|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 16:30:09   
Anoniman
Ja dženi koliko sam mogla primjetiti il si odgojena ono "SRAMOTA JE STRPI SE",il ga stvarno voliš pa trpiš to sve.Ja lično znam da se i u braku moraju tolerisati neke stvari sa obadvije strane,da se zbog jedne svađe ne treba vraćati roditeljima i tako,ali stvarno nema smisla da vani budeš sa njegovom tetkom,pa i u Bosnu kad dođeš da vrijeme provodiš s njom a ne sa svojim roditeljima i braćom ili sestrama ako ih imaš.Nisam baš u toku šta je sa njegovim roditeljima pa je njega odgojila ta tetkurina.Sve mi poznato djeluje ta priča sa  tetkama,strinama i drugim nekakvim ženama koje se miješaju.To su bona vještice od svekrva pa dalje,valjda gdje ja imam loše iskustvo pa mislim da je svugdje tako.Ja imam svekrvu s kojom uopšte ne pričam,a živimo zajedno.Situacija je fuj fujeva,zato tebe razumijem da samo želiš da je očima ne gledaš.
Sretno i nabij ih sve na nogu od tetki pa dalje.
Javi se sa vijestima kako teče situacija.
Pozz

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 16:31:35   
Anoniman
Draga Dzeni, u toku sam tvojih problema i nisam se do danas javljala jer zbilja ne znam sta bih ti rekla.
Danas ti kazem BORI SE za sebe, za svoj brak, za svog muza kakvog zelis.
nadji jezik kojim ce te tvoj muz razumjeti.
Idi na ljubav, zajednicki zivot, interese...emocije.
Ako mu nije stalo do tog, onda ti takav i ne treba.

(odgovor članu Đenifer)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 16:42:26   
Chuchi
Moram jos nesto dodati dzeni: nije mi jasno zasto TM slijepo slusa svoju tetku, hajde dobro ona ga othranila(usvojila) , ali ima li on
svoje misljenje? Meni se sve cini da nema. Ne mogu se tacno sjetiti sta si ono rekla, da li ona ima svoju djecu, i je li se udavala?
Mislim ona stalno naredjuje kako ti kao zensko trebas samo slusati svog muza, sta on kaze tako treba biti, ona koja ti je najgori primjer
dala, koja slusa samo sebe , i jos musku naredjuje... heeeeeejjjjj ona musku nesto takvo, pa nek joj je sin! Znaci po ovome samo ti
na ovom dunjaluku trebas slusati svog muza, a svi ostali mogu se izboriti za svoja prava, pa cak i naredjivati! Izvini, ali ti si se udala za
nju a ne za njega. Ja sam dosad hiljadu puta pitala SM u slicnim situacijama, kada je rijec o nasoj porodici a ipak nam se mjesaju sa
strane nepozeljni, da li sam se ja udala za njega il njegove roditelje?? ako sam za njegove roditelje da se odmah razvedem, po kratkom
postupku, svoju djecu za ruku i napolje!! Jos uvijek se nije odlucio, i nema pravi odgovor, ali sam do sada uspjevala da ga zabrinem i
natjeram da razmislja SVOJOM glavom o SVOJOJ porodici, i da svima okolo odbrusi! Onda barem znam da je tu zbog mene, i nase porodice,
pa makar ga morala i napominjati, jer svaki muskarac kad tad poklekne pred svojim roditeljima pa i MM, pa ih se onda mora malo podsjetiti.

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 16:51:14   
dzeni_nl
vesela ne premisljam se ja, samo bih voljela da i on fino se slozi sa tim da ja budem kod svojih. A ja sam odlucila da cu biti kod njih bez obzira na sve i znam gdje to vodi ako se on bude protivio i ako i dalje bude protiv toga, a ja bez njegove volje ipak budem kod svojih znaci rastav braka nam negine. I ja se ne bojim rastati, znam ja da on nije jedini na svijetu. Na pocetku bi mi bilo tesko, ali svremenom bih preboljela.

Da je moj otac bio stroziji na onaj dan kada je ispala frka oko vjencanja i rekao mi da vjencanja nece biti bez obzira na sve koji su dosli ja se ne bih ni udala, a mm bi tada shvatio ko je njegova tetka i koliko mu dobro zeli u zivotu.

Ja i ako bih razocarala svoju mamu zbog toga sto ne bih bila kod njih dok sam tamo, znam da bi ona meni opet rekla da ja budem sa svojim muzem i da cuvam svoj brak i da se ne svadjamo zbog nje, jer ja dobro poznajem svoju mamu i njene postupke.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 16:59:49   
dzeni_nl
Zato chuchi sto je ona od malena imala uticaj na njega i to jako veliki uticaj. On nikada nije imao svoje misljenje, jer je ona uvijek mislila za njega, odlucivala za njega, govorila za njega, kupovala za njega. I to je ostalo tako, jer kad ti neko 25 godina u zivotu radi nesto tako ti jednostavno postanes to sto t osoba zeli i tesko ti se izvuci iz toga.

Ja sam cijelo vrijeme i svim postupcima i razgovorima pokusala da mu dam do znanja da on mora imati svoje licno misljenje i o nekim stvarima sam odlucivati, ali vjeruj mi jako tesko ide.

Dok sa mnom prica moze on to sve, dok bude sa njom on opet stara osoba i opet sve iz pocetka.

A ona je bila udata, muz joj je umro i nema svoje djece pa su njega usvojili. Imala je jako tezak braka jer joj je muz bio alkoholicar, al vidim da ona nas krivi zbog toga i ako ja nikada nisam ni upoznala tog njenog muza, a o njemu sam cula sve pozitivno. A ona je uvijek bila ters zena i htjela svima da naredjiva.

I u pravu si jedino ja nemam pravo rijeci ni pravo na svoje misljenje, ako se ja i mm nesto i dogovorimo, a njojto nije po cejfu odma on nije covjek kako treba jer je dozvolio da mu zena naredjiva i da mora biti po mome.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:31:59   
Chuchi
Eto ti vidis!! Ma vjestica jasta radi! Samo ako ti uspijes njega barem malo promijeniti i iscupati iz njenih kandzi ti ces sebi u zivotu sevapa
zaraditi. Pa makar se i razvela, ako on poslije toga dodje sebi, budi sretna sto si mu pomogla, vjerujem ja da nije ni njemu lako, i znam da
ti to radis sve jer ti je i zao njega, ne samo zato sto ga volis. I dalje pokusavas da ga promijenis, da mu na taj nacin pomognes. Zato ti skidam
kapu, svaka cast zeno! I trudis se da dobijete vase malo zlato, pa sta znas mozda bi ga i to promijenilo, a mozda bi ti ta vjestica tek onda
zagorcala zivot, jer kad je toliko ljubomorna na tebe jer te on voli, sta bi tek radila tvom djetetu koje bi on mnogo volio : iskopala bi mu oci, bespomocnom ! vjestica!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:32:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

I u pravu si jedino ja nemam pravo rijeci ni pravo na svoje misljenje, ako se ja i mm nesto i dogovorimo, a njoj to nije po cejfu odma on nije covjek kako treba jer je dozvolio da mu zena naredjiva i da mora biti po mome.



ma ti to po kratkom postupku

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:36:12   
tea lana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

I u pravu si jedino ja nemam pravo rijeci ni pravo na svoje misljenje, ako se ja i mm nesto i dogovorimo, a njoj to nije po cejfu odma on nije covjek kako treba jer je dozvolio da mu zena naredjiva i da mora biti po mome.



ma ti to po kratkom postupku

user posted image



upravo bih isto uradila jer moja dzeni niko nije vrijedan tolikog zrtvovanja a ne uzvracajuci nicim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:36:54   
remzy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ti to po kratkom postupku

user posted image



joj zeno ma ti si legenda!!!
ja se pravo ismija tebi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:37:36   
veeseelaa
ma vala je zaslužio ili to ili ovo user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.8.2009 18:39:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:42:45   
dana3
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

Jesam chuchi opet sam nabelajila i ja iz dana u dan samo idem iz belaja u belaj.

Eh lulu mm ti je kako kazu covjek starog kova, a to je od njega napravila njegova tetka, koja je manipulisala sa njim kako je ona htjela, i posljedice su naravno ostale, jer i ako vise ne zivimo sa njom vidi se da ona jos uvijek manipulise sa njim.

Veceras cu otvoreno da porazgovaram sa njim, stavit cu sve karte na sto i njega cu natjerati da uradi isto. Ima da bude iskren i sve mi kaze sta je i kako je, znam da pokusava da slaze sebe, pa tako i mene, ali mene ne moze da slaze, jer sam ja dvano skontala u kojem grmu lezi zec.

Hocu jednom zauvijek da rijesimovu stvar ili se rastajemo ili cemo sami da dovedemo svoj brak u red bez upitanja ikog od njegovih.








ovdje si sama sebi dala odgovor kako ces i sta ces-tvoj muz slika i prilika mog bivseg muza.Trgala sam se i ja da li ostati ili otici?otisla sam i nisam se pokajala.Uradila sam ovo o cemu ti pricas:sjela i upitala-ko je tebi zena?s kim ti buducnost zelis da gradis?
ako je njegova mama, sestra,braca rekla sam neka izvoli jer za mene tu nema mjesta:Nisam htjela svadje i prepirke ali ni mjesanje mame i tate i zaove i djeverova kojima se izvjestaj za sve podnosio:Hvala,ne hvala!

Razgovaraj s njim ako se moze a ako ne odi u Zenicu kod mame pa nadji sebi drugog muzeka(Ovo se malo salim).
Dzeni_nl imenjakinje smo cak i ne bih htjela nikom moju sudbinu ali ti opet kazem:TM je slika i prilika mog ,hvala Bogu ,BIVSEG muza

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 18:43:09   
dzeni_nl
Drage moje zenice hvala vam sto ste uz mene, bar mi je malo lakse kada sam sve ovo podjelila sa vama.

Dosao je kuci, mislim da se vec i odmorio, pustila sam ga da se odmori, pa cu sad da startujem sa razgovorom.

Vidjet cemo sta ce da ispadne od svega.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 19:39:24   
žana o8
Draga dzeni_nl, slažem se sa svim što su ti naprijed rekle forumašice i samo želim da te podsjetim da je život samo jedan i da je kratak, a predpostavljam da si ti mlada osoba, pa ti ovakvi promblemi ne trebaju. Ti umjesto da uživaš u životu , ti se samo sikiraš. Poslušaj svoj razum, i idi roditeljima. Ako ništa bar ćeš se psihički odmoriti od svega, a kad on ostane sam ( sa tetkom) možda mu dođe iz guzice u glavu. Pozdrav od Zeničanke.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 22:50:27   
almai
IZVORNA PORUKA: žana o8

Draga dzeni_nl, slažem se sa svim što su ti naprijed rekle forumašice i samo želim da te podsjetim da je život samo jedan i da je kratak, a predpostavljam da si ti mlada osoba, pa ti ovakvi promblemi ne trebaju. Ti umjesto da uživaš u životu , ti se samo sikiraš. Poslušaj svoj razum, i idi roditeljima. Ako ništa bar ćeš se psihički odmoriti od svega, a kad on ostane sam ( sa tetkom) možda mu dođe iz guzice u glavu.

eh bas ovako i ja mislimuser posted image .
Deni nedaj se ,uz tebe smouser posted image user posted image



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 22:54:08   
Chuchi
Dzeni draga, sta bi?? user posted image Izgori cekajuci da se javis, bas mi je zao sto stalno moras prolaziti kroz istu situaciju, a jos uvijek imas
toliko snage i hrabrosti. Samo nek sve bude OK, i vama na korist. A ona vjestica nadam se da ce vas pustiti na miru, a neka cekace je Bozija pravda!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dvolicne osobe
4.8.2009 23:50:14   
myb@by
Draga Dzeni divim ti se.Posebno nakon spontanog pobacaja i ponasanja tvog muza.Ja bi svom muzu davno rekla papa da se tako ponasa prema meni ali lako je meni pricati kada mene samo tri minute djele od roditelja a tebe kilometri i kilometri.
Da sam na tvom mjestu dosla bi u Bosnu jer ce ti porodica pomoci.Imaces se kome otvoriti a mislim i on ako je imalo razuman da ce shvatiti neke stvari kada par dana bude bez tebe.
Kad vamo dodjete obavezno budi uvijek nasmijana i sređena pa nek se gospodin malo zapita z6asto si takva.
U svakom slucaju zelim vam puno srece ai toj staroj vjestici zelim da konacno pronadje svoj mir i da vas popusti.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 7:07:57   
Anoniman
Hajde dženi javi se sa vijestima,šta bi sinoć kad je došo ?

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 9:53:47   
Leva
Dzeni javi nam se sa vijestima. Nadam se da si dobro.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 10:17:31   
snowrose
Draga Dženi nadam se da je razgovor protekao ok i da ste se lijepo i uspješno dogovorili.user posted image user posted image user posted image
Ti moraš sama sebi biti na prvom mjestu i ne daj da te neka babetina ( vjerovatno je sama kriva za svog muža možda je jadan utjehu našao u alkoholu ), pokoleba u pokušajima očuvanja svog braka.
Vidim da je bila neka frka već na samom početku,oko vjenčanja.Ne daj sebe ni za koga.
Kad dođeš u Zenicu,Travnik javi se da pijemo kaficu.

Sve najbolje od user posted image  i javi da li ste riješili.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 18:14:38   
Chuchi
Dzeni nema od sinoc user posted image Sta li se zbilo user posted image Nadam se da je sve OK ! user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 19:04:49   
dzeni_nl
Evo me drage moje, tu sam. Ziva sam jos uvijek.

Razlozi sto se nisam javljala su ti da sam sinoc poslije razgovora morala ici na posao, dosla sam kuci umorna tako da nisam vise dolazila na net. A danas je muz bio slobodan pa smo malo hodali.

A sad ono glavno:sinoc sam pukla skroz i pocela razgovarati sa njim, on se prvo pravio da ne znam o cemu se radi, pa mi je onda rekao kako je sve procitao, vjerovatno prati sa posla sta pisem na rr.

Kaze kako mu je krivo sto sma prvo sve rekla nepoznatim osobama, pa tek onda njemu, ali sam ja njemu objasnila kako sam mu vec 100 puta do sada rekla i da on to svakako prvi zna.

Rekla sam da ne dolazi u obzir da budem sa njegovom tetkom i da idem kod svojih pa i po cijenu razvoda, u tom trenutku mi se cinilo kako je on bas skroz spreman na razvod i rekla sam mu da i ja nikad spremnija nisam bila na to.

Sve sam mu rekla sta mi smeta kod njega i sta mislim o njemu mada to nije prvi put, a i on je meni rekao sta njemu smeta na meni. Naravno ako zelis da se odbarnis onda prvo napadni, tako on radi. Priznajem ja da i ja grijesim i to dosta, ali sve su to posljedice njegovog ponasanja prema meni, kao i njegove familije sto sam mu sinoc i objasnila.

Rekla sam mu da se jos uvijek boji tetke i da slusa sta ona kaze, potom mi je rekao kako ona nije nista rekla za mene vec je samo rekla nije zar da ces cijelo vrijeme biti kod njenih? Pa sam ga ja pitala, a odkud ona zna gdje cu ja biti i gdje ces ti biti onda je usutio nije znao sta da mi kaze i tu sam ga uhvatila. Kaze kako se ona boji biti sama u kuci posto se podstanari sele i on ne moze nju da pusti da sama nociva. Kazem mu da ga ja netjeram da bude sa mnom, moze sam da bira.

Potom mi je rekao kako je svojoj tetki rekao da cemo ici na more, pa sam ga ja pitala kako ce tad da mu tetka spava sama, kaze da ga nije briga neka se snadje. Usta sam posumnjala i rekla mu da nedolazi u obzir da ona ide sa nama na more, on kaze da nece ici, mada mislim da je htio i nju da povede, al sada neka se misli.

I zakljucak: jos uvijek mi nije najjasniji, ali sam bar uspjela da kontam kada pokusava da me slaze i to mu dam do znanja. Rekla sam mu da za sebe mislim da sam zaista jaka osoba i mogu dosta da trpim i kako je fino biti jak, ali i jake osobe nekada posustanu, a ja sam vec poustala i spremna da odustanem od svega sa cim sam se borila svo ovo vrijeme. Tada sam vidjela tugu u njegovim ocima, ali sam samo pokupila kljuceve i krenula na posao, a on mi je samo rekao kako me voli, da sam mu ja sve u zivotu i kako bi bez mene bio nesretan. odgovorila sam da mu vise nista nevjerujem i zalupila vratima. Sinoc i danas vec vidim kako je bolji prema meni, ali se ja jos drzim svog.

Izvinite zbog duzine posta, malo je duzi odgovor.

Havala vam sto ste uz mene, velika ste mi podrska.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 19:08:18   
Chuchi
Bravo Dzeni, a tvom cojku sto ovo cita : pozz od RR forumasica ;)

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 19:11:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Chuchi

Bravo Dzeni, a tvom cojku sto ovo cita : pozz od RR forumasica ;)


Takođeruser posted image

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 19:13:53   
dana3
Evo Dzeni i od mene pozdrav i tebi i tvom M ako cita i neka shvati da je u svemu ovome stvarnno sebican.Postovati treba i svoju mamu i tatu i pomajku i svekrvu i svekra i svakog okolo ali onoliko koliko i oni postuju nas.
Mene je prvi brak napravio ovim sto sma danas:na sebe ne dam nikom.Sta mi smeta to odmah trzim da mi se pojasni.Kome smeta sta i sta mi smeta da se razjasni-cist racun duga ljubav!!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 21:15:18   
Anoniman
Draga Dzeni, nadam se da ce od sinoc stvari biti bolje po vas. Iskreno ti zelim sve najbolje, jer to zaista zasluzujes.
A tvom muzu bih porucila (ako bude citao ove nase postove) da ste sebi najpreci i da brak cine 2 osobe!!!! svako se treba postovati i paziti (prema zaslugama), ali vi sebi treba da odredjute zivot, a drugi da se tu uklapaju koliko mogu i koliko to vama ne ide na stetu.
Vi se volite, to se da primjetiti, ali nekad je potrebno mnogo vise od ljubavi da bi brak opstao. potrebno je razumjevnje, zajednicki interesi i bezuslovna podrska! Cuvaj tu zenicu, jer si je izabrao, jer ce biti majka tvoje djece, jer je volis!!!!

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *