|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 10:11:37   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: mama75

Ciciban je puno meksi od froda. Ja sam svoijma te prve kupovala samo Ciciban, poslije smo presli na Frodo i ostale marke i markice. Ciciban imas u Mercatoru na Socijalnom.


Ne bi se složila sa ovim. Meni je Frodo mekši. Kod Froda me nervira to što su nam se cipelice brzo ogulile sprijeda pa izgledaju kao prljave.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2876
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 10:13:49   
MicoTico
I nama se frodo pokazao kao mekši, i širi su modeli od cicibana (a nama veoma važno jer nam je noga buci), bar ove što smo mi imali.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 2877
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 12:13:22   
gvendolina
i mi smo prezadovoljni frodo cipelicama mekane, udobne i izdrzljive user posted image skoro sve su nam kao nove jedino prve je izgrebao jer je u nima i puzao

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 2878
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 12:13:49   
mama75

IZVORNA PORUKA: Nenic@

I mene interesuje gdje kupiti obicne sandalice za plažu za djevojčicu od 20 mjeseci? Pocetkom juna idemo na more pa nam se bas zuri da joj nadjemo.

Ja sam svojima dok su bile tako male kupovala Rider sandale u Sport life. Mislim da ih ima sada i u Astri, Planici. Meni je bilo bitno da: 1. ne spadaju tj da nisu papuce
2. Da su mekane
3. Da se ne klizu
4. Da su kompletno gumene jer se te trenutno osuse ( ima nekih koje sa unutrasnje strane kaisica imaju kao neko platno, pa to dok se osusi...)

(odgovor članu Nenic@)
Neposredna veza do poruke: 2879
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 13:32:59   
Nenic@

IZVORNA PORUKA: mama75


Ja sam svojima dok su bile tako male kupovala Rider sandale u Sport life. Mislim da ih ima sada i u Astri, Planici. Meni je bilo bitno da: 1. ne spadaju tj da nisu papuce
2. Da su mekane
3. Da se ne klizu
4. Da su kompletno gumene jer se te trenutno osuse ( ima nekih koje sa unutrasnje strane kaisica imaju kao neko platno, pa to dok se osusi...)


Hvala puno na odgovoru i savjetima. Obzirom da je ona veliki harambasa posebnu paznju cemo posvetiti ovome "da se ne klizu"

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2880
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 13:54:05   
elmaL
Da li neko zna gdje bih mogla naci papuce sa onim pozadi da mu cuva nogu da ne ispada, ali da su dovoljno siroke na mjestu gdje ulazi noga? Imamo problem da mu ne moze noga uci ni u jedne koje smo do sada probali, a probali smo razne: croch, elephanten u deichman-u, i gdje bi jos sitgli, medjutim ne odgovaraju mu modeli. i sandale smo jedva nasli (bambi) i to sa tri kaisica, pa mu mozemo podesiti sirinu i otvorene naprijed, i super su.

a voljela bih mu uzeti te papucice sad za ljeta, za mora, bazena lakse mu je obuti i mogu se kvasiti, a brzo se suse.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Nenic@)
Neposredna veza do poruke: 2881
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 15:38:18   
mama75

IZVORNA PORUKA: elmaL

Da li neko zna gdje bih mogla naci papuce sa onim pozadi da mu cuva nogu da ne ispada, ali da su dovoljno siroke na mjestu gdje ulazi noga? Imamo problem da mu ne moze noga uci ni u jedne koje smo do sada probali, a probali smo razne: croch, elephanten u deichman-u, i gdje bi jos sitgli, medjutim ne odgovaraju mu modeli. i sandale smo jedva nasli (bambi) i to sa tri kaisica, pa mu mozemo podesiti sirinu i otvorene naprijed, i super su.

a voljela bih mu uzeti te papucice sad za ljeta, za mora, bazena lakse mu je obuti i mogu se kvasiti, a brzo se suse.

Ja sam ovakve kupovala, ali zato sto je mojima uska noga pa da je mogu lijepo stegnuti. user posted image Znaci, vi samo otpustite kaisice
http://www.ridersandals.com/shop/kids/smash-sandal-kids-1.html

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2882
   RE: Cipelice za djecu
24.5.2013 23:53:34   
canim

IZVORNA PORUKA: niki83

user posted image mogu li samo upitati odakle ste ove dobili? user posted image

Narucili od next preko cickolini, brojevi su i meni nejasni pa sam joj ja rekla duzinu nogice i ona mi je narucila odgovarajuci broj.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2883
   RE: Cipelice za djecu
25.7.2013 10:20:54   
Medi_87
Naše nove sandalice http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djeca/djeca-cipele/00012101149911/Dje%C4%8Dje%20sandale.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=djeca/djeca-cipele/djeca-cipele-sandale, valjda će izdržati dva mjeseca user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2884
   RE: Cipelice za djecu
25.7.2013 15:41:54   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Naše nove sandalice http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djeca/djeca-cipele/00012101149911/Dje%C4%8Dje%20sandale.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=djeca/djeca-cipele/djeca-cipele-sandale, valjda će izdržati dva mjeseca user posted image

user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2885
   RE: Cipelice za djecu
26.8.2013 10:53:48   
smajli80
Da se pohvalimo,ipak kupušmo Frodo

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3205/


I kćerki papuče za vrtić

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3169/

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2886
   RE: Cipelice za djecu
26.8.2013 10:59:12   
smajli80

IZVORNA PORUKA: smajli80

Da se pohvalimo,ipak kupušmo Frodo

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3205/


I kćerki papuče za vrtić

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3169/



Ne te već ove

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3174/

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 2887
   RE: Cipelice za djecu
26.8.2013 11:08:37   
jasmin
Moja cura dobila ovakve,samo ljubičaste iz Kuvajta,pa smo riješili obuću za tjelesni odgoj user posted image .
http://www.wholesale-ya.org/uploads/Womens_Shoes/Air_Max_Womens_Shoes/Air_Max_TN_Womens_Shoes/Nike_Air_Max_TN_Womens_Shoes/Nike_Air_Max_TN_Womens_Shoes_White_light_red.JPG

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 2888
   RE: Cipelice za djecu
7.10.2013 22:39:06   
bebaa
mi smo u potrazi za zimskim cipelama,gležnjače malo visočije,da su futrovane.....po mogućnosti da su za snijeg.....user posted image
danas obišla alpinu,pitarelo,planiku i peko i ništa...kažu da još nisu dobili zimski asortiman,očekuju svaki dan......user posted image
ako negdje vidite nešto slično javite......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2889
   RE: Cipelice za djecu
8.10.2013 7:10:20   
DM

IZVORNA PORUKA: bebaa

mi smo u potrazi za zimskim cipelama,gležnjače malo visočije,da su futrovane.....po mogućnosti da su za snijeg.....user posted image
danas obišla alpinu,pitarelo,planiku i peko i ništa...kažu da još nisu dobili zimski asortiman,očekuju svaki dan......user posted image
ako negdje vidite nešto slično javite......

Jesi li gledala u borovu?
I to u nekoliko prodavnica(jer nemaju sve u svim) i ako ne bude vašeg broja-pitaj da ti naruče iz druge prodavnice.
Imac je dobar za snijega

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2890
   RE: Cipelice za djecu
2.11.2013 9:53:07   
Lavica28
Drage mame, sta je najbolje obuci bebi od 7 mjeseci na nogice da joj bude toplo? Cizmice nisu za njega jos uvijek, koje god smo probali, prekrute i ne mogu mu se navuci, on trlja nogice jednu od drugu i svlaci ih...a kako stepeni opadaju, mene strah zime...hitno moram nesto nabaviti!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2891
   RE: Cipelice za djecu
2.11.2013 9:55:57   
bebacha
one debele carapice sa podebljen djonom.nesto ko imitacije kože

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2892
   RE: Cipelice za djecu
2.11.2013 9:57:24   
canim
Pa mozes one nehodalice, cipele sa mekim dzonom, ima babysaurs, ona sije lijepe modele a i mozes naci svugdje u prodavnicama.

Lc waikiki uvijek ima preslatkih nehodalica a i cipelica sa mekanim dzonom.

< Poruku je uredio canim -- 2.11.2013 9:59:37 >

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2893
   RE: Cipelice za djecu
2.11.2013 13:47:57   
Hannica
I u konzumu ima lijepih nehodalica,bsr je bilo dok su moja djeca bila nehodalice.user posted image
I u lc waikikiju smo uzimali ali oni su malo poskupi.
Mislim da i u bingu ima za 5-6 KM.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2894
   RE: Cipelice za djecu
10.11.2013 16:45:33   
bebaa
user posted image

mamini majstori mi napravili cipelice......jako sam sretan i jako su mi mekane i lagane.....(kao da ja to znam,hahahaah)......user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2895
   RE: Cipelice za djecu
10.11.2013 22:57:52   
saritaa
bebo divne pipelice user posted image user posted image

obavezno ih ostaviti za uspomenu user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2896
   RE: Cipelice za djecu
10.11.2013 23:01:12   
bebaa

IZVORNA PORUKA: saritaa

bebo divne pipelice user posted image user posted image

obavezno ih ostaviti za uspomenu user posted image

hvala.....ajojjjj kako su samo mekane i lagane.......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 2897
   RE: Cipelice za djecu
16.11.2013 21:08:39   
Lavica28
Kakve je po vama Chicco obuca?

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2898
   RE: Cipelice za djecu
16.11.2013 21:21:54   
patrizia
Drage mame

vidim pitate za dječiju obuču,i ja vam toplo preporučujem FRODO.Ja sam svom A .neki dan uzela futrovane čizmice i divne su.Njihova je cijena oko 100 KM+-,ali su kvalitetne.Imaju divnih gležnjerica koje nisu futrovane ali modeli su savršeni.Njih radi borovo.

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2899
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 13:50:35   
mist
Gdje da kupim nepromočive čizme broj 21, a da nije Planika, Astra ili Ciciban? Ustvari da su malo jeftinije od 100 KM?

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 2900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *