|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:53:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Evo da i ja kazem kojuuser posted image
Ja nemam vremena traziti i kupovati u drugim prodavnicama,a kamoli tamo da "rovinjam"user posted image
Jednom,moj Sead imao 6mj. dosla moja svekrva i ne pitajuci me zelim li ja to ,uvalila mi dvije ogromne vrece stvarcica za moje dijeteuser posted image user posted image user posted image Nju odvukla neka komsinka i nakupovala ona svom djetetu,pa i ova kupila mom djetetu,sve po 1KMuser posted image user posted image user posted image Meni nije problem to oprati i obuci,ali djetetu,Boga mi ne!!!Jedva smo joj MM i ja utuvili u glavu da njemu vise tamo nista ne kupujeuser posted image


iskreno, ni ja malom ništa tamo ne kupujem ali znam mnogo finih i pametnih i visokokotirajućih žena koje kupuju bez ikakvih zamjerki
a, eto ja nisam-ne znam zašto? (pa i ima dovoljno odjeće što dobije tako da nemam potrebe, valjda)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:53:41   
veeseelaa
kupovala bi ako bi mi se nešto dopalo, al tamo gdje ih ima (ulica Koševo i Dolina) nemam gdje auto parkirati da pogledam šta ima
Mislim da djetetu ne bih kupila ništa al sebi i ovom mom glavonji biuser posted image user posted image user posted image   obzirom da je vas (sav)markiran bilo mi mi zadovoljstvo ga gledati u odjeći iz second handauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.10.2009 15:56:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 15:58:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kupovala bi ako bi mi se nešto dopalo, al tamo gdje ih ima (ulica Koševo i Dolina) nemam gdje auto parkirati da pogledam šta ima
Mislim da djetetu ne bih kupila ništa al sebi i ovom mom glavonji biuser posted image user posted image user posted image   obzirom da je vas (sav)markiran bilo mi mi zadovoljstvo ga gledati u odjeći iz second handauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa, vesela i tamo je markiranouser posted image user posted image user posted image user posted image
samo smr....user posted image user posted image
nego hoćeš li cipele, neki se pretplatilauser posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 16:09:28   
neki
acudesa,cipele su stvarno extrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uh kako bi mi dobro dosle uz jedne tole,uuhuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 16:17:43   
acudesa
Nadje tebi keki jedneuser posted image
ja, oko sokolovo sa vrata snimim ima li šta za mene, a često se samo okrenem i izađem, a zar mi se ne isplati-računala sam za one iz prodavnice bih mogla kupiti 72 para ovakvih cipela ( a, iskreno mi se ove moje malo više sviđaju nego one što sam ih vidjela u radnj)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
9.10.2009 16:19:43   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

Nadje tebi keki jedneuser posted image
ja, oko sokolovo sa vrata snimim ima li šta za mene, a često se samo okrenem i izađem, a zar mi se ne isplati-računala sam za one iz prodavnice bih mogla kupiti 72 para ovakvih cipela ( a, iskreno mi se ove moje malo više sviđaju nego one što sam ih vidjela u radnj)

Jao dobra siuser posted image Sledeci put kad budes isla,zoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 21:50:58   
Mya_81 RR
Ja imam dosta stvari iz SH...kad bolje razmislim imam zaisat fantastičnih koada odjeće i to markiranih a kupljenih po 3,4 markice...gdje ćeš bolje user posted image

Nikad mi nije bilo neugodno tamo kupovati, ali istina da mi se često ne da baš pretjerano dugo roviti...obično ako u prvih 5 10 minuta ne nadjem nešto onda ni neću...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 21:55:04   
acudesa
joj, da mi nije mrsko da vam postavim sandale od 5 km..ludnica, noveuser posted image ...sve što vidiš na meni kvalitetno je iz sh...ovo "ko fol markirano" iz SA mi je u drugoj kategoriji

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:03:40   
Mya_81 RR
A ja sam ovu zimu kupila čizme za 10KM, a uvjerena sam da ne bi bile ispod 200KM, ali ih nisam ni jednom nosila jer ne znam kako da ih unutra očistim....možda do iduće sezone smislim nešto, a s obzirom da je koža ne mogu ih staviti u mašinu...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:04:14   
mama2009
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

joj, da mi nije mrsko da vam postavim sandale od 5 km..ludnica, noveuser posted image ...sve što vidiš na meni kvalitetno je iz sh...ovo "ko fol markirano" iz SA mi je u drugoj kategoriji


u koji ti to SH ides ja kad god sam usla negdje nista nisam nasla


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:07:40   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

joj, da mi nije mrsko da vam postavim sandale od 5 km..ludnica, noveuser posted image ...sve što vidiš na meni kvalitetno je iz sh...ovo "ko fol markirano" iz SA mi je u drugoj kategoriji


u koji ti to SH ides ja kad god sam usla negdje nista nisam nasla



Eh, u SH moraš ići često jer ono što valja brzo ode...tako da kad ideš češće veća je šansa da ćeš naletiti na nešto dobro....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:09:33   
malena27 RR
mya ja sve svoje cipele i cizme perem user posted image user posted image user posted image   topla voda i sampon i opleti user posted image user posted image user posted image user posted image
neki dan sam kupila ekstra lijepe cipele u SH, 5 KM, nove novcate user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.4.2010 22:10:04 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:11:59   
mrkva
evo vam prijedlog za uništavanje mogućih bakterija i gljivica u obući:/ staviti obuću u kesu i ostaviti u zamrzivač 24 h

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:12:46   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

mya ja sve svoje cipele i cizme perem user posted image user posted image user posted image   topla voda i sampon i opleti user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislila sam ovako, a još da dodatno kupima onaj sprej za dezinfekciju kojim čiste one cipice u kuglanama...mislim da sam vidjela da toga ima u DM-u


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:14:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

joj, da mi nije mrsko da vam postavim sandale od 5 km..ludnica, noveuser posted image ...sve što vidiš na meni kvalitetno je iz sh...ovo "ko fol markirano" iz SA mi je u drugoj kategoriji


u koji ti to SH ides ja kad god sam usla negdje nista nisam nasla


u svaki pomalo...ali, od  1000 000 artikala ja nađem jedan koji mi odgovara....i, fazon je naletjeti kad im tek dođe roba

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:14:37   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: mrkva

evo vam prijedlog za uništavanje mogućih bakterija i gljivica u obući:/ staviti obuću u kesu i ostaviti u zamrzivač 24 h


Stvarno?

Ovo mi nije palo na pamet...

Znači, ja ću svoje čizmice ipak pronosati sljedeću sezone user posted image user posted image user posted image Jedva čekam snijeg user posted image user posted image user posted image user posted image (šalaaaaaaaaa)


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:16:00   
bebbe RR
Ne, ali ne zato što imam predrasude prema već korištenim stvarima, jer nemam. već zato što nisam strpljiva u shopingu, i nema sanse da bih se mogla koncentrisati i traziti i zavirivati, iako znam puno ljudi koji bas u tome uzivaju. Ja volim pregledne prodavnice.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:16:23   
acudesa
ljudi, ja sam ove velurne sa druge stranice što sam ih postavila-vrućom vodom prala, kontam 5 km, ko ih šiša..ništa im nije bilo...ali ne savjetujem i vama, mođda je drugačiji materijal

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:16:31   
malena27 RR
nemam toliki zamrzivac za sve cipele user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:17:47   
acudesa
Nikad neću prežaliti jadnu krznenu bundicu što ne kupih za 20 Km, baš u ze

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:18:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

nemam toliki zamrzivac za sve cipele user posted image user posted image user posted image user posted image

kupi komoruuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:18:55   
D_K
Acudesa - vidim da spominjes Ilidzu.
Imas u Maloj Aleji iznad Unicredit banke jednu veeliku SH radnju.. Vide im se izlozi sa desne strane ulice - zauzima citav drugi sprat.
Ja sam nedavno bila u komisiji za tehnicki prijem jednom ciki na Dobrinji i bas drzi SH u tom prostoru. Bilo me stid da ga pitam nabavljaju li koznih jakni - kontam pomislice da ga nesto muntam. Imam osjecaj da se to bas isplati.. Zna li neka od vas drzi li ko od ovih SHasa koznjake? 


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:19:30   
acudesa
jao da me moja majka vidi...ona mi je strogo zabranjivala ulazak u sh,dok sam bila djevojka,  možda je zato ovolika strast prama njemuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:20:35   
acudesa
D_K, ja sam napravila čeku za kožni mantil...samo čekam

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:21:37   
teacher75
ja ne kupujem, ne radi nekih predrasuda nego imam odbojnost jednostavno prema stvarima koje je neko drugi nosio. nikad ni ne posudjujem niodkoga nista, niti volim drugima posudjivati svoju garderobu, osim ako je bas neka izuzetna prilika pa me neko zamoli za neku stvarcicu. nekako kontam da sa necijim stvarima ide i njegova nafaka. mozda sam sujevjerna po tom pitanju, al eto, jednostavno ne volim to...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *