|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:06:34   
snowrose
Draga Dženi,od srca se nadam da ste riješili ono najbitnije,a to je da se volite i da uređenju braka možete samo vi učestvovati,a svi ostali su prolazni sudionici.Oni koji hoće i žele da to shvate dobro došli,oni koji ne žele i neće ok,daleko im kuća od vaše.
Razumijem ja tvog muža da ima obavezu prema tetki,ali svi mi imamo neke obaveze prema nekome i uklapamo ih u svoj život,ali od user posted image  želim tvom mužu da shvati da je najvažnija obaveza ,obaveza koju ste oboje prihvatili,a to je brak ,to ste vas dvoje.
Volite se i dalje i ne dopustite drugima da kroje za vas,kako ne biste kasno shvatili jer sve ima svoj  "vijek trajanja" ( stepen tolerancije ).
Sretno od user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:16:04   
Leva
Bas mi je drago sto ste to barem malo rascistili. Dzeni budi i dalje jaka i ne daj da te iko pravi budalom. Dzenin puzeku ako stvarno pratis ovu temu zamisli se malo i skontaj koliko srece imas sto si nasao zenu sa toliko strpljenja jer te vecina nas ne bi trpila taman da si nam iz oka ispao, zato pamet u glavu i pokazi joj da zasluzujes njenu ljubav.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:16:55   
ivanak
Draga, ja ne bi rekla da je on dvoličan,nego je jednostavno takav da ne može njoj reći  DOSTA u nekim stvarima. A što se tiče nje, nemoj se opterećivati njome. Po tvojim nekadašnjim pričama, ona je ta koja je dvolična. Malose pravi fina, a u biti je onakva kakva jest.
Ja na tvom mjestu bih ostala doma. Objasnila mami da je nešto iskrslo da nisi mogla doći i to je to... a on neka ide. Kad se vrati, znat će što je propustio.
Znam da će najvjerojatnije plakati doma, ako to napraviš, ali to je možda jedini način, ako ne ide mirni razgovor i dogovor.
Ne volim ni ja kad netko mjenja dogovor.

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:18:58   
meme27
hm meni je ovo malo cudna tema jer nemogu vjerovati da neko moze dozvoliti i da se tetka mjesa u brak
99% ljudi pa i nezna komu je tetka a kamoli da dopusti da mu se mjesa u brak i da od toga jos ispada prepirka sa zenom
opet neznam mozda je tvog covjeka situacija drugacija da je ta tetka mu neka zamjena za majku?
svejedno kako god da je ljudima treba pomoci ...ali nikada ne dopustiti da neko sa strane bude neki simtom svadza u braku...
svoju majku brata sestru oca mozes postovati pomagati vidzati ali treba razdvojiti i svoj zivot svoj brak i teziti prema cilju da sam svoj brak gradis...da sam svoj zivot gradis bez oslonca na rodbinu i njihovo uplicanje...

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:30:50   
Anoniman
ja boga mi znam ko mi je tetkauser posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:33:31   
meme27
user posted image



_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:35:53   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: dadada

ja boga mi znam ko mi je tetkauser posted image
đda i ja...
i jos bih citirala veselu moju koja u prethodnim postovima kaze-posjeti roditelje,oni su jedni,muza uvijek mozes naci-user posted image user posted image user posted image
meni je prvo MOJA MAMA ------>QUEEN na vrh glave je nosim i nek mi se tamo popne!!!mama slobodno!!!(nikad se nije mjesala i cak uvijek smiruje mene kad je neki kaos...a da se umjesa,imala bi vjerovatno dobar razlog koji bi ja saslusala i primila k srcu)



_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dvolicne osobe
5.8.2009 22:36:35   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: meme27

hm meni je ovo malo cudna tema jer nemogu vjerovati da neko moze dozvoliti i da se tetka mjesa u brak
99% ljudi pa i nezna komu je tetka a kamoli da dopusti da mu se mjesa u brak i da od toga jos ispada prepirka sa zenom
opet neznam mozda je tvog covjeka situacija drugacija da je ta tetka mu neka zamjena za majku?
svejedno kako god da je ljudima treba pomoci ...ali nikada ne dopustiti da neko sa strane bude neki simtom svadza u braku...
svoju majku brata sestru oca mozes postovati pomagati vidzati ali treba razdvojiti i svoj zivot svoj brak i teziti prema cilju da sam svoj brak gradis...da sam svoj zivot gradis bez oslonca na rodbinu i njihovo uplicanje...


Hajd malo prelistaj ovu temu, pa onda pricaj. Ta tetka je othranila (usvojila) njenog cojeka, i sad joj ona dodje svakrva! Toliko o tetki!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *