|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
19.7.2008 23:02:17   
ja
ja ili sam rodena pod sretnom zvijezdom ili se i sam neko na mene smilovao ......poslije ti propali i ne bas fini veza da nadem ne finog nego savrsenog muza i supruga,od samog pocetka je tako da mi pomaze od kuce pa sad do obaveza prema djetetu....nista mu nije da uradi par kucanski poslova a sada posto puno vise radi postedujem ga sa te strane ali od 6 sati kada dode sa posla za dijete ja neznam on ga hrani,presvlaci ,oblaci,kupa znaci sve.....

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
20.7.2008 0:05:05   
suncan_dan
ja i moj dragi sve poslove skupa radimo bio to "muski" ili "zenski" mi tu nista ne razlikujemo. od kuhanje, paglanja ili opravljana auta :) Al je to fino i svida mi se da je ovako.podijeljena muka je samo pola muke.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
21.7.2008 9:49:32   
ElmaB
Ja zaista imam srecu da moj muz ucestvuje samnom zajedno u svim kucnim poslovima i takodjer vodi jako puno racuna o djeci. Zaista, ne znam sta bi bez njega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pusa!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
31.7.2008 16:41:00   
Aminad
E, meni je najvažnije kad ne stignem otići u kupovinu da on ode i kupi ono što nam treba ali da ne "pogriješi" u izboru. Tako je prije par dana otišao da mi kupi omekšivač za haljine, inače ja toga nakupujem više pa mi duže bude ali ono radilo se po kući, krečilo i potrošilo se a treba mi.

On se vraća i onako u šali kaže: Jesam danas ispo' žešći papučar , jedini ja u DM muškarc još biram omekšivač, DM pun žena sve me gledaju otkud ovaj ovdje još omekšivač bira!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
22.8.2008 23:30:54   
Romali
Za brigu oko user posted image ima jedan veeeliki +.
Za poslove u kući uglavnom -, ali važnije mi je ovo prvo i da se tu mogu osloniti na njega. Ostalo mogu sama, samo da je moj bebač zadovoljan.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
22.8.2008 23:49:20   
anitaMO
ma moj ti radi pa ja moram sve sama.najgore mi je kad idem vani sa njom ,pa dok snesem kolica sa njomuser posted image slabo mi dodje,a tek kad se vracamo .na 4 stanujemo.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
3.9.2008 11:49:24   
Crvena
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Ja zaista imam srecu da moj muz ucestvuje samnom zajedno u svim kucnim poslovima i takodjer vodi jako puno racuna o djeci. Zaista, ne znam sta bi bez njega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pusa!



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.9.2008 10:23:20   
andji
Moj ne radi ništa,dal sam se ja od početka prihvatila svega,dal ga mama nije naučila,neki dan sam mu rekla da donosi samo pare,a ja se brinem za malenog po 24 sata dnvno,kuham ručak 6 dana u sedmici  i plus higijena stana,nemam nikakve pomoći ni od koga i tako je bilo i kad sam se porodila,drugi dan sam ostala sama sa bebaćom.Ponekad ako mu se jede nesto posebno uzme i spremi za nas,jednom u 10 dana.Kad sjednem da pijem kafu i uhvati me razmisljanje,stvarno se divim sebi,imam 22 godine i sve to stignem,i opet uvijek super izgledam,imam krug prijatelja koji redovno posjećujem i obrnuto,mada moram priznati da sam često na rubu zivaca,i da budem ljuta na cijeli svijet


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
7.10.2008 12:41:33   
mamabb
Možda ste negdje već ovo čitale, ali baš mi zgodno da to ovdje postavim!

M a m e

Mama i tata su gledali TV u trenutku kada je mama rekla
" umorna sam, kasno je, idem spavati"

Otišla je do kuhinje napraviti sendviče za sutrašnji ručak.
Napunila je zdjelu sa kokicama, ispekla meso, provjerila kakvo je
stanje sa kornfleksom, stavila žličice, šećer i šalice za kavu, za
naredno jutro.
Zatim je još malo spremala po kuhinji, vratila bežični telefon na
njegovo mjesto i imenik u ladicu u kojoj stoji. Zalila je biljke,
ispraznila kantu za smeće i okačila veš da se suši.

Malo se istezala, pa je zatim krenula ka spavaćoj sobi. Zaustavila se
pored stola, napisala poruku učiteljici, ostavila nešto novca za izlet
i podigla knjigu koja je zapala iza stola.

Napisala je rođendansku čestitku prijatelju, upakirala je u




kovertu i na nju napisala poruku za cvjećara koji će nositi tu čestitku.
Zatim je stavila pored torbe.
Mama je potom oprala lice, stavila razne kozmetičke preparate,
oprala zube i nalakirala nokte...

Tata joj se obratio : "Učinilo mi se da sam čuo da ideš u krevet?"
"Krenula sam"
Zatim je nasula vodu u zdjelu za psa, istjerala mačku napolje,
uvjerila se da su sva vrata zaključana i da su svjetla pogašena.
Ušuškala je djecu, odnijela njihov prljav veš do mašine i popričala
malo sa njima.
Konačno je ušla u svoju sobu, uključila alarm za buđenje,
izvadila odjeću koju će obući sutra. Dodala je još 3 obaveze na listu
od 6 najbitnijih obaveza za sutrašnji dan. Pomolila se, postavila
ciljeve za sutrašnji dan.

Tata je za to vrijeme ugasio televizor i u sebi izgovorio
"idem u krevet"
I bez razmišljanja je otišao u krevet ..
Da li primjećujete nešto neobično ovdje? Pitate se zašto žene žive duže..?
Živimo duže zato što uvijek imamo još obaveza koje treba
završiti..

A SAD NA SPAVANJE………………………


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
7.10.2008 12:57:51   
Blue rose RR
Fenomenalan tekst...samo što ja ovdje vidim sebe u krevetu u 21,30 sat user posted image , a mm još uvijek ispred Tv-a i računara.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
7.10.2008 13:11:31   
mamyca
Tekst je super.
Moj MM stvarno pomaze koliko moze,morauser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
7.10.2008 22:31:53   
Romali
Moj je danas usisao dnevni boravak ( na moj dvosatni nagovor ) pa sutra pravim feštu, pozvani ste. Mislim da sam sve rekla, mada se o user posted image fino i odgovorno brine . 

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
7.10.2008 22:40:37   
jasmina_mm
mamabb fantastican tekst
moj mm je jedinac i nikada nista nije morao raditi, ali malo po malo dosli smo to toga da se i on nekda sjeti nesto uraditi, kao zategnuti krevet ujutro ili raskloniti stol i sl. O user posted image  se super brine, a polako i pocinje pomagati u kucanskim poslovima. S obzirom kako je bilo na pocetku sada je superuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
24.10.2008 19:01:38   
neki
Ja se stvarno mogu pohvaliti,jer moj muzic mi stvarno puuuno pomaze u kucanskim poslovima...Duuusha moja draga,najdrazauser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
24.10.2008 19:31:20   
fanamatik
Za brigu oko user posted image ima jedan veeeliki +.
Za poslove u kući uglavnom -, ali važnije mi je ovo prvo i da se tu mogu osloniti na njega. Ostalo mogu sama, samo da je moj bebač zadovoljan.

Romali

potpisujem!

< Poruku je uredio fanamatik -- 24.10.2008 19:34:00 >


_____________________________

AIŠA, 27.06.2006.
MERJEMA, 17.07.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
9.11.2008 16:10:59   
Dalia05
Moj muz nekad nije kuci po 15 danauser posted image  kad dodje stvarno pokusajem da mu ugodim koliko god mogu. Sto se tice kucanski poslova hoce mi pomoci pogotovo kad vidim da nemogu sve stici sama. Ali bash i ne ocekujem njegovu pomoc. Znam koliko puno radi a ja sam kuci sa kcerkicom pa mi ga je zao. A sto se tice djeteta to je njegova briga kad dodje kuci. Kupa je,vodi je u setnje, presvlaci, i radi sve sto ja radim kad on nije tu. Sve u svemu odlican je. user posted image user posted image user posted image Bravo moj muzicu

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
9.11.2008 18:42:40   
Pankica
Ovo je stvarno odličan tekst! Bravo mama bbuser posted image user posted image ! U ovoj priči sam baš prepoznala i sebe, ali i svoga mm. Često puta baš kao u ovoj priči, izgleda i moja priča. Ali ne mogu lagati, mm mi ipak pomaže, ponekad, i u kućanskim poslovima, ali i oko bebiceuser posted image . Uglavnom, hoće napraviti ručak kad je tu i ponekad usisati, ali strogo mu moram napomenuti i podsjetiti ga da je i na njega nekad red da nešto uradi. Hoće mi pomoći, ali se nikad sam neće sjetiti. Nego kad ja stvarno pouser posted image dim, e onda "trči" za poslom bez pogovora!user posted image  S tim da ja imam još jednog od 12 godina, elem, tri muška u kući, a ja sama. Ne moram dalje ni da pričam...Ali nek su živi i zdravi, takav mi grah pao!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
23.7.2009 13:46:22   
amela.srce
IZVORNA PORUKA: suncan_dan

ja i moj dragi sve poslove skupa radimo bio to "muski" ili "zenski" mi tu nista ne razlikujemo. od kuhanje, paglanja ili opravljana auta :) Al je to fino i svida mi se da je ovako.podijeljena muka je samo pola muke.


takodje i mi ovako funkcionisemouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
23.7.2009 13:59:01   
HanaBana
Moj mm pomaze mi u kuci koliko ja zahtjevam: usisava, pere prozore, cisti prasinu, kaci zavjese, sudje ja perem jer ga ne mogu zamisliti pored sudopera a i masina cesto radi:))Rucak cesto sam napravi a da se oko toga i ne dogovoramo. Kada sam na poslu a on kod kuce (ako radi II smjenu) sve uradi po kuci ko kakava zenica. Obzirom da imamo veliko dvoriste to je njegova obaveza: sisanje trave i ogarde, uredjivanje vocki i cvijeca, metenje betonsko dijela i stepenica.
Sto se tice naseuser posted image  takodjer pomaze, sve radi oko nje samo je nikad nije presvukao jer ipak misli da to zensko najbolje radi i nikad ga nisam ni tjerala da radi to. Hanci sada ide na tutu pa se nam to vise nije ni bitno. Cesto je on hrani, pravi joj da jede, ide van sa njom, igra se, kupa je...tako da sam ja prezadovoljna

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
23.7.2009 14:01:03   
Suzana
Obzirom da imamo blizance, MM od samog početka učestvuje u svim obavezama oko djece 100%, što podrazumjeva skoro sve osim dojenja (mada i ja više to ne radim user posted image ). Dobro, u nekim stvarima možda malkice ja više potegnem, ali situacija je takva da htio ne htio mora učestvovati, i uživa u tome.

Mišljenja sam da danas većina očeva aktivno učestvuje u brizi oko beba, za razliku od vremena od prije 20, 30 i više godina.
Mada i to nije pravilo. Moj tata je i dan danas najbrižniji tata na svijetu, a kao deda je tek poludio. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
23.7.2009 14:11:11   
kristina110
dobar dan čitam i nemogu se nadivit vašim muževima svaka čast imate prave muževe moj muž do godine dana pauline nije znao da ima djete nikad se po noči nije usto i noso je,nikad je nije nahranio,nikad presvuko sad je tek čuva jer ja sam počela radti pa mora.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
23.7.2009 23:38:46   
milenium
Jao jao moja kristina pa u kom dobu taj tvoj živiuser posted image tavom ga po glaviuser posted image
a da mu pokažeš ove postoveuser posted image

(odgovor članu kristina110)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
24.7.2009 12:38:55   
Nedi
MM pomaže oko djeteta, ja sam prezadovoljna. On je jedina osoba na svijetu u koju imam puno povjerenje. Kada ostavim dijete sa njim sigurna sam  milion posto da će sve biti u najbolje redu. 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 17:32:38   
kristina110
BIČE RED 

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 17:36:04   
kristina110
biče red tavom, da neznam ja u kojem on svjetu živi i sad kad ja dodjem kuči on keže sad je tvoja briga.ali ona mi je dobrica tako da doslovno uživam u svakom trenutku s njom.žene pravo vam zavidim.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *