|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 12:47:14   
milenium
help!odnosi su nam skoro pa nemogući jer mene užasno boli prilikom odnosa a znam i zašto me boli samo ne znam otkud se taj uzrok pojavio i od čega je nastao.ovako:ma ne znam kako bi objanila.ma zaboravite

javit ću se poslije kad skontam koje bi riječi upotrijebila user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 12.6.2010 12:48:19 >

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 13:44:31   
milenium
dolje na međici(mislim da se tako kaže) se pojavila uzduž,točno po sredini,crvena linija malo manja od 1cm,možda čak i pola cm.crvena je ,prokrvljena i ne krvari ali me boli čak i kad mokrimuser posted image od čega bi to moglo biti?user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 13:47:00   
Visnja RR
duso otidji doktoru

bolni odnosi mogu biti i ako se pojavi neka cistica na jajnicima ...tvoj ginic ce ti dati jedini natacniji odgovor...mi mozemo svasta ovdje naglabati ali on ce znati najbolje...
pa da mozes na miru da se "igras" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 13:47:29   
aida.
kod mene je to znalo biti od cestog, cestog sexa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 13:52:42   
milenium

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

duso otidji doktoru

bolni odnosi mogu biti i ako se pojavi neka cistica na jajnicima ...tvoj ginic ce ti dati jedini natacniji odgovor...mi mozemo svasta ovdje naglabati ali on ce znati najbolje...
pa da mozes na miru da se "igras" user posted image


ali mene uopće ne boli ništa unutra,mene boli samo ta ''rana'' vanjska koju ja vidim.i nisam htjela radi toga imat odnos jer sam pretpostavila da će me boljeti.nisam pronašla drugu temu koja bi bila o ovome pa pišem ovdje.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 13:57:46   
aida.
mislim da je to moguce od infekcije, ako si imala malo jace bijelo pranje ili ozbiljno meni se desavalo od odnosa ako nisam bila dovoljno vlazna... kad pisemo otvoreno da pisemo..user posted image i znam kako to boli, pece... uhhh.... i ko sto kazes i kad mokrim... nije mi dugo hB to bilo a prije je cesto...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 13:58:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: aida.

kod mene je to znalo biti od cestog, cestog sexa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image i kod mene isto ili kad se pretjera malouser posted image
Ili zadnji put mm bio nahladjen ja sutradan ustala sa jakimmm bolovima uh rekla sam nema ti vise za dva mjeseca nistauser posted image

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:00:23   
Visnja RR
e zaista ne znam draga ...da se nisi udarila pa da nije neki hematom... koliko dugo to imas?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:04:46   
milenium
IZVORNA PORUKA: aida.

kod mene je to znalo biti od cestog, cestog sexa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image nije od čestog.

višnja,to imam više od 15 dana i nikako da prođe i od tada se nisam user posted image user posted image

kontam nešto može li to biti od grubog veša,ili od možda grubog brisanja toalet papirom ili od stidnih dlačica možda se malo urezalo ili...user posted image
doduše depiliram se al opet malo izrasteuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 12.6.2010 14:05:24 >

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:06:30   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: aida.

kod mene je to znalo biti od cestog, cestog sexa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image nije od čestog.

višnja,to imam više od 15 dana i nikako da prođe i od tada se nisam user posted image user posted image

kontam nešto može li to biti od grubog veša,ili od možda grubog brisanja toalet papirom ili od stidnih dlačica možda se malo urezalo ili...user posted image
doduše depiliram se al opet malo izrasteuser posted image


moze... probaj malo namazat nevenovom kremom...meni ona pomogne... samo sto mi nije nikad bilo tako dugo... a mozda kostanto nadrazujes to mjesto pa zato..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:06:56   
nikita
kupi kremu u ljekarni , mozes travocort mislim da se tako zove, kad je mene gđica svrbila tim sam se mazala

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:07:51   
milenium

IZVORNA PORUKA: felix

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: aida.

kod mene je to znalo biti od cestog, cestog sexa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image i kod mene isto ili kad se pretjera malouser posted image
Ili zadnji put mm bio nahladjen ja sutradan ustala sa jakimmm bolovima uh rekla sam nema ti vise za dva mjeseca nistauser posted image



a meni se dešava kad pretjeram da malo kako bi rekla...da malo puknem na vrhu međice...ono u obliku slova V,ono kao da je malo zarezano na vrhu pa to peče užas.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:10:16   
aida.
u nas haman iste naravi ona dole user posted image user posted image user posted image user posted image o mjko crknut cu od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nemoj da se brines nije to nista strasno, osjetljiva ti koza, lako se iritira... kod mene nekad na vrhu nekad na kraju...kako bi drugacije rekla... kako kad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:10:45   
milenium

IZVORNA PORUKA: aida.


moze... probaj malo namazat nevenovom kremom...meni ona pomogne... samo sto mi nije nikad bilo tako dugo... a mozda kostanto nadrazujes to mjesto pa zato..


obično ako mi se to nekad desi prođe za dan,dva.nije ni kod mene bilo nikad ovoliko dugo,zato se sad i moram brukat po forumu i pisat o ovome.uuu sramoteuser posted image user posted image
zemljo otvori se

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:12:54   
aida.
ma nit je sramota nit je bruka... sigurna sam da se cesto to desava vecini... ali eto ko i na vecini foruma "niko o tome nista ne zna" ha ja... ma probaj ti to malo namazat, probaj nevenovu ili neku tako mlijecnu mast... proci ceuser posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:13:30   
milenium

IZVORNA PORUKA: aida.

u nas haman iste naravi ona dole user posted image user posted image user posted image user posted image o mjko crknut cu od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nemoj da se brines nije to nista strasno, osjetljiva ti koza, lako se iritira... kod mene nekad na vrhu nekad na kraju...kako bi drugacije rekla... kako kad user posted image user posted image user posted image


kojem kraju?user posted image kod mene ondje odakle i dr.režu na porodu,samo na srediniuser posted image


(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:18:12   
Amelaa RR
sto se tice bolni odnosa...ja imam isto problem s tim..ali kod mene je to zato sto mi je spusten grlic maternice...tako da kada se malo vise "zaholcamo" mene boli...jer direktno udara u grlic maternice...pogotovo kad je s zada...uh..user posted image user posted image user posted image Ginic mi je propisao dobroston za omeksavanja grlica m. valjda bi od toga trebalo biti bolje...ma iskreno jedva cekam da to popusti ppa da onda krenemo u akciju user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:18:16   
aida.
ma tu i u mene a nekad gore visoko, iznad klitorisa, mislim da mi to bude od uloska... sam se ti ne brini, to je okuser posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:19:50   
medi87
Mila i meni se to desilo i trajalo 10 tak dana,malo k''o prokrvavljeno bilo isto kao da me neko porezao a i bolilo i peklo prilikom mokrenja,  uglavnom ja sam mazala nevenovom kremom i prestalo je, u međuvremenu sam osla i kod gin. i ona mi je rekla da mažem n.k. , a ja sam to već radila a rekla mi kao da moze biti da mi je od uložaka ili od veša nepamučnog user posted image user posted image user posted image - zato dame moje UVIJEK bijeli pamučni veš popeglan da ne bi bilo problema kod naših gospođa

< Poruku je uredio medi87 -- 12.6.2010 14:21:10 >


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:24:19   
milenium

IZVORNA PORUKA: aida.

ma tu i u mene a nekad gore visoko, iznad klitorisa, mislim da mi to bude od uloska... sam se ti ne brini, to je okuser posted image

user posted image user posted image user posted image znam na što misliš.s tim ''gore''više nemam problema,sad pažljivo ližeuser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:26:28   
medi87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:29:26   
milenium
user posted image user posted image user posted image a šta ću,isto mi je.kad sam se već obrukalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:34:52   
nikita
vidi sto nam se milenium raspricala user posted image  lize i tako to

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:37:36   
milenium
user posted image user posted image user posted image
niki tipkam i upravo jedem neki sladoled a na štapiću piše ''pažljivo ližite''pa mi pade na pametuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:37:55   
aida.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram i ja skrenut paznju na lizanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *