|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: problem s muzem
4.8.2009 23:38:15   
acudesa
ne temi Problem s mužem-tona čestitki    user posted image user posted image user posted image
da bar sve može ovako da napreduje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: problem s muzem
4.8.2009 23:39:10   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  baš tako acudesa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: problem s muzem
4.8.2009 23:43:30   
Anushka
bumbarice cestitke za trudnocuuser posted image user posted image user posted image  ako Bog da da se sve super zavrsi i da docekate svoju bebicu.
A muz.. pa znas kako, bebica je velika sreca ali i briga, ipak je to veelika promjena i kad se treba suociti sa njom neko ce skociti od srece a neko zalediti od soka/straha, ali to ne znaci da je manje voli ili zeli. Nije nimalo jednostavno ocekivati da ce drugi se i osjecati i pokazati to osjecanje kako mi smatramo da treba. Mozda ti se muz brine kako ce se snaci kao otac ali ti ne smije reci, mozda ga brine financ situacija, ili nije htio unaprijed da se raduje dok ne bude sigurno ili ko zna sta mu je moglo proci kroz glavu. Samo polako, nemoj previse ocekivati ni od sebe ni od njega, oboje ste ljudi, pa se polako zajedno pripremajte za dolazecu veeliku i najljepsu promjenu u zivotu. sretno.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: problem s muzem
5.8.2009 0:06:50   
scarlett
Bubamarice, prvo da ti  user posted image user posted image user posted image  na lijepoj novosti. Sad se usredotoči na user posted image  i vaše zdravlje, ne daj se nervirati.

Par puta sam se od srca nasmijala na tvoje postove, kada kažeš da mu to nikad nećeš zaboraviti - podsjetila si me na mene. user posted image user posted image user posted image  
Ponekad mislim da me moj suprug toliko razmazio, jer mu nekad zamjerim tako banalne stvari, ali shvatim da su banalne tek kada se odljutim. user posted image    Tada postanem svjesna, da možda on nije inače tako razuman i da imamo ozbiljnijih problema, te stvari koje me inače toliko nanervirajuuser posted image user posted image user posted image , vjerovatno u tom slučaju ne bih ni primječivala.

Ja se tako naljutim i mislim neću nikada zaboraviti, a onda kada se ohladim shvatim koliko mi je bitan MM i naš odnos i da je to toliko beznačajno u odnosu na ono što mi dijelimo.
Ja mislim da su to kod tebe ipak hormoni i kad osjetiš aBd svoju user posted image  prvi put, to zlopamtilouser posted image u tebi će sigurno nestati. user posted image


(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: problem s muzem
5.8.2009 0:47:18   
jasmin
Hej bubamarice super za radosnu vijest user posted image user posted image user posted image .
Sad uzivaj i budi vesela,tvoja bebica je najbitnija.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: problem s muzem
5.8.2009 7:53:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Čestitke za bebača ili bebačicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: problem s muzem
5.8.2009 9:17:28   
riba78
iskrene čestitke  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: problem s muzem
5.8.2009 9:25:08   
ali84
draga moja hvala Bogu na toj tvojoj radosti...ali moj ti je savjet da sto manje pricas o trudnoci,dok ne udjes u neki stadij od 3,4 mjeseca,vjeruj mi ovo ti iz iskustva govorim ne valja puno o tome pricati na pocetku...Uglavnom ja tebi i TM zelim sve najbolje i svu srecu,i da ti hairli izguras to do kraja, ti problemcici sa muzem-nemoj da se sekiras sve je super dok se oko gluposti raspravljate,i tako tih stvari....imaj strpljenja promijenit ce se on samo laganini user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: problem s muzem
5.8.2009 10:26:40   
bumbarica
Hvala na čestitkama. Možda ste u pravu i možda odmah nisam trebala pričati, ali morala sam to s vama podijeliti. Valjda se neće nista desiti, nedaj Bože. Ja sam se baš uvjerila da kad se najmanje nadaš bebici, to se desi. Sretna sam. Družimo se mi svakako dalje....Ljubim vas i još jednom hvala.

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: problem s muzem
5.8.2009 10:30:13   
Anoniman
aga moja iskrene čestitke od srca ti šaljem,i ja se slažem sa alesijom da ne pričaš o tome puno,(stare bi žene rekle da se ne urekne pa eto zato da se ne priča)kad pupa bude narasla i samo će se vidjeti. uživaj!!!!!!!

(odgovor članu bumbarica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: problem s muzem
5.8.2009 12:29:27   
Misica84
Iskrene cetitke: Nebrini se ni ocemu, uzivaj neka ti muzic malo sada ugadja prvi 3 mjecesa.
Da ako Bog da sve bue hairli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: problem s muzem
5.8.2009 20:50:13   
iv@ncica
čestitamo  i  mi!!!!  user posted image user posted image user posted image sad mozak na  pašu..poravni  i uživaj...ovo  sad  što  slijedi su  nezamjenjivi  trenutci!!!!! I ne  prenosi  na  bebaču sve  to  što  te tišti..imaš razlog za  uživanje  i  posveti  se  maximalno  sebi,  jer  će  poslije  biti  manje  vremena!!!! user posted image  

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:09:46   
elkina_mala
caooo cure evo i ja da kazem da imam problem sa mm:(
naime,njegova seka nam je napravila belaj...zivimo daleeeeeeeeeko od nje i od famelije,ali telefonom me iz**ebase,solila mm pamet prije dok je biomomak i sad naravno onsve kako ona kaze...ok ja kazem svako voli svoje,to je normalno,ali kad se moji nepetljaju zasto njegovi???cak je prije neki dan izasla neka prica kako moji sve priaju o omomoj situaciji,i kako narod prica o tome i onda kao njoj krivosto se"prlja" ime njene famelije!!!halo,pa ja hocu da pricam sta ja hocu!!! i krivo joj (pokusala i mog mm da nagovori da mi zabrani) sto se ja cujem sa (njenom zaovom koja zivi sprat ispod nje) ali ta zena je mojoj amidzicni tetka,i naravno da cu nazvati da cujem kako mi je amidzicna( presla kod nje zivjeti zbog skole) ...i mm meni nevjeruje ZBOG NJE!!!!!!!!!!!!doduse ona meni ubi lafinu "ja tebe volim kao sestru, bla bla" a ja znam milion drugih suprotnih stvari...i tako ona mm ubjedzuje kako su moji najgori anjegovi najbolji...i mm vjeruje njoj:'( neznam kako da ùu dokazem da je slagala,(a vjerujte kad bih ja pocela pricati stvari za nju,ja mislim da bi se ona automatski razvela) ali bajg sve necu da ispadnem koza,sve se trudim biti fina s njom a na kraju ja opet najgora:'( zene imatel kakav savjet kako muzu dati do znanja da nije tacno,i da ona laze????user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:18:45   
bebana27
u mene je muz povodljiv sto se toga tice
ali ja kad kazem ovako je tako mora da bude znaci ne trazim ni od koga da mi pomaze a necu ni ja da iko trazi od nas jer ipak mi sad cekamo bebu i svaka nam je mraka potrebna
njegovi imaju 3 penzije pa nikad nisu nazvali pa pitali ima te veceras sta da jedete nego non-stop kukaju.
a juce ga je sestra mladja nazvala i trazi od njega da plati kiriju(koji bezobrazluk a zna da imamo jos mnogo toga da kupimo)i ja sam rekla nema sanse pare nedam ima mater pa nek joj salje ako nije u stanju skolovati svoje djete neka je ispise i neka ide njoj

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:23:45   
DM
Ja se moram pohvaliti jer je moj muž,kad smo bili trudni sa prvim djetetom,išao kupiti drugi test(jer od sreće nismo vjerovali prvom)i vozio po 20-tak min u oba pravca do apoteke! Ali muško ne bi bilo muško kad te ne bi već sljedeći dan razočarali!
Sva je to krasno,lijepo,fino-imati dijete(i više djece)ali da on prvo sebi ugodi,pa će onda djeca doći na red(da se odmori, da odspava,da se utakmica završi...), kao da su djeca roboti da ih programiraš....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:24:15   
Hocu bebu
Ja nemam bolji savjet od iskrenog razgovora, sa svojim muzem, naravno. Ti, ako si zaista sigurna u ono sta si pricala, lako ces objasniti muzu sta je i kako je. Mozes mu otvoreno reci sta ti smeta kod njegove sestre i ne daj da ti se mjesa u zivot. Ne , ne trudi se ´´ bit fina s njom ´´, a ovamo ti ide na zivce i licemjerna je pa prica okolo. Isto tako ne spustaj se na njen nivo, pa ni ti ne budi licemjerna nego joj lijepo reci sta te smeta.
I MM dok je bio momak znale su sestre svasta nesto pametovat.Sad kad je ostvario vise od njih, ljubomorne su. I tako sam i ja na pocetku, ´´ trudila se bit fina ´´, dok nisam uocila da me neko ,... da ne kazem
Pa sam lijepo al uvijek na kulturni nacin i ja njoj rekla neke stvari i sad vise nije ko prije. Sad se ona meni pravi fina, ova druga je inace vise ok.
Iako sam shvatila da neke ljude nikad neces promijeniti, nicim. Uvijek ce ostati u njima zavisti, ljubomore ili kompleksa, odakle sve to dolazi.
Zato ti budi mudra, tebi je tvoj muz najvazniji i tvoj brak.Samo iskren razgovor i podrska jedno drugom uz puno povjerenje, moze da ti bude odgovor na tvoje pitanje.
Puno srece ti zelim user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:27:40   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: elkina_mala

caooo cure evo i ja da kazem da imam problem sa mm:(
naime,njegova seka nam je napravila belaj...zivimo daleeeeeeeeeko od nje i od famelije,ali telefonom me iz**ebase,solila mm pamet prije dok je biomomak i sad naravno onsve kako ona kaze...ok ja kazem svako voli svoje,to je normalno,ali kad se moji nepetljaju zasto njegovi???cak je prije neki dan izasla neka prica kako moji sve priaju o omomoj situaciji,i kako narod prica o tome i onda kao njoj krivosto se"prlja" ime njene famelije!!!halo,pa ja hocu da pricam sta ja hocu!!! i krivo joj (pokusala i mog mm da nagovori da mi zabrani) sto se ja cujem sa (njenom zaovom koja zivi sprat ispod nje) ali ta zena je mojoj amidzicni tetka,i naravno da cu nazvati da cujem kako mi je amidzicna( presla kod nje zivjeti zbog skole) ...i mm meni nevjeruje ZBOG NJE!!!!!!!!!!!!doduse ona meni ubi lafinu "ja tebe volim kao sestru, bla bla" a ja znam milion drugih suprotnih stvari...i tako ona mm ubjedzuje kako su moji najgori anjegovi najbolji...i mm vjeruje njoj:'( neznam kako da ùu dokazem da je slagala,(a vjerujte kad bih ja pocela pricati stvari za nju,ja mislim da bi se ona automatski razvela) ali bajg sve necu da ispadnem koza,sve se trudim biti fina s njom a na kraju ja opet najgora:'( zene imatel kakav savjet kako muzu dati do znanja da nije tacno,i da ona laze????user posted image


Ja bi to po kratkom postupku,otijerala je lijepo gdje joj je mijesto...
I kazala joj lijepo gledaj svoj zivot i nemijesaj mi se u brak..
Slicna je situacija bila i kod mene,bas sa zaovom...Rekla je mom muzu kako on doopusta da ja njemu komandujem?
To je bilo putem telefona inace ne zivi blizu nas,hvala Bogu daleko od ociju...Ali mm mi je odmah rekao sta je ona rekla
i ja sam joj pustila jedan slatki SMS tako da nikad vise nije spomenula moje ime...

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:30:26   
Hocu bebu
joj mene je tako ponekad strah tog djeteta kad ga dobijem, da ce mi moj zivot totalno transformirati!
Sve redom zene, i dok sam ja cura bila , nevjeste, sestre, tetke i rodice, komsinice i znane a i neznane ubise pricom kako se sve mjenja sa bebom
Ja to pretpostavljam, da su veeeeeeeeelike obaveze, da dodju druge stvari..
slazem se stobom da musko gleda prvo sebe, fudbal, teretana i to..
ali ponekad me tako rastuzi kad cujem to , ja to nazovem strasenje , kad dodje dijete, kad dodje dijete...
tako da sad mislim, ma Hocu bebu, ali kad Bog dadne
Ima li koja mama da pohvali malo kad se dobije beba i ciji muz nije ispao neki NEcovjek poslije toga....

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:30:33   
meli
mm je sto se tice tih stvari extra. kod njega smo na prvom mjestu ja i dijete a onda sve ostalo. Hvala Bogu, do sada nam se niko nije mijesao u brak i nadam se da ce tako ostati. njegove sestre su super i meni je pravo drago sto on ima dobar odnos s njima. nemamo bas nikakvih problema ( hvala dragom Bogu ). i njegovi i moji se ponasaju tako da gledaju da nam pomognu koliko mogu.
nekako smo oboje postavili tu neku granicu kad smo se vjencali. on prema svojima i ja prema svojima. nismo nikada dopustili da se neko petlja.



_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:33:13   
Dinka 79
Baš mi je zao kad ćujem kakvih sve slučajeva ima,i onda zahvaljivam Bogu pa je mene zapala heheheh ovakva zaova.Moja zaova je takva prema meni da se nekad zapitam da li je ona moja sestra ili od mm Nikad se još nismo porječkale hvala Bogu,ako je jedna od nas neraspolozena onda joj se ova druga skloni s puta i tako super funkcionišemo.A što se tiće pomaganja u mom slučaju vazi ona
"sestra bratu uvijek rada,a brat sestri kako kada "


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:37:44   
veeseelaa
da ne ide naopako ova poslovica user posted image user posted image
ja kako znam od davnina se zna da je sestra poslije majke najveći prijatelj svom bratu
E sad snahi... to je dr
Morala sam odreagirati i ako odoh off

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.9.2009 10:38:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:39:19   
Meri29
Ti i tvoj muz zajedno zivite i valjda ste upoznali kakav je onaj drugi. Prema tome valjda tvoj muz sam moze skontati sta je od toga laz, a sta nije. Da te ne lazem u svakoj familiji ima zavisti i ljubomore, samo se to negdje vise primjeti, sve zavisi kakvi su ljudi. Mozda je njegova sestra puno vezana za tvog muza pa osjeca kao da ga odvlacis od nje. Dobro su ti rekli, iskren razgovor je najbolji. Ja bi sacekala da ona dode u vas grad i posjela ih oboje i onda sve karte na sto. Jednom sve raspravite i neka se vise ne petlja u druge zivote. Jedno je da se zove i bude upoznata sa situacijom, a drugo je da stvara konflikt izmedu vas. On se ozenio, znaci otisao je od kuce i nje i odabrao tebe da sa tobom provede zivot. To bi trebalo puno da znaci. Ako ona ne voli tebe ili tvoje neka ne prica o njima, otvoreno joj reci da i ne razmislja o tome, ako ima sta lijepo da kaze neka kaze, a u protivnom neka suti. Imate vi i svojih licnih problema, jos vam samo treba da vam neko stvara probleme i pored toga 

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:44:19   
*Seve*
Kad se sijetim kad sam ja dobila snahu kako sam je voljela,bila mi je kao drugarica najbolja a ne snaha...
I sto mi je puta rekla, da ti Bog da kad se udas ,da ti zaova bude kao sto si ti meni...Ali srecom imam muza koji slusa mene, a ne druge,
ja sam mu najpreca i nas sin...A svekrva mi je jako dobra zena.I mnogo me voli...Ali sve mi je nebitno,bitan mi je mm...Srecom pa smo daleko od svakoga...

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:55:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

joj mene je tako ponekad strah tog djeteta kad ga dobijem, da ce mi moj zivot totalno transformirati!
Sve redom zene, i dok sam ja cura bila , nevjeste, sestre, tetke i rodice, komsinice i znane a i neznane ubise pricom kako se sve mjenja sa bebom
Ja to pretpostavljam, da su veeeeeeeeelike obaveze, da dodju druge stvari..
slazem se stobom da musko gleda prvo sebe, fudbal, teretana i to..
ali ponekad me tako rastuzi kad cujem to , ja to nazovem strasenje , kad dodje dijete, kad dodje dijete...
tako da sad mislim, ma Hocu bebu, ali kad Bog dadne
Ima li koja mama da pohvali malo kad se dobije beba i ciji muz nije ispao neki NEcovjek poslije toga....


da pohvaliuser posted image  očevi su draga moja manje vezani za djecu nego majke pa je slijed istog da u većini slučajeva gledaju svoja posla jer prvenstveno znaju da ćemo mi sve uraditi da djetetu bude dobro
Ja se nekad umorim i kažem mm evo ti dijete ja odoh hodati, odoh kod mame, s jaranicama i sl ali nikad ne odem.... ne mogu da je ostavim, niti da brigu o njoj prepustim njemu jer po mom sve oko nje radi rahljavo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: problem s muzem
14.9.2009 10:56:49   
Dinka 79
Ovo je i bila poslovica namjenjena odnosu između mm i njegove sestre.user posted image user posted image user posted image
A to da je sestra poslije majke bratu najbolji prijatelj to se u potpunosti slazem,mada znam slučajeva da nije uvijek tako.
MM je njegova sestra zaista poslije majke najbolji prijatelj,a to mogu reći i za sebe jer i ja imam brata kojeg volim najviše na svijetu ,i za sada smo izuzev mame najbolji prijatelji hehehehehuser posted image user posted image user posted image Nije se još ozenio hehehehhe Kako će poslije biti vidjet ćemo,ali znam isto tako da zbog svoje ljubavi prema njemu ću se truditi svim silama da sa njegovom zenom budem drug,jer znamo kako mogu biti teške situacije ako dovedemo npr m da bira strane,bilo to da je između zene i majke ili sestre i zene.Zato treba naći neku ravnotezu da koliko toliko svi budu zadovoljni heheheheh
Jeste da je to ponekad teško izvesti ali nije nemoguće..........


< Poruku je uredio Dinka 79 -- 14.9.2009 11:02:50 >


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *