|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
29.11.2009 23:00:29   
manuela RR
Od kako sam se porodila uopšte nisam ljubomorna,a prije toga bila sam pomalo al nikada pretjerano,nekad sam znala i namjerno kao ja nešto njega ispitujem čisto da bude malo interesantnijeuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: LJubomora na supruga?
29.11.2009 23:04:48   
Anoniman
Mislim da je osoba ljubomorna kada joj partner daje povoda za to i kada je nesigurna u sebe.
U oba slucaja je besmislena.








(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: LJubomora na supruga?
30.11.2009 10:01:27   
HanaBana
Nisma uopste ljubomorna iako mi mm radi takav posoa da bi vjerovatno neka od zena bila jako ljubomorna. Kod mene je parola sve sto radis ili radim meni na dusu. Obzirom da vjerujem da covjeka savjest jako moze unistiti tako se i ne sekiram. On zna moja ako ti mozes leci navecer sa savjesu da si me prevario ili sl tebi na dusu, a da znam da to radi dobio bi od mene 100x vise jer sma jako osvetoljubiva.
Ali kao sto pahuljica farah rece ljubomoru partneri stvaraju jedni drugima.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:33:38   
Mamica24
Joooj ja sam jutros imala scenu u autu sad ne znam je li to zbog mojih trudničkih hormona koji su užasni u zadnje vrijeme il ije to stvarno moja ljubomora.

Muž je rekao za neku curu koja radi u apoteci da je fina-ljubazna a mlada tek završila fakultet, jer mu je dala par šprica da ponese pa koje budu odgovarale te će i platiti. i ja sam popizd....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naljepila sam ga kako meni nikad ne kaže da sam fina, kako se meni uvijek nagovori nekih ružnih stvari (kad se svađamo) i nikad ni za šta što ja uradim ne kaže da sam fina...

Nazvala sam ga i počela plakati na telefon rekao je zvaću te kasnije i još nije nazvao!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Par dana prije toga sam mu naprvila frku jer ga je na mobitel zvala jedna kolegica sa posla i to iz privatnih razloga a ne poslovnih (a koja ja lično ne podnosim zbog prijašnjih problema sa njom).

Jel pretjerujem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:35:29   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Jel pretjerujem!!!



Pretjeruješ, i te kako.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:37:24   
Leva
Mamica 24 mislim da je to sto si navela ocit primjer pucanja " trudnickih hormona" user posted image
Pusa tebi i mrvici

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:37:37   
ivanak
Pa što se tiče apotekarke, pretjeruješ.  A što se tiče one kolegice, ne pretjeruješ. Šta ona ima njega zvati, još kad zna da si mu ti žena i tako...

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:38:49   
lilix
mamice tebe igleda hormoni pucaju pravo user posted image user posted image user posted image user posted image ; kad si se zadnji put keksnula user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:39:47   
noaa
draga pretjerujes al sve smo to prosleuser posted image bit ce tu jos scena i nakon poroda aBd..probaj se sto manje nervirati zbog bebe

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:40:58   
Mamica24
Baš sam đavo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a šta ću dođe mi u tom trenutku ne mogu se obuzdati
pogotovo ako on kaže neku lijepu riječ za neku curu...
Možda je svemu tome uzrok moja jaaaakooo ružna prošlost po pitanju dr. djevojaka u njegovom životu (od nekih mi je krio slike, nekima je dobacivao i to perdamnom i td).

Ja njega nikad nisam provjerala gdje je i šta je, niti sam ga zivkala niti to danas radim.

Al kad spomene nešto lijepo o njekoj djevojci ja se sva preznojim... i tu je mojim živcima kraj!! Heellpp!!

Jel trudnoća kriva ili sam ja kriva ili mooooooožda jednu sekundicu ON!!!

Keks bio neko veče... i ni tad mi nije rekao da sam fina  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 11:42:32 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:42:04   
Blue rose RR
Da su ostale valjale ili da toliko valjaju, ti bi još odavnije bila bivša, i ne bi trenutno "pucali te trudnički hormoni", već bi uveliko šetala po ovom zimskom danu, i uživala u svojoj slobodi.
Ne želim da u svom braku moram svaku rečenicu koju ja izgovorim da odmjeravam, niti želim da njegove rečenice analiziram i izvlačim iz konteksta, shodno mom trenutnom raspoloženju.

Uživaj u braku, uživaj u trudnoći, uživaj u životu :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:42:44   
fatimica09
Hormoni, nego sta...user posted image hajd ne zezaj...kakva kolegica i tamo neka apotekarka.....nemoj mu jos dizati rep svojom ljubomorom, jednostavno kazes sebi....ja sam njemu Bingo! Pa ako je tako glup da ga se odrekne zbog grebe, ma vala i nije za mene user posted image
Ma salu na stranu...ne smaraj se glupostima, hormoni, nego sta! Pusica ti velikaaaauser posted image

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:44:20   
Mamica24
Pa što mi onda smeta što je jutros rekao za apotekarku da je "fina, vidi se tek završila fakultet"
pa i ja sam ga završila prije godinu dana... pa mi nije rekao da sam fina!!!

Drage moje ženice divne ste a šta mislite -  Da mu vratim istom mjerom... da kažem za nekod momčića da je fin!! user posted image user posted image user posted image user posted image pa da vidim reakciju!!!

Možda ću biti ofirna jer sam ga već naljepila!!

< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 11:46:37 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:44:55   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Da su ostale valjale ili da toliko valjaju, ti bi još odavnije bila bivša, i ne bi trenutno "pucali te trudnički hormoni", već bi uveliko šetala po ovom zimskom danu, i uživala u svojoj slobodi.
Ne želim da u svom braku moram svaku rečenicu koju ja izgovorim da odmjeravam, niti želim da njegove rečenice analiziram i izvlačim iz konteksta, shodno mom trenutnom raspoloženju.

Uživaj u braku, uživaj u trudnoći, uživaj u životu :)

user posted image user posted image user posted image Zena 100% u pravu....da je sta vrijedilo ,,ono prije"....trajalo bi!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:47:16   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Da mu vratim istom mjerom... da kažem za nekod momčića da je fin!! user posted image user posted image user posted image user posted image pa da vidim reakciju!!!

Ma jok....samo ignorisi te njegove ,,doskocice"...ma oni su ko djeca, mozda bas tako pokusava da te probudi, trzne, da opipa tvoje bilo...da mu pokazes da si ljubomorna, da ti je stalo, da mozes da se boris....ja bih ignorisala! Navikao je da reagujes, njega ce sada za promjenu vise dozvati to sto si hladna!user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:49:42   
Mamica24
Prijeje znao pogledati za nekom al to ga je valjda prošlo rekao je da to neće raditi više..

Sad me baš briga ako i pogleda, čak mu i ja kažem "vidi je što je zgodna"" i sl...

Al ako on ovako progovori o nekoj "finoj, fakultetski obrazovanoj" .. JA BUUUUUUM!

Neću mu se izvinuti za ono jutros!!! user posted image briga me!



< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 11:51:46 >

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:50:07   
D_K
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Drag emoje ženice divne ste a šta mislite -  Da mu vratim istom mjerom... da kažem za nekod momčića da je fin!! user posted image user posted image user posted image user posted image pa da vidim reakciju!!!

Možda ću biti ofirna jer sam ga već naljepila!!



uzimajuci u obzir tvoje pretjerane i nagle reakcije zamisljam reakciju prosjecnog frajera (pod pretpostavkom da je tvoj muz po ponasanju jednak nekom prosjecnom muskarcu) kada bi jos pocela 'primjecivati' kako je neki tip iz samoposluge sladak!!
izvini ali ne mogu da se nasmijem.. to bi mu bila potvrda da si totale izgubila kontrolu.. ja ti preporucujem da se malo presaberes i uozbiljis - ne moze trudnoca biti izgovor za sve..

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:52:08   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Do skora mi je smetalo kad bi pogledao u neku al mi je to nekako prošlo samo od sebe...

par puta sam ga zamolila da to ne radi i to je prošlo...

(i zbog tog smo imali problema al je on tad priznao da to nije u redu i da neće to raditi)..



Dovest ćeš se u situaciju da će prestati da ti bilo šta priča, zbog straha od tvoje reakcije. Očito je da si ljubomorna, i da imaš problem jer kod tebe to prelazi u patologiju.

Nije lako živjeti sa osobom koja mjerka kroz mikroskop svaki pogled. Ja bih lično pobjegla prije ili kasnije iz takve nezdrave sredine.



(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:52:13   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Keks bio neko veče... i ni tad mi nije rekao da sam fina  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:52:20   
nikita
Ma pucaju te hormoni...joj zbog kakvih sam ja gluposti plakala uh
Mi zene moramo biti pametne, muskarci nekad znaju i namjerno provicirati bar mm.Zna se okrenut za curama i meni kaze kako joj je dobra pozadina i onda pogleda u mene i smije se gleda kako cu ja reagirati a ja mrtva hladna kazem pusti guzu vidi joj čizama ili slicno...i onda mu kasnije vratim na provakciju prvokacijom kako mu je zgodan neki poznanik, on samo nesto promrlja.


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:55:46   
fatimica09
Mamice, user posted image fakultet nema veze sa vrijednoscu zene u tom kontekstu u kojem pretpostavljam tebi smeta....
Pusti gluposti, ma ne znam....moras raditi na svom samopuzdanju, cijeni sebe, imas ogledalo, znas sta ti je u srcu, poznajes svog muza i tu si mu BLIZU, svako vece, svaki dan....imas PRILIKU kao ni jedna zena prije tebe, a i SADA kada si ti tu....
Ljubomora je losa, zalosna i smijesna istovremeno.....a ne rjesava problem, ukoliko ga ima! Samo zrelo ponasanje!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:56:57   
Mamica24
Imam neki osjećaj da mi se samopouzdanje poljuljalo.. pretpostavljam zbog ovog viška kg ...

Ja sam se prije znala napucati ko BOMBAAA, te štiklice te one finelijepe suknjice do ispod koljena

pa neki džemperčići i sl Sad mi user posted image ne da ništa da obučem... a moj muž mi ne zna udijeliti kompliment niti jedan

još je počeo dame zove deeeebelaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a za apotekarku kaže da je fina!!!

e jebuser posted image ću mu za to.... user posted image user posted image user posted image user posted image vidjet će on ko je fina ako debela!!


< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 11:58:44 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:57:24   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: D_K

ja ti preporucujem da se malo presaberes i uozbiljis - ne moze trudnoca biti izgovor za sve..


Upravo ovako ...
Ne trebaš dozvoliti sebi da svoj život vrtiš oko svakog njegovo pogleda koji je upućen nekom trećem, i da ga okrećeš protiv njega.
Ako si npr. prvi put imala sa njim "problem" oko toga što on gleda i komentariše neke druge djevojke, i to ste riješili (onako kako tebi odgovara) zašto kasnije uopšte spominješ i vraćaš tu temu na dnevni red.
On je priznao da to nije lijep, učinio tebi za ljubav, i ti nakon par mjeseci (pretpostavljam da bi njemu ugodila) komentarišeš u njegovo ime djevojke.

A da malo razmisliš o svojim postupcima, o svojim htijenjima, i o svom načinu pristupa mužu.
Očito da je od podne jedno, a poslije podne drugo .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:57:26   
Anoniman
MM i ja smo ljubomorni u tom smislu, da bi mi recimo, smetalo kad bi on flertovao sa nekom. A svi ostali međuljudski odnosi pa i sa ženama su ok, a tako i on smatra kad se radi o meni.Smatram da je naša veza sada najstabilnija ( 10 g braka) i nikad nisam bila zadovoljnija. To ne znači da visimo non-stop zajedno. Imamo svoje poslove i još niz aktivnosti koje obavljamo odvojeno: trening, aerobik ,posjete radnim KOLEGAMA i KOLEGICAMA, odlazak na seminare ili more sa firmom.Uglavnom uživamo.

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 11:59:13   
milenium
IZVORNA PORUKA: ivanak

Pa što se tiče apotekarke, pretjeruješ.  A što se tiče one kolegice, ne pretjeruješ. Šta ona ima njega zvati, još kad zna da si mu ti žena i tako...


je!šta ona ima njega zvati.moj bi dobio tel u glavuuser posted image
mom se isto nekad glava okrene na livo kad vozi,ali meni ne smeta jer onda i ja nekad poslije kad se nenada kažem za nekoga ''uuu je dobar,vidi guze''user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *