|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:44:20   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: anidla

meni kad gosti dodju ja ga zovnem u kuhinju da ga pitam koliko kasika ide u koju dzezvu user posted image


Joj i ja ovo radim. Al ne zato sto ne znam, nego zato sto gospodin ima poseban tabijat. Ne smije recimo voda provreti, nego samo treba da baci kljuc. Inace, pravi ponovo.

Evo sad cita sta pisem i kaze - nemoj se bona ofirat, to je osnovno znanje

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:46:26   
anidla
sjecam se 9 mjeseca moje trudnoce....sve je prozore oprao user posted image meni nosao stolicu iz sobe u sobu da ja gledam jel sve pod kontrolom...vise je bilo njegovih otisaka prstiju na prozorima, al ok user posted image predivan je i tacka user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:48:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: anidla

sjecam se 9 mjeseca moje trudnoce....sve je prozore oprao user posted image meni nosao stolicu iz sobe u sobu da ja gledam jel sve pod kontrolom...vise je bilo njegovih otisaka prstiju na prozorima, al ok user posted image predivan je i tacka user posted image

user posted image user posted image user posted image moj je cekao do zadnjeg, kad sam se porodila i tu noc provela u bolnici tad je na brzinu sve cistio, u neka doba noci, hahahaha


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:49:11   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: anidla

sjecam se 9 mjeseca moje trudnoce....sve je prozore oprao user posted image meni nosao stolicu iz sobe u sobu da ja gledam jel sve pod kontrolom...vise je bilo njegovih otisaka prstiju na prozorima, al ok user posted image predivan je i tacka user posted image


Sladak je, cuj stolicu ti donio da nadgledas radove. E to je romantika user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:51:33   
malena sharena
Ma i moj je radio sve to. Petnaest dana poslije poslije rodjenja djeteta on ga je presvlacio, cistio kucu, pravio iftare, sirio ves, al odkako sam se ja oporavila i pocela raditi ni kafu sebi ne pravi. Hajd ima kredita jos malo user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:54:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ma i moj je radio sve to. Petnaest dana poslije poslije rodjenja djeteta on ga je presvlacio, cistio kucu, pravio iftare, sirio ves, al odkako sam se ja oporavila i pocela raditi ni kafu sebi ne pravi. Hajd ima kredita jos malo user posted image

moj nije ni tad a ni sad. njegovo je da popravlja ako se sta pokvari u kuci, postavlja namjestaj kad se sta novo kupi i usisava, opere wc solju (nakon sto ponovim 100 puta) a sve ostalo je na meni...sreca pa imaju masine za ves i sudje user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:00:24   
malena sharena
Njegovo je da popravi, jest. Evo spisak:

- vratiti steku koja je otpala s vrata
- postaviti luster u spavacu sobu
- promijeniti lajsne izmedju kuhinjskih elemenata
- odnijeti lajsne koje su visak i koje stoje na podu u trpezariji u podrum jer se beba moze povrijediti



_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:01:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Njegovo je da popravi, jest. Evo spisak:

- vratiti steku koja je otpala s vrata
- postaviti luster u spavacu sobu
- promijeniti lajsne izmedju kuhinjskih elemenata
- odnijeti lajsne koje su visak i koje stoje na podu u trpezariji u podrum jer se beba moze povrijediti



i ja mjesecima cekam na neke popravke, ne brini nisi jedina... cekajuci godoa user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:03:01   
teacher75
nakon nedavne popravke, kuhinja mi je bila mjesec dana radionica sa svim mogucim alatom koji je zauzimao pola kuhinje! koja inspiracija za kuhanje user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:07:30   
Hanady RR
  e ja sam tako čekal i čekala i prestala da čekam...kad se šta pokvari ja fino uzmem alat i popravim ili majstora zovem...sve sam majstore sebi nabavila. Pa jednom mi se mašina za veš pokvarila uoči bajrama i na sve to mikseru mi se pokvare one mutilice (jedna od njih pukne). ja čekala 3 dana on ništa...vidim ja odnio vrag šalu i fino sa posla nazovem gorenje kaže mi frajer kupite gumu i stavite na bubanj odzada u mašini...odme ja dole i uzmem tu gumu...a odletim do raflovca Robot servisa i za pune 3 KM kupim mutilicu. Dođem kući mikser popravljen samom kupnjom, zavrnema rukave, mašinu pomjerim odozgo otvorim stavim gumu i mašina radi. On dopao sa posla nakon mene 4 sata i mrtav hladan kaže...vidi mašini nije ništa bilouser posted image user posted image user posted image
ja kažem nije...
mutim ja mikserom ...kaže jel to može sa jednom mutilicomuser posted image user posted image user posted image kažem može.

tek nakon čini mi se poal godine..pričam ja nekom ekako sam tu gumu zamjenila...

on na to kaže...pa što mi nisi rekla ja sam to mogao...

jesi mogao si mili moj...al kasno Marko na Kosovo stižeuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:10:15   
Anoniman
S tim da moj muž nije dobio ni jednog slobodnog dana nisam poslije poroda ništa ni očekivala,dođe dovoljno umoran i stvarno mi nema smisla da ga još čekaju kućni poslovi.Stizala sam sve sama,pa onda opet završila u bolnici nakon 4 dana,popucali mi konci,shvatila ja to malo olako user posted image a kada sam se vratila iz bolnice malo sam se opametila i utuvila sebi u glavu da ne može i ne mora sve biti na svom mjestu!A kad je slobodan nije mu problem pomoći oko djece,presvući,prati zubiće,izvesti ih vani,ali kućne poslove ne radi i ja i ne želim da mi se iko petlja,pa ni on!

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:11:04   
malena sharena
user posted image  Moze i s jednom mutilicom user posted image  Eeee, oni su nekad bas ko djeca, ne zna covjek sta bi im.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:11:36   
teacher75
problem je sto mm ne da da zovem majstore, na njih drvlje i kamenje baca, a onda 100 godina cekam da se on nakani da to isto uradi i jos mi napravi gradiliste od stana za svaki mali poduhvat, pa na kraju jos nakon poduhvata treba specijalna molba da se gradiliste skloni...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:14:07   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: teacher75

problem je sto mm ne da da zovem majstore, na njih drvlje i kamenje baca, a onda 100 godina cekam da se on nakani da to isto uradi i jos mi napravi gradiliste od stana za svaki mali poduhvat, pa na kraju jos nakon poduhvata treba specijalna molba da se gradiliste skloni...


user posted image user posted image user posted image

Joj teacher izvini, znam da ti je muka, al pravo mi je bilo smijesno kad sam procitala ovo za gradiliste, odmah mi u glavi slika kako to sve ocajno izgleda, a ti sizis user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:17:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

problem je sto mm ne da da zovem majstore, na njih drvlje i kamenje baca, a onda 100 godina cekam da se on nakani da to isto uradi i jos mi napravi gradiliste od stana za svaki mali poduhvat, pa na kraju jos nakon poduhvata treba specijalna molba da se gradiliste skloni...

ma koda ga pitam za majstora...kad je on na poslu majstor dođe...ja platim i kad je sve OK kažem majstor naplatio toliko i toliko...ma nesmije da zucne...pored svega još mi treba da garažna vrata dižem rukama ovako niska a ona teška da me smrve...mehanizam se pokvario a njemu je na to odgovor evo sutra, pa sutra evo sutra ću... e nećeš ni sutra ni prekosutra ni dan iza togauser posted image user posted image user posted image dođe majtor i za 20 Km popravio.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:18:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

problem je sto mm ne da da zovem majstore, na njih drvlje i kamenje baca, a onda 100 godina cekam da se on nakani da to isto uradi i jos mi napravi gradiliste od stana za svaki mali poduhvat, pa na kraju jos nakon poduhvata treba specijalna molba da se gradiliste skloni...

ma koda ga pitam za majstora...kad je on na poslu majstor dođe...ja platim i kad je sve OK kažem majstor naplatio toliko i toliko...ma nesmije da zucne...pored svega još mi treba da garažna vrata dižem rukama ovako niska a ona teška da me smrve...mehanizam se pokvario a njemu je na to odgovor evo sutra, pa sutra evo sutra ću... e nećeš ni sutra ni prekosutra ni dan iza togauser posted image user posted image user posted image dođe majtor i za 20 Km popravio.


joj, svi su isti, hahahahhahahaa, ko da svog slusam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 1:19:52   
teacher75
a zamisli kako bi bilo da mi za rucak, pranje i ciscenje svaki dan govorimo: sutra cu, sutra cu, sutra cu, i tako mjesecima user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 2:31:48   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ko sto neko rece- nije papucar nego prava muskarcina! Nikada nije dijelio poslove na "muske" i "zenske" niti je je ikada nesto urado da mi ucini uslugu...radi sve i to iz ljubavi prema svom djetetu, prema meni i prema svom domu! Pelene je mijenjao od prvog dana. Brine se o djetetu koliko i ja. Navece ne ustaje- jer nema sise...tj. ja dojim i ustajem po tri- cetiri puta ali zato on uzme Hamzu u sest ujutro kada se probudi i igra se s njim do osam- nekada do devet dok ja spavam user posted image . Kupamo ga uvijek skupa. Obavlja svu kupovinu...cak i ako to ukljucuje uloske...kozmetiku...donji ves...Usisava, kuha...i sve ostalo koliko stigne jer radi.
Volim ga najvise na svijetu!!!

      Draga,ti kao da opisa mog muza,sve do rijeci osim sto moj umjesto Hamzu uzme Lanu user posted image Samo da takav uvijek i ostane......Moj ima jednu manu ponekad kad nesto popravi alat ne vrati odmah gdje mu je mjesto,prodje par sati dok to ne uradi....izgleda prije pospremanja prvo ga ostavi da se ohladi od upotrebe..user posted image user posted image user posted image user posted image   I kao sto rece-Volim ga najvise na svijetu!!!

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 7:56:18   
mala86
kod mene je za sve u kuci neki dogovor!kad ne radi,zna se da je on u kuhinji,oko rucka,ja cu oprat sudje poslije,on cuva malog,ili obrnuto-ja sam za usisivacem ili sta vec treba!hoce i oko njega,pa cak i kad dodje s posla!za majstorske poslove-cacka cacka,i vecinom mu uspije da popravi sta je naumio!par cijevi od radijatora nije grijalo,on je cijelu noc mislio sta ce i kako ce-ujutro ga popravio
doduse ja ga i ne forsiram puno,jer radi,pa mi je malo zao da nakon cijelog dana provedenog na poslu jos i meni pomaze,ali nedeljom smo isti

< Poruku je uredio mala86 -- 11.5.2010 7:57:53 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 14:04:55   
koka i po
Čitav vaše postove i mislim, jeste nas udrobilo.Hanady i Tičerko ,naši muževi ko da su braća.
Mom mužu je recimo mrsko sve.Počevši od bacanja smeća,unošenja drva pa nadalje.O kućnim poslovima da i ne govorim.Hoće mu se,može mu se,kad ima ludu ženu.Prije par godina ja i moja kolegica popakovale 10m drva u vreće i dovukle do zgrade.Pa sam onda svu stolariju sama ofarbala dok je moj dragi bio u ribama.Eh na red su došli tepisi i krečenje.Dok nam lift nije radio ja sve tepihe na ledja pa snesem sa 6 sprata do kola.Onda lijepo odem na vikendicu i sve ih sama operem.Zovnem majstora da okreči i dok je muž bio naposlu ja sve sredim.Još mu pomognem da farba ćoškove.Ida vam ne nabrajam dalje.Drage moje vi koje žalite muževe,nemojte, jer dajte im prst oni će uzeti ruku.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.5.2010 15:53:51   
bebbe RR
MM nema puno vremena, dosta radi, a i inače je mirnijeg temperamenta nego ja, a i boljih živaca, pa ga nered, za razliku od mene, ne nervira, no, ako mi šta treba, i uradi, jeste da moram reći i da sam od sebe nikada neće skočiti.
Ali, za sva popravljanja u kući ga moram pohvaliti - sredi mi sve, baš sve. Što zna sam, a zna dosta, a za ono što ne zna zovne majstora, bavi se njime, plaća...
Uglavnom, evo da ga malo pohvalim.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.5.2010 16:09:24   
dinciii
MM radi svaki dan od 3 ujutro do najkasnije 3 poslijepodne,kad jede i odmori se ide sa Rejhanom setat sad kako je malo veca idu u park...A od  prvog dana je mjenjao pelene i oko dijeteta mu nista nije tesko!I dan danas kupamo je zajedno!Eh sad kucni poslovi,ne trazim od njega,jer bi bilo jos gore user posted image kad napravim rucak on sve donese na sto i odnese i to je to user posted image user posted image user posted image A u trudnoci mi je jednom prostreo ves ja kad nisam pala kad sam ugledala..AL sam sutila reko kako god dobro je..Iako sam morala poslije sve da peglam jer je bilo sguzvano do maksimuma user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
17.5.2010 0:40:53   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: nasa princezica

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ko sto neko rece- nije papucar nego prava muskarcina! Nikada nije dijelio poslove na "muske" i "zenske" niti je je ikada nesto urado da mi ucini uslugu...radi sve i to iz ljubavi prema svom djetetu, prema meni i prema svom domu! Pelene je mijenjao od prvog dana. Brine se o djetetu koliko i ja. Navece ne ustaje- jer nema sise...tj. ja dojim i ustajem po tri- cetiri puta ali zato on uzme Hamzu u sest ujutro kada se probudi i igra se s njim do osam- nekada do devet dok ja spavam user posted image . Kupamo ga uvijek skupa. Obavlja svu kupovinu...cak i ako to ukljucuje uloske...kozmetiku...donji ves...Usisava, kuha...i sve ostalo koliko stigne jer radi.
Volim ga najvise na svijetu!!!

      Draga,ti kao da opisa mog muza,sve do rijeci osim sto moj umjesto Hamzu uzme Lanu user posted image Samo da takav uvijek i ostane......Moj ima jednu manu ponekad kad nesto popravi alat ne vrati odmah gdje mu je mjesto,prodje par sati dok to ne uradi....izgleda prije pospremanja prvo ga ostavi da se ohladi od upotrebe..user posted image user posted image user posted image user posted image   I kao sto rece-Volim ga najvise na svijetu!!!


evo da se  i ja tuspasim - isto mi je potpuno.... cak i ovaj dio sa alatom user posted image user posted image user posted image ...  stvarno sto se tice djeteta nista ama bas nista mu nije tesko.... ostao je 15 dana s bebom kad je imao samo 2,5 mjeseca.... i pokazao se kao super babo... i naravno volim i ja njega najvise....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
17.5.2010 8:45:15   
R&T@
I ja svog volim najvise user posted image user posted image

Ali, hvala bogu, da ja pisem, a ne on.
Jer bi, garant, on mene opisao kao neke od vas svoje muzeve.
Ja sam ta koja njemu pomaze user posted image user posted image user posted image  u svakodnevnim obavezama...
I koja uvijek ostavlja sve na "nemjestu", i sve cu uraditi "sutra"...
Prosto me sramota user posted image , ali takva sam.
Zato je Allah dragi nas spojio, mora jedno biti "naopako"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
17.5.2010 10:35:11   
veeseelaa
mm čuva malenu dok ja radim, hrani je, presvlači, igra se s njom
Uglavnom je on uspavljuje, kupa i sl
Šta reći, moj muž je divan otac, volimo se sve troje puuuno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *