|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:38:34   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image
niki tipkam i upravo jedem neki sladoled a na štapiću piše ''pažljivo ližite''pa mi pade na pametuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:42:19   
milenium
aidauser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:43:40   
aida.
znaci ima osjetljivih jos poput moje... nek ja znam da je do lizanja user posted image user posted image user posted image
morat cu sebi kupit pamucne gacice sa natpisom OPREZ PRI LIZANJU user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:47:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: aida.


moze... probaj malo namazat nevenovom kremom...meni ona pomogne... samo sto mi nije nikad bilo tako dugo... a mozda kostanto nadrazujes to mjesto pa zato..


obično ako mi se to nekad desi prođe za dan,dva.nije ni kod mene bilo nikad ovoliko dugo,zato se sad i moram brukat po forumu i pisat o ovome.uuu sramoteuser posted image user posted image
zemljo otvori se


zasto b bila bruka draga
mislim da je osnovn problem ne dovoljna vlaznost... rjesenje : duza predigra user posted image ... nek se TM ( za malo ne napisah MM user posted image ) pobrine za to... nekad sex nabrzaka moze biti extra ali samo pod usovom da si jako uzbudjena i dovoljno vlazna  ... TM mora znati, vidjeti, osjetiti na dodir koliko si vlazna...ako nisi slobodno mu kazi :jarane jad ti to malo duze pripremi" user posted image  a ima bezbroj nacina... jedan koji svakoj zeni najvise prija je oralni sex

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:48:07   
nikita
user posted image user posted image user posted image  samo ti lizi i budi lizana ili ti polizanauser posted image user posted image user posted image  volim i ja takve emisije

a sto se tice tih bijelih pamucnih gaca, odrekla sam ih se ne mogu vise to da nosim bar ne bijeleee

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:49:25   
milenium

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


zasto b bila bruka draga
mislim da je osnovn problem ne dovoljna vlaznost... rjesenje : duza predigra user posted image ... nek se TM ( za malo ne napisah MM user posted image ) pobrine za to... nekad sex nabrzaka moze biti extra ali samo pod usovom da si jako uzbudjena i dovoljno vlazna  ... TM mora znati, vidjeti, osjetiti na dodir koliko si vlazna...ako nisi slobodno mu kazi :jarane jad ti to malo duze pripremi" user posted image  a ima bezbroj nacina... jedan koji svakoj zeni najvise prija je oralni sex


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:53:51   
samedi
Da se i ja obrukam :-)
I meni se to desava kad npr.za jednu noc bude dva ili tri keksa. Ja sam mislila da sam neki izrod i da se to samo meni desava. Doduse posto keksa nije bilo jos od Nove,zaboravhla sam kako je to pa ne mogu dati neki savjet. Nisam se nicim mazala,obicno prodje za dva dana(bar kod mene)

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 14:56:44   
milenium

IZVORNA PORUKA: nikita

user posted image user posted image user posted image  samo ti lizi i budi lizana ili ti polizanauser posted image user posted image user posted image  volim i ja takve emisije



vidim i ja da je temi drago doć na ovakve emislije i potpirivat vatru user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 15:11:47   
Dida79
Milenium draga sta si uradila gospojici?
Nije mi se to jednom desilo kad puno vozim biciklo najcesce,kad mi menga traje duze nego obicno obavezno mi to bude i naravno od previse keksauser posted image

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 15:15:03   
milenium
e vidiš,nije mi to palo na pamet,moglo bi bit od bicikla da sam nažuljalauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 15:17:43   
Dida79
Ako nemas bijelo pranje i ako te ne boli u unutra onda je biciklo glavni krivac vjeruj miuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 15:54:50   
aida.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: aida.


moze... probaj malo namazat nevenovom kremom...meni ona pomogne... samo sto mi nije nikad bilo tako dugo... a mozda kostanto nadrazujes to mjesto pa zato..


obično ako mi se to nekad desi prođe za dan,dva.nije ni kod mene bilo nikad ovoliko dugo,zato se sad i moram brukat po forumu i pisat o ovome.uuu sramoteuser posted image user posted image
zemljo otvori se


zasto b bila bruka draga
mislim da je osnovn problem ne dovoljna vlaznost... rjesenje : duza predigra user posted image ... nek se TM ( za malo ne napisah MM user posted image ) pobrine za to... nekad sex nabrzaka moze biti extra ali samo pod usovom da si jako uzbudjena i dovoljno vlazna  ... TM mora znati, vidjeti, osjetiti na dodir koliko si vlazna...ako nisi slobodno mu kazi :jarane jad ti to malo duze pripremi" user posted image  a ima bezbroj nacina... jedan koji svakoj zeni najvise prija je oralni sex


ti mene citira sta sam sinoc mu rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 22:20:49   
teacher75
i ja imam cesto problema, narocito u danima poslije menstruacije,  vise sam suha a i cesto se patim s bijelim pranjem, pa me bas zna peci i boljeti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: bolni odnosi :(
12.6.2010 23:01:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja imam cesto problema, narocito u danima poslije menstruacije,  vise sam suha a i cesto se patim s bijelim pranjem, pa me bas zna peci i boljeti
isto ovako mila i kod mene  imam osjecaj kad god se sex mene posle sutra dan pece na m.k. boli uzas
Kad se ne sex ja zdravauser posted image user posted image user posted image
Inace nemogu sve poze boli me ruzno mi pogotovo kad sa zadak.sto reve amela bas mi tad ruzno,kao da udara u nesto i neide i neide bolii uvjek neznma stouser posted image tako da tako neupraznjavamouser posted image tu pozu,sta cu kad mi negodi


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 20:41:13   
SdZ
Da li poslije menstruacije imate bolan odnos, prvi put nakon menstruacije?? Ja osjecam uzasno peckanje unutra i boli jako bas kao "so na ranu". Imam jaku upalu, to je potvrdjeno kod ginekologa, ali vec mjesec dana se pridrzavam svih uputa i lijekova koje mi je dao. Prije menstruacije nisam osjecala to peckanje sto vise pocela sam uzivati jer sam seksualno aktivna od kako sam braku, ali evo nakon ove menstruacije me uzasno boljelo, pa me zanima je l' inace prvi put uvijek neugodno i pomalo bolno ili je to samo kod mene.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 20:46:27   
maja78 RR
to ti je vjerovatno radi upale

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 21:03:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Da li poslije menstruacije imate bolan odnos, prvi put nakon menstruacije?? Ja osjecam uzasno peckanje unutra i boli jako bas kao "so na ranu". Imam jaku upalu, to je potvrdjeno kod ginekologa, ali vec mjesec dana se pridrzavam svih uputa i lijekova koje mi je dao. Prije menstruacije nisam osjecala to peckanje sto vise pocela sam uzivati jer sam seksualno aktivna od kako sam braku, ali evo nakon ove menstruacije me uzasno boljelo, pa me zanima je l' inace prvi put uvijek neugodno i pomalo bolno ili je to samo kod mene.

imam isti problem, koje uloske koristis? mene always pravo iziritiraju, pa me uvijek pecka i zacrveni se poslije, tipicna upala


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 22:51:39   
veeseelaa
nemam takav problem poslije user posted image , mala radi ko švicarski sat user posted image
ipak se javi ginekologu, nije mi jasno da te od uložaka može tako zezati, jer te boli unutrašnjost vagine il vanjski dio? ako je vanjski onda je u pitanju neka iritacija

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.9.2010 22:52:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 22:52:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam takav problem poslije user posted image , mala radi ko švicarski sat user posted image
ipak se javi ginekologu, nije mi jasno da te od uložaka može tako zezati, jer te boli unutrašnjost vagine il vanjski dio? ako je vanjski onda je u pitanju neka iritacija

ja imam cesto bijelo pranje i upale, pa sam osjetljiva


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 22:55:56   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Da li poslije menstruacije imate bolan odnos, prvi put nakon menstruacije?? Ja osjecam uzasno peckanje unutra i boli jako bas kao "so na ranu". Imam jaku upalu, to je potvrdjeno kod ginekologa, ali vec mjesec dana se pridrzavam svih uputa i lijekova koje mi je dao. Prije menstruacije nisam osjecala to peckanje sto vise pocela sam uzivati jer sam seksualno aktivna od kako sam braku, ali evo nakon ove menstruacije me uzasno boljelo, pa me zanima je l' inace prvi put uvijek neugodno i pomalo bolno ili je to samo kod mene.

pazi koje ulozke uzimas ja dok nisam presla na one najobicniej taj ludi bol poslije periode nije popustao.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:16:03   
bebbe RR
Nije normalno. Idi doktoru.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:18:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Da li poslije menstruacije imate bolan odnos, prvi put nakon menstruacije?? Ja osjecam uzasno peckanje unutra i boli jako bas kao "so na ranu". Imam jaku upalu, to je potvrdjeno kod ginekologa, ali vec mjesec dana se pridrzavam svih uputa i lijekova koje mi je dao. Prije menstruacije nisam osjecala to peckanje sto vise pocela sam uzivati jer sam seksualno aktivna od kako sam braku, ali evo nakon ove menstruacije me uzasno boljelo, pa me zanima je l' inace prvi put uvijek neugodno i pomalo bolno ili je to samo kod mene.

pazi koje ulozke uzimas ja dok nisam presla na one najobicniej taj ludi bol poslije periode nije popustao.

upravo to, kad koristim pamucne nemam tih problema, samo always, al nazalost imam jaka krvarenja i samo mi always moze pomoci, mozda najbolje da predjem na tampone

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:20:22   
teacher75
razlicita je i vlaznost zavosno od doba perioda, vagina je najvlaznija u doba ovulacije, a nakon menstruacije je suha. zato se lakse iziritira u tom periodu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:22:24   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Da li poslije menstruacije imate bolan odnos, prvi put nakon menstruacije?? Ja osjecam uzasno peckanje unutra i boli jako bas kao "so na ranu". Imam jaku upalu, to je potvrdjeno kod ginekologa, ali vec mjesec dana se pridrzavam svih uputa i lijekova koje mi je dao. Prije menstruacije nisam osjecala to peckanje sto vise pocela sam uzivati jer sam seksualno aktivna od kako sam braku, ali evo nakon ove menstruacije me uzasno boljelo, pa me zanima je l' inace prvi put uvijek neugodno i pomalo bolno ili je to samo kod mene.

pazi koje ulozke uzimas ja dok nisam presla na one najobicniej taj ludi bol poslije periode nije popustao.

upravo to, kad koristim pamucne nemam tih problema, samo always, al nazalost imam jaka krvarenja i samo mi always moze pomoci, mozda najbolje da predjem na tampone

ee dok se njih ne kloni nisam ni ozdravila niakda vise .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:23:26   
dinaa
Moj savjet je izbaci always iz upotrebe,meni je ginekolog rekao da ih niposto ne koristim,a imala sam uzasne probleme dok ih nisam prestala koristiti.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *