|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:23:09   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Nikad neću prežaliti jadnu krznenu bundicu što ne kupih za 20 Km, baš u ze


Ma, kad se vidi nešto dobro to se odmah uzima....nema tu puno razmišljanja...meni se par puta desilo da bi se vratila samo nakon par sati razmišljanja bi li ili ne bi, ali naravno toga više nije bilo...jer fakat sve dobro zaista ode brzo...mislim da danas sve više ljudi kupuje u tim radnjama...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:23:13   
D_K
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

D_K, ja sam napravila čeku za kožni mantil...samo čekam



kad budes blizu zovi i mene - nosim 38/40 :))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:23:27   
acudesa
zamolila bih ove što ne kupuju da nam ne kvare ćeifuser posted image user posted image user posted image  shalim se

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:24:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

D_K, ja sam napravila čeku za kožni mantil...samo čekam



kad budes blizu zovi i mene - nosim 38/40 :))


znači 2 komuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:25:31   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

jao da me moja majka vidi...ona mi je strogo zabranjivala ulazak u sh,dok sam bila djevojka,  možda je zato ovolika strast prama njemuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo mi je odmah palo na pamet...ne bi ti bila toliko zakačena za SH da ti nije toliko branila user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:26:08   
acudesa
kako već spomenuh, nisam kao djevojka išla, ali mi je jedna jaranica uvijek "vadila mast" sa stvarima iz sh...šta je ona nalazila, ma ludnica, a kad je vidiš kao da je sa modne piste sišla (malena će znati o kome govorimuser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:26:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

zamolila bih ove što ne kupuju da nam ne kvare ćeifuser posted image user posted image user posted image  shalim se

joj, nije mi to bila namjera, ja bih voljela da mi to ne smeta, al sta cu, ne mogu protiv sebe, samo sam iskrena...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:27:02   
Mya_81 RR
Acudesa, ti si ovu temu i postavila, pa promjeni naziv u 'ovisne o SH' user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:27:33   
D_K
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

D_K, ja sam napravila čeku za kožni mantil...samo čekam



kad budes blizu zovi i mene - nosim 38/40 :))


znači 2 komuser posted image


odlicno..
P.S. prihvatam i pozive za hvatanje kratkog koznjaka.. za mantil sviraj Opstu Uzbunu :))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:27:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

jao da me moja majka vidi...ona mi je strogo zabranjivala ulazak u sh,dok sam bila djevojka,  možda je zato ovolika strast prama njemu




Ovo mi je odmah palo na pamet...ne bi ti bila toliko zakačena za SH da ti nije toliko branila


ma, proći će i ovaj "kompulzivni poremećaj"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:28:14   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

kako već spomenuh, nisam kao djevojka išla, ali mi je jedna jaranica uvijek "vadila mast" sa stvarima iz sh...šta je ona nalazila, ma ludnica, a kad je vidiš kao da je sa modne piste sišla (malena će znati o kome govorimuser posted image )


o znam znam user posted image user posted image user posted image user posted image   komora ne dolazi u obzir user posted image user posted image user posted image user posted image odmah cu morati i zimnicu praviti user posted image user posted image user posted image user posted image
uh ubice me sahbaz za OT user posted image user posted image user posted image user posted image   bjezim i ne zacatavaj user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 22:28:36   
acudesa
[qu"te]IZVORNA PORUKA: Mya_81

Acudesa, ti si "vu temu i p"stavila, pa pr"mjeni naziv u '"visne " SH' 
[/qu"te]
e, sad si ti mene pretekla, baš sam o tome razmišljalauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:07:43   
mama2009
IZVORNA PORUKA: D_K

Acudesa - vidim da spominjes Ilidzu.
Imas u Maloj Aleji iznad Unicredit banke jednu veeliku SH radnju.. Vide im se izlozi sa desne strane ulice - zauzima citav drugi sprat.
Ja sam nedavno bila u komisiji za tehnicki prijem jednom ciki na Dobrinji i bas drzi SH u tom prostoru. Bilo me stid da ga pitam nabavljaju li koznih jakni - kontam pomislice da ga nesto muntam. Imam osjecaj da se to bas isplati.. Zna li neka od vas drzi li ko od ovih SHasa koznjake? 



cula sam da ima u nekom SH kod kameleon radija i jos se prodaje na kilo


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:09:26   
acudesa
mama 2009, to nisam čula, a samtram se expertom za shuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:13:22   
mama2009
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mama 2009, to nisam čula, a samtram se expertom za shuser posted image user posted image user posted image


nisam bila mada sav vidjela natpis sa glavne ceste .....pise roba na kilo.....moja kolegica radi u blizini....ma kupila je ludnica stvari kozni mantil, koznu jaknu, bundu kratku i jos sitnica


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:15:21   
acudesa
odoh majke mi...čuj na kilo...kupit ću 5 kila cipela, pa podijelitiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:16:54   
acudesa
A, nešto nemam sreće za taj kožni mantil, uglavnom mi se ne sviđaju, dođem prekasno, a evo već dugo "ga ganjam"

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:18:49   
mama2009
ej sad i ti meni preporuci koji dobar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bila podavno u onom iza markala pijaace nije los user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:34:18   
acudesa
Ja najčešće navratim na "onaj" (nije mu to ime)user posted image  na pijaci u hrasnom , u zadnje vrijeme, ranije sam na Ilidži ima ih nekoliko oko terminala, nemam neki stalni, nego nelatim u bilo koji, pa ako šta naleti-naleti, a uvijek imam 5 km u džepu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:36:49   
mama2009
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja najčešće navratim na "onaj" (nije mu to ime)user posted image  na pijaci u hrasnom , u zadnje vrijeme, ranije sam na Ilidži ima ih nekoliko oko terminala, nemam neki stalni, nego nelatim u bilo koji, pa ako šta naleti-naleti, a uvijek imam 5 km u džepu


u tom "onaj" user posted image user posted image user posted image user posted image nisam nikad bila mozda sutra svratim da prosnjuham


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:38:41   
acudesa
Javni ako šta bude, pa da i ja odem

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:40:50   
mama2009
vazi ....podnesem ja ovdje izvjestaj ako odem

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:43:50   
milenium
ja ne kupujem jer toga u mom gradu nema.a da ima hm...ne znam bili išla,ovisi kakvo je i to.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
28.4.2010 23:44:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

ja ne kupujem jer toga u mom gradu nema.a da ima hm...ne znam bili išla,ovisi kakvo je i to.

poznajući tebe-ne bi, još bi nam se svašta nagovorilauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
29.4.2010 0:01:39   
D_K
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mama 2009, to nisam čula, a samtram se expertom za sh  


nisam bila mada sav vidjela natpis sa glavne ceste .....pise roba na kilo.....moja kolegica radi u blizini....ma kupila je ludnica stvari kozni mantil, koznu jaknu, bundu kratku i jos sitnica



je li to taj u Maloj Aleji ili je neki drugi?
ijao - mal me slag ne strefi - kupila kozni mantil, koznu jaknu.. kako tako zene potrefe?
nama su vjerovatno ostale samo kozne gace - valjda bude moj broj user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *