|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:45:46   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nazalost, ovo nisu neobicne slike sarajevskih djecjih parkica...user posted image Ovo je uobicajena slika.


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




ovdje smo bili... jao uzasnog parka majke mi... dijete mi je bilo svo bijelo nakon sat vremena igranja hahahah....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:48:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Evo jedna i od meneuser posted image

user posted image


Tugo moja ovi konji su premrsavi, sve im kukovi strse irebra pogotovo onom smedjem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:48:32   
amela2208
IZVORNA PORUKA: sahara

Evo jedna i od meneuser posted image

user posted image

hvala, al su tı nesto mrsavi ovi tvoji. Vidi kako smo ih ja i Nioba pazile i hranile

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:51:29   
Anoniman
Joj vas, ja to nisam ni skontala,meni slika lijepa pa eto, no sljedeci put vam slikam divlje konje na Kupresuuser posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:52:45   
Anoniman
Ja sam sahara nešto drugo zapazila kod ovih tvojih konjića user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:54:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam sahara nešto drugo zapazila kod ovih tvojih konjića user posted image user posted image user posted image




i ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:55:15   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam sahara nešto drugo zapazila kod ovih tvojih konjića user posted image user posted image user posted image


hahahah i ja sam isto hihihihii user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:57:27   
Anoniman
prostakuse jedneuser posted image user posted image user posted image

pustaro gdje je ovo?...vidim da nije neumuser posted image ..a ovaj smedji je fakat jadan premrsavuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:58:10   
Anoniman
Molim teta Visnju da izbrise ove moje konjiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 22:58:49   
amela2208
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam sahara nešto drugo zapazila kod ovih tvojih konjića user posted image user posted image user posted image


i ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i ja i jauser posted image user posted image user posted image user posted image joj od smijeha probudih Saruuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:00:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Molim teta Visnju da izbrise ove moje konjiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neeeeeeeeeeeeeeeeee
fotografija je haosuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:02:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sahara

Molim teta Visnju da izbrise ove moje konjiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neeeeeeeeeeeeeeeeee
fotografija je haosuser posted image


Jedino me ti razumijesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:02:26   
Anoniman
Draga Saharice ne zamjeram tebi nista na slikama , slika ko slika more konji jeste super ali jbg ja prvo gledam rebra a ove bezobrazne  nesto drugo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:03:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga Saharice ne zamjeram tebi nista na slikama , slika ko slika more konji jeste super ali jbg ja prvo gledam rebra a ove bezobrazne  nesto drugo user posted image user posted image user posted image user posted image



oh cedno mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidjela sam ja i rebra al nekako pogled stade ispod rebarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:04:52   
amela2208
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga Saharice ne zamjeram tebi nista na slikama , slika ko slika more konji jeste super ali jbg ja prvo gledam rebra a ove bezobrazne  nesto drugo user posted image user posted image user posted image user posted image

ove druge samo user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:11:14   
Apotekarka
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:13:24   
Apotekarka
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:14:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga Saharice ne zamjeram tebi nista na slikama , slika ko slika more konji jeste super ali jbg ja prvo gledam rebra a ove bezobrazne  nesto drugo user posted image user posted image user posted image user posted image



oh cedno mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidjela sam ja i rebra al nekako pogled stade ispod rebarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




e kako od onolikog konja tj 2 konja i jednog dpbrog cike da prvco primjetis onu sipkicu user posted image user posted image user posted image  khm

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:17:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga Saharice ne zamjeram tebi nista na slikama , slika ko slika more konji jeste super ali jbg ja prvo gledam rebra a ove bezobrazne  nesto drugo user posted image user posted image user posted image user posted image



oh cedno mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidjela sam ja i rebra al nekako pogled stade ispod rebarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




e kako od onolikog konja tj 2 konja i jednog dpbrog cike da prvco primjetis onu sipkicu user posted image user posted image user posted image  khm




pa znas da sam bezobraznicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
25.10.2010 23:18:59   
Hanady RR
joj ne mogu da nađem sliku u računaru prelijepih konja u mojoj bašti...pobjegli nekome sa barcica i poejli mi raštikuuser posted image user posted image user posted image al to jutro bio je prelijep pogled iz moje spavaćae sobeuser posted image

al evo malo neobičnih mojih
user posted image
duga sa nešg prozorauser posted image
user posted image
htjelo dijete da joj kupim ja ga uslikah reko tako je lakše da ga ima...a on se nemjestiouser posted image
user posted image
moj muž u kućnim renoviranja prošle godine...majica mu je vrh i odgovara situacijiuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
ovako izgleda kad se dajdžinica tjh. ja igram sa piletom operisanim od krajnika...njemu najviše ličim na supermenauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
26.10.2010 9:17:26   
henna ze
 istanbul kroz moj objektiv:

user posted image




user posted image



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image




_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
26.10.2010 9:25:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image


istina života mi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
26.10.2010 9:26:08   
veeseelaa


IZVORNA PORUKA: sahara

Evo jedna i od meneuser posted image

user posted image



aiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
26.10.2010 12:49:58   
Hannica
Moj muz uslikao na autoputu,auto sa satelitskom antenom.user posted image
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Neobične fotografije: NAŠE
26.10.2010 12:52:34   
Hannica
Ova mi je neobicno lijepa,mm opet fotografisao,Vranica-Prokosko jezero.
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *