|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zepter posudje
12.2.2011 16:55:03   
zaanna
user posted image user posted image user posted image
ovako nesto dobro odavno nisam procitala, stvarno se ismija.user posted image user posted image
Dobra reklama, stvarno!

(odgovor članu voćka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zepter posudje
12.2.2011 22:10:43   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Galicia

Eto ja glupa pa ne znam sta je wok. De prosvjetli me Tita ti.

Galicija, nisi glupa, ali ocito nisi vidjela supu napravljenu u woku, savrseno lijepa i ukusna. Ja svojim ocima vidjela i jela

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zepter posudje
12.2.2011 23:21:30   
Galicia
Nemam wok, ali cu ga maxuz kupiti i napraviti supu i bas me zivo zanima kakva je razlika izmedju woka i obicne serpe kad je supa u pitanju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zepter posudje
13.2.2011 0:09:01   
milenium

IZVORNA PORUKA: voćka

drage moje...vidjela sam ovu temu...pa da i ja iznesem svoje mišljenje...što se tiče ZEPTER posuđa i sama ga koristim(nešto dobila nešto kupila )...a moj komentar je da se isplati svake markiceuser posted image user posted image user posted image I ja sam bila šokirana cijenama i mislila sam ko i većina da se može kupiti dosta drugog posuđa za te pare...ali meni je ona opravdana: vrijeme,struja,ulje, sol,vegeta-sve svedeno na miniminimuuum...a što je tek hrana ukusna!!!Da ne govorim o ovim današnjim bolestima..šta li se sve jede...u čemu se kuha...Može se ono kupiti i set solidnih šerpa i do 100KM...ali pitanje je moželi nam netko dati garanciju da nam neće stradati jetra,bubrezi,...predlažem da se prvo uvjerite u njegovu kvalitetu i šta sve može...pa da provjerite štetnosti iz hrane koje su zahvaljujući Zepteru svedene na minimum...i dalje vam nitko ništa ne treba govoriti!!!user posted image ( slučajno poznajem dosta zdravstvenih djelatnika...a zamislite 95% imaju Zepter)user posted image
Da ne govorim o kvaliteti i tome da sam viđala ovo posuđe staro i po 14 god a izgledalo je ko novo!! Nadam se da ću i sma nešto od svog posuđa bar pokloniti svojoj djeci kao ostavštinu...jer to je vrijednost...slično kao zlato...samo po meni stvarno nam vraća lovu svakim danom...čuva život...naravno bitno je imati što za skuhati!!!

user posted image user posted image user posted image evo je,djelatnica iz zepter firme garantuser posted image user posted image

(odgovor članu voćka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Posudje
14.2.2011 0:11:46   
voćka
ovo mi je odlična pohvalauser posted image ...ma ne bavim se time ali se moja frendica bavila prije par god...pa htjela ili ne i ja sam upućenauser posted image
Priznajem da nisam imala solidnu plaćicuuser posted image user posted image user posted image Ali sve u svemu ja sam zadovoljna a pogotovo ako u obitelji ima ozbiljnih zdravstvenih problema...kad se treba strogo paziti na prehranu...i zvijezde bi za drage ljude skinuo!!!

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zepter posudje
14.2.2011 0:17:14   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nemam wok, ali cu ga maxuz kupiti i napraviti supu i bas me zivo zanima kakva je razlika izmedju woka i obicne serpe kad je supa u pitanju.


Niko nije rekao da je ona nesto extra ukusnija od one iz serpe, ali da se ne moze napraviti, moze.

Nisi trebala odmah shvatiti kao napad, nema potrebe da ga kupujes, vjeruj na rijecuser posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zepter posudje
2.3.2011 17:44:17   
Bojanica
Ja ceo zivot koristim samo cepter, meni su ok. Druge nisam ni probavala tako da ne mogu da kazem kakve su. Cene im jesu malo vise ali traju dosta dugo i stvarno su prakticne. Meni kad se nekad desi da vidim kod nekog one nase domace ili kineske ja u tome nebi kuvala nase sanse...

Sad verujem da ima serpi koje su slicnog kvaliteta po manjoj ceni.

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zepter posudje
2.3.2011 18:00:51   
M kao Mama
Ja sam kupila sebi nove šerpe, prezadovoljna sam, 8 šerpi za 400 KM, firma fagor, inoks 18/10, debelo dno, teške, ne zgorjevaju.Ja zadovoljna.

(odgovor članu Bojanica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: posudje
28.7.2011 10:40:25   
Anoniman
Ja sam se malo zagrijala za ovo keramičko posuđe, de mi recite kako je to održavat ?...ako se mora ono paziti kao sa teflonom da ne kupujem džaba, ja ne znam čuvati suđe ...kod mene je sve gruh-dummm-tupuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zepter posudje
28.7.2011 12:33:04   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Zejnebb

sta mislite o wok tavama,kazu da su sobre,ima od mog muza tetka,sve zivo u njoj pravi i supu i kuha sarmu i halvu :)
Ja sebi planiram kupiti ako Bog da user posted image


wok sam kupila u ikea po smijesnoj cijenu prosle godine i vjeruj mi da ga koristim za sve, al bas sve....i vrijedi ga imati u kuci


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: posudje
28.7.2011 14:21:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam se malo zagrijala za ovo keramičko posuđe, de mi recite kako je to održavat ?...ako se mora ono paziti kao sa teflonom da ne kupujem džaba, ja ne znam čuvati suđe ...kod mene je sve gruh-dummm-tupuser posted image




ja imam jednu tavu samo pazim da ne mjesam metalnim kasikamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nalozena sam i na ostatak seta al uvjek ispanu kakve sandale ili haljina pa ne kupimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: posudje
28.7.2011 14:29:13   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam se malo zagrijala za ovo keramičko posuđe, de mi recite kako je to održavat ?...ako se mora ono paziti kao sa teflonom da ne kupujem džaba, ja ne znam čuvati suđe ...kod mene je sve gruh-dummm-tupuser posted image




ja imam jednu tavu samo pazim da ne mjesam metalnim kasikamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nalozena sam i na ostatak seta al uvjek ispanu kakve sandale ili haljina pa ne kupimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Zbog toga ja imam najobicnije i najjeftinije serpeuser posted image user posted image user posted image
Nije da ih hvalimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: posudje
28.7.2011 14:32:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image tajra meni tetka kupila kad sam se udavala neke skupeuser posted image user posted image user posted image user posted image al treba mi jos 10 kg da mogu vladati s njimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image teske ko đavo al tetka nikad ne zaboravi pripomenuti kako su to najbolje šerpeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nego da ih ponudim na BB ako ima kakva jaca gospođauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: posudje
28.7.2011 14:33:14   
Anoniman
ma čim si ti sebi kupila i zadovoljna mora da valja, jel same pekuuser posted image

neka haljinica sad kad smo mlade i zgodneuser posted image
kad ostarimo kupovat ćemo posuđe tad nam neće trebat haljinice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: posudje
28.7.2011 14:37:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

ma čim si ti sebi kupila i zadovoljna mora da valja, jel same pekuuser posted image

neka haljinica sad kad smo mlade i zgodneuser posted image
kad ostarimo kupovat ćemo posuđe tad nam neće trebat haljinice user posted image





života mi mogu i same user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne prigori u njima nistauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: posudje
28.7.2011 14:37:38   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image tajra meni tetka kupila kad sam se udavala neke skupeuser posted image user posted image user posted image user posted image al treba mi jos 10 kg da mogu vladati s njimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image teske ko đavo al tetka nikad ne zaboravi pripomenuti kako su to najbolje šerpeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nego da ih ponudim na BB ako ima kakva jaca gospođauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Meni je moja tetka poklonila sliku Sarajeva...
kao da sam se udala u Afrikuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Znam jednu forumasicu koja bi se pobila za te tvojeuser posted image user posted image user posted image user posted image
zamisli markiraTe serpeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ali ne smijem napisati ime ni pod Anonimanuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: posudje
28.7.2011 14:39:15   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tajra a sto su bile skupeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al eto ne udaje se sestricna svaki danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: posudje
28.7.2011 14:40:29   
koka i po
nedaj tetkine serpe za Boga miloga user posted image user posted image user posted image
tetka....zatvori oci user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: posudje
28.7.2011 14:42:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

nedaj tetkine serpe za Boga miloga user posted image user posted image user posted image
tetka....zatvori oci user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma koko to su najbolje šerpeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: posudje
30.11.2011 14:16:12   
mamana
Da li neko ima iskustva sa Delimano posuđem?
Htjela sam da kupim jedan set.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: posudje
6.12.2011 18:20:50   
delfin
i mene to inresuje, ap ako neko već ima iskustva nek javi. J sam mislila bar 1 tavu uzeti.


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: posudje
6.12.2011 19:46:54   
salmy
Pisala sam na temi tave,zadovoljna sam sa tavom delimano.Odlicna je....i skupljamo jos markica za serpu.Nista ne ostaje na njoj,samo obrisem papirom,odlicna je.I nisam se izradila,jer sam bila u dilemi tefala i delimanouser posted image

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Posudje
26.12.2011 15:45:23   
salmy
Ja se moram pohvaliti sa delimano tavom.Ma nije mi zao markice niti jedne.Skuham rucak za tren,ukusno brzo i bez puno ulja.Ma ja sam prezadovljna,skupljamo markice za tepsiju(kontam kakva bi pita bila iz nje)i serpu

Delimanouser posted image user posted image

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Posudje
26.12.2011 20:34:01   
mila81
E baš ti hvala na informaciji, to me stvarno interesovalo, jer sve se nešto bojim tih stvari sa reklame, imala sam sa nekima loših iskustava, ali oni to tako fino upakuju, reko bi čovjek sve se samo radi:)))))))))

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Posudje
27.12.2011 9:51:20   
mamana
ja sam isto uzela jednu tavu da probam, pa ako se bude pokazala dobra uzeću i ostalo posuđe. Pošto mi stalno kupujemo u Merkatoru skupili smo markice.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *