|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 10:03:10   
shpagica
Stojim iza svega sto sam vec rekla i samo bih da dodam - da je tu konkretna prevara u pitanju ti NE BI ZNALA ni da pise poruke ni kome ih pise, ljubavnice muskarci jako vjesto skrivaju, ali i dalje mislim da su pretjerali i da nemaju obzira prema tebi druzeci se na takav nacin.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 10:04:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

žena je trudna, ne mislim da je takav kreten
koji je vama žene?



+ rade svi zajedno...



tu je zaplet


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 12:21:47   
Anoniman
Ja sam vec od pocetka rekla da ne vjerujem da je konkretna prevara u pitanju. Samo me je zanimalo dali bih pretjerala kad bi se naljutila ili nesto rekla. Cak sam i rzmisljala o tome da je zena sama i da joj bilo koje drustvo prija. Zvala je i mene na kafu i odlucila sam da je popijem sa njom. Bili bi bas bas hladnokrvni da imaju nesto zajedno i jos da ona ispija kafe samnom, pa nisam u spanskoj seriji :) A ako je bas tako onda neka bude oni ce biti krivi a ne ja.

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 553
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:01:50   
aazra
Anonimna pratim ovu tvoju pricu, ali se ne javljam, meni se cini da zaplet nastupa tek sada s tom kafom, tj. kad se budes vidjela s njom...A da je kao iz serije, jeste user posted image

i ja mislim da tebe TM nije prevario, zasad, ali sve upucuje na to da je doticna definitivno pukla na njega a ako ti to ne mislis, onda ces shvatiti nekad user posted image  Vidis da je radoznala da sazna nesto vise o tebi...ne znam sad je najbitnije kako ces se ti postaviti, hoces li biti oprezna i suzdrzana prema njoj, malo je preispitati, ili ces je odmah prihvatiti kao "jaranicu".

Malo mi se cini da si naivna, izvini user posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:06:19   
veeseelaa
smiješna stvar

ako je sve tako, baš ima muda


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:16:12   
Precious
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam vec od pocetka rekla da ne vjerujem da je konkretna prevara u pitanju. Samo me je zanimalo dali bih pretjerala kad bi se naljutila ili nesto rekla. Cak sam i rzmisljala o tome da je zena sama i da joj bilo koje drustvo prija. Zvala je i mene na kafu i odlucila sam da je popijem sa njom. Bili bi bas bas hladnokrvni da imaju nesto zajedno i jos da ona ispija kafe samnom, pa nisam u spanskoj seriji :) A ako je bas tako onda neka bude oni ce biti krivi a ne ja.


Nebi pretjerala, ni slučajno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:31:42   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: aazra

Anonimna pratim ovu tvoju pricu, ali se ne javljam, meni se cini da zaplet nastupa tek sada s tom kafom, tj. kad se budes vidjela s njom...A da je kao iz serije, jeste user posted image

i ja mislim da tebe TM nije prevario, zasad, ali sve upucuje na to da je doticna definitivno pukla na njega a ako ti to ne mislis, onda ces shvatiti nekad user posted image  Vidis da je radoznala da sazna nesto vise o tebi...ne znam sad je najbitnije kako ces se ti postaviti, hoces li biti oprezna i suzdrzana prema njoj, malo je preispitati, ili ces je odmah prihvatiti kao "jaranicu".

Malo mi se cini da si naivna, izvini user posted image


Mislim bas ovako.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:33:04   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam vec od pocetka rekla da ne vjerujem da je konkretna prevara u pitanju. Samo me je zanimalo dali bih pretjerala kad bi se naljutila ili nesto rekla. Cak sam i rzmisljala o tome da je zena sama i da joj bilo koje drustvo prija. Zvala je i mene na kafu i odlucila sam da je popijem sa njom. Bili bi bas bas hladnokrvni da imaju nesto zajedno i jos da ona ispija kafe samnom, pa nisam u spanskoj seriji :) A ako je bas tako onda neka bude oni ce biti krivi a ne ja.


A sta kazes onda na 100-tinu primjera gdje covek vara zenu sa njenom najboljom prijateljicom.....I one ispijaju kafe i pricaju i sve super a ona joj izaledja "mazi" muza

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:38:35   
veeseelaa
user posted image da, ajde nek se ljudi vole

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:49:54   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam vec od pocetka rekla da ne vjerujem da je konkretna prevara u pitanju. Samo me je zanimalo dali bih pretjerala kad bi se naljutila ili nesto rekla. Cak sam i rzmisljala o tome da je zena sama i da joj bilo koje drustvo prija. Zvala je i mene na kafu i odlucila sam da je popijem sa njom. Bili bi bas bas hladnokrvni da imaju nesto zajedno i jos da ona ispija kafe samnom, pa nisam u spanskoj seriji :) A ako je bas tako onda neka bude oni ce biti krivi a ne ja.


A sta kazes onda na 100-tinu primjera gdje covek vara zenu sa njenom najboljom prijateljicom.....I one ispijaju kafe i pricaju i sve super a ona joj izaledja "mazi" muza



zene polako malo..nemojte zenu bezveze plasit....mozda stvarno nema nista....da ima,krio bi....nemojte odmah na to ..ON VARA....zena trudna nije joj potreban dodatan stres.....polako samo.....

anonimna ja bi ti stvarno preporucila da iskreno porazgovaras sa svojim muzem...ako ti to smeta reci......ako te toliko voli prestat ce stim.....muskarci nekad ne shvataju kolko neke zene mogu bit opasne i da flertuju snjima....malo su naivni po tom pitanju....mozda on stvarno nema nista snjom,sto ne mogu rec za nju isto...ALI....da tm pretjeruje to stoji.....ja planem na takve stvari i nikad ne bi mogla ostavit za kasnije....ako mi nesto smeta ja kazem......i tebi bi to preporucila.pricaj snjim i reci jasno sta mislis o tome.....ja bi cak trazila da svaki kontakt prekine snjom ,samo zdravo za zdravo jer eto rade zajedno....ALI ZENO,MORAS JASNO I GLASNO RECI STA TI SMETA....imas apsolutno pravo na to....sretno draga moja .i znam da je tesko,meni bi itekako bilo....povrijedilo bi me uzasno..a sigurna sam da je i tebi tako

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:51:48   
koka i po

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

žena je trudna, ne mislim da je takav kreten
koji je vama žene?



+ rade svi zajedno...



tu je zaplet




bjez ba veselauser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 13:53:45   
Galicia
Ne vjeruj zenama nikad. Znas kako kazu "Dok te mami i medom te hrani". Tako i ta jaranica. Kulturna zena, pozvala i tebe na kafu, da osigura sebe, da se ne ucini sumnjivom situacijom, da ne bi pomislila da tu nesto ima.
Nadji i ti sebi jarana, idite na kafu, shopping, kampovanje, frizeru, pa mi onda reci sta ti tvoj muzek kaze na to.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:07:50   
milenium

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ona je mozda skontala da bi mi moglo smetati njihovo druzenje pa sad malo i samnom da bude dobra.


dobro si ti to skontala.ona se drži one ''drži prijatelje blizu a neprijatelje još bliže''

ja se isto dopisujem s prijateljima ali da im šaljem slike s godišnjeg odmora i mjesta gdje mi ljetujemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:20:26   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sad sam totalno zbunjenauser posted image Ona jeste udovica, atraktivna je, ne znam kako bih to blago rekla, vise od 10 godina je sama i nije imala samo jednu vezu od tad. Ona je taj tip zene koji voli da se druzi sa muskarcima, izlazi hoda eto skoro pa musko u zenskom tijelu. Ali ne mislim da je zena koja rastura brakove. Mislim da bi i moj muz dobro razmislio prije nego sto me prevari sa njom, jer bi izgubio nesto vrijedno, mozda sad zvucim prepotentno ali to sto imamo je zaista nesto lijepo. Jedino sto mi to njihovo druzenje sad smeta, a druzili su se i prije nego sto sam bila trudna. Ja njemu smijem reci sta mi smeta,ali isto tako ne zelim ispasti posesivna ili da ga povrijedim stim. Pred kraj sam trudnoce pa mi nekako sva njegova paznja treba i ne mogu da ga dijelim niskim, mozda bih isto reagovala da je muskarac u pitanju. Sad sam se ubucila, hodam kao patka, podbuhla sam pa mi mozda treba malo vise paznje nego inace.


Sve si rekla. Nekazem da te muz vara ALI ona je ta koja ga trenutno lovi i on je zagrizo. Malo fali da ga skine sa udice i gotovo. Znaci pod hitno nesta poduzimaj.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:26:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne vjeruj zenama nikad. Znas kako kazu "Dok te mami i medom te hrani". Tako i ta jaranica. Kulturna zena, pozvala i tebe na kafu, da osigura sebe, da se ne ucini sumnjivom situacijom, da ne bi pomislila da tu nesto ima.
Nadji i ti sebi jarana, idite na kafu, shopping, kampovanje, frizeru, pa mi onda reci sta ti tvoj muzek kaze na to.


Bravisimo Galicia,sa zadovoljstvom potpisujem podebljano.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:36:15   
aazra
Da izvedemo neki kolektivni zakljucak user posted image  - mislim da vecina nas ne dovodi u pitanje da nasu dragu Anonimnu muz NIJE prevario s doticnom.

Ali ono sto nasa Anonimna nece da shvati, izgleda da je po prirodi bas neka dobrica, da je ta kao sto sam rekla pukla na njenog muza i da ga na neki nacin zeli. meni nije jasno da ono sto mi vidimo kao krajnju podlost - a to je da sada nju zove na kafice, nasa "prijateljica" vidi kao vrlo lijep gest, kojim odbacuje sve sumnje, i kao da nista nije bilo user posted image

Na kraju ce biti da smo se mi ovdje dzaba raspisale user posted image

Ali znate sta - meni je sada jasnija ona teza da su za prevaru "krive zene", nikad nisam shvatala, evo sad shvatam zasto, Anonimna da si mi zena ja bi te "s gustom" prevarila user posted image  Mislim ne mogu vjerovati, ili si stvarno neka dobrica pa ne znas na sta su sve zene danas spremne i vidis ono najbolje u ljudima, ili si bas naivna...user posted image

_____________________________








(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:43:09   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: aazra

Da izvedemo neki kolektivni zakljucak user posted image  - mislim da vecina nas ne dovodi u pitanje da nasu dragu Anonimnu muz NIJE prevario s doticnom.

Ali ono sto nasa Anonimna nece da shvati, izgleda da je po prirodi bas neka dobrica, da je ta kao sto sam rekla pukla na njenog muza i da ga na neki nacin zeli. meni nije jasno da ono sto mi vidimo kao krajnju podlost - a to je da sada nju zove na kafice, nasa "prijateljica" vidi kao vrlo lijep gest, kojim odbacuje sve sumnje, i kao da nista nije bilo user posted image

Na kraju ce biti da smo se mi ovdje dzaba raspisale user posted image

Ali znate sta - meni je sada jasnija ona teza da su za prevaru "krive zene", nikad nisam shvatala, evo sad shvatam zasto, Anonimna da si mi zena ja bi te "s gustom" prevarila user posted image  Mislim ne mogu vjerovati, ili si stvarno neka dobrica pa ne znas na sta su sve zene danas spremne i vidis ono najbolje u ljudima, ili si bas naivna...user posted image


Potpis ko kuca!!!!


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:43:23   
Anoniman
Ovako bi ja da sam na tvom mjestu.otišla bi s njom na tu kafu ali ne kad ona kaže,nego bi ja rekla može li sutradan,večeras ja i muž imamo večer rezervisanu samo za sebeuser posted image . i onda sutra na kafi o odnosu tvog muža i nje bi rekla:joj to je meni tako divno,da se u današnje vrijeme ljudi tako često čuju i drže jedni do drugih,eh kad bi barem svi takvi bili kao ti,ja kad pročitam tvoje poruke uvijek se smijem vašim dogodovštinama s posla i iznenadim se pravo kako još ima pažljivih ljudi.I za kraj,pošalji i ti nama poneku sliku sa svog godišnjeg odmorauser posted image onda pogledaš na sat:joooooj idem sad,muž rekao ništa od poze 69 večeras ako ne dođem do 10 sati a još sam na par mjesta mislila svratitiuser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 568
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:51:10   
D_K

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako bi ja da sam na tvom mjestu.otišla bi s njom na tu kafu ali ne kad ona kaže,nego bi ja rekla može li sutradan,večeras ja i muž imamo večer rezervisanu samo za sebeuser posted image . i onda sutra na kafi o odnosu tvog muža i nje bi rekla:joj to je meni tako divno,da se u današnje vrijeme ljudi tako često čuju i drže jedni do drugih,eh kad bi barem svi takvi bili kao ti,ja kad pročitam tvoje poruke uvijek se smijem vašim dogodovštinama s posla i iznenadim se pravo kako još ima pažljivih ljudi.I za kraj,pošalji i ti nama poneku sliku sa svog godišnjeg odmorauser posted image onda pogledaš na sat:joooooj idem sad,muž rekao ništa od poze 69 večeras ako ne dođem do 10 sati a još sam na par mjesta mislila svratitiuser posted image


za ovo ipak treba biti malo hladniji od nase anonimne.. ja ne vidim razlog zasto bi ona isla na kafu sa tom zenom uopste? ako se nisu pazile i druzile do sada, je li sad za muzev hatar ona treba da ide sa njom na neku vjestacku kafu, umjesto da se opusti sa svojojom pravom rajom. jos trudna.. ako se on sa njom pazi ok ali vala mi je to sve previse, on kao da je tinejdzer, salje poruke i ceka odgovor. pa to sam samo radila kad sam cekala muzeve porukice i on moje a i to dok smo se muntali i hodali. ko je to jos tako bitan u mom zivotu.. meni se cini da u ovom slucaju jedino tvoj muz ima mnogo da izgubi, nju zaboli guzica, slobodna je, moze raditi sta hoce.. mozda se zena zeza, opusteno, sve super a on hoda po ostrici..
moj ti je savjet da lagano izbjegnes kaficu sa njom, reci doktor ti preporucio mirovanje a muzu malo skreni paznju, ako vec sam ne moze da skonta a ocito da ne moze..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:56:18   
Skvo RR
Ti anonimna izgleda bolje znas tu zenu, nego svog muza..elem mani se te zene, i razmisljanja nije ona takva i slicno....razmisljaj malo kakav je tvoj muz...
Ne nasla se uvrijedjena...bas te ON pravi budaletinom.....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 14:57:35   
Skvo RR
A nije za forum, ono sto bi ja muzu i toj zeni rekla....uglavnom zamisli...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:02:32   
veeseelaa
meni to sve šega, da se ja oko muža mučim i dumam
što reče Gali nadji i ti si jarana i živi i zezaj se, ne sjedi kući

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:06:57   
SailorMoon
Vesela sega je u tome sto ona to nije odma u kornjenu unistila i vozdra.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:07:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Vesela sega je u tome sto ona to nije odma u kornjenu unistila i vozdra.


evo ja sad da skontam da neka žena skače na mm šta treba da radim?
da siječem u korijenu?
ma ako baja hoće neka ga, meni se ne bi dalo boriti za bilo koga
il imaš nešto il nemaš

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.8.2012 15:08:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:11:40   
SailorMoon
Mislim sa njim odma rjesiti. Hoces druze drugu izvoli spakuj kofere i nezamaraj mene trudno, ako neces onda okani se tih gluposti i gotovo.
Jedno je ako ga ona ganja a on nista a drugo je ako on jos uziva u tome i sva cvjeta....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *