|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako procjenjujete ljude?
15.4.2008 21:49:38   
laracroft
Pogrijesim rijetko,gotovo nikada.Imam neko sesto culo za te stvari i dovoljno mi je veoma malo vremena da bih nekoga procjenila.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako procjenjujete ljude?
15.4.2008 22:02:25   
ebru
Pa kako kad!!!U vecini slucajeva umijem da procjenim osobu,ali nekad se i zeznem malo u racunu,ali na srecu rjetko...user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako procjenjujete ljude?
6.5.2008 23:20:04   
Mona Liza



Jako dobro procenjujem ljude,imam jako dobru intuiciju koja me na nekog odmah upozori ili mi kaze da je ta osoba super!




_____________________________

Zivi i pusti druge da zive!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako procjenjujete ljude?
17.5.2008 10:10:40   
mamsi
meni ako se neko na prvu ne svidi teško da će i na drugu.Jednostavno sam takva,mada to nekad nije ni dobro jer sigurno sam nekad i pogriješila.ali đaba ne mogu preko toga.

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako procjenjujete ljude?
17.5.2008 10:44:41   
Kesten
IZVORNA PORUKA: mamsi

meni ako se neko na prvu ne svidi teško da će i na drugu.Jednostavno sam takva,mada to nekad nije ni dobro jer sigurno sam nekad i pogriješila.ali đaba ne mogu preko toga.


Majo ista stvar i kod mene.......user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako procjenjujete ljude?
10.7.2008 18:42:35   
Najdraza mama
Do sada nisam pogrijesila u procjeni ljudi oko sebe jer nekako ide mi to a poslije ko zna godine hehehe.

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako procjenjujete ljude?
24.7.2008 12:20:17   
makana
odustala od procjenjivanja
naučila me tome jedna osoba koja je donedavno sa svima pila kafu i mogla sjediti i pričati, dok je samo jednu osobu sikterisala, nazivala glupom i dosadnom, onda je nastupilo "preobraćenje", sada samo sa jednom osobom pije kafu, sjedi i priča, a sve ostale smatra i ponaša se prema njima kao da su glupi i dosadni
znam da se ljudi mijenjaju, ali nikada neću shvatiti ovakve promjene koje idu na gore i pokazuju koliko ljudi mogu da nazaduju, tako da ....
sada puštam ljude da se sami procjenjuju user posted image , a ja živim svoj život, pa kome odgovaram bujrum, kome ne - Alahu na amanet


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako procjenjujete ljude?
24.7.2008 12:36:58   
Blue rose RR
To se prvenstveno makana, mišljenja sam, veže za lični karakter pojedinca. Ironija je da svaki dan čovjek bude iznenađen, koliko se takvih "kahva" dešava, koliko se matamorfoza u ljudskom duhu dešava.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako procjenjujete ljude?
24.7.2008 12:53:40   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: mama alma

e drage moje, ja se uvijek zeznem, previše vjerujem ljudima, aljudi mene uvijek zeznu, i tako cijelog života, nisam zlopamtilo i zato uvijek izvučem deblji kraj


Na, zalost i ja sam ovakva! Nikad da se opametim!!!user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako procjenjujete ljude?
24.7.2008 13:03:09   
Happy
Da vam pravo kažem, ja sam uvijek za dati priliku svakome... NAravno da se ne unosim puno, pa ako me zezne jednom će i neće više... Isto tako i ko mi legne ne prvu to je to, a ko mi se ne svidi (možda da i nisam u pravu) gotovo je...
Jedna od mojih mana je što se previše dajem... MOžda i nije mana user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako procjenjujete ljude?
25.7.2008 16:46:50   
lamka
sto se tice procjena dosad sam milion puta bila povrijedena mozda zato sto svakome vjerujem ilki ne znam ni sama razlog.sve u svemu kad sam se posljednji put opekla rekla sam sama sebi da cu ubuduce biti puno opreznija sad vidjet cemo da li cu uspjeti

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako procjenjujete ljude?
25.7.2008 18:22:04   
Happy
Nećeš uspjeti, to sam rekla 100 000 puta, samo naučiš se nositi sa tim... ALi ja uvijek kažem svakom svačije, meni moje....

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako procjenjujete ljude?
25.7.2008 22:56:53   
suncan_dan
po prici i ponasanju kad razgovaramo.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako procjenjujete ljude?
2.10.2008 20:32:18   
mamabb
Pa, procjenjujem ih po svom nekom unutarnjem glasu..jednostavno po nekom pokretu,pogledu shvatim kakav je ko, i pustim da vrijeme pokaže da li sam u pravu ili ne i ne otvaram se previše dok to ne dokučim a u većini slučajeva budem u pravu.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako procjenjujete ljude?
2.10.2008 20:34:23   
Lulu_
na prvi pogled.drugog nema

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako procjenjujete ljude?
5.11.2008 22:04:32   
Lorna
Kod mene se ljudi dijele na 2 kategorije - oni koji su mi stali na zulj i oni koji nisu. Ne zamaram se procjenjivanjem ljudi, ako s nekim mogu - mogu, a ako ne, cao, svako sebi! Zivot je prekratak da ga tracimo razmisljajuci od drugima; ko me jednom ujede
i(li) povriejdi taj je za mene mrtav, mnozim ga s nulom, dakle apsolutno nikakvih osjecaja nemam, jer takva osoba ne zasluzuje niti jedan atom mog bica. Normalni ljudi prisutni u mom zivotu imaju moje povjerenje i vjernost dok ih ne izigraju, a onda idu u kos s ovim navedenim prije. Imam dosta ljudi oko sebe, koje cijenim i postujem, ali vjerujem i volim samo nekoliko ljudi u mom zivotu!  

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako procjenjujete ljude?
15.12.2008 21:04:43   
Anoniman
Ekspert sam u procjeni osoba samo lice mi puno toga govori,(kako je postavljena muskulatura lica), i onda čitaš to ti sve govori. Zahvaljujući jednom profesoru iz Zagreba sam naučila to kao i mnoge druge stvari vezano za psihologiju, defektologiju, pedagogiju što ovi naši pojma nemaju nego se uhvate laptopa i čitaju tri sata.

(odgovor članu Lorna)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako procjenjujete ljude?
17.12.2008 16:23:56   
andji
baš mi je interesantna ova tema....ja u startu svakog prihvatim i dam mu 10ku,i povjeravam se,i ako mogu pomoći uvijek pomognem...zavolim svakoga...i često se zna desiti da ofulam,da se osoba pokaže prije ili kasnije kakva je,čak pokuša i da mi ga uv......ali zezne se,misli da mi ga je smjestila...i onda skontam tu osobu i zažali što se petljala sa mnom....nažalost nije lijepo,ali svijet je pakostan i bezobrazan,malo je normalnih ljudi koji gledaju svoja posla,a sve više zavisti i ljubomore

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:09:29   
Blue rose RR
Valjda sa vremenom koje protekne i insan dođe "tobe, pa sa jedne strane više mu nije bitno da li će neko postati dio našeg života, ili neće.
I dalje griješim pri procjeni ljudske vrste, ali ako ništa manem se onih koji imaju "zvono" na sebi  :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:14:18   
Miracle*3
Pa u pravu si, vremenom makar malo dodjes tobe i mogu poneko zvonce detektovati haha

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:18:01   
damma
sa svakim sam na distanci, odredjenoj..pustim vremenu pa tek onda procijenim..dok je ranije bilo obrnuto, na startu mi se osoba svidi, pustim i da mi se "priblizi" i poslije mi bude krivo na sebe zasto sam uopste takva..
hB pa sam se promijenila, sad se ni za kog ne vezem osobito dok ne vidim kako stvrai stoje user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:19:06   
malena sharena
Ne procjenjujem ljude ciljano u smislu da ih analiziram, ali ih vrlo dobro na prvu ''osjetim''.U skladu s tim im odredim mjesto. Dosad me osjecaj nije prevario nikad, a ni ljudi me nisu razocarali.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:20:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Valjda sa vremenom koje protekne i insan dođe "tobe, pa sa jedne strane više mu nije bitno da li će neko postati dio našeg života, ili neće.
I dalje griješim pri procjeni ljudske vrste, ali ako ništa manem se onih koji imaju "zvono" na sebi  :)


da nekada reagujem na prvu generalno..ali nekada mi za nekoga ipak treba duze vremena...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:21:46   
Anoniman
Ni ja sad ne idem ciljano da analiziram ljude, ali ima neki predosjecaj koji me nikad nije prevariuo.Kad god se nisam poslusala, prevarila sam se.
Moze mi mnogo toga raeci pogled, nacin na koji se smije, prica...pa i crte lica. A opet djela su tu kao zakljucnica svega

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:23:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: damma

sa svakim sam na distanci, odredjenoj..pustim vremenu pa tek onda procijenim..dok je ranije bilo obrnuto, na startu mi se osoba svidi, pustim i da mi se "priblizi" i poslije mi bude krivo na sebe zasto sam uopste takva..
hB pa sam se promijenila, sad se ni za kog ne vezem osobito dok ne vidim kako stvrai stoje user posted image


evo ovako i ja...

taman pomislim sve ok, ono me nešto iznendai  a na prvu nisma to pronalazila u toj osobi...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *