|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 16:45:15   
haidy
Ja imam pet tetki i sve su dobre, bas ih obozavam.user posted image
ali ima je jedna, nije ona losa, ali je malo cudna.
evo jednog primjera, kad sam bila student, dodjem ja njoj pravo sa faxa, zima bila, onako promrzla, gladna i pravo sa vrata, po slobodi: tetka, ima li sta da se jede. dala je ona meni, a ja sam poslije toga i zaspalauser posted image ali kad sam krenula kuci kaze ona meni: sljedeci put prvo se najedi, pa naspavaj, pa onda dodjiuser posted image

ili drugi primjer. krenem ja njoj za Bajram i ko za inat na putu nijedna prodavnica ne radi. ja joj kazem: izvini, nijedna prodavnica nije radila, nista ti ne kupih. kad sljedeci put ona dolazi meni i kaze onako ironicno: nista nije radilo, pa ti nisam nista ni kupilauser posted image


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 16:45:57   
Anoniman
zaboravih napisati, mene moja tetka ne nervira ona me rastužujeuser posted image user posted image user posted image
kad je ona takva prema meni šta da očujem od nekog ko mi nije ništa, zbog takvih kao ona ljudi gube vjeru u dobrotu, iskrenost, povezanost i ljubav.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 16:50:23   
Suzana
Anoniman,
U pravu si da se onda zapitaš šta da očekuješ od onih koji ti nisu tako bliski, kakvu tek zavist možeš da očekuješ... ali ja ipak mislim da je to do osobe - normalno je i u prirodi čovjeka da budu malo zavidni i da žele nešto što nemaju, ali zbog toga ne moraju biti loše osobe, i mogu se potruditi da postignu više...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 16:55:01   
veeseelaa
Mogu se potruditi da budu samo malo manje zavidneuser posted image user posted image user posted image
Suzana pa zar zavidnost nije osobina lošeg čovjeka?
meni jeste

Hvala Bogu te me je sačuvao od takvih iskušenja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 17:00:30   
Suzana
Ne mislim na tu negativnu zavist, možda se nisam dobro izrazila, više ono da i ti želiš nešto slično, ali nisi negativan i ne želiš toj osobi loše, nego te to nešto motiviše da i ti postigneš više u životu.
Npr. prijateljica mi ide na Maldive za honeymoon, i ja joj kažem "joj zavidim ti..." a u stvari sam jako sretna što ide na tako egzotičnu destinaciju.

Kontaš? user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 17:00:34   
veeseelaa
....Ako se uporediš sa drugima, možda ćeš postati uobražen ili ogorčen, jer uvijek će postojati plemenitiji i beznačajniji ljudi od tebe...
 


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 17:12:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Suzana

Ne mislim na tu negativnu zavist, možda se nisam dobro izrazila, više ono da i ti želiš nešto slično, ali nisi negativan i ne želiš toj osobi loše, nego te to nešto motiviše da i ti postigneš više u životu.
Npr. prijateljica mi ide na Maldive za honeymoon, i ja joj kažem "joj zavidim ti..." a u stvari sam jako sretna što ide na tako egzotičnu destinaciju.

Kontaš? user posted image




kontamuser posted image

onda se navedeno ne odnosi na post Anonimne, kontaš?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 17:30:42   
Hanady RR
nije tetka al je zaova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
baš vala ovaj narod nema granica, meni vala tetka daleko u danskoj pa jedva čekam da mi dođe a dobra je i mila i uvijek sam joj miljenica bila jer ona ima 3 sina eto nje meni za bajram kartu je već kupila. A što mi mm ima tetku ...nedo Bog nikome, došla bebu da mi vidi na rođendanu starije kćerke, stigla žena nepozvana na rođendan i kupila čokolade djeci mojih zaova a kaže nije bila pri parama pa će ona hanadi kupiti nešto. ma vala ne mora ni kupit a ni dolazit. malo je tegobna i otkačila skroz kako je muž ostavio prije 8 godina...ubi me sa pričom kod sam ja tome kriva a mism čovjeka ni upoznala.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 18:14:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

user posted image user posted image user posted image


a u ženo što se ti isplakauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 18:18:23   
Ilhana RR
Meni je svaka tetka moja draga takodjer i od muza. Sve me vole i zele mi samo najbolje tako da meni neidu na zivce. Cak volim sve mamine tetke isto, pogotovo ovu jednu koja mi je bila kao nana, od moje stare majke rahmetli sestra, posto mi je majka umrla rano ona je uvijek bila tu za mene i nimalo me nikad nije odvajala od svojih unucadi...

Meni je cudno sto se svijet ovako mjenja, sta je bilo sa onim nekadasnjim???

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 18:22:43   
Ilhana RR
btw, ima izreka "Nevoli se niko vise nego babina sestra i mamin brat..." i mogu vam reci da je to kod mene pravo istina... ja volim moje daidze a i tri tetke sa babine strane ko ista...

a moja Lamija voli mog brata i uvijek mu se obraduje kad ga vidi, takodjer i tetku od muza mi sestru...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 18:53:26   
Anushka
ja nemam tetke, mm ima ali se od vecine udaljio, ima ih svakakvih i meni su OK jer se ionako ne vidjamo cesto. Ja familije i nemam vise, a ono sto imam je na svim kontinentima bas nikoga u BiH vise nemam osim svojih roditelja i bratauser posted image .
a komentare koje je haidy navela u prvom postu - takva su sva djeca  i sl sam dobijala ni manje ni vise nego od svoje mame, kako se on ne smije voljno nego pravi grimase pa mi se cini kao osmjeh, pa ne koraca voljno sa 6 mjeseci nego je to refleks (koji se izgubio sa 3 mjeseca) itd uglavnom je to govorila da bi sebi na neki nacin odrzala "iluziju" kako je ona bila najbolja mama i kako smo ja i moj brat bili najnaprednija moguca djeca. Cak me napadala kako sa 6 mjeseci on je morao propuzati isl jer smo kao i ja i brat to tada radili, i jos mnogo toga.. jeste da mi nije bilo drago sto mi rodjena mati ne dijeli samnom srecu nego me jos "razuvjerava" i "spusta na zemlju" ali posto sam odrasla i ne zavisim od nje nikako pa ni emocionalno, nisam dopustala da me isfura da tako kazem. Danas je malo drugacije ali ne puno, ali i ja pokusavam da je razumijem i navedem da malo drugacije razmislja. Da mi nije mama vjerovatno bi drugacije razmisljala i mozda pokusala da se udaljim od nje.. ono sto je sigurno je da nije do rodbinskih veza nego do ljudi koliko su nesigurni u sebe, kojima treba podrska, pohvala, paznja i traze je nekad na ne bas najbolji nacin, koji su zaokupljeni sobom i svojim problemima pa ne vide radost u "davanju" drugima najcesce jer se i osjecaju praznima i nemaju sta dati.. takvi ljudi imaju problema i ne ljutim se na njih, pomognem im ako mogu ako ne nastavim svoj zivot bez da se osvrcemuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 20:26:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

user posted image user posted image user posted image


a u ženo što se ti isplakauser posted image user posted image user posted image


joj nema ovdje smajlija sa macolom najbolje bi mi odgovarao on user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 20:49:58   
škorpija
nemam niti jedne tetkeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
2.9.2009 20:54:31   
le_ella
eh drage moje ja sam najbogatija s tetkama imam ih 8 , 4 od oca 4 od mame.
Imam samo jednu ovdje "blizu" 4 sata od mene u NY i mi smo ko drugarice imamo priblizno godina svaki dan se cujemo tel zdogovaramo se oko rucka djelimo recepte i tak, ona mi je nesto posebno jer ovdje nemam nikog cak ni prijaeljice osim vas naravno sa RR.
Otale tetke su mi daleko ali su mi sve drage na svoj nacin....

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
3.9.2009 15:12:28   
Suzana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

user posted image user posted image user posted image


a u ženo što se ti isplakauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
3.9.2009 15:14:51   
Suzana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Suzana

Ne mislim na tu negativnu zavist, možda se nisam dobro izrazila, više ono da i ti želiš nešto slično, ali nisi negativan i ne želiš toj osobi loše, nego te to nešto motiviše da i ti postigneš više u životu.
Npr. prijateljica mi ide na Maldive za honeymoon, i ja joj kažem "joj zavidim ti..." a u stvari sam jako sretna što ide na tako egzotičnu destinaciju.

Kontaš? user posted image




kontamuser posted image

onda se navedeno ne odnosi na post Anonimne, kontaš?user posted image


Ne kontam. user posted image
Nisam baš puno odmakla od teme, a i da jesam, sve mi često odemo off topic.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
3.9.2009 15:24:25   
Tidzi
Mamine sestre, tj. moje tetku su stvarno extra i bolje sigurno ne bih nasla i da sam trazila preko oglasauser posted image . Stvarno su kulturne zene, ne petljaju ti se u zivot ni u kom smislu, ako ti mogu pomoc, pomoce ti, ako ne-nece ti ni odmoci.
Oceva sestra, je nekako uzdignuta iznad svih. Kako da vam objasnim? Ali mislim da je dovoljno da kazem da ispara nebo nosom. Ona je najbolja, ona ovo, ona ono...uglavnom sve bolje od drugih i to meni pici na zivce i nervirame. Srecom, vidjam je jednom godisnje.
Dok od muza tetke vole da pametuju o svemu, u sve da e mjesaju... Da ti pametuju kako ces ti ovo, kako ono, kako oko dijeteta, kako ces namjestiti stan...user posted image Al, ja to puno ne fermam. Na jedno udje na drugo izadje. Samo govorim "ja, ja, tako je" dok su to. Prije me je to fakat nerviralo, ali vec neko vrijeme ne pridajem nikakav znacaj tome. Cak sam pocela i da im u po face saspem da je to meni totalno bez veze sto mi savjetuju i da to nikada ne bih tako napravila, uradila... Onda, ja njih izbacim iz takta! user posted image


< Poruku je uredio Tidzi -- 3.9.2009 15:25:01 >


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
3.9.2009 15:59:12   
Anoniman
Moje tetke su divne,VOLIM IH PUNO  i pozdravljam

(odgovor članu Tidzi)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
3.9.2009 22:29:25   
stella
Ja imam 3 tetke,jednu volim najvise,zivjele smo skupa jedan duzi period.Ona mi je ziva legenda,da je nema trebalo bi je izmislitiuser posted image
Sada se malo slabije vidjamo,i zao mi je.
Jedna zivi u Gorazdu,i bas volim kad odem kod nje na par dana...
Treca zivi u Americi i snjom malo slabije kontaktiram.
Sve su to mamine sestre i sve ih volim.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
3.9.2009 22:34:06   
Lulu_
nemam tetkuuser posted image
ali imam tetku od mame koja je user posted image
svaka prica o njoj bi bila suvisna.svi joj javno iskazujemo nepozeljnostuser posted image ali ona nikako ne konta

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
4.9.2009 22:46:09   
aazra
IZVORNA PORUKA: Ilhana

btw, ima izreka "Nevoli se niko vise nego babina sestra i mamin brat.


Jeste to je istina moj dajdza je prva ligauser posted image , prava dusa od covjeka.
ne kazem to zato sto mi je dajdza vec sto je stvarno takouser posted image
nikad se nije ozenio, pa mu moj maleni dodje kao njegovo dijete, tj unuce.
naravno tu su i djeca od njegove druge sestre - moje tetke kojoj je pripala cast da s njom otvorim temuuser posted image
ali nekako je opet blizi s nama.
Ne znam sta nije u redu s ovom mojom tetkom..Isto spada u red onih sto su se "oparile" i nekako je navikla da su ljudi koji imaju vise para u svemu bolji (jedan njen sin je direktor op.a)user posted image
I tako ne voli da se nekoga drugog hvali u njenom prisustvu, sto se odnosi i na moje dijete i primijetila sam da joj smeta kada moj dajdza prica o njemu.
Nije ona tako losa, ali spada u red "teskih osoba" od kojih te zaboli glava. Eto ona za mog Bilala uvijek govori "takva su sva djeca" a svog sina od cetrdeset godina hvali ovako "on svu hranu jede viljuskom i nozem"!!!user posted image
Pa zar ne rade to svi ljudi - ili smo mi ostali retardirani....?user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 4.9.2009 22:48:04 >


_____________________________








(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
4.9.2009 22:53:25   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: Ilhana

btw, ima izreka "Nevoli se niko vise nego babina sestra i mamin brat.


Jeste to je istina moj dajdza je prva ligauser posted image , prava dusa od covjeka.
ne kazem to zato sto mi je dajdza vec sto je stvarno takouser posted image
nikad se nije ozenio, pa mu moj maleni dodje kao njegovo dijete, tj unuce.


Imam i ja jednog daidzu koji voli mene kao da sam mu ja cerka jer 14 godina je bio u braku i nije imao djece, pa je dobio curicu od koje mene nerazdvaja, i ponovo nakon 14 godina dobije jos jednu curicu...

Mada ja sam veoma familijarna, ja volim da budem sa familijom da se druzim i tako to pa mozda je to i do mene sto volim svoje tetke =) i daidze i amidze... a i od muza isto tako volim sviju =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
4.9.2009 22:56:59   
veeseelaa
ne kontamuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nerviraju li vas vase tetke?
4.9.2009 23:00:12   
sheri
ja nemam tetku. ali moje dijete ima tri , od kojih 2(tatine sestre) nisu dosle vec 2 mjeseca da je vide. 

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *