|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: problem s muzem
2.8.2009 23:22:41   
Golubica
Stid ga bona.

Prosle godine nakon poroda ja dobila hemoroide. Vristala od bolova,a jos ni konce sa reza nisam bila povadila. Molim ja muza da ode do apoteke da kupi kakvu kremu, kaze on meni: "Nemoj molim te, sve cu samo ne to. Zamisli samo ja radim a tete iz apoteke prolaze kraj mene i kazu on ima hemoroide (radi kao policajac)"  user posted image user posted image Ja poludjela bila - sta njemu pada na pamet. Pokupio me onako bolesnu i odveo do apoteke da ja sama sebi kupim. user posted image


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: problem s muzem
2.8.2009 23:25:13   
bebana27
meni je moj otisao i kupio test i donio ga u krevet da idem raditi
a sad kad sam trudna sta ja ne mogu da kupim on ide nije mu mrsko dusa moja

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: problem s muzem
3.8.2009 1:15:40   
adannn
IZVORNA PORUKA: bumbarica

Citajuci vase postove malo mi je lakse. Ja sam odlucila otici sutra na pregled kod doktora, jer imam bolove u donjem dijelu stomaka. Pa sto je sigurno. To sam i rekla muzu da idem dutra na pregles da bi ti on meni rekao pa to ti je najbolje rjesenje. Bezveze bih dao dvadeset maraka za test, pa bolje je da odes na pregled pa da smo misni. Samo znam da mu ovo nikad necu zaboraviti.

Imam ja jedan savjet,test je 5km a ne 20km,ima i takvih.Uradi test,ako je plusić svakako moraš doktoru....Nekako lakše uraditi test kod kuće nego ići da te oni čačkaju,uh naježim se....Nadamo se plusiću,javi nam obaveznouser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: problem s muzem
3.8.2009 2:06:00   
Visnja RR
bumbarica
nemoj se ljutiti na svog muza... jer njemu je ocito neugodno da kupi test... prihvati to normalno... u braku moraju da postoje kompromisi... ako ih nema onda brak propada...
vjerovatno postoji nesto sto i on radi za tebe sto bi tebi bilo neugodno...
to su sitnice duso moja koje ne smiju narusavati vasu ljubav... prihvati da je takav i gotovo user posted image ... jer niko od nas nije savrsen... svi mi imamo i vrline i mane... al ako smo odlucili da zivimo sa osobom koju volimo ( i koja voli nas) moramo se spremiti i na mnogo ustupaka...

moj ti je savjet i da odes doktoru... da se od samog pocetka trudnoca vodi kako treba ...

ocekujemo te na spisku trudnica user posted image

a onda kad sve prodje zadirkuj malo muza da je mish user posted image  pa ga onda izljubi... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: problem s muzem
3.8.2009 2:09:54   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja bih rado svog mjenjalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: problem s muzem
3.8.2009 7:41:07   
sweet BaBy
Pozdrav za tebe bumbarice i nadam se da ce test pokazati aBd jedan veliki plus. Puno srece.
Mislim da sto se tice tm to nije nikakav problem. To je sve individualno. Neke muskarce je jednostavno stid, dok je drugima to sasvim normalno. MM je isao samnom u apoteku, ja sam trazila test, a on platiouser posted image Jer on inace nije stidan. Ali neke je stid cak i uloske kupiti zeni.
Zato glavu gore i uzivaj user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: problem s muzem
3.8.2009 8:06:34   
Anoniman
ma bona možda je jednostavno taj tip,il ga je stid ili smatra da to žena treba da kupi,ajde ne sekiraj,pa i ja sam sama sebi kupila test,moj nije ni znao da sam kupila test kad sam vidjela da sam trudna otišla sam na posao i ostavila pozitivan test na stolu da on nađe kad dođe s posla jer je dolazio prije mene. Ne brini i nemoj da te to sekira to su sve sitnice. Nadam se da će biti jedan plusićuser posted image

(odgovor članu sweet BaBy)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: problem s muzem
3.8.2009 8:23:44   
Anoniman
Draga bumbarice,
moj slucaj: kad sam prvi put posumnjala da sam trudna, zamolila sam ga da on ode kupiti, na sto je okrenuo se i pogledao me izbecenim ocima kao da sam mu rekla hajd se skini go pa prosetaj glavnom dzadom... oci ko fildzani... ne pada mu na pamet... kad sam rodila nase prvo pile, vjeruj mi da mi je isao i uloske kupovati i to sav presretan... nije cak ni trazio da mu iste zamotavaju da se ne vide kroz kesu, kao sto sam to ja cinila i dan danas cinim... jedne prilike sam s prozora ga posmatrala kako ide, isto kao djecak kad ga posaljes po mlijeko, pa on mahuta onom kesom... vidjeces  i tvoj ce se promijeniti kada dodje vrijeme za promjenu, shvatice i svarice neke stvari, ali sve u svoje vrijeme... samo se nemoj ljutiti na njega... mi smo zene malo impulsivne, pa planemo na neke stvari koje su tako smijesne... a nekada zatajimo kod krupnih stvari... samo lagano i smireno i sretno ti sa pozitivnim testom...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: problem s muzem
3.8.2009 8:36:14   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

bumbarica
nemoj se ljutiti na svog muza... jer njemu je ocito neugodno da kupi test... prihvati to normalno... u braku moraju da postoje kompromisi... ako ih nema onda brak propada...
vjerovatno postoji nesto sto i on radi za tebe sto bi tebi bilo neugodno...
to su sitnice duso moja koje ne smiju narusavati vasu ljubav... prihvati da je takav i gotovo user posted image ... jer niko od nas nije savrsen... svi mi imamo i vrline i mane... al ako smo odlucili da zivimo sa osobom koju volimo ( i koja voli nas) moramo se spremiti i na mnogo ustupaka...

moj ti je savjet i da odes doktoru... da se od samog pocetka trudnoca vodi kako treba ...

ocekujemo te na spisku trudnica user posted image

a onda kad sve prodje zadirkuj malo muza da je mish user posted image  pa ga onda izljubi... user posted image


Sto ti je iskusna zena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potpisujem

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: problem s muzem
3.8.2009 8:41:33   
acudesa
nemoj da se toliko brineš oko toga svega, znaš svi mi imamo u braku neke poteškoće sa mužem, to je tvoja i pokušaj je riješiti, nije sve tako kako ti se čini, možda je to njegov odbrambeni mehanizam, u želji da budeš trudna ne želi da se razočara. otvoren razgovor sve može riješiti-bez vrijeđanja, povišenog tona-kako ti i on kaže, voli te želi ti sigurno sve dobro, a ima i jeftinijih testova-ja kupila od 5KM...samo da bude plus, jer i to vam stvara nervozu, ali malo se opusti i bit će sve onako kako ti želiš-aBd, možeš sve što hoćeš samo ako to jako želiš. ja znam svom mužu reći da ako misli da je manje muškarac ako mi usisa kuću (kupi test)-vara se, kompleksaš je, pravom muškarcu to nije problem, jer se zbog takvih stvari ne bi trebao osjećati kao papučar, već kao džentlmen


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: problem s muzem
3.8.2009 8:47:14   
acudesa
eh, da ..zaboravila sam ti reći da sam ja imala slične bolove možda i tri mjeseca na početku trudnoće, pila sam apaurine-2mg, jedan dnevno, iako je ljekar rekao dva, ništa strašno, javi šta je bilo na pregledu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: problem s muzem
3.8.2009 9:10:16   
tea lana
zelim ti od srca da ti ovo bude jedini problem koji imas sa muzem,jer iskreno je smijesan,covjeku je neugodno da kupuje test i ja ga svatam.Mada je meni moj isao po test a i ja sam po kondome.Kod nas je ko stigne nek kupi

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: problem s muzem
3.8.2009 9:12:06   
ena26
Bubamarice,

Ovo ne treba da smatras problemom, to je zajednicka stvar, otidjite zajedno i kupite...Ti ces se ljepse osjecati, a njega ce biti manje stid. Mislim da je to kompromisno rjesenje.
Nemoj da se nerviras jer "savrseno ne postoji"...svaki brak je mjesto za kompromise i rjesenjauser posted image


_____________________________

Mama i tata su poceli odbrojavati, jedva cekamo 21.10., a mozda nas i ranije iznenadi nasa curica..

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: problem s muzem
3.8.2009 9:18:03   
new mama
Ma kakav problem,muskarci su ti takvi,njima je to neugodno vecini mislim i to treba tako prihvatiti,nemoj se ti bezveze nervirati oko toga,posebno ako si jos trudna,nego ti lijepo otidji kupi ili dr. na pregled i da bude to jedan plusicuser posted image user posted image user posted image
Ja sam kupila sebi test i sad hocu da ponovim i zovem mm da mi kupi jos jedan za ujutro da ne izlazim,kaze zar bas moram,bezveze mu,ali kupio je ipak,a i da nije ne bih se nesto nervirala,pa nezgodno i sta cesuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu ena26)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: problem s muzem
3.8.2009 9:21:10   
chuci
Visnja RR svaka čast, da ne citiram sad ponovo onaj post.

bumbarice, mislim da si malo pretjerala, kaš što ti i druge ženice govore nije ovo neki problem. u braku. meni je čudno da si se ti toliko naljutila zbog ovakve neke stvari, nego što on neće po test.
ja svog nisam ni pitala da on kupi, jer ga poznajem u dušu i znam da bi otišao za mene ali bi ga bilo jaaaaaaako stid, tako da sam ja kad smo se vraćali sa nekog siela rekla da stane kod apoteke i kupila (odmah 2 za svaki slučaj user posted image user posted image ). kako ti nisi znala da će tvoj muž reagovati tako kako je reagovao, to mene čudi

pusa svima


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ena26)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: problem s muzem
3.8.2009 12:03:57   
Anoniman
ma šta te briga, da li je važno ko će ga kupiti?! Važan je rezultat.
A ti ubuduće kreni od toga da se najviše možeš osloniti na sebe, pa ako on i uradi i jest dobro.
Vremenom će se sve više brisati prag muških i ženskih stvari ako se pravilno i opušteno postaviš.

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: problem s muzem
3.8.2009 13:47:21   
jasmin
Draga bubamarice,Visnja RR ti je rekla sta treba user posted image .
Samo cu jos napomenuti da se pripremis na burne
osjecaje i reakcije.Ja sam znala plakati za zestoke
gluposti,npr,jednom nam dolazili gosti na rucak,a
muz meni onako fino:"Da si samo jos malo pite
napravila..."e tad sam se isplakala,a poslije poroda
mi se plakalo kad sam shvatila zbog cega sam sve
plakala user posted image .Nigdje veze,al eto,
hormoni rade svoje.Cekamo da nam javis radosnu
vijest.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: problem s muzem
4.8.2009 20:48:02   
bumbarica
Drage moje,
da vam se zahvalim na savjetima i podrsci. Divne ste sve. Ja sam ipak sutredan otisla kod ginekologa na pregled i saznala da sam TRUDNA. Bila sam u soku. Mojoj sreci nije bilo kraja. Sve je u redu. Beba se smjestila gdje treba :-). Dobila sam da pijem dobroston. Ginekolog mi je rekao da se nesmijem nervirati i da moram sto vise odmarati. Tako da sam poravnila. Mada muzu nikad necu oprostiti sto nije od srece otisao u apoteku da mi kupi test. Najgore je sto ja nikad nidta ne zaboravljam pa mu se kuku user posted image .

Ljubim vas i hvala.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: problem s muzem
4.8.2009 20:50:11   
TonkicaPalonkica
Ma samo ti bezbrizno sada i uzivaj.
Cesttam i zelim ti ugodnu trudnocu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: problem s muzem
4.8.2009 20:54:33   
veeseelaa
bumbarice moje čestitke, svratih da vidim jesil išla kod dr kad ugledah radosnu vijest
user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: problem s muzem
4.8.2009 21:07:03   
ena0002
Bubamarice cestitke na user posted image  user posted image user posted image user posted image , a to sa mizicem ce se rijesiti.........svi su oni manje vise isti user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: problem s muzem
4.8.2009 21:15:03   
Nunichi
Ugodnu trudnocu ti zelim bumbarice... user posted image user posted image user posted image
Mani se sad mozganja i nerviranja,bitno je da i mama i beba budu vesele.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: problem s muzem
4.8.2009 21:26:54   
ivanak
Pa što?
Ja ne bi nikad pošla kupiti kondome pa tako ni ne očekuijem da bi on išao meni kupovati uloške.
Što je i neki dan i dokazano - nije pošao kad sam ga zamolila. Nisam se naljutila na njega radi toga.

Vjerojatno su ti malo poskočili hormoni, isto kao u trudnoći - dao Bog da ti je tako.
user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: problem s muzem
4.8.2009 22:59:18   
new mama
Bumbarice cestitke na trudnociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,nemoj se nervirati i uzivaj u narednih user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: problem s muzem
4.8.2009 23:36:22   
acudesa
suupppeer, čestitam ti od srca, i čuvaj se, više niste samo ti i muž ima neko aBd i malo važniji      user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *