|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moje dijete, tvoje dijete
17.4.2010 23:59:53   
dinaa
Pa mozda i ona misli da ti nju zoves reda radi.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:00:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75


ja fino vidim sta si napisala: u vecini ne podnose polubracu i plusestre, a NIKADA nisu realna ni postena! a eto vidis, ja koga god poznajem iz razvedenog braka je predivna osoba puna ljubavi


e super onda mi ti reci zašto moja polusestra ne želi komunikaciju samnom i šikanira sve moje pozive za npr roštiljanje, ljetovanje, druženje uz kafu i slično?????

mislim da to nema nikakve veze sto je ona iz razvedenog braka, takva moze biti i rodjena sestra i bilo ko drugi, to je stvar karaktera i kakva je ko osoba a ne jesu li kome razvedeni roditelji il nisu.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:01:10   
frenkoza
anonimna... mislim da nas pogresno shvatas... bar sto se tice teacher i mene.... mi samo kazemo da nisu SVA djeca takva... ne kazemo da nije NIJEDNO.... mi smo dale primjere iz nase okoline.... tvoja sestra je vjerovatno jedna od onih na koje je razvod ostavio jaako negativne posljedice i neke probleme s kojima se ona nosi tako kako si ti opisala.... i sigurna sam da je jos puno takvih slucajeva kao sto je tvoja sestra, ali ima i onih suprotnih... u tome je poenta nasih komentara

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:04:24   
D_K
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75


ja fino vidim sta si napisala: u vecini ne podnose polubracu i plusestre, a NIKADA nisu realna ni postena! a eto vidis, ja koga god poznajem iz razvedenog braka je predivna osoba puna ljubavi


e super onda mi ti reci zašto moja polusestra ne želi komunikaciju samnom i šikanira sve moje pozive za npr roštiljanje, ljetovanje, druženje uz kafu i slično?????


rekla je cura fino: ja koga god poznajem..
vjerovatno tvoju sestru ne poznaje.. so, slucaj je zavrsen user posted image user posted image

bez zelje da ulazim u neke ruzne i preintimne detalje, moj ti je savjet da, ako zaista zelis da poboljsas komunikaciju između tebe i sestre, lijepo zaboravis sve ove ruzne stvari i pokusas da dopres do nje..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:05:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa mozda i ona misli da ti nju zoves reda radi.


to je nagadjanje, ne možeš ko te kod zovne misliti da je reda radi ....
osim toga nek i ona meni uputi poziv, pa kakav god, nek je i reda radi.... al nikako ga nema....
očito da su druge stvari u pitanju... jednostavno me ne želi u svom životu, ja sam kontala da će mi neko predočiti šta misli da se s njom dešava??? možda neko sa sličnim iskustvom itd a ono sve samo citiranje mojih postova i kritiziranje istih
Meni da nije stalo do moje polusestre ne bi ni pisala o njoj, logika

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 255
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:08:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa mozda i ona misli da ti nju zoves reda radi.


to je nagadjanje, ne možeš ko te kod zovne misliti da je reda radi ....
osim toga nek i ona meni uputi poziv, pa kakav god, nek je i reda radi.... al nikako ga nema....
očito da su druge stvari u pitanju... jednostavno me ne želi u svom životu, ja sam kontala da će mi neko predočiti šta misli da se s njom dešava??? možda neko sa sličnim iskustvom itd a ono sve samo citiranje mojih postova i kritiziranje istih
Meni da nije stalo do moje polusestre ne bi ni pisala o njoj, logika

pa mozda je jednostavno takva osoba. npr. ja uglavnom prva zovem svoju rodicu, ili neke prijateljice, a one se sjete jednom u 100 godina

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:08:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

anonimna... mislim da nas pogresno shvatas... bar sto se tice teacher i mene.... mi samo kazemo da nisu SVA djeca takva... ne kazemo da nije NIJEDNO.... mi smo dale primjere iz nase okoline.... tvoja sestra je vjerovatno jedna od onih na koje je razvod ostavio jaako negativne posljedice i neke probleme s kojima se ona nosi tako kako si ti opisala.... i sigurna sam da je jos puno takvih slucajeva kao sto je tvoja sestra, ali ima i onih suprotnih... u tome je poenta nasih komentara


ok

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:11:43   
D_K
IZVORNA PORUKA: Anoniman

to je nagadjanje, ne možeš ko te kod zovne misliti da je reda radi ....
osim toga nek i ona meni uputi poziv, pa kakav god, nek je i reda radi.... al nikako ga nema....
očito da su druge stvari u pitanju... jednostavno me ne želi u svom životu, ja sam kontala da će mi neko predočiti šta misli da se s njom dešava??? možda neko sa sličnim iskustvom itd a ono sve samo citiranje mojih postova i kritiziranje istih
Meni da nije stalo do moje polusestre ne bi ni pisala o njoj, logika


ovo ti je najnormalniji post do sada na ovoj temi..
sta se desava:
1. prevelika trauma i osjecaj da je izdana i odbacena, da u porodici koju ima njena majka nema mjesta. jednom je ostavila i to je to - za to se ne moze iskupiti.
2. mozda je takav tip. moze sama, navikla je sama. ne smatra da je uopste od nekog znacaja da odrzava kontakt sa vama.
vjerovatno trebas pratiti kakva je prema drugim ljudima u svojoj okolini, npr. prema dedi i nani koji su je odgojili.. ako je prema njima puna ljubavi i topline onda je onda je odgovor pod 1. ako je inace hladna prema drugim onda se pomiri da je to br. 2..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:13:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa mozda je jednostavno takva osoba. npr. ja uglavnom prva zovem svoju rodicu, ili neke prijateljice, a one se sjete jednom u 100 godina


nije takva osoba, sa nekim ljudima je u izvanrednim odnosima.... takva je samo samnom i mojim bratom
Npr od brata dijete je bilo u bolnici 1 mjesec nikada nije došla u posjetu a ona kad ima gripu moj brat je obidje... moja mama nas stalno moli da joj opraštamo te njene postupke, što mi i činimo al od skoro ja više ne mogu, zaista
Moje je mišljenje da nas ona ne voli jer smo odrasli s majkom, to mi je jedino obrazloženje, za koje zaista ne mogu da nadjem opravdanje

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 259
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:16:17   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: Anoniman


djeca razvedenih roditelja jednostavno nikada nisu realna ni poštena, stalno zamjeru i stalno su nezadovoljna i ocem i majkom i nanom i dedom i izgleda (u većini) ne podnose polubraću i polusestre




ovo zaista, ali zaista nije istina.... ja znam najmanje 2 suprotna primjera, tako da ne mozes tako generalizirati... jedino sto mogu reci jeste da su ta djece ZRTVE losih brakova, ali ne mora znaciti da su takvi kakvim si ih ti opisala


pogotovo obratite paznju na: NIKADA nisu realna i postena, a gore se pravda i kaze da je napisala uglavnom



ja se ne pravdam draga moja, samo vam želim predočiti sutuaciju ne bil kakav dobila savjet pametan a ono sve same kritike eto sad i na račun moj
Ma gdje ja imam veze što moja polusestra nije odrasla s mojoj mamom??? ja ne kontam zašto ona mene zbog toga ne podnosi?????
i neko reče da naglašavam da mi je polusestra??? joj koje ne buloze, pa to je samo da čitatelj ne pobrka o čemu pišem
I neko je pominjao rečenicu "e ta moja polusestra..." kao nešto negativno user posted image  pa ja nekad i za moje dijete kažem "e ovo moje dijete..."
Helem šega koliko su pojedine naelekrisane, prosto za plakat user posted image user posted image

A ti obrati pozornost na ovo U VEĆINI, mislila sam da sam napisala UGLAVNOM al eto U VEĆINI sam napisala


Ja sam spomenula za ''polusestra'' a zašto, pa zato što mi je odzvanjalo s visoka i oholo, a vidi primjer frenkoze (oprosti mi, molim te, zbog ovog, frenkoza) koja ljude koji joj haman nisu ništa od sveg srca zove bratom/sestrom a ti za insana koji je bio u istom stomaku kao i ti kažeš ''a ta moja polusestra'' e na to sam ja mislila.
A to zašto te eventualno ne podnsi ''ta tvoja polusestra'', pa pitaj je.

Još nešto,mislim da sam i skontala ko je ova anonimna, nije da mi je bitno ali eto samo mi je još više bljak,a sigurna sam da je i većina shvatila.
Način pisanja se prepozna :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:16:49   
frenkoza
u pravu su zene kad kazu da postoji i mnogih rodjenih sestara ili brace koji se tako ponasaju... koji nisu prosli ni kroz kakav razvod niti cudesa.... jednostavno su takvi kakvi su....

moj se ujak odao drogi, alkoholu i kriminalu.... i za sve to danas kaze krivi su mu roditelji koji su se razveli.... a imao je divnu majku koja je svoj zivot podredila njemu.... zivio je sam s njom.... otac mu je bio na raspolaganju 24/7... nije zivio s njim jer ga otac nije htio odvajati od majke kojoj je bio sve u zivotu... ali je bio tu za njega 100%... eto odrasto je na dobrinji a otac mu je zivio u C fazi - ko je iz Sa zna koliko je to daleko.... znaci ta njegova prica da je kriv razvod uopste ne pije vodu.... pa sta bi se desilo sad da se sva djeca iz razvedenih brakova tako ponasaju i razmisljaju???
hocu samo da kazem da se izgovori za neko ponasanje ne trebaju uvijek traziti u razvodu roditelja... ima tu dosta i karaktera i drugih nekih faktora


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:17:38   
dinaa
Anonimna kakvi su vasi odnosi bili dok ste bili djeca?Ja ipak mislim da je ona hladna prema vama upravo zato sto ste vi odrasli uz majku a ona nije.Pokusaj je shvatiti,zamisli ali dobro se zamisli u njenoj ulozi dok je bila dijete.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:37:43   
milenium
anonimna ajde sad ti malo ohladi i nemoj se s njom više optrećivati,niti je zvati,ponašaj se koda je i tebi svejedno, pa vidi šta će ona.
i nemoj se ti prva javljati.i čekaj šta će napraviti.ako joj budeš nedostajla ona će tebe zovnuti a ako ti se ne javi ne računaj više na nju,sretno joj bilo,nek ima svoj život,ti imadni svoj,imaš braću,mater, obitelj...imaš se oko čega brinutiuser posted image

nisam ja ni zatebe, ni zanju,al vidim da to ne ide zajedno,pa je najbolje kud koji mili mojiuser posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:43:18   
frenkoza
imas pravo milenium.... nama je vecina familije tako okrenula glavu iz nekih drugih razloga, pa evo nas zivi i zdravi... vjeruj mi anonimna nekad ces u nekome ko ti nije nista po krvi imati vecu sestru od te koja s tobom kontaktira radi reda... znam da to boli i da je tesko to prihvatiti.... znam da ti je zao gledati i majku koja pati za njom... ali vidis da je takva i znas da si dala sve od sebe da joj budes sestra.... ali ako ne ide nemoj se ti trgati radi toga.... znas da nisi nizasta kriva i mozes bar sto se toga tice mirno spavati... ti i dalje imas svog brata i on tebe i potrudite se da bar vi budete jedinstveni i uvijek tu jedno za drugo...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 0:49:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75

pa mozda je jednostavno takva osoba. npr. ja uglavnom prva zovem svoju rodicu, ili neke prijateljice, a one se sjete jednom u 100 godina


nije takva osoba, sa nekim ljudima je u izvanrednim odnosima.... takva je samo samnom i mojim bratom
Npr od brata dijete je bilo u bolnici 1 mjesec nikada nije došla u posjetu a ona kad ima gripu moj brat je obidje... moja mama nas stalno moli da joj opraštamo te njene postupke, što mi i činimo al od skoro ja više ne mogu, zaista
Moje je mišljenje da nas ona ne voli jer smo odrasli s majkom, to mi je jedino obrazloženje, za koje zaista ne mogu da nadjem opravdanje


kako sam skontala vi nju zovete na rodjendane , na ovo na ono, kupujete joj poklone sjetite je se na posebne dane itd itd, sad jeli vi to radite iz ljubavi ili reda radi, ako to radite samo zato da se i vama uzvrati nigdje veze, ako vec ne zeli kontakt sa vama pustite je na miru uzivajte u svojim zivotima i mirna Bosna


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 265
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 1:49:45   
aicha
Anonimna...hajde se ti lijepo preseli tamo na temu "zene sa hidzabom", tamo ti sigurno nece nedostajati sestrinske ljubaviuser posted image user posted image

malo je off t. ali eto da se i stavi tacka na ovu temu...milenium je sve lijepo rekla..ja potpisujem

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 3:00:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamabb

Još nešto,mislim da sam i skontala ko je ova anonimna, nije da mi je bitno ali eto samo mi je još više bljak,a sigurna sam da je i većina shvatila.
Način pisanja se prepozna :)


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: moje dijete, tvoje dijete
18.4.2010 3:01:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

imas pravo milenium.... nama je vecina familije tako okrenula glavu iz nekih drugih razloga, pa evo nas zivi i zdravi... vjeruj mi anonimna nekad ces u nekome ko ti nije nista po krvi imati vecu sestru od te koja s tobom kontaktira radi reda... znam da to boli i da je tesko to prihvatiti.... znam da ti je zao gledati i majku koja pati za njom... ali vidis da je takva i znas da si dala sve od sebe da joj budes sestra.... ali ako ne ide nemoj se ti trgati radi toga.... znas da nisi nizasta kriva i mozes bar sto se toga tice mirno spavati... ti i dalje imas svog brata i on tebe i potrudite se da bar vi budete jedinstveni i uvijek tu jedno za drugo...


hvala frenkoza, pred Bogom sam čista zaista, svako nek odgovara za svoja djela ili eventualna ne djela

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 268
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 16:10:45   
Visnja RR
prebaceni postovi

IZVORNA PORUKA: triputmama

imam prijateljicu koja je razvedena i ima sina od 5 godina  pa je nasla momka skim je kao sada odlucila da  stupi u brak  i kao taj momak voli na neki nacin to njeno dete ali joj je dao jasno do znanja da  nece od toga njemu placati vrtic ili skolu kasnije  ili studije i da se ona ne nada da ce on misliti sutra na njega kad treba da mu se obezbedi neko stambeno pitanje kupiti mu kakav stan ili sta jos  jer mu kao on nije otac to bi trebao njegov otac finansirati  .

Ne znam dali je to samo gruba "istina" to da ne moze niko tudje dete voleti i izdrzavati  ili verujete da dete nista nije krivo i da ako on zeli ziveti s njenom mamom a svesan je da dete postoji mora se malo u njegov zivot ukljuciti i zajedno sve to........?!

Inace prijateljica  isto radi al je starh kako ce to kasnije izmedju njega i sina bitiuser posted image



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja vjerujem da ima ljudi koji će biti korektni pa možda i voljeti dijete iz prvog braka svoje supruge il supruga al u većini slučajeva očuha i maćehu ne zanima to dijete
više će neki gotiviti dijete iz komšiluka nego ono koje je rodila njegova supruga u prvom braku
A ta tvoja jaranica je baš ćurka, zar može neko voljeti insana koji joj u facu sruči da je ne tangira njeno dijete iz prvog braka?
strašno, ja bi radije ostala neudata
a i taj lik je neki kokuzaner, e cuj nece placati vrtic? ja bijednika, ja ga ne bi ni briferom
Pa hebo mukarca koji ne bi zbog zene svasta nesto, sta svasta sebi zene dopuste, pih


IZVORNA PORUKA: dacy

Moram priznati da mi se ne sviđa kako razmišlja momak tvoje prijateljice.
Za mene bi bilo normalno da ako se odlučio oženiti s njome da naravno prihvaća i njeno dijete. Iako on nije biološki otac tog djeteta i ima ulogu očuha valjda ima neke osjećaje prema njemu. Nekažem ja da je njemu to dužnost to dijete školovati ali zašto ne pomoći toj majci, budućoj supruzi. Šta ako njih dvoje budu imali dijete hoće li on praviti razliku između njih. Mislim da hoće jer mi se ćini iz tvog posta kao takva osoba.
Ove teme su jako osjetljive, i u većini slučajeva dijete najviše ispašta. Ja opet ne bih mogla biti sa takvom osobom, koja bi moje dijete tako "odbacivala". To je moje mišljenje, ali nismo svi isti.




IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni mnogo bitni ljudi u zivotu imaju situaciju u kojoj se ON ozenio s NJOM koja ima sina od 7 g ...ON ga obozava... mali ga zove tatom.... ko ih ne zna cak govori da mali lici na njega.... sretna pordica....
djete se voli uvjek, nase ili "tudje" al pod uslvom da smo ljudi
a taj njen momak je kreten (izvinjavam se na gruboj rijeci)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja sam uošte šokirana spoznajom da jedna žena može sebi dozvoliti da se zaljubi u čovjeka koji nju kao želi a ne njeno dijete.
ja razumijem da je to delikatan situacija, da žena koja ima dijete iz prvoga braka balansira izmežu djeteta i očuha...ali ipak smatram da postoje oni muškarci koji odgoje ''tuđu'' djecu kao ''svoju'' i znam da i tvoja kolegica takvoga zsalužuje.
Zato mi je bezpredmetno dati bilo kakav drugi savjet već da ona traži sebi ''treću''sreću...taj muškarac nije vrijedan njene paženj ni sekunde.

A njega...
njega iskreno žalimuser posted image
kako će živjeti sam sa sobom jako me zanima...takav nebi ni ''svojoj'' djeci dobar bio.




IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nje budući muž je bio surovo iskren.
Mislim da barem 85 % ljudi misli kao i on, ali ih 84 % to nikada ne bi naglas reklo.

Ja ne bih mogla s takvim čovjekom živjeti.
Ne zato što je iskren, nego zato što u njemu ne bih imala podršku u životu.

( slažem se s njenim budućim da njeno dijete treba prvenstveno da bude briga nje i dijetetova oca. Jer da otac plaća dijetetu vrtić, školu i ostalo, ne bi mu to trebao niko drugo plaćati )


IZVORNA PORUKA: koka i po

Moj muz je dijete razvedenih roditelja.
Njegov ocuh mu je bio bolji nego bioloski roditelji.
Moze se voljeti tudje dijete ako je covjek insan ..a u ovom slucaju on to nije .
Ne znam sta mi donosi sutra ali moje dijete je moje, i ne bi dozvolila da ga iko stavlja u drugi plan,taman kad nikad ne bih imala muskarca pored sebe.
I na kraju sta ce mi takav,to nije muskarac on je obicni suft.
Ako voli mene,voljece i moje dijete.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa zamisli kad joj sad toliko priča sta će biti kad je oženi, ni ručak joj neće dati da joj napravi
Visnja kazem vjerujem da ima ocuha dobrih, ja znam takodje nekoliko, znam i loših a znam i onih što se prave fini pred rajom a istina je malo drugačija
O tome se uglavnom cuti
Mozda ova mladja generacija i nekako al raja malo starija koja je odrasla sa ocuhom imaju ruzna iskustva
Znam jednog momka koji je odrastao sa macehom, pricao mi je da je bez razloga znala s njim kad je bio mali od 8-9 godina ne pricati danima, plakala sam kad mi je pricao


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nje budući muž je bio surovo iskren.
Mislim da barem 85 % ljudi misli kao i on, ali ih 84 % to nikada ne bi naglas reklo.

Ja ne bih mogla s takvim čovjekom živjeti.
Ne zato što je iskren, nego zato što u njemu ne bih imala podršku u životu.

( slažem se s njenim budućim da njeno dijete treba prvenstveno da bude briga nje i dijetetova oca. Jer da otac plaća dijetetu vrtić, školu i ostalo, ne bi mu to trebao niko drugo plaćati )


i to što kažeš


IZVORNA PORUKA: Hannica

Bas je konj...nek' se ne uvrijedi zivotinja.


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja vam ne limvo ove teme, al danas me pošlo da radim stvari koje mi nisu u prirodi user posted image
Iskreno, ako je žena finansijski situirana i nezavisna od "budućeg", ona sebi treba postaviti prioritete, šta joj je važno u životu i u braku.
Jer je "budući" sebi u odnosu na dijete postavo redoslijed 1. finansije, 2. osjećaji.
Znači, živjet će u braku, u kojem će svak svoje plačati (pa će ona izdržavati, uz ili bez pomoći djetetovog oca, sina) ili će finansije biti zajedničke, ali će izdvajanja za dijete biti u fening kontrolisana da ne bi otišla iz plače muža user posted image



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Taj prethodni da je ''valjao'' ona nebi ni došla u poziciju da se priča o plaćanju bez njegovoga učešća.

Žena baš nema srećeuser posted image
A sve da na nju i ne mislim to dijete baš nema sreće...neće ga ni otac, neće ga ni očuh potencijalni...pa mislim ispade neko grdno dijete a ni krivo ni dužno.

Ma ja sam također iznijela svoj stav...sa moje tačke gledišta taj meni nebi ''momak'' bio ni 5 minuta više...nakon ovakve priče...sva ljubav u vazduh bi otišla.user posted image



IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: triputmama

imam prijateljicu koja je razvedena i ima sina od 5 godina  pa je nasla momka skim je kao sada odlucila da  stupi u brak  i kao taj momak voli na neki nacin to njeno dete ali joj je dao jasno do znanja da  nece od toga njemu placati vrtic ili skolu kasnije  ili studije i da se ona ne nada da ce on misliti sutra na njega kad treba da mu se obezbedi neko stambeno pitanje kupiti mu kakav stan ili sta jos  jer mu kao on nije otac to bi trebao njegov otac finansirati  .

Ne znam dali je to samo gruba "istina" to da ne moze niko tudje dete voleti i izdrzavati  ili verujete da dete nista nije krivo i da ako on zeli ziveti s njenom mamom a svesan je da dete postoji mora se malo u njegov zivot ukljuciti i zajedno sve to........?!

Inace prijateljica  isto radi al je starh kako ce to kasnije izmedju njega i sina bitiuser posted image


Meni bi to bilo dovoljno da i drugi pt ne pogrijesim u zivotu.
Ja kad volim nekog, volim sve sto je njegovo, pa makar imao i 5 djece. I ne znam kako neko ima duse da to tako kaze...Boze sacuvaj.
To meni nije samo ISTINA to je meni UPOZORENJE sta je ceka u zivotu. Stalno neko odvajanje racuna, kalkulacije....ma fuj.
Da je frajer pun ljubavi, rekao bi: "VOLIM TE, bez obzira sto imas dijete iz proslog braka, tvoje dijete je i moje, zajdeno cemo rjesavati sve probleme, pa i te po pitanju finansija oko pomenutog."



IZVORNA PORUKA: triputmama

ma nit je dete (jadno voli ga mama a i otac  ga vidja i voli samo sto je pripao majci  a ona ne moze sa ocem svatas  i zeli novog momka) a niti je ona jadna zna sta zeli   i ma sve i taj  momak postaje polako proslost ali  su te reci njegove mene zaintegrirale  pa htedoh da vidim sta vi o tome mislite a vi odma te ona curka  te dete jadno  polako te zeneeeeuser posted image


IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Zao mi je tog djeteta valjda ce njegova majka shvatiti da taj lik zaista nije ono sto joj treba u zivotu........
Ako bi imali zajednicku djecu mozete misliti tek onda razdvajanja..........
Ja svog MM volim do neba i da je imao djecu zaista mislim da bi ih prihvatila pa kako na kraju ljudi usvoje djecicu a ne znaju nista o njima ni porijeklo ni karakter......
Ma suludo mi je uopste ovo i komentarisati nego se nadam da ce ta zena odustati od tog lika i naci srecu za to malo bice i sebe.....
Odmah mi naumpadne moje djete kad setamo adj joj ovo daj ono kupi joj...... odvojimo od sebe da bi njoj dali ne znam da li ce biti zahvalna ali nasa je odluka da dode uz Boziju pomoc na ovaj svijet i dok smo zivi treba da pazimo na njih......



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 16:22:13   
Nedi
Lik je iskren i respekt s moje strane. Šta bi bilo da je hinjski šutio, uzeli se i nakon nekoliko godina on to kaže. To što je konj je drugi par cipela.



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 16:26:49   
dacy
Meni nije jasno, jel se udaje ili je on polako prošlost.
Ja se nebi ni u ludilu udala, a ako je prošlost onda nije ni vrijedan spomena


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 16:35:39   
Visnja RR
iskren je da, i jako losa osoba...
nadam se da joj je to dovljno da ode od njega... jer sta ce sutra biti u braku... sutra bi ga bio u stanju i nedaj Boze udariti jer ocito nema nikakvih emocija prema djetetu...
ja bih se zbog djeteta svega odrekla pa i "potrebe" da imam nekog tj. drugog muza  ( da nema sad muza)...
nema te "ljubavi" (l kod nje to nije ni LJ od ljubavi), sexa, finansijskog blagostanja koje bi mi bilo vaznije od djeteta... uh kako bih ja tom liku rekla "siiikterrrrr" user posted image




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 17:13:57   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Nedi

Lik je iskren i respekt s moje strane. Šta bi bilo da je hinjski šutio, uzeli se i nakon nekoliko godina on to kaže. To što je konj je drugi par cipela.





slazem se nedi... bolje da joj je otvorio karte odmah na pocetku... problem bi bio da je toga postala svjesna tek u braku...
a o njegovom nerazumijevanju i nacinu razmisljanja user posted image user posted image user posted image
moj ocuh bi za sve nas dao zivot odmah, sad... a za mene bi ih dao 10....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 17:58:45   
manuela RR
Stvar je jasna ako ne prihvata i ne voli NJENO DIJETE onda mu ni do nje nije baš stalo.
Ako se on tako ponaša i govori dok još nisu ni u braku i dok im kao ˝cvjetaju ruže˝možeš misliti šta je čeka poslije.
Najbolje je da se ona na vrijeme riješi te individue.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: moje dijete, tvoje dijete
22.9.2010 18:13:04   
Mirkica
ako je ona finansiski obezbedjena ako otac se brine o svome sinu , jedina briga koju bi ta zena trebala da vodi jeste kakvog ce covjeka dovesti kuci jer ona ima dijete , ja licno ne bih da neko mog sina gleda popreko pa kada bih prosila a one stavri nikada ne vidjela , to sam ja aj bih se rado za njega zrtvovala a takvog insana odbacila za sva vremena. 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *