|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozelila sam ...
7.9.2009 21:16:21   
haidy
pozeljela sam sve ovo sto i viuser posted image plus da jedan cijeli dan ne ustajem iz kreveta, samo da lezim, jedem visokokaloricnu hranu i gledam filmove.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pozelila sam ...
7.9.2009 21:25:33   
ivanak
Ja bih htjela:
-da mi prođe bol u nogama
-da mi upis na akademiju uspije
-da ja i muž pokrijemo minus na kartici
-da nas muževa mama i tata ne gnjave više i ne zovu u tolikoj mjeri kao sad
-da sebi kupim nešto lijepo za sinovo krštenje

Ima mnogo toga, prepostavljam kod svakoga pa tako i za mene. Ali ove stvari me najviše bole.


(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pozelila sam ...
7.9.2009 21:29:54   
nikita
Pozelila sam da odem u grad na kavu a to cu uradit sutra bar na 20 min , ne mogu vise među 4 zida !!!!!


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pozelila sam ...
7.9.2009 23:49:15   
Hanady RR
Poželila sma da se ujutro porbudim oko 9,00 sati i namiru popijem jutarnju kafu, porčitam novine a da nečujem djecu kako kenjkaju i dozivaju me...e vala to sam baš poželila...kafa u pidžami, ja dobro naspavana a tišina kroz kuću.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pozelila sam ...
7.9.2009 23:53:40   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady

Poželila sma da se ujutro porbudim oko 9,00 sati i namiru popijem jutarnju kafu, porčitam novine a da nečujem djecu kako kenjkaju i dozivaju me...e vala to sam baš poželila...kafa u pidžami, ja dobro naspavana a tišina kroz kuću.

WOWuser posted image E ovo mi zvuci gotovo nemoguceuser posted image user posted image user posted image Mozda jedino da ih odvedem mami preko vikendauser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pozelila sam ...
7.9.2009 23:57:55   
Hanady RR
ma neki nema šnase, pa pokušavala sam to kad još nisma imala farah i ja još i neustanem a moja Handi zove na telefon ''da mi nešta važno popriča'' tako ona kež i onda tako po 100 puta. đeš isključit telefon da nani pravi belaj pa da me mama u top strpa user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 0:00:42   
Ivona
... da se naspavam i pogledam film u komadu user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 0:04:23   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady

ma neki nema šnase, pa pokušavala sam to kad još nisma imala farah i ja još i neustanem a moja Handi zove na telefon ''da mi nešta važno popriča'' tako ona kež i onda tako po 100 puta. đeš isključit telefon da nani pravi belaj pa da me mama u top strpa user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Ma vala covjek ne zna sta bi...Ja preko dana lafo pokusam prileci,kad mi obojica zaspu,ali jok,Said ko da me viri,odmah pocne kenjkati,te ja i ne pokusavam viseuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 0:07:46   
batterfly

IZVORNA PORUKA: Ivona

... da se naspavam i pogledam film u komadu user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 0:18:21   
MELLI
...sebe
...da se spremam za izlazak makar tri sata
...da izađem bez  "pritiska"  i brige kako su mi djeca
...da se "nataknem" na štikle i uskladim torbu s njima,a ne da vazda vučem putnu torbu za sobom
...da se popnem na peti sprat bez kolica,torbe,Harisa na kuku i Hanne kojoj cijelim putem govorim "pazi,gledaj,hajd bona još malo,hajd evo još samo tri sprata..."
...da provedem jedan dan samo sa Hannom
...da ne gledam na sat
...da spavam
...da popijem jutarnju kafu u miru
...da prošetam sa MM bez djece
...da ustanem i legnem u istom danu
...da se s nekim dobro "istračam" bez da me djeca prekidaju
...da se istuširam ko žena,bez žurbe,onako natenane,pa mazanje,pa feniranje,čupanje obrva....
...svoju cimerku sa faxa,i kafu s njom
...shoping
...popodnevnu kafu sa prijateljicama


Ja volim svoju djecu najviše na svijetu,samo mi ponekad nedostaje i onaj "drugačiji" život.user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 0:50:09   
Ivona

IZVORNA PORUKA: MELLI


Ja volim svoju djecu najviše na svijetu,samo mi ponekad nedostaje i onaj "drugačiji" život.user posted image


user posted image user posted image user posted image Upravo tako!
Sad ce se dovuci one "extra moralne majke" da te kritikuju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 0:53:56   
neki
IZVORNA PORUKA: Ivona


IZVORNA PORUKA: MELLI


Ja volim svoju djecu najviše na svijetu,samo mi ponekad nedostaje i onaj "drugačiji" život.user posted image


user posted image user posted image user posted image Upravo tako!
Sad ce se dovuci one "extra moralne majke" da te kritikuju user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Ja zudim za jednim vikendom sa MM,onako bas da se odmorimo,da se 100% posvetimo jedno drugom...

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 2:23:21   
milenium
''Princes krofne'' user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 8:05:21   
Mama1
  milenium ja bas kontala da ih danas pravim svojoj hani :) 

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 10:42:53   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Ivona


IZVORNA PORUKA: MELLI


Ja volim svoju djecu najviše na svijetu,samo mi ponekad nedostaje i onaj "drugačiji" život.user posted image


user posted image user posted image user posted image Upravo tako!
Sad ce se dovuci one "extra moralne majke" da te kritikuju user posted image user posted image user posted image

Samo neka probajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svoj život u potpunosti sam posvetila mojoj djeci,ali osim što sam majka,ja sam i ŽENAuser posted image
Kad si već ne mogu priuštit sve ono što sam poželjela, mogu vala priznati da mi to ponekad baš nedostaje.user posted image
Ko kaže da mu bar nekad, ne padne život bez djece, na pamet,mislim da lagi ili nas ili samog sebe.user posted image Svi mi poželimo bar jedno popodne samo za sebeuser posted image Ako sam zbog toga loša majka,e onda neka samuser posted image
Nek su nam živi i zdraviuser posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 10:49:14   
senka kurt
To su zapravo najbolje mame, tako ja mislim. Ako ne valjaju sebi, ne mogu, vala valjati ni svojoj djeci. Treba nam vrijeme za sebe, popodne za sitna zadovoljstva. Kad smo zadovoljne sobom, onda možemo šta želimo, biti najbolje mame, supruge, prijateljice kćerke. Nezadovoljne postajemo čangrizave, umorne, tužne i ponekad ružne.

Licemjerne su mame koje tvrde drugačije, ono da im ne treba barem koja minuta šutnje, samoće, one jutarnje kafe kad se gleda kroz prozor i ne misli ni o čemu. Volim Sina najviše na svijetu, ali znam da mu je bolje kad sam ja u dobroj formi.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 10:59:41   
tea lana
IZVORNA PORUKA: senka kurt

To su zapravo najbolje mame, tako ja mislim. Ako ne valjaju sebi, ne mogu, vala valjati ni svojoj djeci. Treba nam vrijeme za sebe, popodne za sitna zadovoljstva. Kad smo zadovoljne sobom, onda možemo šta želimo, biti najbolje mame, supruge, prijateljice kćerke. Nezadovoljne postajemo čangrizave, umorne, tužne i ponekad ružne.

Licemjerne su mame koje tvrde drugačije, ono da im ne treba barem koja minuta šutnje, samoće, one jutarnje kafe kad se gleda kroz prozor i ne misli ni o čemu. Volim Sina najviše na svijetu, ali znam da mu je bolje kad sam ja u dobroj formi.


Upravo tako,ja sam se prvu godinu dana maksimalno posvetila Lani, znaci nisam nigdje isla bez nje.Preko dana se nije odvajala od mene, po noci plakala i budila se cesto, tako da sam joj uvijek bila potrebna.Ali od kada moja Lana je porasla, spava po noci pa i ako se probudi moze sa tatom ja hodam i to pravo cesto.nisu to sad neke kafane svaku noc ali bude i toga.To su kafice sa mojim prijateljima.Pustim mozak na ispasu i ja uzivam.Isto tako i mm izadje.
Puno sam zadovoljnija ispunjenija od kada imam vrijeme za sebe bez muza i Lane.

< Poruku je uredio tea lana -- 8.9.2009 11:01:33 >

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:10:00   
emma.L
Sve je podređeno Emi, ali zato sam poželjela napraviti kavu vikendom ujutro i samo se vratiti u krevet i čitati, čitati, čitati. Najviše mi nedostaje čitanje, pa onda da pogledam neki film od početka do kraja sa teglom nutele i zdjelom kokica, a telefon isključen.
Naravno, i naspavati se.
I poželjela sam biti odmorna i puna elana i ideja za vikende.
Ali na to ćemo sačekati još malo user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:13:09   
emma.L
I još nešto, iziđem i ja, i svi mi zajedno, tako da mi izlasci nisu problem. Ali sam poželjela leći u kadu prije izlaska, pa se šminkati uz muziku pola sata, pa isprobati 6 kombinacija prije nego odlučim što obući.
Svaki polazak bilo sama ili u paru ili utroje je ludnica user posted image , i uvijek nešto zaboravimo (srećom, Ema se sad sama parkira pored vrata, pa nju ponesemo, ali uvijek fali pelena, flašica - iako je tu i termosica i aptamil, igračke - pa moramo dati sat ili mobitel itd.itd.itd.)

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:15:26   
Suzana
Slažem se sa Senkom.
Činjenica je da sam i ja prvu godinu života mojih dječaka bila 100% posvećena isključivo njima.
U principu, i sada je tako, ali nađem malo slobodnog vremena i za sebe... najviše na poslu, na pauzi. user posted image
Kod mene je ipak malo drugačija situacija, dvojica su, još u fazi koja je pravo zeznuta, pa ih ne mogu ostaviti mužu da bude sam sa njima, a ne mogu ni roditelje maltretirati, jer ipak pomažu od prvog dana maksimalno.
Ali, ne brinem se, doći će period kada ću biti željna da sam im 100% posvećena i da gledaju samo u mene...

A za vrijeme SFF-a sam jedno noć izašla sa MM i prijateljima, i to mi je napunilo baterije za par mjeseci. user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:17:44   
Suzana


Ali sam poželjela leći u kadu prije izlaska, pa se šminkati uz muziku pola sata, pa isprobati 6 kombinacija prije nego odlučim što obući.



E slatka si emma.L user posted image
Mislim da se ove stvari mogu raditi samo dok si cura i kada ti djeca baš, baš porastu. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:28:07   
D_K
eh - ja sve sto uradim za sebe uradim za vrijeme duze pauze na poslu ili odmah nakon posla.. izlasci samo sa rajom ili muzem navece nisu opcija - nista bez dvije male prikolice :)
ali sve je lakse kako djeca rastu - najteze je onih prvih 6 mjeseci - tada sam zelila mnooogo toga a najvise da se naspavam..
a sada - zelim da jos vise porastu pa da se same hrane, kupaju, peru guze i ostalo :))

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:29:55   
mnn
 meni fali spavanje..tako bi se naspavala pa ujutro probudila i pila kavu u miru.nakon toga jela u miru..i onda se polako spremala i otišla šetati uz more...kako mi to fali sve...nemam nijedan dan za sebe i zbog toga sam tužna...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:33:54   
bebana27
pozelila sam se naspavati
kako mi je pred kraj sve mi je teze ali nema veze sve za bebu covjek je spreman

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pozelila sam ...
8.9.2009 11:42:23   
anamaria_at
ja sam se pozelila naspavati na stomaku ...onako da se rasirim po citavom krevetu....hehehe...ovo sa strane nije nikako za mene....

_____________________________

15.09.2009....Stigla nasa Anamarija....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *