|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:01:14   
vjestica
Anonimna ne kontam te
nas sad kritikuješ što smo iskritikovali tvoju mamu što je ostavila svoje dijete i kako možemo pljuvati po osobi u čijoj koži nismo, a i ti si sama popljuvala svoju sestru , a ni ti nisi u njenoj koži
i ti govoriš šta bi ona trebala ili ne bi trebala uraditi user posted image
iznijela si problem, mi smo iznjeli svoja mišljenja i nema razloga sad da se ljutiš na nas zbog toga


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:04:32   
Skvo RR
Slazem se sa Tea Lanom....Ja imam osobno iskustvo sa ovakvim slucajem....Tako da zakljucim "nema tog opravdanja za zenu koja napusti dijete!!!!"

Ja osudjujem sve zene koje to urade...kako ih nije stid?

U soku sam...U porodici imam HEROJA koja je silovana u ratu, rodila dijete (ne zna niko osim dragog Boga cije)...i ona je HEROJ....to dijete je NASE....ona je sunce jedno...koje je tako divna osoba, ima svoju majku koja gine za nju...I sta sada...nije joj majka udata jer ima etiketu silovane zene...i sta onda...ima svoje dijete i ponosna je na nju.

I ja bi sve te "nemajke" popljuvala, posutala...jer one su samo bile masina za radjanje i nista drugo...

FUJ, sram ih bilo!

< Poruku je uredio Skvo RR -- 16.4.2010 12:13:18 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:04:54   
Hanady RR
zaista anoniman ja nebih mogla komentirati tvoju situaciju...svakakvih ljudi i svakakvih ćudi. ako neko napsuti djete...smatram da nije uvijek bila mamina čista volja. ja znam primjer iz svoje blsike sredine hgdje je djete ostavljeno do 5 mjeseci kod nane i dede...majku su ojerali ( tada se živjelo na selu) i to djete za majku nikad ništa nije znalo. putevi su se spojili kada je djete imalo 18 godina...al tada bilo je kasno...jednom narušen odnos nije se mogao ispraviti. majk ima dokaze da je otjerana, za to se tek u datom momentu javiše svjedoci ali djete je raslo uz dedu i nanu koji su joj 18 godina pričali loše o majci. sada se djete i majka čuju...majka ima još dvoje djece...ali tu prisnosti nema...niti su pogubljene...nije uvijek roditelj onaj koji rodi...ro0ditelj je onaj koji odgaja. i da ja nikoga nebih napala što ostavi djete u domu...on zna razloge za to...znam milion primjera kroz sudsku praksu gdje su djeca zlostavljanja u porodicama koje nisu mogle toj djeci obezbjediti zdrav život te samtram da bi bilo bolje da su u domu živjela i da se javila neka brižna mama koja nije mogla svoje djece imati i toj djeci obezbedila dane lijepog djetinstva. I da još želim reći da ne krivim ni tvoju mamu a ni tvoju sestru...svaka od njih svoje razloge zna i ako su krivi i ako su pravi one će za njih na onome svjetu odgovarati. ovo su delikatna pitanja i jako teško je po ovome pitanju biti objektivan.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:07:21   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Anoniman

garant bi je sve pljuvale a vi imate savršene brakove, niste nikada i nećete biti razvedene niti u situacijama u kakvim je bila moja majka, nikad neću skontat ljude koji osudjuju druge a tom stazom nikada išli nisuuser posted image




Ponovo ponavljam da osuđujem svakoga ko ostavi svoje dijete i nikada mi to neće biti jasno.
Niko nema savrešen život, brak itd. ali se (bar ja) nosim sa svojim problemima a ne uvaljujem ih drugima, i samim tim ispravljam male nepravilnosti koje me ponekad sputavaju.
A kad već pričamo o stazama, kako ti znaš kako je tvojoj sestri a njenom stazom nisi išla? E pa ja jesam, vrlo sličnom, i boli me briga što neka žena koja me rodila cendra danima jer ne može oprostiti sebi? Iskreno nije mi je žao kao ni tvoje mame.

< Poruku je uredio Nedi -- 16.4.2010 12:22:08 >


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:07:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

ona je vjerovatno ljuta i na vas jer ste vi plod te ljbavi radi koje je ona nju napustila.
A draga moja upravu si da bi je licno prva ja tu koja je ostavila dijete u domu popljuvala na forumu a bas bih voljela i u zivo.


to je dječije razmišljanje, ja i moj brat smo više nego dobri i uljudni prema njoj! Cijeli život je zovemo KEKA (seka), ja do 13-14 godine nisam ni znala da mi je polusestra, slučajno sam skontala i jako sam plakala zbog toga....
A ona nije došla na tehvid mom ocu iz respekta prema meni, bratu, majki.... ničim izazvana... iz čista mira....
Par puta je imala problema (sitnih) s mužem i zvala je da dodjemo po nju, odmah smo krenuli bez razmišljanja, ja sam joj davala ključeve od svog stana da u njemu živi ako se već želi ravesti.... ona je kasnije pričala da sam ja to radila reda radiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Kad sam se udala zvala sam je 100 puta da dodje s mojima prvi put, toliko se nećkala.... pa ja sam je smatral svojom sestrom, zato je i zovem... al ona mene ne smatra očito
Na babine je došla sama bez muža i djece????? ne shvatljivo, mm se ibreti njenim postupcima kao i svi moji prijatelji koji znaju situaciju

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:11:19   
ledy blue
Anoniman..novac ne moze nadomjestiti svu ljubav i paznju majke...A samo se pokusaj zamisliti kako je toj djevojcici bilo kada je ona nju ostavila..i kada je ona gledala vas u sretnoj obitelji..a ona nije bila dio nje...htjela ti to priznati ili ne...Imam ja i tetke i nane..dainice..kojima sam isla svaki raspust..vikende..kupovlai mi poklone...ali oni nisu majka...Roditi nekoga nije dovoljno da bi se oktio epitetom majke...majka je puno vise od toga...Ne osudjujem nikoga...ma nemam prava na to..ali isticala si kako je tvoj otac bio korektan prema njoj...pa zasto onda on nije potencirao da ona bude sa vama..Ja je apsolutno razumijem...tesko je oprostiti greske roditelja..jos prema malom djetetu...Bar meni bi bilo tesko...

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:13:34   
Anoniman
mama mi je mučenica bila, u 8 mjesecu je rodila tu moju polusestru, muž ju je prebio i izbacio van u pola noći, jedna je došla do bolnice..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tada je odluičila da ga ostavlja, otišla je sama (tada 1966 godine)u podstanare, radila, odgajala dijete..... sama, samcata do njene 7 godine, tada se udala za mog oca... nana je rekla da dijete uzme na 20 dana jer da kao mlada ispoštuje sve "seljačke" običaje a tamo je bila nanina druga kćerka isto od 7 godina i odlučile su njih dvije uz blagoslov nane i dede da se zajendo upišu u istu osnovnu školu... kad je mama došla po nju plakala je da neće kući, da hoće s tetkom u istu školu i tako je život nastavila živjeti s nanom, dedom i tetkomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:18:11   
sara.at
Anonimna ti bas ne kontas pa osjecala bi se I Ja isto mozda bi vas sviju I popljuvala jer Sam Ja bila visak il tako reci greska koja je Donesena iz prvog braka prestani braniti mater I pljucati sestru nego poduzmi nesto, jos imas vremena ovdje na forumu da se natezes, a to sto on nije ocu doslA na tehvid jer I njega krivi a mozda je I on rekao njenoj majci da je nece u svojoj kuci sta ti znas od tog. Bolje da tvoja mati trazi oprost od cere dok je ziva a ne da govori da joj ni na smrt netreba kakav je ona covjek!

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:18:40   
Hanady RR
anoniman ...ovo je zaista tužna priča...a mnogo je ovakvih prča on+ko nas za koje i nezanmo. na tvom mjestu ja bih je i dalje zvala kekom i trudila se da budem dobra prema njoj...nebih joj za sve prigovarala na način da je krivim za odnos prema majci ...ali bih je ponekd uputila u pravo stanje stavri...da je mmi sada teško. Nikada nije kasno na tobe doći što bi stari narod rekao...možda tvoja keka jednom shavti da je uzaludno trošiti snagu na dane iza nas ako nam budućnost može biti svjetlija. Mislim da se i ti bezpotrebno sikiraš i tražiš razloge za i protiv mame ili keke...opusti se i živi onako kako ti misliš da je ispravno. svako svoje greške sam ispašta nema potrebe da se ti time toliko mučiš. budi dobra prema njoj a ona neka bude kakv hoće...svako za svoje postupke odgovra.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:19:12   
Anoniman
i da svi govorite da ne bi mogli ostaviti dijete i da osudjujete takve majke, a otac???? kao ok je kad se razvedu da se on ispali il da eventualno vidja dijete s vremena na vrijeme a ako majka kojim slučajem ostavi dijete ocu i to je onda belaj
Zašto???? i zašto pljuvati po majci koja to učini? zašto dijete više "pripada" majci????
Niko ne osudjuje očeve, ni u jednom postu ne vidjeh da neko napisa pa šta je s ocem od te tvoje polusestre???? kako to nije davao alimentaciju???? da je nikada obišao nije? to vam ko normalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:20:58   
tea lana
eno sad mama mucenica nekim zenama je kazna biti majka.fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:22:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

i da svi govorite da ne bi mogli ostaviti dijete i da osudjujete takve majke, a otac???? kao ok je kad se razvedu da se on ispali il da eventualno vidja dijete s vremena na vrijeme a ako majka kojim slučajem ostavi dijete ocu i to je onda belaj
Zašto???? i zašto pljuvati po majci koja to učini? zašto dijete više "pripada" majci????
Niko ne osudjuje očeve, ni u jednom postu ne vidjeh da neko napisa pa šta je s ocem od te tvoje polusestre???? kako to nije davao alimentaciju???? da je nikada obišao nije? to vam ko normalauser posted image user posted image user posted image user posted image

meni se čini da ti ne čitaš sve postove...
ne govorimo svaka isto...molim te ako ozbiljno želiš pomoć iščitaj sve...stavi sebi na papir kolonu + i - pa donesi odluku. I molim te čitaj sve postove...ovdje niko nije da bi negoa osudio samo se svako sa svog aspekta i poznavanja rzličitih sutuacija prema ovoj anonimnoj odnosi.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:22:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

anoniman ...ovo je zaista tužna priča...a mnogo je ovakvih prča on+ko nas za koje i nezanmo. na tvom mjestu ja bih je i dalje zvala kekom i trudila se da budem dobra prema njoj...nebih joj za sve prigovarala na način da je krivim za odnos prema majci ...ali bih je ponekd uputila u pravo stanje stavri...da je mmi sada teško. Nikada nije kasno na tobe doći što bi stari narod rekao...možda tvoja keka jednom shavti da je uzaludno trošiti snagu na dane iza nas ako nam budućnost može biti svjetlija. Mislim da se i ti bezpotrebno sikiraš i tražiš razloge za i protiv mame ili keke...opusti se i živi onako kako ti misliš da je ispravno. svako svoje greške sam ispašta nema potrebe da se ti time toliko mučiš. budi dobra prema njoj a ona neka bude kakv hoće...svako za svoje postupke odgovra.



ja ne opravdavam ni majku ni sestru, žalim ih objeuser posted image user posted image user posted image user posted image  molila sam sestru da joj ne prebacuje više, da ostave sve iza sebe, da nastavimo dalje zajedno u ljubavi, mama naravno to želi ali ona izgleda NE
Ja više nemam snage da sestri podilazim a ona me stalno iznova odbija i stalno iznova sekira majku i u očaj je baca.....
Hanady dirnulo me tvoje suosjećanje, razumijevanje, divno od tebe, hvala ti

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:23:32   
Skvo RR


U soku sam...U porodici imam HEROJA koja je silovana u ratu, rodila dijete (ne zna niko osim dragog Boga cije)...i ona je HEROJ....to dijete je NASE....ona je sunce jedno...koje je tako divna osoba, ima svoju majku koja gine za nju...I sta sada...nije joj majka udata jer ima etiketu silovane zene...i sta onda...ima svoje dijete i ponosna je na nju.

FUJ, sram ih bilo!


Anonimna je spomenula majku...tako da je odgovor sviju isao u tom smjeru...a vezano za oceve, naravno i oni su krivi, ali majka je majka...iako te svi napuste majka je ta koja te pod srcem nosila...

Evo u nasoj porodici, nema oca, nema ni krivca, nema nicega, nema nista...i sta kazem, opet majka je majka...

I kad vec spominjete oceve, svaka cast velikom broju oceva koji sami odgajaju svoju djecu, jer zaista ih mnogo ima.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:24:07   
tea lana
i nema te silen tih suza koja bi mene odvojila od mog dijeteta,majci je mjesto uz dijete kao i dijeteu uz majku

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:24:52   
sara.at
Cuj otac te sestre je isto uradio kao I tvvoja mati et tvoja mati je samo financirala al gdje je tu majcinska ljubav. Uvijek kazu otac kolac tako da je nepotrebno da se spominje a zalosno je sto svi mater branite a Niko ne pokusava da sjede sa sestrom pa porazgovara pa I oprost traziuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:24:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

eno sad mama mucenica nekim zenama je kazna biti majka.fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


tea ti si u zadnje vrijeme ko druga osoba, il si umorna od posla il te nešto drugo muči, gdje nestade ono razumijevanje???????
Žena koju muž prebije trudnu nije mučenica????? i takva u bolovima i s krvarenjem dodje u bolnicu nije mučenica?????? neeeee, baš je sretnica!!!!
odeš da rodiš regularno pa kukaš godinama a ne pretučena, daj molim te skoncentriši se

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:26:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara.at

Cuj otac te sestre je isto uradio kao I tvvoja mati et tvoja mati je samo financirala al gdje je tu majcinska ljubav. Uvijek kazu otac kolac tako da je nepotrebno da se spominje a zalosno je sto svi mater branite a Niko ne pokusava da sjede sa sestrom pa porazgovara pa I oprost traziuser posted image



za šta oprost? da joj kažem: oprosti molim te što sam se rodila????? ja veze s tim dešavanjima u prošlosti nemam

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:26:15   
vjestica
pa ti si iznijela problem majke i kćerke, a ne oca i kćerke
a meni i dalje nije dovoljan razlog da je ostavi kod nane da živi zato što dijete od 7 g hoće da ostane kod nane user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:27:04   
mamine oci
nisam iscitavala sve postove tako da iskreno neznam ko je sta pisao ali lako je bilo kog osudjivati za bilo sta u zivotu pogotovo ako vas to nije snaslo zato nikad netreba ja bi ovako ili onako nekad bi stare nane govorile "nenaslo me"i sve dok te nenadje najlakse je reci ja bi ovo il ona ovakva ili onakva,ja konkretno nikad nebi mogla ostaviti djete,ali zene koje ostave zaista mi je zao ako su morale a ako su same htjele opet ih zalim sto nemaju osjecaje,nikog neosudjujem jer ko sam ja da bilo kom sudim,bila sam u prilici i kad su me nagovarali da ostavim djete za svoj bolji zivot prezivjela sam i kidnapovanje sopstvenog djeteta i sto raznih problema koje samo moje srce i dusa zna i Allah al sam uspjela da se izborim da je djete samnom i sad zivim u sretnom braku i moja djeca su braca i tako ih odgajam nema razlike,a i moj muz tako isto praktikuje,svaka prica je prica za sebe,i svi je razlicito dozivljavamo tako da je tesko reci bilo sta sem da Bog pomogne svakom ko se nadje u bolo kakvom problemu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:28:34   
Anoniman
mamine očiuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:28:39   
ledy blue
anoniman...ama kad postavis post..mi iznesemo svoje misljenje o njemu..i nevidim zasto te to boli...ovdje nije samo u pitanju tvoja majka..vec stotine takvih...a naravno da sva osuda pripada i ocu..tj.sto bi Leva rekla ''''donatoru sperme''''..
I Mislim da se nepotrebno nerviras i brines oko toga..kad ona ne voli tvoju mamu..niti osjeca bliskost sa njom..pa pustitie je...ne pravi vam probleme..zivi svoj zivot..a vi svoj..Zasto potencirati neki usiljeni odnos i vjestacku bliskost ako toga zaista ni nema medju vama..

< Poruku je uredio ledy blue -- 16.4.2010 12:30:38 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:28:52   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: tea lana RR

eno sad mama mucenica nekim zenama je kazna biti majka.fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


tea ti si u zadnje vrijeme ko druga osoba, il si umorna od posla il te nešto drugo muči, gdje nestade ono razumijevanje???????
Žena koju muž prebije trudnu nije mučenica????? i takva u bolovima i s krvarenjem dodje u bolnicu nije mučenica?????? neeeee, baš je sretnica!!!!
odeš da rodiš regularno pa kukaš godinama a ne pretučena, daj molim te skoncentriši se





I onda smije ostaviti dijete...to je u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image

Život je pun trnja nekoga više ogrebe nekoga manje ali znam da bi mene samo SMRT odvojila od djeteta


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:29:12   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: tea lana RR

eno sad mama mucenica nekim zenama je kazna biti majka.fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


tea ti si u zadnje vrijeme ko druga osoba, il si umorna od posla il te nešto drugo muči, gdje nestade ono razumijevanje???????
Žena koju muž prebije trudnu nije mučenica????? i takva u bolovima i s krvarenjem dodje u bolnicu nije mučenica?????? neeeee, baš je sretnica!!!!
odeš da rodiš regularno pa kukaš godinama a ne pretučena, daj molim te skoncentriši se
[/quote

Posto se ocito poznajemo onda vjerovatno znas da prezirem majke koje napuste svoje dijete
razlog za to kod mene ne postoji.Majku sam navela kao mucenicu jer si je ti tako predstavila kroz sve postove a ne kroz zadnji.Neka je napustila muza nit je prva niti je zadnja nek se udala opet nit je prva niti zadnja ali kakvi seljacki obicaji 20dana bez dijeteta ONA JE MAJKA DIJETE TREBA BITI UZ MAJKU


< Poruku je uredio tea lana RR -- 16.4.2010 12:31:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:30:11   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: skorpija7

Moram naglasiti da dijete nikad nije osjetilo s moje strane bilo kakvo odbijanje,cak sta vise voli me nenormalno,kad je kod nas hoce da bude samo samo sa mnom,da se igra samo sa mnom,ako sam slucajno u skoli ili na poslu place,trazi me,znaci ja nikada ta svoja osjecanja nisam pred djetetom pokazala,ali sve me nervira sto se tice tog djeteta.


Meni je upravo najviše zasmetalo tvoje licemjerje. Dijete jedino ima mogućnost da osjeti ko ga voli a ko ne. Ti dakle tom dijetetu sustavno lažeš, što nikako nije pošteno.
Uopšte ne osporavam tvoje pravo da ne osjećaš ništa prema tom dijetetu, zašto bi, ali nije uredu niti hinjiti ljubav.
I baš kao što si rekla, mene bi bilo strah Boga tako misliti o dijetetu moga muža.


IZVORNA PORUKA: skorpija7
Potpuno te razumijem da ne mozes to dijete nikad voljeti kao svoje jer to nije tvoja krv,i ja uvijek kazem da ja kad rodim dijete,a to ce biti uskoro,nikada ne mogu smatrati da moje dijete ima brata,jednostavno ne mogu,to nije moje,jos plus ne zivi sa nama i nikad ne bih pozeljela da zivi..


Nije tvoje, ali jeste dijete tvoga muža. I ne može se reći da nemaju istu krv.
Mislim da je veliki plus imati brata i sestru, nije bitno da li su nam roditelji isti ili ne.
Razmišljaj ovako: tebe i tvoga muže jednog dana neće biti na ovom svijetu, zar treba svoje dijete ( radi ovakva nezrela razmišljanja ) ostaviti samo na svijetu pored živog brata?
A ako ti odgojem svoga dijeteta ne daš mu do znanja do onom ima brata, koji doduše ne živi stalno s vama, ali je tu i brat mu je, tvoje dijete to neće znati.
I onda će se možda za 30 godina javiti sa pričom sa kojom se javlja anonimna kako je polusestra ne dozivljava a njena jadna majka je sve radila za nju!

Bilo kako bilo, divno je imati braću i sestre.
Ja sam imala 5 tetki i 5 dajdzi...tek u 20-toj sam pohvatala da nisu oni svi rodjeni braća i sestre mojoj mami. Ali to se na njima nije vidjelo nikada.

(odgovor članu skorpija7)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *