|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posudje
13.8.2010 23:25:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image

super su! ja imam ovu skroz desnom, veliku tavu  i malu tavu. upravu si visnja da je jedina mana sto nema poklopac za veliku tavu, inace je super

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Posudje
13.8.2010 23:59:59   
Ilhana RR
Hej kad smo vec kod sudja, gdje ima da se kupe one "zemljane" zdijele za rerne? mislim a da su kavlitetne?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Posudje
14.8.2010 0:02:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Hej kad smo vec kod sudja, gdje ima da se kupe one "zemljane" zdijele za rerne? mislim a da su kavlitetne?

ima na jednom mjestu na čaršiji kvalitetna prava glinena posuda i ima u visokom na 2-3 mjesta onih pravih. nema boljeg sataraš i jogurt tave nego iz glinene posude iz pećnice.user posted image

i hajd više popustite šerpe u sitne sate....user posted image user posted image user posted image user posted image a ui olivera on je ozbiljan čovjkek 3 djeceuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Posudje
14.8.2010 0:05:19   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Hej kad smo vec kod sudja, gdje ima da se kupe one "zemljane" zdijele za rerne? mislim a da su kavlitetne?

ima na jednom mjestu na čaršiji kvalitetna prava glinena posuda i ima u visokom na 2-3 mjesta onih pravih. nema boljeg sataraš i jogurt tave nego iz glinene posude iz pećnice.user posted image

i hajd više popustite šerpe u sitne sate....user posted image user posted image user posted image user posted image a ui olivera on je ozbiljan čovjkek 3 djeceuser posted image user posted image user posted image user posted image





i ja sam ozbiljna zena s jednim djetetom  user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Posudje
14.8.2010 0:07:20   
Hanady RR
hoćemo li opet malo začatata da ilhana briše user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ozbiljnije žene sa vatreno crvenim pramenivima dugo srela nismauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Posudje
14.8.2010 0:10:19   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Posudje
14.8.2010 0:24:01   
milenium
tko o čemu:žene o tavama iza ponoćiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Posudje
14.8.2010 0:27:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

tko o čemu:žene o tavama iza ponoćiuser posted image user posted image user posted image

i tava i šerpa i jajca...saso mange večeras...
oj odohuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Posudje
17.8.2010 15:54:51   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28



Ista stvar :-). I sad planiram u veliku kupovinu i još jednu tavu uzeti, mada se super peru.
Samo znate li ima li igje onakvih veeeeliiiikiiiih šerpa/lonaca? Po punoj cijeni, ako treba. Kuham velike količine i meni su one šerpice male.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Posudje
17.8.2010 23:06:25   
new mama
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28


Visnja ima poklopac za veliku tavu,osim ako ti nije ona dubokauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Posudje
17.8.2010 23:09:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28


Visnja ima poklopac za veliku tavu,osim ako ti nije ona dubokauser posted image


evo i ove pobjegulje, sva sa friškim vijestima...veliš ima poklopac, i ja sam se zagrijalauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Posudje
17.8.2010 23:11:14   
Ilhana RR
Ja cu ako Bog da da kupim sebi serpu i tavu... dosta... valja mi to do svedske dovuci hahah :P

(ustvari to cu svekru uvaliti da mi donese jer on ce busom hahahaha)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Posudje
17.8.2010 23:12:46   
new mama
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kupla sam dvije tave od 24 i 28 cm...odlicne su... jedina mana je sto nema poklopca za tavu do 28


Visnja ima poklopac za veliku tavu,osim ako ti nije ona dubokauser posted image


evo i ove pobjegulje, sva sa friškim vijestima...veliš ima poklopac, i ja sam se zagrijalauser posted image

Vratija se Simeuser posted image ,ma nema se vremena,a poklopac 28 cm moze i na serpu i na tavu plitku,a ne moze na duboku onu wok,a sudje je extrauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Posudje
17.8.2010 23:14:35   
acudesa
E, super za informaciju, gledam ih svaki put i kontam, bil-ne bili ih kupila, kažu da je iz njih pravo ukusno i ne lijepi se hrana...


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Posudje
20.8.2010 10:51:46   
emma.L
 Restovani krompir sam leti iz tave a pravljen bukvalno na 2 kašike maslinovog ulja user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Posudje
19.9.2010 14:24:52   
Hannica
Ja u zepter serpi cuvam vrece za smece,mm je platio 750 KM. user posted image  Ja bi za taj novac kupila 5 serpi i to takvih da se svi ibrete njihovoj ljepoti i funkcionalnosti.user posted image user posted image user posted image
Imam i posudu za ulje,posudu za led,za kafu,dzezvu,pepaljaru,nozeve,sat....sve sluzi kao ukras i nista nije vrijedno tih para.user posted image
Trebali smo imati jos 3 serpe i neki poklopac univerzalni...to smo uredno platili 2000KM  tzv.prijatelju mm koji nas bas kulturno izradio.Nigdje ni serpi ni para,a Boga mi ni prijatelja.user posted image  Vec dvije godine ga ganjamo...i nista.user posted image

Ah...da,imamo i fen za kosu.Platili ga 70 KM i stalno otpadaju djelovi.Smece pravo,ali moram piznat da mi je drag,ne puse puno a brzo susi kosu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zepter posudje
14.11.2010 12:44:20   
seka87
pozzz

ne nadjoh nigdje da ste pisale o bestseleru ili kako se vise pise ( ono sudje sto se prodaje preko tv ono sto doje 50 dijelova nadam se da znata na sta mislim) 
zanima me je li neko od vas uzeo ima li iskustva s njim da li je stvarno dobro kako reklamiraju

ja bih si uzela ali se nesto bojim da necu dzaba dati pare


< Poruku je uredio seka87 -- 14.11.2010 12:46:26 >


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu rajna)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zepter posudje
14.11.2010 16:50:36   
lejla_r
Ja sam ga dobila prije 2 godine, serpe su srednja zalost, pristojno su teske, ali sad sa njih otpadaju plasticni dijelovi zasarafljeni za metalne rucke, poklopci se ne mogu prati u masini za suđe jer se folija oko plasticnih nastavaka za hvatanje guli, a i voda ulazi u "termostat" u toj rucki, koji apsolutno nema nikakvu funkciju, ne pokazuje kolika je temperatura kuhanja, a i vizuelno stvarno ruzno izgleda. Escajg koji dodje uz posuđe je solidan. Za te pare bolje sebi slozi komplet Metalac serpi.

< Poruku je uredio lejla_r -- 14.11.2010 16:51:46 >

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zepter posudje
23.11.2010 19:57:09   
Zejnebb
sta mislite o wok tavama,kazu da su sobre,ima od mog muza tetka,sve zivo u njoj pravi i supu i kuha sarmu i halvu :)
Ja sebi planiram kupiti ako Bog da user posted image

(odgovor članu lejla_r)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zepter posudje
23.11.2010 20:07:16   
Galicia
Supu u wok-u??? Pa mogla je  i u tepsiji supu napraviti.
Svasta ces ti danas cuti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zepter posudje
23.11.2010 20:41:31   
Zejnebb
Naravno,zasto ne bas sam to nasla na netu,tava je duboka,mozda nisi vidjela kako izgleda pa ti cudno user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zepter posudje
24.11.2010 0:23:06   
Galicia
Eto ja glupa pa ne znam sta je wok. De prosvjetli me Tita ti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zepter posudje
24.11.2010 10:41:24   
Lalana
Kad vec neko pomenu Metalac serpe, ja sam se strasno razocarala, kupila serpu i sve zivo mi se lijepi nisam u stanju makarone u njoj skuhati da se ne zalijepi, a da ne pricam nesto drugo gdje ide malo vode. user posted image

Trenutno moram razmisljati o kupovini jedne serpe i jedne duboke tave, i to ce mi biti dosta.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zepter posudje
3.12.2010 22:35:26   
smleila
IZVORNA PORUKA: Zejnebb

sta mislite o wok tavama,kazu da su sobre,ima od mog muza tetka,sve zivo u njoj pravi i supu i kuha sarmu i halvu :)
Ja sebi planiram kupiti ako Bog da user posted image


tetka legenda:)

Imam Tefalov wok. Super stvar. Povrce iz woka mi bude posebno, onako gotovo al i hrskavo i sto mi jako vazno za malisane, (kako kazu wok  majstori) sa wokom se sacuva najvise vitamina i minerala.

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zepter posudje
12.2.2011 16:35:44   
voćka
drage moje...vidjela sam ovu temu...pa da i ja iznesem svoje mišljenje...što se tiče ZEPTER posuđa i sama ga koristim(nešto dobila nešto kupila )...a moj komentar je da se isplati svake markiceuser posted image user posted image user posted image I ja sam bila šokirana cijenama i mislila sam ko i većina da se može kupiti dosta drugog posuđa za te pare...ali meni je ona opravdana: vrijeme,struja,ulje, sol,vegeta-sve svedeno na miniminimuuum...a što je tek hrana ukusna!!!Da ne govorim o ovim današnjim bolestima..šta li se sve jede...u čemu se kuha...Može se ono kupiti i set solidnih šerpa i do 100KM...ali pitanje je moželi nam netko dati garanciju da nam neće stradati jetra,bubrezi,...predlažem da se prvo uvjerite u njegovu kvalitetu i šta sve može...pa da provjerite štetnosti iz hrane koje su zahvaljujući Zepteru svedene na minimum...i dalje vam nitko ništa ne treba govoriti!!!user posted image ( slučajno poznajem dosta zdravstvenih djelatnika...a zamislite 95% imaju Zepter)user posted image
Da ne govorim o kvaliteti i tome da sam viđala ovo posuđe staro i po 14 god a izgledalo je ko novo!! Nadam se da ću i sma nešto od svog posuđa bar pokloniti svojoj djeci kao ostavštinu...jer to je vrijednost...slično kao zlato...samo po meni stvarno nam vraća lovu svakim danom...čuva život...naravno bitno je imati što za skuhati!!!

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *