|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 11:50:15   
Chuchi
Ne kupujem u second-hand-ovima samo iz razloga sto su ovdje kod nas skupi! Da se razumijemo, kod nas tete malo nalickaju
majicu iznosanu 100 puta, i prodaju za 10-15 KM pa i vise, a ja odem u Azel i kupim novu majicu za 5KM iste kvalitete, nadjem svoju velicinu,
odgovarajucu boju, a novo je novo! Nije sad da samo u Azelu kupujem, nego samo poredim, dajem primjer kako su nasi secondH skupi.
a i vecina zena ako ce vec kupiti polovno, ode na buvljak na pijaci pa razabire (butik sagni se) , ja licno jednom otisla sa zaovom ko fol na buvljak
i opet kupila novu majicu za tezgom user posted image Ma ne znam, ja sam takva, meni inace treba godina kada sebi nesto kupujem, obidjem
od -do i opet ne nadjem sta mi se svidja, a mosh mislit jos ako je polovno user posted image
A sto se tice zavjesa i paravana, ja imam jedan budzak kod jedne tete koja one fine paravane jeftino proda, i zavjese... uuuu ali to ne tabirim ja
nego moja zaova, posto teta blizu nje stanuje kada dobije novu robu, ona nju zovne, pa ova odmah razabere sta valja i kupi nam. Ja samo kazem
mogla bih sebi kupiti kakve crvene paravancice... ona to u narednih 3 sedmice meni obezbjedi. Ali da se razumijemo, to su paravani koji u
trznom centru novi kostaju 150KM najmanje, ja ih kupim za 10KM! user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 20:17:19   
ledy blue
Ne nikad ne kupujem u takvim trgovinama...stvarno imam averziju prema tome...nezamislivo mi je da nosim nesto sto je neko nosio...a stvarno mislim da se moze obuci dobro za neku prihvatljivusvotu novca..jer mi nije stalo do nekih marki...bitno mi je da meni ogovara to sto nosim...
a  i kada prodjem pored izloga tih radnji, nekako mislim da nije sortirana roba... stvarno prodaju se stvari za 5 ili 10 km ono sto nikad ne bih obukla... ili kod nas jednostavno nema dobrog sh. shopa..  mozda se i moze naci nove robe ali to nekako sve ide ''ispod ruke'' trgovaca  za posebne kupce..



(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
10.8.2009 23:42:46   
belmac
ja vrlo čest zalazim u s-h. nerjetko nađem super stvarčice . za par maraka nađes krpice koje su po par puta obučene. na nekima čak bude i tvornička  etikete. nikada mi ne padne na pamet da mi se gadi nositi iza nekoga, jer i u obične radnje kad uđem pa pomislim ko je sve to probavao trebalo bi da mi se gadi. naravno sve to fino operem i uživam.  znam mi se desiti da uđem po 10. puta i ništa ne nađem, ali se 11.ti put se baš obradujem. user posted image vrlo često znam i djeci naći garderobicu koja je skroz nova i očuvana. samo pomislite kakva garderobica ostaje nakon što je vaši mališani prerastu. i naravno mjesto da kupim jednu majcu za 20.KM ja kupim deset koje su nosili neki njihovi vršnjaci i poslije par oblačenja prerasli. sve fino operem, ispeglam i ...nije mi žao kada je pošteno uflekaju, da im ni veniš ne može ništauser posted image user posted image

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
10.8.2009 23:47:25   
milenium
kod nas takvih prodavaonica i nemauser posted image

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
10.8.2009 23:51:19   
Blue rose RR
Ima, ima samo se drugačije zovu. user posted image
Nije ih kod nas donijela roda, već zapadnjački način "životarenja".

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
10.8.2009 23:55:56   
milenium
kolko znam,nema!a volila bi da ima jer bih odma svoja kolica isfurala tamouser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:37:36   
acudesa
kakve sam cipele kupila neki dan za 5 KM, nove talijanske
boli glava, slične nađem u radnji 360KMuser posted image
pa jedino da sam skrenula sa uma pa da kupim ove skupe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:37:47   
neki
Evo da i ja kazem kojuuser posted image
Ja nemam vremena traziti i kupovati u drugim prodavnicama,a kamoli tamo da "rovinjam"user posted image
Jednom,moj Sead imao 6mj. dosla moja svekrva i ne pitajuci me zelim li ja to ,uvalila mi dvije ogromne vrece stvarcica za moje dijeteuser posted image user posted image user posted image Nju odvukla neka komsinka i nakupovala ona svom djetetu,pa i ova kupila mom djetetu,sve po 1KMuser posted image user posted image user posted image Meni nije problem to oprati i obuci,ali djetetu,Boga mi ne!!!Jedva smo joj MM i ja utuvili u glavu da njemu vise tamo nista ne kupujeuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:39:29   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

kakve sam cipele kupila neki dan za 5 KM, nove talijanske
boli glava, slične nađem u radnji 360KMuser posted image
pa jedino da sam skrenula sa uma pa da kupim ove skupe

Hajd mi sapni gdje,da i ja odemuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:43:40   
M kao Mama
Joj, ne znam jedini moj otklon prema tim radnjama je onaj miris, Bože moj kada uđem u te radnje ja ima osjećaj kao da su, Bože sačuvaj, izvinite na iskrenosti s mrtvih skidali tu robu, nemojte mi zamjeriti i mislitida sam neka tamo peka ili slično, ali nešto nikako ne mogu da prevalim i da uđem.

Znam također dosta žena koje se oblače i ide im odruke, ali ja Vam nisam taj tip, jednostavno meni je izgleda suđeno da kupijuem po regulare cijenama, nažalost, sad da kažete sniženje nedgje, dok ja odem sve se rasprodalo, ne da mi se i eto.

Acudesa, haj ljubim te slikaj te cipe da vidimo kako izgledaju, ako ti nije zahmetile, baš si me zaintrigirala, čuj cipe 5 KM,

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:45:39   
acudesa
nestalouser posted image
ja ih ima par koje navratim-pa ako šta naletim naletim, a jedan je na Ilidži na terminalu, koliko sam stvari tu uzela-pa obradovala i kolegice i familiju, super stvari a jeftine, znaš kako mi bude drago-kolegici dala pantalone i svi je od reda pitaju: Gdje si ih kupila jesu dobre?user posted image user posted image user posted image user posted image
(a, ja ih platila 7 KM)user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:48:47   
neki
E vala cim odem kod mame,nju pod ruku i odoh na Ilidzuuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:57:10   
henna ze
ma ja iskreno nemam ništa protiv takvih prodavnica..ko želi da kupuje neka kupuje...al ja sam smotana..udjem sa kolegicom...koja ima love do krova koja će kupiti i cipele od 360 Km ali i neke od 5Km..i ona se odmah razleti..i pune ruke natrpa tamo nakupuje svega..ja ko panj..pa nešto ko rovim gledam..ništa skužit ne mogu...a kupujem na sniženjima..jer nosim 36/38 konf broj i uglavnom to ostane..pa snize...a sad nije da nešto često kupujem..ponekad...a jedino u Azel Franceu nadjem suuuper haljinica za Hennu svoju..ovako nekih 10 ili 15 Km..zara..prelijepe....e to jedino....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 14:57:16   
Nedi
I ja imam averziju prema tim radnjama zbog mirisa, iz istog razloga ne ulazim ni u kineske

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:00:59   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Nedi

I ja imam averziju prema tim radnjama zbog mirisa, iz istog razloga ne ulazim ni u kineske


isto ovako, a i ne znam da se snadjem u njima, zadivim se kad vidim sta je neko kupio, ja udjem iznojim se a nista ne nadjem.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:18:15   
acudesa
evo ih-jedva ovo mi je prva slika na rr, uh jest teško prvi putuser posted image
http://img40.imagefra.me/img/img40/2/10/9/acudesa/f_urkgc76om_0018863.jpg

http://img37.imagefra.me/img/img37/2/10/9/acudesa/f_urkgc76nm_d458691.jpg

< Poruku je uredio acudesa -- 9.10.2009 15:22:56 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:21:36   
tea lana
user posted image

acudesa evo ja pomogla

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za ciple koliko su kostale

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:23:13   
Amrino
Dobre! user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:23:36   
acudesa
uh, stani da se odmorimuser posted image
5 KM


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:23:51   
M kao Mama
Molim, hej mala pa ove su stvarno ekstra, ali ma nije sve ni u cipelema, ima nešto i do noge, hahahah

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:24:22   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

evo ih-jedva ovo mi je prva slika na rr, uh jest teško prvi putuser posted image
http://img40.imagefra.me/img/img40/2/10/9/acudesa/f_urkgc76om_0018863.jpg

http://img37.imagefra.me/img/img37/2/10/9/acudesa/f_urkgc76nm_d458691.jpg


i meni uvijek ovako ispadne kad hocu sliku staviti ... a slijedim upostva i nikako


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:24:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image

acudesa evo ja pomogla

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za ciple koliko su kostale


nove, novcate

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:26:18   
acudesa
user posted image
ma, nije mala glupa samo to nije do sada radilauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:28:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama alma

Molim, hej mala pa ove su stvarno ekstra, ali ma nije sve ni u cipelema, ima nešto i do noge, hahahah

noge su malo skupljeuser posted image user posted image user posted image user posted image
sa mnogo mnogo nula, a i nisu na prodaju, mm to čuva samo za sebeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:31:56   
acudesa
mama alma, moram te  pohvaliti-ti me natjera da postavim sliku, da ne bi tebe ko zna kad bi ova lijeng... to naučila

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *