19:49:31   
klemzi
Joj vesela, vesela user posted image user posted image
Dižeš temu, ha user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zivot u zajednici
1.8.2011 19:52:16   
jasmin

IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj vesela, vesela user posted image user posted image
Dižeš temu, ha user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja kad sam procitala veeseelin komentar i mene gotovo da suze oblise.Iako nije za smijanja.Doduse,kako Tidzi `praznikuje` taj dan,onda jest za radosti.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zivot u zajednici
2.8.2011 12:09:15   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  pa ta zajednica je jedan veliki cirkus, đe se nećes smijati a nek se nama Tidži urahatila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zivot u zajednici
2.8.2011 12:13:01   
Ella_H
Potpisujem veeselu i jasminuser posted image .
Nek si se Tidzi urahatila.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zivot u zajednici
4.9.2011 15:52:39   
Rabi
Mi smo zivjeli u zajednici i imam prelijepo iskustvo! Toliko lijepo  da ni naj gorem svom dusmanu ne bih pozeljela da u njoj ziviuser posted image Mi smo zivjeli sa njegovim roditeljima i zaovom! I hajde, hB rijesila se zajednice ali i dan danas poslijedice se osjecaju! Ali hvala dragom Allahu dz.s. pa smo se odvojili....pa ko hoce fino bujrum, a ko nece....ma nek me zaobidje u sirokom luku!!!!!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zivot u zajednici
22.10.2012 9:46:40   
Malla21
Zdravo, nova sam na forumu, nadam se da ce neko moci da me posavetuje i pomogne.
Naime, problem je zivot u zajednici. Sa muzem zivim u inostranstvu vec 3 ipo godina, i sada ocekujemo bebu, 32.nedelja trudnoce.
Problem je u tome sto ne zivimo sami. Zivimo u stanu od 50m2 sa njegovim ocem.
On je s nama oduvek, navodno tu je da bi nam pomogao.(gluposti).
Njegova zena u Srbiji, uospte se ne zanima za njega, gotovo da ga i ona tera od kuce: "Idi tamo, pomagaj deci, sta ces mi ovde."-njene reci.
Stan placa majka mog svekra sto je u penziji, moj muz radi i vise nego dovoljno zaradjuje, ali nece da se preselimo i da zivimo sami.
Dakle, finansijki problem za to ne postoji. Kaze da mu je nezgodno da kaze ocu da hocemo da zivimo sami.
Sada dolazi i bebica, i ja bih zelela da budemo sami sa nasim detetom. Svekar ne planira da ode, ovde je na crnom.
Razgovarala sam sa muzem, i prica se uvel zavrsava svadjom, kako sam ja sebicna, ne mogu nikog da podnosim, kako ne znam da postujem njegovog oca, a on nas ne dira nista.
Ne razume me uospte, i imam osecaj da nece da se odvoji od oca, sto meni jako smeta. Ne znam vise sta da radim, plasim se da ne dodje do rastanka zbog toga, rekla sam i muzu vise puta da ne mogu ovako da zivim, on se odmah naljuti na mene i pocne da vice. Uvel se sve zavrsi mojim plakanjem ..
Zamolila bih nekog da me posavetuje ako moze i zna kako da ubedim muza u to da nam je potreban nas mir ..

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zivot u zajednici
22.10.2012 10:23:57   
Medić*
Malla nemam ti savjet. Sama vidis kakva je reakcija muza.

Pomiri se sa cinjenicom da je covjek trenutno kod vas i opusti se. Znam da je najljepse biti sam ali jednostavno ne postoji rjesenje dok covjek sam ne ode .

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Malla21)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zivot u zajednici
22.10.2012 15:13:20   
veeseelaa
Ja sam odrasla u porodici i okruženju gdje je dijete - dijete, bez obziral piša li stojeći.


sad svi pišaju sjedeći user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zivot u zajednici
22.10.2012 15:19:26   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Malla21

Zdravo, nova sam na forumu, nadam se da ce neko moci da me posavetuje i pomogne.
Naime, problem je zivot u zajednici. Sa muzem zivim u inostranstvu vec 3 ipo godina, i sada ocekujemo bebu, 32.nedelja trudnoce.
Problem je u tome sto ne zivimo sami. Zivimo u stanu od 50m2 sa njegovim ocem.
On je s nama oduvek, navodno tu je da bi nam pomogao.(gluposti).
Njegova zena u Srbiji, uospte se ne zanima za njega, gotovo da ga i ona tera od kuce: "Idi tamo, pomagaj deci, sta ces mi ovde."-njene reci.
Stan placa majka mog svekra sto je u penziji, moj muz radi i vise nego dovoljno zaradjuje, ali nece da se preselimo i da zivimo sami.
Dakle, finansijki problem za to ne postoji. Kaze da mu je nezgodno da kaze ocu da hocemo da zivimo sami.
Sada dolazi i bebica, i ja bih zelela da budemo sami sa nasim detetom. Svekar ne planira da ode, ovde je na crnom.
Razgovarala sam sa muzem, i prica se uvel zavrsava svadjom, kako sam ja sebicna, ne mogu nikog da podnosim, kako ne znam da postujem njegovog oca, a on nas ne dira nista.
Ne razume me uospte, i imam osecaj da nece da se odvoji od oca, sto meni jako smeta. Ne znam vise sta da radim, plasim se da ne dodje do rastanka zbog toga, rekla sam i muzu vise puta da ne mogu ovako da zivim, on se odmah naljuti na mene i pocne da vice. Uvel se sve zavrsi mojim plakanjem ..
Zamolila bih nekog da me posavetuje ako moze i zna kako da ubedim muza u to da nam je potreban nas mir ..


Malla ja kako vidim za tvoju zajednicu nema razloga. Imate dovoljno para, svekar ima kucu i zenu a vi treba da budete porodica.
Tvoj muz ako nije razuman onda tu nesta nije ok.
Ja bi rekla ili idemo zajedno ili sama.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Malla21)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 11:28:11   
Malla21
Znam i ja da nema potrebe za zivotom u zajednici..
Ali politika mog svekra je zasto placati 2 stana, kad mozemo samo jedan ..
Vise puta nam je to napomenuo ..

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 11:32:03   
SailorMoon
Zato sto je to tok zivota i sto je normalno. Ja kad sam se udala moja sveki je na sjelu pred citavom svojom rodbinom pocela plakati kako je njeno djete otislo od nje umjesto da smo svi zajedno kao kako i treba da bude.
Na to sam ja samo rekla: Ja kako se sjecam ti si od svoje sveki pobjegla u podstanare dok nisi kucu napravila. I da je tako ljepo u zajednici nebi svi vi kuce pravili nego bi ostali pod istim krovom sa roditeljima! Tu je bio kapak...

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Malla21)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:18:00   
veeseelaa
meni takvi ljudi nisu jasni user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:20:08   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Malla21

Zdravo, nova sam na forumu, nadam se da ce neko moci da me posavetuje i pomogne.
Naime, problem je zivot u zajednici. Sa muzem zivim u inostranstvu vec 3 ipo godina, i sada ocekujemo bebu, 32.nedelja trudnoce.
Problem je u tome sto ne zivimo sami. Zivimo u stanu od 50m2 sa njegovim ocem.
On je s nama oduvek, navodno tu je da bi nam pomogao.(gluposti).
Njegova zena u Srbiji, uospte se ne zanima za njega, gotovo da ga i ona tera od kuce: "Idi tamo, pomagaj deci, sta ces mi ovde."-njene reci.
Stan placa majka mog svekra sto je u penziji, moj muz radi i vise nego dovoljno zaradjuje, ali nece da se preselimo i da zivimo sami.
Dakle, finansijki problem za to ne postoji. Kaze da mu je nezgodno da kaze ocu da hocemo da zivimo sami.
Sada dolazi i bebica, i ja bih zelela da budemo sami sa nasim detetom. Svekar ne planira da ode, ovde je na crnom.
Razgovarala sam sa muzem, i prica se uvel zavrsava svadjom, kako sam ja sebicna, ne mogu nikog da podnosim, kako ne znam da postujem njegovog oca, a on nas ne dira nista.
Ne razume me uospte, i imam osecaj da nece da se odvoji od oca, sto meni jako smeta. Ne znam vise sta da radim, plasim se da ne dodje do rastanka zbog toga, rekla sam i muzu vise puta da ne mogu ovako da zivim, on se odmah naljuti na mene i pocne da vice. Uvel se sve zavrsi mojim plakanjem ..
Zamolila bih nekog da me posavetuje ako moze i zna kako da ubedim muza u to da nam je potreban nas mir ..


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija

(odgovor članu Malla21)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:24:08   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Malla21

Zdravo, nova sam na forumu, nadam se da ce neko moci da me posavetuje i pomogne.
Naime, problem je zivot u zajednici. Sa muzem zivim u inostranstvu vec 3 ipo godina, i sada ocekujemo bebu, 32.nedelja trudnoce.
Problem je u tome sto ne zivimo sami. Zivimo u stanu od 50m2 sa njegovim ocem.
On je s nama oduvek, navodno tu je da bi nam pomogao.(gluposti).
Njegova zena u Srbiji, uospte se ne zanima za njega, gotovo da ga i ona tera od kuce: "Idi tamo, pomagaj deci, sta ces mi ovde."-njene reci.
Stan placa majka mog svekra sto je u penziji, moj muz radi i vise nego dovoljno zaradjuje, ali nece da se preselimo i da zivimo sami.
Dakle, finansijki problem za to ne postoji. Kaze da mu je nezgodno da kaze ocu da hocemo da zivimo sami.
Sada dolazi i bebica, i ja bih zelela da budemo sami sa nasim detetom. Svekar ne planira da ode, ovde je na crnom.
Razgovarala sam sa muzem, i prica se uvel zavrsava svadjom, kako sam ja sebicna, ne mogu nikog da podnosim, kako ne znam da postujem njegovog oca, a on nas ne dira nista.
Ne razume me uospte, i imam osecaj da nece da se odvoji od oca, sto meni jako smeta. Ne znam vise sta da radim, plasim se da ne dodje do rastanka zbog toga, rekla sam i muzu vise puta da ne mogu ovako da zivim, on se odmah naljuti na mene i pocne da vice. Uvel se sve zavrsi mojim plakanjem ..
Zamolila bih nekog da me posavetuje ako moze i zna kako da ubedim muza u to da nam je potreban nas mir ..

dobro dosla na forum :)

jako teska situacija...stvarno je gadno kad sa muzem nemas zajednicki jezik..i ako se oko tih stvari tesko slozit.....moras popricat snjim i dati mu do znanja da si ti nesretna tako....polako mu tto svremena na vrijeme provuc kroz usi...pa valjda jednom skonta da je tako najbolje...treba strpljenja draga moja kad se oko necega ne slazete.....polako i strpljivo....
sretno:)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Malla21)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *