|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
6.12.2012 13:30:23   
leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija

leona možda se i vidimouser posted image ,

p.s. danas u nekim novinama čitam da su hanu hadžiavdagić udali za tvoga muža user posted image , čini mi se u azri da je bilo


zbog prezimena ili

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
6.12.2012 21:05:23   
škorpija

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: škorpija

leona možda se i vidimouser posted image ,

p.s. danas u nekim novinama čitam da su hanu hadžiavdagić udali za tvoga muža user posted image , čini mi se u azri da je bilo


zbog prezimena ili

jeste,umjesto tabakovića stavili joj tvoje prezime user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
7.12.2012 12:21:21   
leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: škorpija

leona možda se i vidimouser posted image ,

p.s. danas u nekim novinama čitam da su hanu hadžiavdagić udali za tvoga muža user posted image , čini mi se u azri da je bilo


zbog prezimena ili

jeste,umjesto tabakovića stavili joj tvoje prezime user posted image


mozda se preudala:) za nekog T. joj jesu popularni, odoh je zezat za touser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
23.12.2012 22:15:28   
škorpija
mi smo danas bili prvi put u pozorištu mladih, gledali smo aladina, predstava traje oko 80 minuta i smatram da je malo opreduga za njegiv izrast, ali on se dobro držao za razliku od mene, jer mi je poslije sat vremena bilo dosta. Osim toga sala se veoma slabo grije, sreća njega sma ostavila u kaputu, a ja ostavila jaknu u garderobi i smzla sam se, brrrrr, a dans je baš hladno bilo. predstava je odlična, ali po meni malo preduga

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.1.2015 15:26:36   
elmaL
Da cujem mame starije djecice kad su vam djeca isla prvi put u kino?

E je zadnjih dana gledao nekolike predstave i bio odusevljen, sad ne znam da li je i za kino spremanuser posted image
Najvise me strah da se ne prepadne kad se ugase svijetla i krenu oni jaki zvuci user posted image ovo ja iz iskustva, uvijek strecnem user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.1.2015 15:52:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: elmaL

Da cujem mame starije djecice kad su vam djeca isla prvi put u kino?

E je zadnjih dana gledao nekolike predstave i bio odusevljen, sad ne znam da li je i za kino spremanuser posted image
Najvise me strah da se ne prepadne kad se ugase svijetla i krenu oni jaki zvuci user posted image ovo ja iz iskustva, uvijek strecnem user posted image

a to ti je individulano...

recimo moja starija je i u pozorištu i u kinu prije treće bila..
super je ona to ..ma ''ko velika''
a mlađa...e tu sma balansirala...u kino je sa 3 godine al u pozorište bogami sa četiri hamana jer je nemirnija do seke...i nsima msjela rkeo kad mi u po predstave kaže hajmo kućiiiiiiiiii valja je izguratuser posted image

a što se kina tiče..pa ta seničega ne boji...smao je mogla ona prepast crtić na platnuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.1.2015 15:59:53   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: elmaL

E je zadnjih dana gledao nekolike predstave i bio odusevljen, sad ne znam da li je i za kino spremanuser posted image
Najvise me strah da se ne prepadne kad se ugase svijetla i krenu oni jaki zvuci user posted image ovo ja iz iskustva, uvijek strecnem user posted image

Meni je T tek nedavno bio prvi put u kinu, i kad su se svjetla ugasila on se prepao.
Poslije je bilo sve OK, samo što mu se piškilo, pa je bio gladan, pa je bio žedan, pa ga je žuljalo sjedište, pa je... ma svašta.
A u  pozorištu je bio još sa godinu i po i tu dsjedi mirno uvijek, ništa mu ne smeta, sve voli , sve ga zanima, ne trepće.
M je ranije od T krenula u kino, ali ona je jedno mirno dijete uvijek bila, nikad oko nje ni posla ni frke.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.1.2015 16:09:37   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: elmaL

Da cujem mame starije djecice kad su vam djeca isla prvi put u kino?

E je zadnjih dana gledao nekolike predstave i bio odusevljen, sad ne znam da li je i za kino spremanuser posted image
Najvise me strah da se ne prepadne kad se ugase svijetla i krenu oni jaki zvuci user posted image ovo ja iz iskustva, uvijek strecnem user posted image

a to ti je individulano...

recimo moja starija je i u pozorištu i u kinu prije treće bila..
super je ona to ..ma ''ko velika''
a mlađa...e tu sma balansirala...u kino je sa 3 godine al u pozorište bogami sa četiri hamana jer je nemirnija do seke...i nsima msjela rkeo kad mi u po predstave kaže hajmo kućiiiiiiiiii valja je izguratuser posted image

a što se kina tiče..pa ta seničega ne boji...smao je mogla ona prepast crtić na platnuuser posted image


Ja sam stariju vodila u pozoriste kada jos nije imala ni dvije godine. U kino smo otisli sa 2 godine i nekoliko mjeseci. Ja sam htjela da probamo i bila spremna da izadjemo ako joj ne bude odgovaralo. A bila je super! user posted image

Mladja ce uskoro napuniti 20 mjeseci i planiram da je odvedem u pozoriste.

Naravno, idemo u Pozoriste mladih na djeciju predstavu gdje je puno djece, svakako nije tisina za vrijeme predstave, pa ne mogu neki veliki problem napraviti. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.1.2015 16:11:29   
Hanady RR
ma i mi smo išli u pozorište mladih...naravno...
ali opet...gužve su znale biti...i kad mi vrisne ona kontam kud ću s anjom..valja preko roditelja i djeceuser posted image
sestra joj je ipak bila mirnija...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.1.2015 18:33:11   
irenaSA
U Pozorištu mladih bili sa tri godine i redovno nedjeljom idemo...
Tako sam na nju ponosna bila kako je to doživjela...
Ja sam odrasla u porodici gdje je odlazak u pozorište tradicija i još uvijek se sjećam kad sam bila mala lakiranih cipelica i plisirane suknjice...za pozorišteuser posted image
E u kino još nismo...spremamo se....

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
21.1.2015 0:17:24   
aidana
Mi planiramo u nedjelju prvi put u pozoriste, sa 2 god i 9 mjeseci. Gledacemo Tigricek user posted image U kino ga nisam mislila uskoro voditi, ali vidjecemo jos.

< Poruku je uredio aidana -- 21.1.2015 0:18:22 >

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *