|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zepter posudje
3.9.2009 14:08:48   
mamilica
I ja se pridruzujem klubu, mama poklonila kad sam se udala, i ne samo sudje, nego da ne pricam, pretjerivanje u Zepteru. Sto se tice posudja, prva liga, hrana preukusna. Za dijetalnu hranu se ubilo, a moze se i puterom pomastiti, pa mirise cijela kuca. Prednost je kuhanje na niskoj temperaturi, zadrzavanje sokova i kvaliteta hrane, nema stajanja kraj sporeta, mijesanja da ne zagori i sl. Hvala mama!

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zepter posudje
3.9.2009 15:01:02   
Tidzi
Ja nemam Zepter posudje iako se odavno spremam da ga kupim. Nekako ne mogu da donesem konacnu odluku, ipak je to 4-5 000 chf. Moja naj kolegica ga je dobila od svekra i svekrve kada se udala. Dobila je taj jedan komplet sa puno lonaca, tava, kasike, viljuske, nozevi, oni ibrici za kafu, case za vino...ne znam sta sve ne...I ona ga toliko hvali. Kaze da je hrana iz njihovog posudja puno ukusnija.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zepter posudje
3.9.2009 15:03:23   
mamilica
Tidzi, dovoljna je jedna dublja serpa i jedna tava (serpa) od 4l. Da mozes i kuhati i prziti u njima. Pa dokupljuj jos ako bude potrebe.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zepter posudje
3.9.2009 15:36:44   
Tidzi
Pa ja bi tako i htjela. Jedno 2 serpe i tave. Jer mislim da mi je malo previse to. Sta ce mi te case, kada smo dobili puno kristalovih kada sam se udala. Ili npr. sta ce mi mi set nozeva, viljuski, kasika, jer sam prije 3 godine kupila sebi citav set za 12 osoba koje su jako kvalitetne. Hocu reci, bilo mi je preskupo, a neke bih stvari imala duple koje bi samo posle kupile prasinu.
Dok sam npr. sa serpama prilicno dobra, ali bih voljela jos jedno 2-3 dobre koje ce biti stalno u upotrebi. Sto se tice tava, s njima stojim skroz lose. Kakve god da kupim, nisam zadovoljna. I voljela bih imati 2-3 dobre, ja su take u mojoj kuhinji stalno u upotrebi.

Kako to u stvari ide? Ne moras znaci da kupis citav komplet? Vec npr. samo jednu tavu i serpu koju zelis? I da! Ima li neko da preporuci neku njihovu tavu kojom je zadovoljan?


< Poruku je uredio Tidzi -- 3.9.2009 15:37:32 >


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Posudje
3.9.2009 16:26:35   
dina_89
kakvo je to posudje , ja se u sudje razumijem koliko i u kuhanje user posted image ... dobila sam neke serpe kad sam se udala i stoje zapakovane,a mama je narucila one sa teleshopa nesto inox pa mi je preporucila da ja to kupim ona je prezadovoljna

< Poruku je uredio acudesa RR -- 4.5.2010 17:04:07 >


_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Posudje
4.5.2010 17:04:52   
acudesa
Cure, jeste li koristile keramičko posuđe? ono na akciji u merkatoru? kakvo je?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Posudje
13.8.2010 22:51:08   
leona81
ja sam dobila jednu serpicu pa kad isprobam javim kakvo je...i dalje je na akciji

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Posudje
13.8.2010 22:53:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam dobila jednu serpicu pa kad isprobam javim kakvo je...i dalje je na akciji




odlicno je ja kupujem po malo sreca da su produzili akcijuuser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Posudje
13.8.2010 22:57:57   
Visnja RR
kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Posudje
13.8.2010 23:00:53   
Ilhana RR
Imate li slike od tog posudja? Nisam nikad cula za to keramicno posudje :/ ili mozda i jesam...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Posudje
13.8.2010 23:01:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28





e jest al ja nasla kod mame neki poklopac koji odgovara pa dat ce rukeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a kaze moj tata vjerovatno je serpa od tog poklopca bacena puno prije ratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Posudje
13.8.2010 23:05:47   
salmy
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28

A jesu li one nesto posebno? ili obicne tave samo keramicke? mi smo skupili pa sve nesto odugovlacim.Ne moze se desiti da zagori?
ili je prednost sto se kuha bez ulja?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Posudje
13.8.2010 23:06:30   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Posudje
13.8.2010 23:07:50   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28

A jesu li one nesto posebno? ili obicne tave samo keramicke? mi smo skupili pa sve nesto odugovlacim.Ne moze se desiti da zagori?
ili je prednost sto se kuha bez ulja?


ma a uvjek stavim kap ulja...al stvarno nista ne prijanja...evo bas pravim sataras za sutra...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Posudje
13.8.2010 23:08:09   
Ilhana RR
Jao jest cool... ovdje nikad nisam naletila na nesto vako... a ja u novu kucu ako Bog da nedozvoljavam teflonsko posudje... to je za mene postalo fuuuuuuuuj... mozda bi mogla nesto ovako uzeti kad budem dole ako Bog da =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Posudje
13.8.2010 23:10:38   
salmy
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jest cool... ovdje nikad nisam naletila na nesto vako... a ja u novu kucu ako Bog da nedozvoljavam teflonsko posudje... to je za mene postalo fuuuuuuuuj... mozda bi mogla nesto ovako uzeti kad budem dole ako Bog da =)
ma joj draga Ilhana ali ono se najbolje ocisti! predjem arfom jednom sedmicno i blistaju!Jedino uzeti svo ovo keramicko a ostalo pobacati!  

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Posudje
13.8.2010 23:11:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28

A jesu li one nesto posebno? ili obicne tave samo keramicke? mi smo skupili pa sve nesto odugovlacim.Ne moze se desiti da zagori?
ili je prednost sto se kuha bez ulja?





meni jos nista nije zagorilo i stavljam malo uljauser posted image prema tome meni su nesto posebnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image isplati se sigurnouser posted image
i da napomenem ne radim u merkatoru,nemam nista s merkatorom osim sto se stalno svadjam s njima zbog lumpi pelenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nebi netko pomislio da ih reklamiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Posudje
13.8.2010 23:12:34   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jest cool... ovdje nikad nisam naletila na nesto vako... a ja u novu kucu ako Bog da nedozvoljavam teflonsko posudje... to je za mene postalo fuuuuuuuuj... mozda bi mogla nesto ovako uzeti kad budem dole ako Bog da =)

cuvacu ti naljepnice... jer se moze kupiti jos samo do 29-og ovog mjeseca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Posudje
13.8.2010 23:14:27   
Ilhana RR
cuj to? Nemoze inace?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Posudje
13.8.2010 23:15:43   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jest cool... ovdje nikad nisam naletila na nesto vako... a ja u novu kucu ako Bog da nedozvoljavam teflonsko posudje... to je za mene postalo fuuuuuuuuj... mozda bi mogla nesto ovako uzeti kad budem dole ako Bog da =)

e neka vala nešto i ti nemaš i da ga nema u švedskojuser posted image user posted image user posted image user posted image

selmy i ja teflonsko koristim ...al zaista sve rijeđeuser posted image user posted image user posted image ono jest lako za oržavanje i fino je u njemu spremat ali nezdravo je katasrofa. Meni se nedavno desilo da mi duprug nižem jednu onu dublju tavu ošteti...nakon narednog kuhanja i šerpu i ručak sam bacila...sve se sa dna onaj teflonski email podigao i završio u ručku.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Posudje
13.8.2010 23:15:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

cuj to? Nemoze inace?






moze al tava je 70 i nesto markica a sa naljepnicama 29.90

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Posudje
13.8.2010 23:17:49   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

cuj to? Nemoze inace?






moze al tava je 70 i nesto markica a sa naljepnicama 29.90



Jao pa to je drasticna razlika...

Visnja slobodno mi ostavi koju naljepnicu onda =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Posudje
13.8.2010 23:21:11   
Visnja RR
ja se kunem u tavu Jamie Olivera...al mi je preteska ... imam je oko 8 g a ko nova ...

sacuvam ti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Posudje
13.8.2010 23:22:14   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jest cool... ovdje nikad nisam naletila na nesto vako... a ja u novu kucu ako Bog da nedozvoljavam teflonsko posudje... to je za mene postalo fuuuuuuuuj... mozda bi mogla nesto ovako uzeti kad budem dole ako Bog da =)

e neka vala nešto i ti nemaš i da ga nema u švedskojuser posted image user posted image user posted image user posted image

selmy i ja teflonsko koristim ...al zaista sve rijeđeuser posted image user posted image user posted image ono jest lako za oržavanje i fino je u njemu spremat ali nezdravo je katasrofa. Meni se nedavno desilo da mi duprug nižem jednu onu dublju tavu ošteti...nakon narednog kuhanja i šerpu i ručak sam bacila...sve se sa dna onaj teflonski email podigao i završio u ručku.user posted image

 Ma ne znam imam ga vec  par godina i dobro sluzi,s tim sto od svakog pokopca fali onaj kruguser posted image user posted image user posted image user posted image   sve od plina popucalo,a ruckice takodje ispucale i istopile se!
vala red je da promjenim tuto-kompeto!
Evo sad MM kazem i on veli: dobro hoš sutra da kupimouser posted image user posted image user posted image user posted image  a ja sve vicem user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Posudje
13.8.2010 23:22:34   
Ilhana RR
8 kg... zar ti bona nije dovoljno sto si Asju nosala onoliko dugo :P

Ja sam imala jednu dok mi mm nije zeznuo... predobra takodjer bila.... al odlucila sam necu vise teflonske u kucu da unosim...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *