|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 21:56:14   
mama2009
IZVORNA PORUKA: vitezanka_20

ufffff.... bash me skrha nekako ova slicica i cijela ta prica... Imam jedan prijedlog za sve forumasice islamske vjeroispovjesti: Zasto ne bi vitre sve uplatile na njegov racun... Sevap je... Ionako vec neko vrijeme smisljam kome ih dati u prave ruke. Mislim da to moze, ako neko zna drugacije nek se javi...




ideja mi se svidja


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu vitezanka_20)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 22:06:17   
milenium
...ja kad ovo čujem odmah pomislim da ovo može biti i moje dijete,odmah sutra uplaćujem sve što imam,meni ne treba a muž ima svoje...
Nek mu Bog dragi pomogne

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
4.9.2009 14:18:28   
Arijana2
Da li neko zna ,da li ljudi koji zive van  BIH mogu zvati na hum.broj?

I ako neko zna sta je sa malom dusom moze li javiti na forum,meni ta beba ne izlazi iz glave,jer i ja imam bebicu i bas me to potreslo,kao i sve mame ovdje na forumu.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
4.9.2009 14:27:44   
Ex Yu
Ako neko zna da nam javi i ja bi voljela na facebook stalno stavljam taj link pa valjda ce neko nesto uplatiti ja sam uplatila nesto malo na racun nije mi se dalo to zvati nesto nevjerujem u ta zvanja ...user posted image user posted image

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
7.9.2009 17:27:00   
mamine oci
jel neko zna kako je mali Vedad jel ista bolje ja non-stop zovem humanitarni broj to je najmanje sto mogu i apelujem na sve da zovu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
10.9.2009 17:23:17   
Arijana2
Da li neko zna sta je sa bebicom

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
11.9.2009 10:44:12   
tajjra
Drage moje forumasice evo jutros sam gledala udri muski i tata od malog Vedada je bio gost u uvalnom uredu,pa se iskreno nadam da ce nas Vedad uskoro stici i do Belgije do sada je prikupljeno 25 000KM a treba 58 000euser posted image
Humanost je velika vrlina svakog covjeka tako darage moje pomozimo koliko ko moze
Ja cu danas do banke...nadam se da ima jos takvih
pusa vam velikaaaa i da nas Vedad aBd sto prije ozdravi svojim roditeljima,oni su dugoooo godina cekali na njega povrsno poznajem te ljude tako da...ma...sta reciuser posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
12.9.2009 9:57:45   
sabinas
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: vitezanka_20

ufffff.... bash me skrha nekako ova slicica i cijela ta prica... Imam jedan prijedlog za sve forumasice islamske vjeroispovjesti: Zasto ne bi vitre sve uplatile na njegov racun... Sevap je... Ionako vec neko vrijeme smisljam kome ih dati u prave ruke. Mislim da to moze, ako neko zna drugacije nek se javi...




ideja mi se svidja


Potpuno se slazem....nebitna je cifra,dajte samo da nas sto vise uplati......user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
16.9.2009 8:36:06   
Ex Yu
Zna li iko kako nam je mali Vedo user posted image

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
16.9.2009 11:30:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: sabinas

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: vitezanka_20

ufffff.... bash me skrha nekako ova slicica i cijela ta prica... Imam jedan prijedlog za sve forumasice islamske vjeroispovjesti: Zasto ne bi vitre sve uplatile na njegov racun... Sevap je... Ionako vec neko vrijeme smisljam kome ih dati u prave ruke. Mislim da to moze, ako neko zna drugacije nek se javi...




ideja mi se svidja


Potpuno se slazem....nebitna je cifra,dajte samo da nas sto vise uplati......user posted image

eto zene hajde iskoristimo i ovaj dan za pomoc malog Vedada eto mozete i vitre dati ili bilo kako samo da se pomogne,evo ja cu danas InsAllah uplatit,Allah.dz.s.,da mu pomogne i  njemu i svima kojima je pomoc potrebna...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
17.9.2009 18:37:39   
sabinas
ja sam mu uplatila vitre

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
18.9.2009 9:43:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: mamanaa

Maleni Vedad Ražanica star je nepunih mjesec dana i već se mora boriti za svoj život. Vedad je rođen sa teškim oboljenjem crijeva, poznatim pod nazivom gastroschisis. To je urođeni nedostatak ili defekt dijela trbušnog zida (ali čitavom debljinom) i to najčešće u okolini pupka. user posted image Prilikom rođenja Vedadovi trbušni organi bili su van trbušne duplje i hitno je operisan na Klinici za dječiju hirurgiju Kliničkog centra Koševo.

Neizvjestan je svaki novi dan. Vedad se bori za život iz sata u sat jer može preživjeti samo unosom hrane putem vene, uz posebne tretmane koji u BiH nisu dostupni.

Ljekari preporučuju hitno izmještanje u Belgiju radi transplantacije crijeva za što su neophodna velika novčana sredstva. Vedadovi roditelji nisu u mogućnosti obezbijediti novac kojim bi spasili svoje jedino dijete, zato se pozivaju svi koji su u mogućnosti da pomognu spašavanju ove bebe.

Novčane priloge možete uplatiti na ime Vedad Ražanica
Broj računa 09001001605 za uplate u KM
Broj računa 19000708647 za devizne uplate
Raiffeisen banka Sarajevo 1610000000000011

Otvoren je i humanitarni broj 090 291 027 na koji se mogu donirati 2 KM.

Ovo sam upravo nasla na sarajevo x, ne znam da li znate za ovog dječaka, ako znate onda ste mu vec pomgle,a ako ne pomozimo mu...



Samo da podignem temu...
Evo Vedadovi roditelji su kod Batka bili... user posted image user posted image user posted image
Molim Vas,barem nazovite humanitarni broj,da pomognemo malenom andjelu.

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
18.9.2009 11:06:10   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: sabinas

ja sam mu uplatila vitre


i ja sam da mu dragi Allah.dz.s,pomogne...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
18.9.2009 13:53:36   
Anoniman
Pile malo user posted image user posted image user posted image user posted image
Znači mogu se i na ovaj "način" uplatiti vitri??
Sad ću odmah uplatiti....

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
18.9.2009 15:43:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: sabinas

ja sam mu uplatila vitre


i ja sam da mu dragi Allah.dz.s,pomogne...


I ja.....

Nadam se da će uspjeti....... pile drago user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
20.9.2009 15:16:39   
mamine oci
Boze pomozi

Boze dragi ja se Tebi molim,
jer ovoj zelji nemogu da odolim,
imam jednu zelju da mali Vedad
Bajram provede sa svojima u nedjelju.

Molim Ti se Boze da sto prije ozdravi,
da ovaj Bajram zdrav slavi,
pomozi Boze i njemu i svoj djeci svjeta,
neka je zdrava cjela kometa.

Boze dragi Ti sto nas gledas sa neba,
daruj siromasnoj,bolesnoj djeci sve sto im treba.
I ako sam podstanar za sebe ne zeilm ni kucu,ni pare,ni dobra kola,
zelim samo da niko ne pati,da nema bola.

Malom Vedadu zelim brzo ozdravljenje,
da njegovim roditeljima bude sto prije veselje.
Da ga sto prije u rukama drze,
da mu svu ljubav i paznju pruze.

Molim i sve ljude dobre volje,
da pomognu Vedadu da buzde bolje.
Zelim da u svakom srcu ima bar malo svjetla,a ne mraka,
jer nam ljubav treba da spasimo tog malog junaka.

Netreba puno da bi covjek bio fin,
jer i mali Vedad je neciji sin.
I ne samo njemu nego srce otvorite svima,
otvorenog srca uvjek sve stima.

Pruzite ljubav i pomoc kome god da treba,
a i dragi Bog nas sve gleda.
Molim se za svu djecu cjeloga svijeta,
neka je zdrava i sretna cjela kometa.

Mogla bih jos da pisem,al mi drhte ruke,
i suze mi naviru na lice,
molim Te Boze spasi to maleno bice...

"Bajram Serif Mubarek Olsun"



_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
20.9.2009 17:31:56   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamine oci

Boze pomozi

Boze dragi ja se Tebi molim,
jer ovoj zelji nemogu da odolim,
imam jednu zelju da mali Vedad
Bajram provede sa svojima u nedjelju.

Molim Ti se Boze da sto prije ozdravi,
da ovaj Bajram zdrav slavi,
pomozi Boze i njemu i svoj djeci svjeta,
neka je zdrava cjela kometa.

Boze dragi Ti sto nas gledas sa neba,
daruj siromasnoj,bolesnoj djeci sve sto im treba.
I ako sam podstanar za sebe ne zeilm ni kucu,ni pare,ni dobra kola,
zelim samo da niko ne pati,da nema bola.

Malom Vedadu zelim brzo ozdravljenje,
da njegovim roditeljima bude sto prije veselje.
Da ga sto prije u rukama drze,
da mu svu ljubav i paznju pruze.

Molim i sve ljude dobre volje,
da pomognu Vedadu da buzde bolje.
Zelim da u svakom srcu ima bar malo svjetla,a ne mraka,
jer nam ljubav treba da spasimo tog malog junaka.

Netreba puno da bi covjek bio fin,
jer i mali Vedad je neciji sin.
I ne samo njemu nego srce otvorite svima,
otvorenog srca uvjek sve stima.

Pruzite ljubav i pomoc kome god da treba,
a i dragi Bog nas sve gleda.
Molim se za svu djecu cjeloga svijeta,
neka je zdrava i sretna cjela kometa.

Mogla bih jos da pisem,al mi drhte ruke,
i suze mi naviru na lice,
molim Te Boze spasi to maleno bice...

"Bajram Serif Mubarek Olsun"





svaka cast,nemam rijeci!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
21.9.2009 12:00:06   
mamine oci
zalosno nikog neprivlace ovakve teme,user posted image zar ni sam naslov nemoze da vas privuce da bar procitate kad bi svako bar jednom pozvao za nas malo a nekom puno znaci Vedade zelim ti da sto prije ozdravis...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
21.9.2009 13:45:53   
MELLI
mamine oči mislim da malo pretjeruješuser posted image
Zar misliš da niko ovo ne čita,ako ne ostavlja komentar na ovoj temi.

Osjećam da ti je zaista stalo da se ovom dječaku pomogne(kao i svima nama),i naravno ,u pravu si kada bi svi samo pozvali broj,bilo bi tu mnogo novca,a nama 2km ne bi značile ništa.
Ali nije fer prozivati nikoga.Ko želi,hoće,može,... uplatit će,(ili neće) bez obzira koliko ga neko podsjećao i prozivao.

Malom andjelu želim da što prije ozdravi,nema dana kada ne pomislim na njega.
Kada god vidim moju djecu kako se igraju,sjetim se nedužne mrvice,kako leži u inkubatoru.

Roditeljima želim da izdrže ovo najteže životno iskustvo, i aBd skupićemo novac potreban za izlječenje.


Mamine oči , nemoj me pogrešno razumjeti.user posted image user posted image user posted image


ŽENE POŽURITE !!!!!!!!!!
NEMOJTE DA BUDE PREKASNO!!!!!!!!!!!!!!
POGLEDAJTE SVOJU DJECU,A ONDA POGLEDAJTE SLIKU MALE MRVICE,KOJA SE BORI ZA GOLI ŽIVOT!!
POMOZIMO JOJ!!!!user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
21.9.2009 18:21:53   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: MELLI

mamine oči mislim da malo pretjeruješuser posted image
Zar misliš da niko ovo ne čita,ako ne ostavlja komentar na ovoj temi.

Osjećam da ti je zaista stalo da se ovom dječaku pomogne(kao i svima nama),i naravno ,u pravu si kada bi svi samo pozvali broj,bilo bi tu mnogo novca,a nama 2km ne bi značile ništa.
Ali nije fer prozivati nikoga.Ko želi,hoće,može,... uplatit će,(ili neće) bez obzira koliko ga neko podsjećao i prozivao.

Malom andjelu želim da što prije ozdravi,nema dana kada ne pomislim na njega.
Kada god vidim moju djecu kako se igraju,sjetim se nedužne mrvice,kako leži u inkubatoru.

Roditeljima želim da izdrže ovo najteže životno iskustvo, i aBd skupićemo novac potreban za izlječenje.


Mamine oči , nemoj me pogrešno razumjeti.user posted image user posted image user posted image


ŽENE POŽURITE !!!!!!!!!!
NEMOJTE DA BUDE PREKASNO!!!!!!!!!!!!!!
POGLEDAJTE SVOJU DJECU,A ONDA POGLEDAJTE SLIKU MALE MRVICE,KOJA SE BORI ZA GOLI ŽIVOT!!
POMOZIMO JOJ!!!!user posted image


NEBRINI nisam te pogresno razumjela i nije mi bila namjera da prozivam nikog, razumjem mnogo vise nego sto mozes zamisliti samo sam iznjela svoje misljenje i inace sam mislila da u globalu ovakve teme se slabo posecuju nego inace sto neznaci da i bez obzira sto nema komentar da niko nezeli pomoci naprotiv ubedjena sam da ima ljudi velikog srca i da pomazu i ne samo ovoj bebi koju i ne poznajem znam da ljudi izlaze u susret uvjek kad je pomoc potrebna nebih da me niko pogresno svati niti mi je cilj ni namjera da prozivam samo sam uputila apel za pomoc nadam se da se neljutite zbog toga...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
23.9.2009 18:03:07   
sarisari
Mislila sam da nije potrebno da se prica o tome kada nekome pomognete, ali eto da ne bi mislila da niko ne cita i ne pomaze, i ja sam uplatila jos prvih dana kada je upucen apel za pomoc, mamine oci znam da zelis pomoci kao i vecina nas, ali eto neke od nas jednostavno nemaju snage ni da pisu jer bilo sta sto se napise suvisno je, treba samo moliti Dragogo ALLAHA da mu pomogne.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
23.9.2009 18:12:04   
Ex Yu
Mislim da su za malo zlato svi culi bar na ovom forumu sto preko ove teme sto preko medija ... ali nije bas sad lijepo napisati "ja sam uplatila" ja svaki dan gledam ovu temu i licno sam dala kolko sam mogla i svaku noc molim da nam ozdravi bude sretna vesela i zdrava beba i da uziva sa svojim roditeljima ... i ustanem ujutro upalim Batka i cekam da cujem za sve njih sta se desava i da docekam jutro kad ce neko napisati i reci: mali Vedo je odzravio" al jednostavno nemam snage pisati na ove teme mogu samo s vremena na vrijeme podici temu s pitanjem zna li neko nesto o njemu user posted image user posted image

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
23.9.2009 18:13:27   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: sarisari

Mislila sam da nije potrebno da se prica o tome kada nekome pomognete, ali eto da ne bi mislila da niko ne cita i ne pomaze, i ja sam uplatila jos prvih dana kada je upucen apel za pomoc, mamine oci znam da zelis pomoci kao i vecina nas, ali eto neke od nas jednostavno nemaju snage ni da pisu jer bilo sta sto se napise suvisno je, treba samo moliti Dragogo ALLAHA da mu pomogne.

i netreba da se prica dova je najbolja pomoc cinimi se samo da ste me pogresno svatile neznam zbog cega ali ja zaista nisam mislila lose mozda sam se pogresno izjasnila neznam u cemu je problem ali nikog nikad do sad nisam ni prozvala ni uvrijedila na ovaj forum ni sad to necim samo sam zeljela pomoci time da se tema posecuje jos jednom izvinite ako ste mislile drugacije...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
23.9.2009 18:19:36   
mamine oci
ja sam uvjek bila protiv toga"ja sam uplatila"medjutim skupljali smo pare imale razne humanitarne akcije,neznam koliko ste upucene i uvjek bi se poneko bunio pa gdje je spisak ili slicno ja sam za to kad se pomaze da nije na sva zvona nek mi Allah zna jer kad pomognem radim iz srca ali tako smo mnoge od nas dolazile u situaciju kao koje uplatio gdje spisak nevezano za vedada imalo je uvjek akcija i sad tako vecina pise pa i ja i opet ponavljam da njemu Allah pomogne da ozdravi ko ima nek uplati netreba o tome raspravu voditi nije mi bio cilj pogresno sam svacena sto mi je jako zao...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
24.9.2009 9:40:55   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: mamanaa

Maleni Vedad Ražanica star je nepunih mjesec dana i već se mora boriti za svoj život. Vedad je rođen sa teškim oboljenjem crijeva, poznatim pod nazivom gastroschisis. To je urođeni nedostatak ili defekt dijela trbušnog zida (ali čitavom debljinom) i to najčešće u okolini pupka. user posted image Prilikom rođenja Vedadovi trbušni organi bili su van trbušne duplje i hitno je operisan na Klinici za dječiju hirurgiju Kliničkog centra Koševo.

Neizvjestan je svaki novi dan. Vedad se bori za život iz sata u sat jer može preživjeti samo unosom hrane putem vene, uz posebne tretmane koji u BiH nisu dostupni.

Ljekari preporučuju hitno izmještanje u Belgiju radi transplantacije crijeva za što su neophodna velika novčana sredstva. Vedadovi roditelji nisu u mogućnosti obezbijediti novac kojim bi spasili svoje jedino dijete, zato se pozivaju svi koji su u mogućnosti da pomognu spašavanju ove bebe.

Novčane priloge možete uplatiti na ime Vedad Ražanica
Broj računa 09001001605 za uplate u KM
Broj računa 19000708647 za devizne uplate
Raiffeisen banka Sarajevo 1610000000000011

Otvoren je i humanitarni broj 090 291 027 na koji se mogu donirati 2 KM.

Ovo sam upravo nasla na sarajevo x, ne znam da li znate za ovog dječaka, ako znate onda ste mu vec pomgle,a ako ne pomozimo mu...



Samo da podignem temu...
Evo Vedadovi roditelji su kod Batka bili... user posted image user posted image user posted image
Molim Vas,barem nazovite humanitarni broj,da pomognemo malenom andjelu.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *