|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mama ili tata?
21.1.2011 20:22:28   
Niobe
Adrian je jako živahan, ali posluša kad mu kažem da nešto ne radi. To nije bilo slučaj do prije 2 mjeseca, ali sad je skuzio da sam ja glavna i da ne znaci ne.

Budući da sam single, ne mogu govoriti o drugoj strani(tati), ali mogu reći da mene mnogo bolje sluša nego baku i didu.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mama ili tata?
21.1.2011 22:04:03   
Majčica
Slabo ikog slusa, a najmanje mene, vjerovatno iz razloga koje ste svi djelimicno naveli. Pogotovo kad smo oboje tu, tad je grozan (vecinom). Radnim danima kad dodjemo s posla tad iskreno ne znam gdje mi je glava a gdje znate vec sta. Valjda se pozeli pa bi svasta nesto i onda jednostavno podivlja. Ne mogu normalno ni jesti od njega, a kamoli se odmoriti, a i ja gledam da mu se posvetim jer malo budem s njim, posto su oko 8 vec pripreme za spavanje.


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: mama ili tata?
11.8.2011 15:42:47   
ivanak
Ja sam izgleda ona baba roga koja ganja njih okolo. Svekrva sve dopušta, što me ubija. Moja mama kako što.
Moj muž Ante bi htio biti autoritet, ali je mislim malo lijen.
Ja mislim da kad nešto djetetu govoriš da ne radi, moraš objasniti i zašto. A osim toga, ako sam sjediš i pričaš, pola djece te ne bi ni bendalo. Smatram da se treba dignuti i objasniti, ako treba i zaderati, i pucnuti po guzici.
Mislim da mene bolje slušaju, kad ja kažem da gdje je prut ili da ću sad doći ili dignut se.... da to mora ostaviti, odmah ostavlja. Iako iskorištavaju svaku sekundu da je po njihovome.
Smatram da ako ga ružiš, onda ga ružiš, Ne možeš ga sa sekundu ići grliti i maziti i ko zna što raditi. Oni sve čitaju iz face. Kad napraviš mrku facu, odmah trta guze, a kad se smiješ i on će se s tobom smijati. Zar ne?!

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: mama ili tata?
11.8.2011 15:52:22   
emma.L
Kod nas je tata veći autoritet, jer kad on drekne odmah polazi uraditi što treba.
Na moj glas je izgleda imuna iako ni ja ne dopuštam ništa što ne bi smjela raditi, ali ja moram ponoviti 4-5 puta, na kraju je i pucnuti i tek onda kreće.
Da se razumijemo, ako se ružno ponaša vani, odmah se vraćamo doma uz 100 objašnjenja da se ružno ponašala i da će zato biti kažnjena i nema više igranja vani. Nikad joj nisam popustila. Ali sutra opet očekujem da divlja vani i da završimo izlazak ranije, dakle, meni i dalje pokušava i nikako da shvati da ne prolazi. A MM jednom drekne i sve super.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *