|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:30:08   
Rina26
Da je moja tako reagirala ja je nebi nikada nazvala ni pozvala ja sam takva ne podnosim gluposti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:32:29   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: KAZA

Da je moja tako reagirala ja je nebi nikada nazvala ni pozvala ja sam takva ne podnosim gluposti

procitaj ovu pricu od mamice...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:37:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma
Ne znam ti najbolje znaš, ali ja ovo što ću napisati, možda vam se neće svidjeti, ali ja tako mislim, vrlo rano sam ostala bez mame i da mi je bodgo živa i da mi bane u bilo koje doba dana ili noći, da mi probudi djete, pa šta opet će zaspati, kuća nije urađena, pa šta uradit ću je, nema prećeg posla od mame, drage moje cjenite ih i poštujte dok ih imate, jer niko Vam nije preći od nji. Ipak majka je majka, koliko god vam se činilo da je ona pod nečijim utjecajem, ipak mamu niko ne može zamjeniti. Zato živite dane koji su pred vama, jer kada s enešto desi kasno je za kajanje i vraćanje filma, e da sam ovako ili onako. 

user posted image user posted image user posted image
Eh, da mi je živa, pa da stalno navraća nenajavljena i da mi "smeta" i "nervira me" i "kritikuje"...
Ljubite svoje majke što više i što češće... vrijeme brzo prođe, a kad njih ne bude više, onda ćete žaliti za sitnicama...

< Poruku je uredio pingpong -- 3.9.2009 22:38:00 >

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:39:10   
Lulu_
user posted image
nekad je potrebno da nas neko posjeti na ovo...
ili recenicu- recite svojim najblozim da ih volite dok je jos vrijeme jer ne znate koliko ga je ostalo...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:39:29   
Nunichi
Ninuska moja,samo se sjeti koliko puta je tvoja mama presla preko neke tvoje gluposti i greske.
Mama je jedna,a vasa svadja i nije neka svadja. Ja iz inata ne bi dopustila da bilo ko utice na nas odnos.
Predji preko ovoga kao da nista nije bilo i otidji mami na kafu...mama to zasluzuje.
I kada sam znala da moja mama nije u pravu,ako se nesto zakacimo...ja ipak kupim jednu kalicu i neku glupost i uletim joj u stan. A 2 puta nam se desilo da se sretnemo u cvjecari user posted image Krenula ona meni sa cvjeticem. user posted image

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:43:12   
Rina26
Ma sve to je a da se ona tako ponaša ma ne koje ona a i taj njezin ja sa svojom imam dobar odnos jer ona zna da sam ja živčana i da ne podnosim svašta

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:44:56   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: KAZA

Ma sve to je a da se ona tako ponaša ma ne koje ona a i taj njezin ja sa svojom imam dobar odnos jer ona zna da sam ja živčana i da ne podnosim svašta

ti zivcana ? jadna tvoja mama.pazi da te savjest opasno ne pojede

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:46:25   
Rina26
Nebrini ti za mene

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:54:02   
veeseelaa
e joj svak ima svoje al mama je jedna, mada i mame ne treba da dopuste da neko utiče na odnos s djecom
al mnn i ti treba da odeš svojoj mami i da je zagrliš i pokušaš razljutiti
Nije ni njoj lako, garant je taj njen pegla
Očuh je to, on hoće da se oko njega titra i garant joj zvoca a ona između dvije vatre
Ja bi se i njemu izvinula, samo nek se mama ne sekira i ne raspravlja s njim
Ništa te ne košta a mama će biti sretna
Ajde budi dobra

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:55:16   
Rina26
Ma daj ne raspravlja mi se sa tobom ti si ovdije najpametnijauser posted image user posted image  ti si meni user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:55:18   
Ilhana RR
Nevidim razlog da se ljutis na svoju mamu, ja i moja mama se znamo nekad "posvadjati" ali nakon par sati mi ponovo komuniciramo... Moja mama ima kljuc od naseg stana, uvijek je imala i ona i babo i mogu da dolaze i odlaze kako hoce.

Ako ja nesto radim, ona sjedne i gleda tv ako mi Lamija spava ili ako joj prahne kafa ona ce je sama pristaviti ako sam ja zauzeta mada ja uvijek gledam da napustim svoj posao pa da njoj napravim kafu i ponudim kolacem pa onda nastavim... ja dok radim svoje mogu sa njom da pricam svo vrijeme tako da nevidim nikakvih problema u tome... a sto se tice to da se nema vremena da se posjeti to mi je malo cudno, ja kod moje mojih odem skoro svaki dan... kad sam najumornija odem ostavim Lamiju i pravac u svoju djevojacku sobu da se naspavam...

A isto kao sto sam sa mojim roditeljima takva sam i sa svekrom i svekrvom... ja uvijek kazem ono sto mislim i oni to cijene kod mene.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:56:03   
Lulu_
i aj bih se izvinula ocuhu ko ga sisa nek misli da je upravu, na kraju je bitno ko ce profitirat a to ces biti ti jer ces se pomiriti sa mamom i u njenim ocima pokazati velicinu i ona ce njemu onda moci reci moje se djete tebi izvinulo i imate ce as u rukavu...priusti joj to zadovoljstvouser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:58:22   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Lulu_

i aj bih se izvinula ocuhu ko ga sisa nek misli da je upravu, na kraju je bitno ko ce profitirat a to ces biti ti jer ces se pomiriti sa mamom i u njenim ocima pokazati velicinu i ona ce njemu onda moci reci moje se djete tebi izvinulo i imate ce as u rukavu...priusti joj to zadovoljstvouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:00:40   
Apotekarka
Nazovi mamu da ja bar mogu svoju...eh kad je umrla sa mojih 7 godina a toliko toga bih joj zeljela reci,prvi dan skole bez nje tuzno,srednja,matura,svadba,rodjenje sina a nje nazalost nema sad kad mi je najvise trebala...pa tamam da se naljutila 300 put mama je mama ne zaboravi stavi se u poziciju i ti si majka kako bi ti bilo da ne pricas sa svojim sinom kad poraste zbog nekog glupog razloga...zato draga moja izvini se i uzivaj u majci jer zivot je kratak i nikad ne znas sto novi dan nosi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:09:08   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: KAZA

Ma sve to je a da se ona tako ponaša ma ne koje ona a i taj njezin ja sa svojom imam dobar odnos jer ona zna da sam ja živčana i da ne podnosim svašta


Kako ko je? Pa mama je...ccc kako ovo okrutno zvuci kaza. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:09:09   
mynxlee
Nisu sve mame iste, pa tako ni mama od mnn ni od nas ostalih, tako da su bilo kakva poredjenja suvisna.
Ipak, treba znati da je mama - mama.

mnn, ti najbolje znas kakva je tvoja mama, u kakvim uslovima zivi i sta je moglo dovesti do takve njene reakcije. Tu treba traziti problem. Ako je mama nemarna mama, imas razlog za ljutnju, ali ako pak nije do nje, onda se nemoj ljutiti, jer ce njoj biti jos teze. Pokusaj s njom otvoreno razgovarati kao mama i kci i kao drugarica s drugaricom. Mozda ima neki problem i nema ga s kim podjeliti. Mozda mora biti takva da bi njemu ugodila, ali opet i zbog svega toga nemoj da se ljutis na nju. Sad imas dijete, znas kako je tesko biti roditelj. Postavi se u situaciju u kojoj zivi.

Zelim tebi i tvooj mami da sto prije prebrodite krizu. Razgovarajte, jer ipak ti imas samo jednu mamu, a njoj vas djecu niti jedan ocuh ne moze nadomjestiti. Cuvajte ono nesto svoje stoste imali prije nego je dosao ocuh.

Nadam se da me razumijes.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:32:19   
Rina26
Pa da je prava zar bi ja tako pisala

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:38:47   
milenium
joj!pa nek svak piše šta hoće.svak ima svoje mišljenje,a mnn će odlučit šta će!!!

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:40:06   
milenium
ja ovu temu neću komentirat!user posted image jer na kraju će sve ispast ok s njenom mamom,ja tako mislim!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:41:46   
Visnja RR
ovdje sve pisu u superlativu o mamama ...medjutim postoje zene koje ne zasluzuju ime MAMA...razmislite malo i o tome...
razumljivo je da bi neko ko nema mamu  volio da je ima pa makar mu i na glavi sjedila... to je ok...
ali biti mama ne znaci da se moze biti i namcor, neMama, i ponasati se neljudski prema svom djetetu... jer nema tog muskarca koji majku moze okrenuti protiv djetata... ako ima onda!!!??? to i nije prava mama vec samo bioloska...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 23:43:41   
milenium
nadovezujem se na ovo s rečenicom:nije mama tko te rodi već onaj tko te odgoji!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
4.9.2009 9:55:12   
bloom
Tuznouser posted image
Svi  mi nekad, necu reci da se posvadjamo, ali eto dodjemo do nekih nesuglasica s mamom. Ali ja da se nadjem  nekoj situaciji da se trebam pozalit na svoju mamu, sto hvala Bogu nisam, necu nikad dozvolit sebi da to kazem nekom ko ce reci:"E stvarno ti je mama ......"
Svi mi imamo razlicito uredjene porodicne odnose. Nekom pomaze mama, nekom svekrva, kod jednih mama je dama a kod drugih svekrva, da ne nabrajam dalje. Hocu da kazem sto je jednoj od nas u nasoj kuci normalno, mozda kod druge to nije pravilo. Kod forumasice koja je postavila problem, je tako kako jest, ali draga, uradi sve samo da se ne kajes sutra z abilo sta ucinjeno ili neucinjeno.
Kako god, ona je tvoja mama, i nemoj dozvoliti da ti ovolio anonimnih ljudi na forumu komentarise tvoju mamu.

Visnja, svakako da ima roditelja, tj. majki koje ostave svoju djecu, i ako ih ne ostave ponasaju se tako da zaista ne zasluzuju da budu majke. Ja znam jedan slucaj, gdje majka te djece je sve osim majka, ali nju djeca najvise vole.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
4.9.2009 10:05:22   
mama2009
evo i moje misljenje ne mora biti ispravno al sam morala napisati, nazovi ti mamu i organizuj se da odes kod nje, ja bi se cak i izvinula ako ce pomoci......
nije mi se jednom desilo da se porijeckamo preko telefona i nakon pola sata ja je nazovem i kazem "jesi li popila kafu" moja mama i ja uvijek oprastamo jedna drugoj, kako sam se udala shvatila sam da je uvijek tu za mene, cak je znala prevaliti 100Km da dodje kad osjeti po mom glasu da sam neraspolozena....
draga moja pokusaj i ti malo "omeksati" jer svi mi grijesimo, vjerujem da ti je tesko zbog svega ovoga, da nije ne bi bilo ovog posta....i ne bi sad mi tebi djelili savjete...

Poslusaj svoje srce, pozovi je, vidi ju i razgovarajte...sretno


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
4.9.2009 10:15:33   
bebana27
i ja bi nazvala da sam na tvom mjestu
jer i ti sad majka i znas kako je to zato neko mora biti voda neko vatra
ja sam sa svojom mamom jako bliska ako se ne cujem jedan dan meni neobicno jednostavno zivimo daleko nevidjamo se svaki dan pa mi jako fali
nekad sam znala sjesti i plakati jer toliko pozelim se sa njom ispricati kafu popiti a ona daleko.

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
4.9.2009 10:18:37   
Leva
A mozda da se spremis sa bebom i onako u stilu:Pravim se luda i nemam pojma sta se desilo odes kod mame na kafu i kazes jos pri tome kada vi necete da dodjete moramo mi user posted image user posted image
U pitanju je samo prijedlog, ti ipak znas najbolje. Pusa tebi i tvojoj bebari

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *