|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 13:58:28   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

moj a je prava maza skorpija, stalno se uvaljuje i ne buni se kad ga uhvatim


Moj mali isto,baš uživa u maženju...ljubi ga majka user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 14:11:51   
acudesa
meni fali njegovih zagrljaja i poljubaca, samo se ko mace vrti otima kad ga uzmemuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.9.2010 14:12:01 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 23:03:31   
Apotekarka
I moj je maza dusa mu se uvaliti u krilo svima i onda prislanja glavu uz glavu umiljava se ko mace,vecemaze vidjela nisam....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 23:07:42   
sporty mamaa
Moja se neda mazit nikako, samo se otima i skace..... Kad je ljubi govori mi "mama makni se" ili "mama to boli, boli mama"user posted image MM je valjda ljubio s bradom pa je boliuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 23:11:22   
reallove
ni moj Emin nevoli da se mazi a ja bih ga bas voljela nekad malo mazitiuser posted image nekad kada ga uspavam sve mi zao da ga spustim u krevet,ljubim ga i mazim...zato abd drugo bih voljela curicu jednu,mazuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 23:15:19   
marny
moja djevojčica se nikada nije voljela maziti, a on je mazilica nad mazilicama.
tete u vrtiću ga vole, a kažu da je ostaloj djeci miljenik, doduše svi su stariji od njega, al on se baš zna uvući pod kožu.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
25.9.2010 23:43:00   
milenium
moj user posted image neće zaspati navečer ako se prije toga nije mazio 1-2 satauser posted image ,grli me i ljubi i još mi tepa ''mama dušo moja,mišu mali''...user posted image user posted image user posted image sve ono što i mi njemu govorimo.user posted image a po danu se ne mazi ali me grli kad god ima priliku,i to nekad me stisne tako jako kao da će me udavituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
26.9.2010 11:45:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

i to nekad me stisne tako jako kao da će me udavituser posted image user posted image user posted image

ovo dobijem bez problema, ali to ne smatram mazenjem ...user posted image user posted image user posted image jer se zakasljem koliko me stisne...user posted image user posted image
ne pika seuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
26.9.2010 13:03:31   
škorpija
potpisujem relllove, moj ne dozvoljava ni poljubac u ručicu, a kamoli u obraz, daj bože barem da me stisne, najviše što mogu da dobijem je udarac ili ogrebotinauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
26.9.2010 14:57:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

potpisujem relllove, moj ne dozvoljava ni poljubac u ručicu, a kamoli u obraz, daj bože barem da me stisne, najviše što mogu da dobijem je udarac ili ogrebotinauser posted image
isto ovako,samo kad ja svom dodjem blizu da ga mazim grlim,dobijem samaruser posted image ,ili prst u okouser posted image .....
I onda ga uzmeme njemu u inat pa ga izgnjavim eh tad ga bas iznerviram,da je jednom poceo plakati i lupat glavom o pod sto sam ga uzela na siluuser posted image ljubiti

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
26.9.2010 15:25:02   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: škorpija

potpisujem relllove, moj ne dozvoljava ni poljubac u ručicu, a kamoli u obraz, daj bože barem da me stisne, najviše što mogu da dobijem je udarac ili ogrebotinauser posted image
isto ovako,samo kad ja svom dodjem blizu da ga mazim grlim,dobijem samaruser posted image ,ili prst u okouser posted image .....
I onda ga uzmeme njemu u inat pa ga izgnjavim eh tad ga bas iznerviram,da je jednom poceo plakati i lupat glavom o pod sto sam ga uzela na siluuser posted image ljubiti



ja  i onda  nosim   7  dana  nako   sake  u  oko  flaster  i  na  terapiji  i  sad.user posted image user posted image   pa  vi  gnjavite  decke....izgleda  da  se  oni  stavrno  nedaju..nisu  mazonje..a  meni  fali  malo  ..pa  kad  ja  navalim  dobila sam   saku  u  oko,  e  pa  sad  pazim i  manje  na  silu  gnjavim.....cuvajte  oci  mameuser posted image ...
ipak  mislim da  su  curice  umiljatije  i  mazastije

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
26.9.2010 16:36:44   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
muskarcine maleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
27.9.2010 0:15:42   
iv@ncica
ali udaraju  ko  velikiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
27.9.2010 8:59:05   
ziki
Nemirko je maza prava. Još dok je bio u stomaku imao je termine kad bi pokušavao da izađe preko stomaka da bi ga više mazili, oko 7 popodne tačno bi se leđa ocrtala kako bi postavio da ga mazim. Uveče jedino ja mogu da ga uspavam jer mora reicu uha da mi čupka i uvrće. Inače u ostalim karakteristikama baš je pravi dječak, opčinjen je alatom, bušilcama, šrafcigerima, oca doživljava ko konkurenciju i prema njemu bude baš aagresivan, jednom prilikom ga je ogrebao po beonjači u oku. Mada i mene zna da ujede, ranije je to bilo od dragosti sad već kad mu nešto nije po volji- jedna od mana obdaništa, na žalost. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
13.2.2012 22:18:53   
Skvo RR
Za sada kada poredim curetka i deckica u bebecem uzrastu, on je umiljatiji, vise se smije, vise trazi moju blizinu...u drugu ruku, dosta je aktivniji, nema mira..nesto uvijek ronda...onda dok spava isto je "bucan" (okrece se, uzdize, puhce, cokoce)...Ona je bas mirno spavala u tom uzrastu...tek nedavno sam se naucila na ove "zvuke"user posted image Jos cu se akoBogda javljati na ovu temu.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
18.2.2012 15:56:29   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Za sada kada poredim curetka i deckica u bebecem uzrastu, on je umiljatiji, vise se smije, vise trazi moju blizinu...u drugu ruku, dosta je aktivniji, nema mira..nesto uvijek ronda...onda dok spava isto je "bucan" (okrece se, uzdize, puhce, cokoce)...Ona je bas mirno spavala u tom uzrastu...tek nedavno sam se naucila na ove "zvuke"user posted image Jos cu se akoBogda javljati na ovu temu.user posted image


Isto i kod nas, on se samo smije, svima, umiljat je jako, a ima mjesec dana kako me pokušava rukicama obuhvatiti kad mu se približim i s osmijehom guguće prema meni user posted image . Ne znam je li to to što pričaju o mamama i sinovima ili je dijete cijelu zimu zatvoreno samo sa mnomuser posted image . U njegovoj dobi, moja klinka je bila vesela beba, ali zahtjevna jako. Bila je od akcije, stalno mlatarala, pjevala, vrištala, tražila nosanje do ogledala, pjevanje, dodavanje igračaka i sl. Nije ona imala vremena za gugutanje i maženje. Njega mogu uredno ostaviti i skuhati ručak, on gleda rukice, dudu pokušava staviti u usta, igračke gleda. S njom je i dan danas sve interakcija i konstantna akcija, priča, plesanje, hodanje... Ja bih rekla da se kod nas malo stereotip poremetio user posted image , barem što se tiče onog stereotipa da su dječaci "življi".

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
11.3.2012 13:44:06   
malena sharena
I moj je djecak maza. Jutros se probudio oko 6, zagrlio me i pjeva - ti si mama meni jepa, maja, caja, taja, kuka, muka, hahaha, izmislja rijeci. Inace, ovu svoju izmisljenu pjesmu mi pjeva po cijeli dan. I tako me jutros zagrlio, mazio po licu i oboje smo tako ponovo zaspali user posted image .

Inace je njezne gradje i ima sitan glas, ali i MM je bio njezan, a sad je bas razbacan user posted image . Voli plisane igracke, igra se s njima, prica, sinhronizuje ih, zivotinje, prirodu (raspoznaje borove, brezu i simsir, u stanju je po pola sata razgledati drvece, to ga fascinira). Tu se sto posto bacio na mene i mog babu. U drugim stvarima je opet tipicni decko, voli autice, razvaljuje igracke, skace, premece se, divlja, cupa nas, voli da je uvijek u pokretu. Sam je naucio brojati do deset i raspoznaje poneka slova, mi ga nismo tome ucili, ali uvijek pta koje je ovo slovo, koji je ovo broj. Sve mi se cini bice neka umjetnicka dusa, a ja se nadam da cu ga uspjeti malo ''ocvrsnuti'' i pripremiti za zivot.


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
11.3.2012 14:05:35   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: malena sharena

I moj je djecak maza. Jutros se probudio oko 6, zagrlio me i pjeva - ti si mama meni jepa, maja, caja, taja, kuka, muka, hahaha, izmislja rijeci. Inace, ovu svoju izmisljenu pjesmu mi pjeva po cijeli dan. I tako me jutros zagrlio, mazio po licu i oboje smo tako ponovo zaspali user posted image .

Inace je njezne gradje i ima sitan glas, ali i MM je bio njezan, a sad je bas razbacan user posted image . Voli plisane igracke, igra se s njima, prica, sinhronizuje ih, zivotinje, prirodu (raspoznaje borove, brezu i simsir, u stanju je po pola sata razgledati drvece, to ga fascinira). Tu se sto posto bacio na mene i mog babu. U drugim stvarima je opet tipicni decko, voli autice, razvaljuje igracke, skace, premece se, divlja, cupa nas, voli da je uvijek u pokretu. Sam je naucio brojati do deset i raspoznaje poneka slova, mi ga nismo tome ucili, ali uvijek pta koje je ovo slovo, koji je ovo broj. Sve mi se cini bice neka umjetnicka dusa, a ja se nadam da cu ga uspjeti malo ''ocvrsnuti'' i pripremiti za zivot.



jaooooooooooo...sva sam se raznježilaaaaauser posted image ....tepa mami...isto ko moj dječak....moj ima 2 godine i 9 mjeseci...i kad se probudi ujutro ili kad mu se spava tad je posebno nježan prema meni....a inače jako smo vezani i razmazili smo jedno drugo....Ima sad neki fazon...mazi me po licu i govori:ge kaki lepa moja mama(gledaj kako je lijepa moja mama)e onda stane nabrajat:ti mo duja(ti si moja dusa),ti mo tatiki(ti si moj traktor)user posted image ,ti mo baki(ti si moj bager)user posted image ti mo ki(ti si moj kamion)user posted image ,ze ti mo(sve si ti moje)....dušaaaaaaaaaaa maminaaaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
11.3.2012 14:44:15   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: MAMA MA
jaooooooooooo...sva sam se raznježilaaaaauser posted image ....tepa mami...isto ko moj dječak....moj ima 2 godine i 9 mjeseci...i kad se probudi ujutro ili kad mu se spava tad je posebno nježan prema meni....a inače jako smo vezani i razmazili smo jedno drugo....Ima sad neki fazon...mazi me po licu i govori:ge kaki lepa moja mama(gledaj kako je lijepa moja mama)e onda stane nabrajat:ti mo duja(ti si moja dusa),ti mo tatiki(ti si moj traktor)user posted image ,ti mo baki(ti si moj bager)user posted image ti mo ki(ti si moj kamion)user posted image ,ze ti mo(sve si ti moje)....dušaaaaaaaaaaa maminaaaaaaaaaaaaauser posted image


Hahaha, joj pa kako divne komplimente on dijeli, cuj tatiki, baki user posted image . Onda su nasi momci generacija, mom je dvije godine i sedam mjeseci user posted image .


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko se djevojčice i dječaci razlikuju?
11.3.2012 15:28:32   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: MAMA MA
jaooooooooooo...sva sam se raznježilaaaaauser posted image ....tepa mami...isto ko moj dječak....moj ima 2 godine i 9 mjeseci...i kad se probudi ujutro ili kad mu se spava tad je posebno nježan prema meni....a inače jako smo vezani i razmazili smo jedno drugo....Ima sad neki fazon...mazi me po licu i govori:ge kaki lepa moja mama(gledaj kako je lijepa moja mama)e onda stane nabrajat:ti mo duja(ti si moja dusa),ti mo tatiki(ti si moj traktor)user posted image ,ti mo baki(ti si moj bager)user posted image ti mo ki(ti si moj kamion)user posted image ,ze ti mo(sve si ti moje)....dušaaaaaaaaaaa maminaaaaaaaaaaaaauser posted image


Hahaha, joj pa kako divne komplimente on dijeli, cuj tatiki, baki user posted image . Onda su nasi momci generacija, mom je dvije godine i sedam mjeseci user posted image .



ma nema dalje...komplimenti su samo takvi....al valjda se toga prvo sjetio posto su mu to omiljene igračke......ahahahahahahhauser posted image ...jesu generacija...moj je rođen 31.5.2009.....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *