|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:03:05   
maja78 RR
draga mamica 24 tebe dobro drmaju hormoni! Mislim da bi ti trebala naci neku preokupaciju dok si trudna, jer trosis zivce na pogresne stvari koje bi cak i mogle imati nekih negativnih efekata (mozes zamislit da tebi muz visi nad glavom sa ljubomorom i ispadima).
Sebe i bebe radi malo se saberi jer vas dvoje ste trenutno najbitniji i pocni uzivati u trudnoci.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:03:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Pa što mi onda smeta što je jutros rekao za apotekarku da je "fina, vidi se tek završila fakultet"
pa i ja sam ga završila prije godinu dana... pa mi nije rekao da sam fina!!!

Drage moje ženice divne ste a šta mislite -  Da mu vratim istom mjerom... da kažem za nekod momčića da je fin!! user posted image user posted image user posted image user posted image pa da vidim reakciju!!!


Kad smo kod apotekarke: kod nas u apoteci ima jedna FINAuser posted image , i ja sam jednom rekla mm da je jako ljubazna, a on je nekada sa njom imao neki kontakt, poslovno, kaže on, koja, jel ona moja? I od tada mi nju uvijek zovemo ONA MOJA ili ONA TVOJA i to nam je pravo zeza, on čak nekad kaže, jes mi se sredila, ali ja se nikad još nisam osjetila ugroženo.

(odgovor članu Mamica24)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:04:13   
milenium
još je počeo dame zove deeeebelaaaaaaaaa a za apotekarku kaže da je fina!!!
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Imam neki osjećaj da mi se samopouzdanje poljuljalo.. pretpostavljam zbog ovog viška kg ...

Ja sam se prije znala napucati ko BOMBAAA, te štiklice te one finelijepe suknjice do ispod koljena

pa neki džemperčići i sl Sad mi user posted image ne da ništa da obučem... a moj muž mi ne zna udijeliti kompliment niti jedan

još je počeo dame zove deeeebelaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a za apotekarku kaže da je fina!!!

e jebuser posted image ću mu za to.... user posted image user posted image user posted image user posted image vidjet će on ko je fina ako debela!!



e za ovo debela reći ću jednu stvar.jedan je muž pjevao ''iz milja''svome user posted image  kad mu je  žena  bila trudna ovako:ja sam mali tomica mama mi je slonica.žena to čula iz kupatila i odgovara:kum mi je Domo ,tata mi je gov.nouser posted image user posted image user posted image  živa istina ,ja bila svjedok.user posted image user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:04:21   
Anoniman
Kad smo kod apotekarke: kod nas u apoteci ima jedna FINA , i ja sam jednom rekla mm da je jako ljubazna, a on je nekada sa njom imao neki kontakt, poslovno, kaže on, koja, jel ona moja? I od tada mi nju uvijek zovemo ONA MOJA ili ONA TVOJA i to nam je pravo zeza, on čak nekad kaže, jes mi se sredila, ali ja se nikad još nisam osjetila ugroženo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:04:49   
škorpija
pih, ja sam sad ljubomorna na supruga jedino kad primjetim da mu se bebi obraduje više nego meni, beba mjenja percepciju svega, i dobro ti kaže maja uživaj u trudnočći, no sikiriki bezezeze

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:05:21   
lilix
ma mamice tebe stvarno drmaju hormoni, mene isto mm zove debela i to mi ne smeta; a neku noć me najnormalnije zovnuo mojim punim imenom i ja odvalila plakat user posted image , reko šta se dereš na mene user posted image i jedva sam prestala da plačem user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:07:58   
teacher75
ja sam bila ljubomorna prvih nekoliko dana nakon poroda, kad nisam bila nizasta, pa nisam mogla nosati bebu, ni posvetiti joj dovoljno paznje, a on se stalno vrtio oko nje, pa sam bila ljubomorna i na njega i na bebu:)) osjecala sam se malo zapostavljeno sa njegove strane a istovremeno bila ljubomorna na laninu reakciju na tatu, posto mi se cinilo da je on lakse uspijevao da je smiri i tako to...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:08:30   
Dida79
Malo ljubomore dobro dodjeuser posted image
A sto se tice apotekarke stvarno mislim da nije nista lose uradio,a privatni poziv od radne kolegice e tu mi vec rogovi rastuuser posted image
MM ne samo da ga zove kolegica vec se i slika sa njimuser posted image Uh kako sam neki dan puser posted image a.Konektujem se ja na fb kad imam sta vidjet slika moj dragi mi se smjeska sa ekrana.Zovem ga ja i govorim vidi sto ti je kolegica postavila slicicu sa posla,a on sav onako zbunjen govori-Ima jos jedna sto smo se zajedno slikaliuser posted image E tu mi se je sve zacrnilouser posted image user posted image user posted image
Ostatak price mozete prepostavitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:09:31   
milenium
ima kod nas jedna što radi u apoteki,baš mim ide na neku stvar,jer svi muški idu u apoteku samo radi nje.izgleda ko neka sa Granda,koda je na pjevaljci a ne apoteci.našminkana crveno i prenapadno,oči zeleno sjenilo,rumenilo se vidi iz aviona.kosa puštena do dna leđa,minić crni i majica tregerača ili bez tregera ikako,mantil uopće ne nosa.još mi i sirup naplati skupljeuser posted image ali izmodirala i ona više.sad i mušk govore da je ko neka iz kafaneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:11:03   
fatimica09
Zene kad se udaju, misle da su rijesile sve svoje probleme, ispunile ocekivanja prirode i okoline i onda se opuste ko neke dosadne minderpuze.....cast izuzecima! Tek u braku pocinje borba, MAMICE24! Treba da osvajas svaki dan iznova, na drugi nacin i drugim vrijednostima! Postoji milion nacina da i u trudnoci budes lijepa i seksi! Ja se nisam predavala! I bebu sam izgubila, ni tada se nisam predavala! Nemoj se zagledati u ogledalo i traziti svoje mane (strije, debljina, tange ti male, nemas struk....i sl. gluposti), pogledaj se u oci, budi ponosna na taj sjaj u njima! Budi uvijek uredna, obucena najljep[se sto mozes! Cak i u kuci! Budi zadovoljna sama sobom! Sve ostale zene ovog svijeta su ti pod nogama! Tvoj muz ce to primjetiti! I cijeniti!user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:11:23   
hanabanana
Kako joj uspijete vidjeti suknju iza pulta. user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:12:36   
Leva
Dobro ti je Blue rose rekla da su te zene nesto znacile tvom muzu on bi bio s njima a ne s tobom. Prema tome malo vise samopouzdanja i pamet u glavu! Za Boga milog da li vi trudnice uopce imate osjecaj koliko ste lijepe i zgodne sa svojim stomacima? O kakvom crnom visku kilograma pricas kada se mogu zakleti da izgledas kao bombonica?
Uzivaj u svojoj divnoj zdravoj trudnoci i ne opterecuj se glupostima, kile ces i onako zbaciti par mjeseci poslije poroda user posted image
Uopce nisam ljubomorna. Vjerujem svom muzu i nikada do sada nije izigrao moje povjerenje.
Jedna pametna zena koju jako cijenim je jednom prilikom je rekla kada je nazvala ljubavnica njenog muza i rekla da joj je ostala pudrijera u njegovom autu. Da pudrijera ima puno auto i da ona ne zna koja je njena pa nek gospodicna dodje i sama je pronadje i jos joj je pri tome rekla da joj nije bitno gdje on calabrcne sve dok kod kuce vecera user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 14.1.2010 12:13:08 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:13:12   
veeseelaa
Misice ti si meni legenda, izvini al ja se baš tebi ismijah, kako si samo slatka
Aj ajde lijepa moja stabilizuj se malo, kad ti dodje da pukneš od ljubomore ti izadji i negdje se drugo ispucaj
Zaista niko normalan ne voli scene i svakodnevno prebacivanje ovog i onog
Radi sebe to uradi a to što te zove debela je baš slatko, bar meni
Pa to on bona od milja, ne budi zloća
Vjerujem da u tebi sve kuha kad ti nešto nije po volji al udahni duboko i pokušaj prešutjeti, kako kaže "inovatorka" s tv nova vjeruj mi nećeš pogriješiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:13:57   
Dida79
Jedna pametna zena koju jako cijenim je jednom prilikom je rekla kada je nazvala ljubavnica njenog muza i rekla da joj je ostala pudrijera u njegovom autu. Da pudrijera ima puno auto i da ona ne zna koja je njena pa nek gospodicna dodje i sama je pronadje i jos joj je pri tome rekla da joj nije bitno gdje on calabrcne sve dok kod kuce vecera user posted image

Svaka joj castuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:14:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Zene kad se udaju, misle da su rijesile sve svoje probleme, ispunile ocekivanja prirode i okoline i onda se opuste ko neke dosadne minderpuze.....cast izuzecima! Tek u braku pocinje borba, MAMICE24! Treba da osvajas svaki dan iznova, na drugi nacin i drugim vrijednostima! Postoji milion nacina da i u trudnoci budes lijepa i seksi! Ja se nisam predavala! I bebu sam izgubila, ni tada se nisam predavala! Nemoj se zagledati u ogledalo i traziti svoje mane (strije, debljina, tange ti male, nemas struk....i sl. gluposti), pogledaj se u oci, budi ponosna na taj sjaj u njima! Budi uvijek uredna, obucena najljep[se sto mozes! Cak i u kuci! Budi zadovoljna sama sobom! Sve ostale zene ovog svijeta su ti pod nogama! Tvoj muz ce to primjetiti! I cijeniti!user posted image


isto mislim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:14:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: ivanak

Pa što se tiče apotekarke, pretjeruješ.  A što se tiče one kolegice, ne pretjeruješ. Šta ona ima njega zvati, još kad zna da si mu ti žena i tako...

popisujem


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:16:14   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: škorpija

pih, ja sam sad ljubomorna na supruga jedino kad primjetim da mu se bebi obraduje više nego meni, beba mjenja percepciju svega, i dobro ti kaže maja uživaj u trudnočći, no sikiriki bezezeze

e sa ovim se slazem....i ja sam bila ljubomorna kad je moja Fatimica lupkala mm cim mi dohvati stomak, a ja jadna po cijeli dan joj pricam, milujem stomak....a ona samo po dzah-kad lupne user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:16:46   
malecka60
Ovo je danas TOP TEMA, izgleda user posted image
Sto se tice mamice, mislim da pretjeruje, s obzirom na trudnocu i hormone user posted image
Ali sve smo mi prosle kroz to i nema smisla praviti problem tamo gdje ga nema. Mamice ako ti toliko smeta upucivanje komplimenata tm nekim drugim djevojkama, fino mu reci da ti smeta i kao razuman muskarac bi trebao to ispostovati. Jer meni nije normalno ako mi nesto smeta sto radi mm da mi ide uz nos. Tako barem ja njemu ne radim, ne provociram ga.

A sto se tice prave prevare, uh tesko reci iz ovog ugla. Sad kazem ne bih oprostila, a ne daj Boze da dozivim ni ja ni bilo ko drugi... Samo zelim reci da zena ne moze nositi sav teret na svojim ledjima. Djeca, kuca (posao), muz, ovo-ono i jos kad dodje sa posla da izigrava klovna i da ga nasminkana, sredjena zavodi. Takvoj zeni treba muz koji ce nju pitati da li se umorila (a jeste sigurno vise nego on), pa da joj izmasira ledja pa neka tako igra zavodjenja pocne. A ne da zena treba sve, te ovo-te ono. Mi kraj sebe trebamo muskarce, a ne lijene uhljupte koji glume kao muza u kuci...

< Poruku je uredio malecka60 -- 14.1.2010 12:18:53 >


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:17:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: ivanak

Pa što se tiče apotekarke, pretjeruješ.  A što se tiče one kolegice, ne pretjeruješ. Šta ona ima njega zvati, još kad zna da si mu ti žena i tako...

popisujem



a joj pa ništa strašno, kad s nekim radiš godinama ne pričate samo o poslu
ja sam npr neki dan zvala svog šefa da ga pitam nešto oko plisnkog bojlera jer se on razumije u te zeze, i šta sad??? nazove nekad i on mene da pita neke stvari nevezano za posao

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:22:10   
milenium
veseela sumnjam ja da je ta zvala radi nekog bojlerauser posted image
hanabanana ,iza pulta ima 4 metra prostora,pa se ona namjerno šetka do police da dobavi neki andol iako isti takav andol ima i ispred nje u ladici. ogromna neka apoteka.više tamo iza nje prostora nego amo di mi dolazimo.ufuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:23:27   
veeseelaa
e joj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:23:44   
noaa

IZVORNA PORUKA: fatimica09

Zene kad se udaju, misle da su rijesile sve svoje probleme, ispunile ocekivanja prirode i okoline i onda se opuste ko neke dosadne minderpuze.....cast izuzecima! Tek u braku pocinje borba, MAMICE24! Treba da osvajas svaki dan iznova, na drugi nacin i drugim vrijednostima! Postoji milion nacina da i u trudnoci budes lijepa i seksi! Ja se nisam predavala! I bebu sam izgubila, ni tada se nisam predavala! Nemoj se zagledati u ogledalo i traziti svoje mane (strije, debljina, tange ti male, nemas struk....i sl. gluposti), pogledaj se u oci, budi ponosna na taj sjaj u njima! Budi uvijek uredna, obucena najljep[se sto mozes! Cak i u kuci! Budi zadovoljna sama sobom! Sve ostale zene ovog svijeta su ti pod nogama! Tvoj muz ce to primjetiti! I cijeniti!user posted image

fatimice09 ma ti si meni uzoruser posted image zena je sve lijepo napisala tek uuser posted image braku pocinje zavodjenjeuser posted image imam bebu i tonu obaveza al ne smijem dopustiti da mi trenerka bude glavni odjevni predmet depilacija strani pojam i cvilenje kako sam umorna glavna tema za razgovor s muzem.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:25:59   
lilix
joj može sve, udešavanje, depilacija, zavođenje-- al trenerku ne dam, to mi je u kući glavni odjevni predmet

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:27:16   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: ivanak

Pa što se tiče apotekarke, pretjeruješ.  A što se tiče one kolegice, ne pretjeruješ. Šta ona ima njega zvati, još kad zna da si mu ti žena i tako...

popisujem



a joj pa ništa strašno, kad s nekim radiš godinama ne pričate samo o poslu
ja sam npr neki dan zvala svog šefa da ga pitam nešto oko plisnkog bojlera jer se on razumije u te zeze, i šta sad??? nazove nekad i on mene da pita neke stvari nevezano za posao

upravu si vesela  ali je  ova zena navela da ona  i ta koleginica se nepodnose i da je imala s njom neke probleme e zbog toga vise  nebih dozvolila da privatno kontaktiraju kad je neko meni neprijatelj onda treba biti i mom muzu i obrnuto.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 12:28:35   
milenium
user posted image slažem se s mirkicom!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *