|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:13:13   
veeseelaa
a šta ako je samo druženje u pitanju?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:15:09   
D_K

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Vesela sega je u tome sto ona to nije odma u kornjenu unistila i vozdra.


mozda zaista nije bilo nista da se sasjece, normalno druzenje kolega sve dok se muzek nije malo zanio..
ali vjerujem da nije kasno da se stvari vrate u normalu..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:15:26   
Anoniman
Dali sam naivna?user posted image Moguce... Ne volim da zakljucujem stvari tek tako. Mislim da se do sad nije nista dogodilo, ne tvrdim da nije moguce u buducnosti jer ocigledno su jedno drugom zanimljivi na jedan ili drugi nacin. A vjerujte da me prevari bas sa njom, nebi mu oprostila jer bi me bas obrukao pred svima. Jos sam mlada imala bih jos motivacije za zivot i sa uskoro 3 dijece aBd ;) Da budem sa njom sad neka jaranica necu, nisam ni dosad ali bih voljela znati zasto me bas sad zove na kafu...radoznala sam. A moram priznati da sam mozda i ja malo kriva za sve, jer od pocetka nisam reagovala. Prije nekoliko mjeseci je ona raskinula sa frajerom i bila je sva utucena, znajuci da su raja mm i ona, ja njemu kazem, hajd je nazovi vidi kako je user posted image i tako je to druzenje uzelo maha. Jesam, naivna samuser posted image

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 578
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:16:49   
Dz3ni
Ma ova rasprava je otišla u pogrešnom smijeru...Anonimna nije pitala kako da zaštiti muža od te žene nego pita kako da stavi mužu do znanja da joj smeta pretjerano druženje, a da ne ispadne ljubomorna i da ne naruši njihov odnos.

A kad neko hoće prevariti, nema načina da se to spriječi...to je uzaludno gubljenje vremena i energije. Ako hoće prevariti, naći će načina. Ja kad bih mm morala "štititi" od "opasnih" žena, ne bih ni bila s njim.

Za poštenog muškarca ne postoji dovoljno "opasna" da ga može obrlatiti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:19:29   
veeseelaa
ja se uopće ne bojim drugih žena, radi mene mm može da sjedi sa njima danima, da ih tješi, da se čuju i bla bla bla
uopće mi ne smetaju njegove prijateljice, niti sam ikada pomislila da ijednu sexa il da bi moglo do toga da dodje
mislim da svaka žena treba da poznaje svog supruga a zatim da ocijeni da li je njihov odnos ok, dal nešto škripi il ne, al realno

tako i ti anonimna, imaš li uopće razloga za takve misli?


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.8.2012 15:20:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:20:04   
veeseelaa
A kad neko hoće prevariti, nema načina da se to spriječi...to je uzaludno gubljenje vremena i energije. Ako hoće prevariti, naći će načina. Ja kad bih mm morala "štititi" od "opasnih" žena, ne bih ni bila s njim.


da baš
apsolutno se slažem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:21:44   
aazra
IZVORNA PORUKA: SailorMoon
Jedno je ako ga ona ganja a on nista a drugo je ako on jos uziva u tome i sva cvjeta....


Evo Sailor da i ja tebe malo citiram...user posted image

Veeseelaa jedno je mala doza slobode pa nismo u srednjem vijeku, a drugo kad te neko pravi budalom. A ti bi to ko fol dopustila...user posted image ? I nije stvar u muzu od Anonimne, vec u njoj. Cini mi se da ih ta zena vrti oko malog prsta, oboje.
Samo, na kraju ako on nju prevari, ko ce biti kriv? po meni muz od Anonimne ne ni u kojem slucaju. Je li ona ikad rekla da joj smetaju ta druzenja - nije. Otici ce na kaficu s njom, zblizit ce se, ova ce skontati gdje su joj slabe tacke, hocu reci neke njene nedostatke, mane, i naci ce put kako doci do njega - a vidim i on je neka dobrica, nece jadnicak ni skontati kad ga ova smota.
I onda svi ce govoriti Anonimnoj - daj ostavi ga, kakav kreten, itd, itd.

_____________________________








(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:23:58   
veeseelaa
Veeseelaa jedno je mala doza slobode pa nismo u srednjem vijeku, a drugo kad te neko pravi budalom. A ti bi to ko fol dopustila...


pa ja to ne smatram pravljenjem budalom ako se čuje često sa nekom prijateljicom
imam i ja bruku jarana, sa nekima se vala i ja rastoroćem haosuser posted image
što porukama, što na fb, što putem tel
bitno je povjerenje i osjećaj da si voljen
a inače ako se neko želi poseksati sa nekim drugim ma da na galvi dubimo to će se desiti i vozdra


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:27:34   
Anoniman
Ma ja vise ni sama ne znam sta mislim. raspolozenje i misli mi se trenutno mjenjaju svaki sat :) Ali do sad nikad nisam sumnala u to da me vara, vjerujem mu sve dok ne dokaze suprotno. Jednom su se dopisivali 2h i mislim da je bilo previse jer sam ja htjela u tom trenutku da budem u centru paznje. A sto se tice drugih stvari nije me ni u cemo zapostavio pa da imam razlog za sumnju. Ali o to potom vidjet cu, kako ce se stvari dalje razvijati, sace jos malo beba bicu kuci i mocicu da pratim situaciju. Ako bas bude nesto medju njima, naci ce se neka mahalusica da mi provuce to nekako kroz usi.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 584
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:28:13   
veeseelaa
kakav vam je sexulani život?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:30:00   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kakav vam je sexulani život?


Ko o čemu, vesela o sexu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:30:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dz3ni


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kakav vam je sexulani život?


Ko o čemu, vesela o sexu user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:30:51   
aazra
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Dali sam naivna?user posted image Moguce... Ne volim da zakljucujem stvari tek tako. Mislim da se do sad nije nista dogodilo, ne tvrdim da nije moguce u buducnosti jer ocigledno su jedno drugom zanimljivi na jedan ili drugi nacin. A vjerujte da me prevari bas sa njom, nebi mu oprostila jer bi me bas obrukao pred svima. Jos sam mlada imala bih jos motivacije za zivot i sa uskoro 3 dijece aBd ;) Da budem sa njom sad neka jaranica necu, nisam ni dosad ali bih voljela znati zasto me bas sad zove na kafu...radoznala sam. A moram priznati da sam mozda i ja malo kriva za sve, jer od pocetka nisam reagovala. Prije nekoliko mjeseci je ona raskinula sa frajerom i bila je sva utucena, znajuci da su raja mm i ona, ja njemu kazem, hajd je nazovi vidi kako je user posted image i tako je to druzenje uzelo maha. Jesam, naivna samuser posted image


user posted image  Ma znas sta ti si jedna dobrica user posted image  Pa eto bar shvatas da ti ona nije jaranica, bar to...
A ova Veeseelaa ko fol nije ljubomorna, a da se pocne neka vrtiti oko njenog muza oci bi iskopala ili njoj ili njemu temperament je to user posted image

Svi smo mi odrasli da se sami znamo cuvati...Ja uvijek kazem nismo u srednjem vijeku...Ali postoje neka ponasanja koja nisu uobicajena i ne vjerujem da bi ijedna od nas bila ravnodusna na to user posted image  I nije vise ni stvar tvog muza, stvarno mi se cini da je i on dobrica, jos ako je zgodan, pa neces valjda objesiti svaku koja ga pogleda user posted image - cak i ako te nikad ne prevari stvar je u tome sto je ta zena toliko bezobrazna i prepredena da jednostavno zasluzuje da je neko postavi na svoje mjesto, tj. raskrinka user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 17.8.2012 15:31:38 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:31:03   
Anoniman
Zegamo se i sad pred sami kraj trudnoce :) Ima tu strasti... Ne svaki dan ali kao sto rekoh nista mi ne fali.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 589
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:32:43   
veeseelaa
onda te ne vara user posted image

aaazra ma ubila bi je ko vola u kupusu user posted image šalim se, ma ne znam fkt, ne mogu se ja smarati s tim
inače svi moji prijatelji i familija misle da nikada nisu sreli osobu koja je po tom pitanju opuštenija



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:40:04   
Galicia
A onda se opet zapitam, a sto li on ide drugoj, i sto li sa drugom uziva non stop, a ne samnom?

P.S. Ne ja, user posted image  nego anonimna.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:40:59   
veeseelaa
i ja imam dobar sex sa mm al idem s rajom da se družim user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:41:54   
chuci
anonimna internet je čudo. ljudi pišu jedno, drugi čitaju drugo, odgovaraju shodno svojim viđenjima, pa se rasprava razvije, i na kraju dobiješ nešto deseto. vidiš sada iz situacije da su se jednom dopisivali 2 sata ispada da to rade svaki dan i da ta prijateljica ganja tm, a on je još blećak pa će se pustiti i ti ćeš biti kriva. razvila se diskusija u realno nepostojeću situaciju.
moj ti je savjet da ne otvaraš više ovu temu, samo ćeš doći u situaciju da braniš svoj način života i svoju narav.
lezi tm u krilo i nek te milki i odmarajte ili gledajte tv ili šta god. još koji dan i eto drekavca novog u kuću

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:42:15   
jasmin
Problem je,ocito,u meni jer NE VJERUJEM u musko-zeMska prijateljstva.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:43:52   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Problem je,ocito,u meni jer NE VJERUJEM u musko-zeMska prijateljstva.


ni ja...,ma bjezi....cuj kako da mu ona kaze, da njoj to smjeta, a da ne ispadne ljubomorna.....user posted image ....nije duso tvoj muz blecak...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:43:55   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: jasmin

Problem je,ocito,u meni jer NE VJERUJEM u musko-zeMska prijateljstva.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:47:07   
SailorMoon
Problem je u meni sto nikad nerazmisljam kako ce moj muz nesta prihvatiti kad mu kazem. Sta na umu to na drumu (jeli se tako kaze)? U svakom slucaju jezik uvjek ko lopata user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:52:55   
Anoniman
Chucci u pravu si, u sustini sam dobila svoj odgovor na prvobitno pitanje dali bi bilo pretjerano da reagujem ako se to ponovi. Ako se kojim slucajem budem opet nasla u slicnoj situaciji zbog kolegice ili neke druge stvari, odmah cu se izjasniti tako da i mm zna sta se desava u mojoj glavi i u srcu. A ako me bude prevario javicu se na temu " kako zivjeti poslije prevare" :D Eto u glavnom hvala svima na pomoci i na misljenjima, samo ja ne mogu vise da razmisljam jer cu poludjeti.

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 598
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 15:56:45   
aazra
A ja bas htjela odgovoriti Veeseeloj da ni ja ne vjerujem da je sex sve na svijetu, mislim jesam li normalna ako vise paznje poklanjam poklanjam, hm, hm...duhovnom zblizavanju, vise mi je to neka garancija da do prevare nece doci nego ucestalost seksulanih odnosa user posted image

P.S. morat cu na drugu temu user posted image
SailorMoon, ako mislis na sebe to u vezi jezika - jest to je problem kod nas pocnemo s pridikama i nikad kraja, mozda bolje cuvati u sebi user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 17.8.2012 15:59:11 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:18:42   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i ja imam dobar sex sa mm al idem s rajom da se družim user posted image



zna se sta je raja a sta neki tamo kolega koji je odjednom isplivao user posted image


kad smo kod tog (kad je bal nek je maskembal user posted image ), anonimna, uprati ti da li on obrise poruku koju dobije od nje i da li brise svoje poruke koje posalje. ili neke brise a neke ne brise...



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *