|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
11.3.2013 12:23:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:25:33   
Silver
Ma onako...predobro misljenje imam u pocetku, pa kasnije slijedi hladan tus!user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:28:02   
majlam
Cim progovori osoba, znam sta mogu ocekivati. Kada ih procjenjujem, preko nekih svojih i objektivnih i subjektivnih kriterija, svrstajem ih u kategorije. Ruzno zvuci, ali je istina. Te kategorije nisu bolje ili losije jedna od drugih, vec su razlicite i takvima ih nastojima razumijeti i prihvatiti. Zato sa "crnim Ciganinom" kafu mogu popiti user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:28:43   
stella
Pa eto snalazim se mislim dobrouser posted image ugl nakon nekog vremena svi pokazu kakvi su,mozda sam malo opreznija nego prije al sve je to ok.Ako se i pogrijesi koji put i to je ljudskiuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 12:40:58   
ljubičica 28
Nekad dobro, nekad i pogriješim. Ali je činjenica da sam s godinama opreznija i bolje procjenjujem nego dosad.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 13:38:50   
EEDITH
uglavnom ne pogriješim

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 14:16:57   
animagical
meni se na prvu slabo ko dopadne, pa se kasnije mogu samo pozitvno iznenaditi. zivjeli skeptici.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 14:35:25   
amra_sa
Nemam predrasude, tačnije trudim se da ih izbjegavam, kao i da budem skeptična. Nisam ni ograničena a ni ishitrena ( u tim situacijaa) pa da na prvu donosim kojekakve zaključke. Prvi dojam je kod mene onako pro forme, čista formalnost. Ja osobu gledam iz više uglova, desi se da mi se neko dopadne na prvu kao osoba, a poslije se pokaže da to nije to. Dešavalo se i da mi se neko ne dopadne na prvu ali se dopadne na petu npr- user posted image Za prijatelje biram isključivo one koji su spremni pomoći i biti uz mene u nekim teškim situacijama, isto i uzvraćam. Poznanica i drugarica za kafu i ćaskanje imam jako puno, prijatelja/ica imam nekoliko i dobro ih čuvam. Kad bih gledala sve i tražila dlaku u jajetu ja nikad ne bih imala ni poznanika a ne prijatelja. Nisam namćor i ne volim namćore. Djela mi sve govore, riječi, tu i tamo - to sam već jednom rekla. Kad treba, znam i da procjenjujem i ocjenjujem. Slobodno mogu reći da mi je to profesionalna deformacija. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako procjenjujete ljude?
11.3.2013 18:54:02   
dandi84
Uvijek me vodi neka intuicija i ubjeđenje da su svi ljudi dobri...Loša procijena u 50% slučajeva....Volim otvorene i iskrene ljude jer sam i sama takva....Ako mi neko ne odgovara i ne pružam mu šansu da mi se približi....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *