|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fenistil kapi
30.7.2009 23:24:49   
Lulu_
da i ja...
mada sumnjam
moja mama ima sad 43 godine i jos uvijek dobije taj anafilakticki sok od ujeda pcele i ose user posted image
naomih je to nasljedila od nje

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 1:13:22   
Adana
Lulu_ zao mi je sto je malu macu nesto bocnulo. user posted image  Drago mi je da ste dobili kapi. user posted image

Ono sto je, hajde, zanimljivo je da su i Emininom Bakiru trebale danas te kapi. U jednom danu cujem da je dvoje djece trebalo iste kapi kojih nigdje kao nema. user posted image  On je doduse promukao, pa nesto za glasne zice mu trebaju te kapi...
Neise ima ih kupiti u Sarajevu u samo jednoj apoteci. I to sam slucajno naletila. user posted image  Tako da je momcina dobio svoje kapi hB.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 8:09:06   
Anoniman
Drago mi je da je princezica dobila kapi user posted image user posted image user posted image user posted image  aBd bice ona dobro i otici ce otok i sve sto ne valja... U svakom slucaju, ako zatreba recite, u Gorazdu je malo lakse naci lijeka, samo treba javiti na vrijeme radi busova... Ja sam spremna pomoci svakoj ako ne daj Boze zatreba... user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 9:07:40   
mamina princeza
 Evo tek sad vidim ovo ... zao mi je male princeze al bice ona dobro aBd.

Cuj nema fenistil kapi nigdje . Adana u kojoj apoteci u Sa ih ima da kupimo zalihe....
ja imam kuci jedne otvorene al me intereuje koliko mogu stajati tako . Mislim da su vec ostarile.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 10:33:49   
dinaa
Lulu nadam se da je princezica vec bolje.
A i ja bi voljela da nam kazete u kojoj apoteci u Sarajevu ima da se kupe ove kapi jer ako nema u Zenici ovdje u mom gradicu ih pogotovo nema,a htjela bi ih imati svakako u kuci jer moj djever je jako alergican na ubod pcele i uvijek u hitnoj zavrsi,ja i MM nismo ali ko zna za djecu jos uvijek se na srecu nismo sreli s tim.A da stvar bude gora svekar i svekrva imaju pcele pa ja uvijek strahujem kad smo kod njih.
Gdje da ih nadjem i kupim?

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 11:38:32   
edijevamama
Draga u Sarajevu ih ima u svakoj apoteci, ja sam ih tri put KUPOVALA  i to ama bas u svakoj ih ima, nisu skupe neznam vise koliko ali nisu vise od 10 km , mozda 8 KM

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 11:50:58   
bebacha
kod nas takode ima tih kapi svugdje.ako kome trebaju tu sam.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 12:04:00   
Swatkish
Ne znam kada ste trazile te kapi, ali ih sigurno nema u svakoj apoteci.. Mojoj prijateljici su trebale prije neki dan, mozda prije dva-tri dana, ali u svakoj apoteci su joj rekli, da ih nema uopste za poruciti, dobavljaci su obustavili isporuku... I ako negdje ima, to su onda zalihe...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 13:39:26   
Crvena
Lulu, kako je princeza danas? Pusica za njuuser posted image

Zenice, javite gdje ih ima u Sa, pa da kupimo, nikad se ne zna kada mogu zatrebati.user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 14:57:40   
Adana
Od Apoteka Sarajevo ima ih samo u apoteci kod Hitne pomoci na Socijalnom. Nema ih u svakoj jer je Emina trazila juce svuda i nema ih niti ih nabavljaju...
A cemu one uopste sluze?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 15:02:05   
bebacha
koliko ja znam one su za alergiju.znam da se fenistil mast koristi kod uboda insekata  i slicno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 17:19:57   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Adana

A cemu one uopste sluze?


Fenistil (dimetinden) user posted image Fenistil gel - antihistaminik za lokalno liječenje Antihistaminici su prvi lijekovi koje liječnici preporučuju kod alergijskih tegoba. Njihova je glavna svrha sprječavanje učinka histamina, koji se u tijelu oslobađa tijekom alergijske reakcije. Fenistil gel upotrebljava se kod svih alergijskih promjena na koži, kao što su: dermatitis alergijskoga porijekla (alergija na nakit, preosjetljivost na sredstva za čišćenje i kozmetičke pripravke, alergija pri kontaktu s nekim biljkama), urtikarija (alergija na hranu, lijekove...), ubodi kukaca i žarnjaka, preosjetljivost na sunčevu svjetlost i manje opekline. Fenistil peroralne kapi -antihistaminik za liječenje alergija kože i dišnog sustava, pogodan za djecu od 1. mjeseca života, djeca ga dobro podnose, jednostavno doziranje. Fenistil gel je na raspolaganju je u ljekarnama bez recepta.

Izvor: www.medis.si



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 17:27:06   
Adana
Hvala user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 18:52:53   
ElmaB
Drago mi je da je Naomih bolje i da je odmah dobila kapi. user posted image user posted image user posted image user posted image Zenice, ja imam jedno pakovanje Fenistil kapi koje mogu pokloniti nekome. Pa, eto da znate, ako kojoj zatreba slobodno neka mi se javi!

Pusa za Naomih!!!!!!user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 19:15:16   
remzy
draga moja ,nadam se da je malenoj princezi dobro...
a sto se tice bilo kakve pomoci iz Sarajeva ,ja sam na raspolaganju ,slobodno javi...
a fenistil kapi imam i ja ,ali su otvorene..
inace Ambera mi je osjetljive koze ,pa ih koristimo,ali ako tebi trebaju ,bujrum!!!
a ja sam ih kupila u apoteci na Marijin dvoru i bile su skoro 10KM,pa eto zene da znate gdje ih mozete potraziti!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Fenistil kapi
31.7.2009 23:29:27   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: edijevamama

Draga u Sarajevu ih ima u svakoj apoteci, ja sam ih tri put KUPOVALA  i to ama bas u svakoj ih ima, nisu skupe neznam vise koliko ali nisu vise od 10 km , mozda 8 KM

nije tacno nazalost...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Fenistil kapi
1.8.2009 0:10:02   
Lane
Apoteka Delfin na Otoci-dosle kapi danas user posted image

p.s. i gel, ako kome treba

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Fenistil kapi
1.8.2009 11:37:42   
mamina cura
Upravo sam gledala svoju kucnu apoteku i nadjem i kapi i gel. Koliko se sjecam da smo ih Timuru kupovali. Gel je za osipe a kapi smo koristili za vodene ospice jer se pri upotrebi dijete manje cese.
Sta sam jos svasta tamo nasal user posted image user posted image user posted image  Morala sam i pobacati one sa isteklim rokom upotrebe. Koliko se lijekova nagomila... vise ni sama ne znam sta imam user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Fenistil kapi
15.9.2013 19:52:26   
SREĆNA
Nakon dugo vremena podižem temu.
Zna li iko ima li igdje ovih kapi kupiti, da nema ko kući da mu ne trebaju, ili neka apoteka ima kakve zalihe. Rekli su mi u apoteci na socijalnom da ih nema i da ih je nemoguće naći.Trebaju mi baš.
Hvala

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Fenistil kapi
15.9.2013 19:56:35   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Nakon dugo vremena podižem temu.
Zna li iko ima li igdje ovih kapi kupiti, da nema ko kući da mu ne trebaju, ili neka apoteka ima kakve zalihe. Rekli su mi u apoteci na socijalnom da ih nema i da ih je nemoguće naći.Trebaju mi baš.
Hvala

Mi smo ih nedavno tražili kad smo mislili da su u pitanju varičele i apotekarka nam je rekla da preko pola godine ih uopšte nema u apotekama. Ja sam iz B.Luke.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Fenistil kapi
15.9.2013 19:57:56   
ElmaB
Bilo ih je nedavno u apoteci Dina na Čengić Vili.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Fenistil kapi
15.9.2013 21:29:34   
Sedina 30
Vidi u apoteci u aerodromskom naselju, kod ambulante, i ja sam ih tražila, ima tri mjeseca, dobro jeste bilo davno, ali samo sam ih tu našla.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Fenistil kapi
15.9.2013 21:30:25   
SREĆNA
Hvala vam na odg.
Ujtro ćemo vidjet im li u Dini, danas nije radila.Izgleda da moj mlađi blizanac ima at.dermatitis, ja odbijam da povjerujem u to, evo čitam i čitam i što više čitam više sam nasekirana.Dr. ga je samo pogledala i rekla to vam je to.Ne znam da li treba raditi kakve posebne testove ili šta.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Fenistil kapi
15.9.2013 21:34:20   
Sedina 30
Ne znam gdje si išla dr.možda je onako neki osip. Ipak vidi mišljenje još nekog dr.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Fenistil kapi
16.9.2013 18:32:43   
SREĆNA
Kapi nema nigdje u SA.Naručila sam iz Orašja poslat će poštom.

Što se tiče drugog dr. ne znam kome da odem.

Sedina hvala ti.

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *