|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 13:51:09   
D_K
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zar nije najlakše reći: izvini jutros sam pretjerala! valjda hormoni.
Za ručak ćemo nešto smisliti.



ja bi ovako.. pokazuje da ima posla sa razumnom zenom a ne sa nekom bez kontrole..

a i ja imam utisak kao da Mamica uopste ne procita nase odgovore i to nije prvi put, jos jednom je tako na temi o muzevim roditeljima svoje tesala i ponavljala a mi se site ispisale i isavjetovale user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 13:54:35   
Mamica24
Maja i D_K nema potrebe da ste takve. meni je drago što ste vi tako iskusne u braku i životu.

... ja sam od srca zahvalna svim zenicama koje su ovo jutro uz mene

i što me razumiju.. i vjerujte da upijam svaku riječ... i da je ovo za mene jedna velika škola...

obzirom da nemam nigdje drugo da se izjadam ovo jedino mjesto gdje nađem rame za plakanje...

i ja volim i ljubim sve moje mamice i zenice ovdje... i zahvalna sam im od srca!

p.s. D_K nema potreb da me pratiš na drugim forumima ja tačno znam gdje sam šta pisala i šta sam u životu i braku uspjela riješiti! Za tvoju informaciju ti su mi savjeti super došli i evo zahvaljujem se opet zenama koje su bile uz mene!!


< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 14:00:13 >

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:00:06   
Hanady RR
e ti si meni koma....eto on zaboravio na svađu, čovjek o ručku priča....a ti sebe ubi bezveznim razmišljanjima. pa čitaš li ti uopšte šta mi tebi pišemo i odgovramo il ti tvoji hormoni ( ja vala svoje nisam imala kd ni osjetit od obaveza) i nas zezaju.

Evo tebi mila moja jedna lijepa pjesmica pa ti sebi i mužiću za ručak pristavi

http://www.youtube.com/watch?v=bMAd1xVCO0U

ljubim


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:07:42   
Mamica24
Ma vi ste meni legende... sve sam pročitala... upila ko sunđer....

hvala svima i fatimici i aidi i malecka60 i lady blue i noaa i sve sve mamice i hanabanana i hahady i dana3 i misica i samedi...

ma sve ste divne...








< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 14:08:47 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:11:20   
D_K
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Maja i D_K nema potrebe da ste takve. meni je drago što ste vi tako iskusne u braku i životu.

... ja sam od srca zahvalna svim zenicama koje su ovo jutro uz mene

i što me razumiju.. i vjerujte da upijam svaku riječ... i da je ovo za mene jedna velika škola...

obzirom da nemam nigdje drugo da se izjadam ovo jedino mjesto gdje nađem rame za plakanje...

i ja volim i ljubim sve moje mamice i zenice ovdje... i zahvalna sam im od srca!

p.s. D_K nema potreb da me pratiš na drugim forumima ja tačno znam gdje sam šta pisala i šta sam u životu i braku uspjela riješiti! Za tvoju informaciju ti su mi savjeti super došli i evo zahvaljujem se opet zenama koje su bile uz mene!!



pa to je bas super. uvijek mi je drago kada tudje savjete uspijemo predociti u nesto sto je nama korisno a jos ako to bude moj savjet ili moje iskustvo onda mi je jos draze.
draga Mamice - meni treba 100 godina da upratim neku forumasicu i o cemu pise na raznim temama ali tebe sam brzo upratila upravo zbog tvoje osobine da malo vise dramis i da i nakon nasih savjeta i ispricanih iskustava opet nastavis da dramis :)). 
zato, primi i ovo kao moj prijateljski savjet a nikako nemoj da to primas srcu :))
mozda je i to dio tvoga sarma, ta tvoja nestrpljivost - zato samo cooliraj i no sikiriki :))
ljubim ja tebe - mi se ispricasmo :))

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:12:29   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image ja grah sastavila user posted image sto bi se reklo user posted image , sta ces ti MAMICE24 user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:18:19   
snijeg
Draga mamice ne moras se baš toliko nervirati oko svake sitnice, misli na svoju bebicu ona je u ovom trenutku najbitnija, uostalom, ako se oženio/udao pa nije umro - normalno je da primjećuje lijepe stvari, žene....bitno je povjerenje, ako postoji povjerenje u vezi/braku te stvari će se izreći naglas, smijat ćete se istim....šta sad ja trebam luditi ako moj muž kaže da je Angelina Jolie dobra - dobra je brate ko dobar dan i da on to ne kaže pitala bih se jeli muško...što ne znači da će otići i prevariti me s njom ili njoj sličnoj, a njemu pristupačnijom user posted image
Konkurencija moze biti pozitivna, da ne uzimamo zdravo za gotovo ono što smo stvorili, onog koga imamo, da nam bude podsticaj da se malo više potrudimo i oko sebe i oko njega i oko onoga što smo stekli zajedničkim snagama. Ja vjerujem da ima malo istine u onoj narodnoj "Ko je zadovoljan domom, ne ide kod komšije", draga moj posveti se bebici, sebi i svom mužu, uživajte jer je život prekratak da analiziraš svaki njegov treptaj, opusti se i što reče, čini mi se hanabanana, ako tako nastaviš stvorit ćeš nepremostiv jaz tišine i neizrecenih stvari među vama.....

< Poruku je uredio snijeg -- 14.1.2010 14:19:36 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:20:16   
Mamica24
huh... baš bi veselo!!

Ma ja samo hoću da sam što detaljnija da me neko ne bi shvatio pogrešno...
zato ja puuunooo puuunooo piše!! Pa to izgleda kao da ništa ne čitam...
Ja samo želim da ste sve sretne i zadovoljne u životu i braku.. i da nemate nekih većih ispada!!
Zaista... bile ste divne!! Ma šta bih ja bez vas! Veliko  user posted image za sve!

Snijeg hvala ti!! Fatimice ja ću džuveđ al ću ga dobro zabiberiti user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mamica24 -- 14.1.2010 14:22:19 >

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:24:08   
Hanady RR
Ih imale smo i mi ispada ...eto recimo ja sam jednom sve lablove od interneta počupala....i samo sebe da izvineš zajebala.

on šutio ko zaliven i nakon 48 sati kaže : hoćeš da ti ovo sastavim da nepoludiš od dosade. ja reko hoću, on sastavio i tek nakon 2 godine kaže on meni joj kad se sjetim kako si kablove počutala ja bi se sad upišo od smjehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:27:02   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: Mamica24



Snijeg hvala ti!! Fatimice ja ću džuveđ al ću ga dobro zabiberiti user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image nek ga upamti....user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:38:07   
Madam Mohamed
Ovo je po meni definitivno najbolji odgovor. user posted image
Mamice, sjeti se ovoga..glavu gore, nama je ljubav lozinka..

_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:48:17   
samedi
Sta bi tek mamice rekla za mog mm-a,e on je tek biser nad biserima! Maloprije mi nije bilo nikoga u kancelariji i ja njega nazvala onako, nekako sam ga pozelila u zadnje vrijeme,on radi dokasno,kad dodje kuci ja vec spavam i sl. Uglavnom,ja njemu fino " dje si jubavi,sta mi radis" a on meni sav iznenadjen "evo radim,sto si nazvala? sta hoces?jel sve u redu?" On se sav isprepado sto sam ga nazvala,inace ga ne zovem nikad s posla,odma pomislio da nesto nije u redu ili da mi nesto treba pa ga zovem!!! Ja se ziva ismijala! Jedva sam ga smirila majke mi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:51:31   
Mamica24
cCCccc... tako se meni moj javi. Ja kažem "Dje si ljubavi" kaže on "Evo me, reci"!! user posted image

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:56:05   
samedi
odoh sad zenice moje,radno vrijeme is over! cujemo se sutra opet ! pusacha velika za vas,ne dajte se!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 14:59:19   
Mamica24
Blago tebi.. ja ću se još nasjediti ovdje!!

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 15:00:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ma vi ste meni legende... sve sam pročitala... upila ko sunđer....

hvala svima i fatimici i aidi i malecka60 i lady blue i noaa i sve sve mamice i hanabanana i hahady i dana3 i misica i samedi...

ma sve ste divne...




a jauser posted image  i ja sam divnauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 15:01:46   
fatimica09
pa ja...sta ce drugo....user posted image ....pa ne pihtijaj ni ti oko njega toliko.....kad on kaze tebi gdje si ljubavi, kazes i ti evo me reci user posted image

ja svom tepam Glupsone, Beljulji (jer se zezam da je ko siptar ljubomoranuser posted image ), Medjede.....i bas se smijemo tome user posted image a vala nisam neki tip da se macam ono Mace, Duso, Baby, Ljubavi.....meni to nekkao laskavo, ne znam...meni nesto nije prirodno to reci, pa ni ne ocekujem tako.....on mene zove Bebo (malo mi to user posted image , al hajd da ne kaze da sam pravi kloc od zeneuser posted image ), Cupo (valjda zbog kose), Debela je bilo standardnouser posted image , hajd sta ima veze.....ma budi malo opustenija....user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 15:01:53   
Misica84
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ma vi ste meni legende... sve sam pročitala... upila ko sunđer....

hvala svima i fatimici i aidi i malecka60 i lady blue i noaa i sve sve mamice i hanabanana i hahady i dana3 i misica i samedi...

ma sve ste divne...




a jauser posted image  i ja sam divnauser posted image


E joj vala tebe, pa i ti si divna cuj, toliko da se nemora spominjatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 15:05:42   
Mamica24
Vesela  i ti naravno... ma sve sve sve sve sve sve!!! Sve ste divne!!

Samo se nadam da vam nisam mozak popila...

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 15:32:00   
mama2009
dok iscita ovo sve ostah zbunjena......

draga moja Mamica24 ti si malada i malo brkas babe i zabe........i ja sam imala ispada ljubomore na pretek, zeludac mi se okretao, povracala, šlakala i slicno.....danas kad pomislim na sve to smijem se i kazem ma koja sam ja budaletina bila......

od svadje i ljubomore nema koristi, osim sto se ti nasekiras, njemu izvuces zivce i sta si dobila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nego draga pokusaj se kontrolisati, ti izgleda imas prroblem da TI, vidim par puta spominjes ona ima fax user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....kave to veze ima u cijeloj prici.....

nego draga moja, on je TVOJ i ti imas zadatak da budes mu ZENA, a ne neka ljubomorna glupaca koja ce praviti scene....apotekarka kaze on super, idemo duso zajedno da je i ja vidimuser posted image

debela hmmmm pa zar nismo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mm mene isto zove debela i plus kaze vas dvije meni je to slatko i ne smeta mi......ne bi trebalo ni tebi ipak si ti sretna zena koja moze biti "debela" pomisli samo na to

nego draga pokusaj biti manje cangrizava, ljubomorna, isfrustrirana i  BUDI SEBI NAJLJEPSA I NAJBOLJA pa ce te i on vidjeti takvu


sretno u svakom slucaju



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 15:39:02   
Mamica24
Eh mama lijepo je to što si napisala... Imam i ja fakultet al  mi je zasmetalo što je moj muž to toliko kod nje istako

ko da je samo ona fakultetski obrazovana....  pa je uz to još i fina... ma da se ne vraćam i ne kopiram sve što sam

pisala i onako je previše...

Uglavnom... Uspjela sam se malo sabrati...

p.s. produžile ste život mom mužu !!



(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 22:25:02   
Anoniman
pričam ja MM večeras o ovoj temi, kaže on : ti si meni skroz fina user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Mamica24)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 22:27:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

evo ja jos sam u pidzami i posto mi je bilo pohladno obukla sam njegovu duksericu preko nisam sexi nimalo user posted image user posted image user posted image user posted image   vodim racuna o sebi naravno ali vala nekadi mi dodje ma muka mi sve jedino sta praktikujem da navece uvijek idem se istusirati fino kosu naparviti namiristai sve samo ne sminku i leci spaavti nekako volimd da sam cista i mirisljava kad spaavm kraj mog muza i vjerujete da djeluje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A savki voli pogledati da neznam kakvu zenu ima kraj sebe voli pogledati druge (ne prevariti nego pogledati)ZBOG CEGA muzevi uvijek koji varaju varaju zenu s gorom od svoje ja neznam, ama ko ce im ugoditi ima nas svakakvih .



Ovo boldirano je odlično.user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: LJubomora na supruga?
14.1.2010 22:57:44   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: fatimica09

pa ja...sta ce drugo....user posted image ....pa ne pihtijaj ni ti oko njega toliko.....kad on kaze tebi gdje si ljubavi, kazes i ti evo me reci user posted image

ja svom tepam Glupsone, Beljulji (jer se zezam da je ko siptar ljubomoranuser posted image ), Medjede.....i bas se smijemo tome user posted image a vala nisam neki tip da se macam ono Mace, Duso, Baby, Ljubavi.....meni to nekkao laskavo, ne znam...meni nesto nije prirodno to reci, pa ni ne ocekujem tako.....on mene zove Bebo (malo mi to user posted image , al hajd da ne kaze da sam pravi kloc od zeneuser posted image ), Cupo (valjda zbog kose), Debela je bilo standardnouser posted image , hajd sta ima veze.....ma budi malo opustenija....user posted image


mene jei trudnoci zvao kroko hahahah ko biva mogla puno pojesti cak mi je naburmi kroko izgravirao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad me zove pi..kec user posted image   to kad se sali a kad je ozbiljan zove me Bebi imenom  kad me zovne ja se prepadnemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja njega zovem svaako , ljubavi, bebi , zivote , itddd


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: LJubomora na supruga?
15.1.2010 0:50:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zinanina

pričam ja MM večeras o ovoj temi, kaže on : ti si meni skroz fina user posted image  user posted image  user posted image


ja mm nisam ni rekla za RRuser posted image user posted image user posted image  jesam li pogriješila?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *