|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
8.10.2009 14:40:22   
neki
Niko se ziv ne javlja na ovu temuuser posted image user posted image user posted image Osim moje acudesauser posted image
Kaze meni moj Sead maloprije:mama,kad ces ti nasuti mlijeka u svoje sike,da das Saidu da jedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A juce mi je rekao:mama,bas ti je lijepa kosa, i bas su ti lijepe ociuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:51:01 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Provale nase djece :)
8.10.2009 14:51:38   
acudesa
user posted image user posted image za malu raju
evouser posted image jučer me iznenedio za pola auta na parkingu prepoznaje marku, ne bih ni ja znala bolje (škoda, mercedes, golf, audi, astra, ....)
a, najslađe mi je kad kaže:Mama, ako sam ja Bambi, šta si ti?
(Ja trebam reći Felinauser posted image )

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:51:39 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Provale nase djece :)
9.10.2009 16:21:03   
acudesa
-koga više voliš:mamu ili babu? (morala samuser posted image ja sam ko dijete, a to je za njega sukob emocija ali šta ćuuser posted image )
-kaže: Svoj stomakuser posted image user posted image (eto ti sad, acudesa, tako ti i trebauser posted image )

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:52:08 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Provale nase djece :)
14.10.2009 16:07:23   
acudesa
-pokrij se (kažem mu ja)
-nema potrebe da se pokrivam, potrebno je da se pokrijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(bilo mu je važno upotrijebiti "novu riječ"-potreba)user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:52:31 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Provale nase djece :)
14.10.2009 16:32:09   
MELLI
Tražila si i bilo je potrebno da dobiješuser posted image user posted image user posted image

Gledamo neku emisiju neko veče na tv-u i kaže meni Hanna

-Mama šta je ono
-vulkan kćeri
-a šta ono izlazi iz njega
-lava kćeri
-mama je l'''' tu žive lavoviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:53:00 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Provale nase djece :)
14.10.2009 20:43:37   
Anoniman
Farah se jucer upiskila dok je spavala popodne...Ustala je i sva onako preplasena, zbunjena kaze meni:"mama, ja se piskila, necu nikad vise, nemoj me ruziti..."
Ja se pravim da sam ljuta, smrknem se i dok je prescvlacim kazem joj kako to rade ruzne djevojcice, kako sam ljuta na nju, kako je vise ne volim....A ona ce meni, onako frajerski:"volis, volis zato to i radis user posted image "
Ja ostala user posted image (bez komentara)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:55:03 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Provale nase djece :)
15.10.2009 22:18:50   
acudesa
moj malac izlazi sa nanom i kaže: Bok, babouser posted image user posted image user posted image user posted image
(crtići, crtići....user posted image user posted image )

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:55:34 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Provale nase djece :)
17.10.2009 14:58:53   
acudesa
Bio sam u prostorištuuser posted image (pozorištu) i bilo mi je drago što je bio mrakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (aha, svaki put kad bi smanjili svijetlo čulo se: UH UH UHuser posted image user posted image )

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:56:18 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Provale nase djece :)
17.10.2009 15:11:36   
MELLI
Jedno jutro me pošteno naljutila i ja sad sva ljuta kažem :

"vozi u kuhinju i čekaj me tamo da doručkujemo",

ona krene, pa zastene,okrene se i kaže

 "prvo da ti ja objasnim nešto"

Ja ostalauser posted image user posted image user posted image

Kaže : 

" Znaš ovo na čemu ja stojim su noge,nisu točkovi.Možeš mi reći da odem u kuhinju,nisam ti ja auto da vozim do kuhinje!!! "user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mozak moj mali,kako će me tek ispravljati kad bude odraslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:57:00 >

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Provale nase djece :)
23.10.2009 20:31:06   
acudesa
Kako sam malo kašljala, a on navalio da mi svojim ručicama stavi pez u usta, ja mu kažem: Nemoj sine, da ne pokupiš ove moje bakterije.
On odgovara: A,što si pila vodu iz šolje pa sad imaš bakterije? (mislio je na WC šolju)user posted image user posted image user posted image ...lati se objašnjavanja, nije šalauser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:57:54 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Provale nase djece :)
19.1.2010 15:22:31   
acudesa
Evo od jutros mu samo lijepim repiće za guzu, te sad je zeko (mora kratki repić), sad je miš (dugi), sad je hugo..pa djeda mraz (daj masku), pa kuhar (Ratatui)-pravi kapu, ...pa, kad ja to sve nalijepim po njemu, on kaže: Skini mi ovo sve, ja sam bager....brmm....brmmm..
Rođeni zafrkantuser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:56:01 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Provale nase djece :)
19.1.2010 15:40:24   
MELLI
user posted image user posted image user posted image user posted image acudesa sin ti je legenda.Podsjeća me na ovu moju pričalicu.
Kad smo kod tih likova,on je i dalje u toj fazi;

Kaže taji neki dan
"Ja ću biti Zorro,a ti budi njegov konj,uredu?"
pristane on i ide ta igra danima po kući,kad jedan dan,mi na sred ulice,tajo nam dolazi u susret ,a ona se iz petnih žila dere :
"Konjuuuuuuuuu!!!!!!!!!Evo ti ide Zoro da te uzjaše"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:59:17 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Provale nase djece :)
19.1.2010 16:38:42   
Hanady RR
E naše pametnice...mašalh svašta iščitah...

moja je hanadi biser, ona kad mene nebi obrukala nebi znala da je živa.

Kad smo spremali za bušenje ušiju mlađoj, kuham ja ručak sve nabrajam naglas šta mi treba, šta ću pravit, a mm sve zapitkuje jel ti to dovoljno, malo ti je i tako naravno ironično jer zna da mi vazda hrane viška ostane. ja mu kažem: Popusti me ba...neznam kud udaram...ako ti ovo zetovima nije sota nek im žene kuhaju kad kući dođu.

i tako, sjedi se uši se porbušile i jedan od zetova kaže onako u šali naravno...joj vidi jemeka...slikaj ovo slikaj brzo će se pojest malo je...a moja hanadi ko iz topa, okrene se d dječije igre i kaže:
''''E fino onda idi kući nek ti žena kuha, jel tako mama''''

ja pravim se nisma čula nisma razumjela  aona navalila jel tako jela tako...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:04:59 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Provale nase djece :)
19.1.2010 16:56:26   
acudesa
Moj malac nešto "skrivio" golemo, ja prevrnula i on to skužio, a onda mi priđe, uzme mi lice među svoje ručice, gleda me pravo u oči i kaže: Stani, mama, da ti nešto objasnim. (pa složi ono blaženo lice, nakrivi glavu i milo: Ja sam se u tebe zaljubio...ja prasnem u smijeh, šta bi mu čovjekuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:06:04 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Provale nase djece :)
19.1.2010 16:59:23   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e svaka mu čast...šarmer teški.
moja samo govori mam, mama da ti objasnim...u neko doba koliko vergla i samo priča pomješa pa mene zove nanao nano, moju mamau, babo babo ...ma koma je.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:07:18 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Provale nase djece :)
20.1.2010 23:25:37   
acudesa
Danas zijani cijeli dan, više ne znam šta nije radio....i u jednom momentu meni pukne film, dobro ga zaružim...poče on kenjkati, krevelji se..ja i dalje "brojim"...da bi on u po frke, kroz suze: Pa, vidiš li ti da ja plačem...kmeeeeee
(hmm...skonto da, inače, prestanem sa predikama kad zakenjka, ko veli šta ti sad bi..)...jašta, ne pali to više, mili mojuser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:07:48 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Provale nase djece :)
21.1.2010 9:36:07   
acudesa
Od jutros stavio masku Djeda Mraza i nosi neki paketić od svojih čizmica (natrpao mi svašta u njega) i poklanja mi ga svakih 10 minuta iznova i pomiluje po kosi, kao šta je njega onaj kod Suzaneuser posted image user posted image

-A, kad je to prvi put uradio, objasnio mi je da je to što on drži pravi paketić, da ne treba djeci davati KESE...user posted image user posted image  (njegovi pokloni su bili u ukrasnoj kesi, ko veli nije ovo paketić, kako možete kesu zvati paketićemuser posted image )

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:08:46 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Provale nase djece :)
24.1.2010 20:18:35   
MELLI
Razgovaramo mi o životinjama i pitam ja nju (ranije smo naučili),kako se zove mlado od ovce,kaže ona janje,a kako se zove ovcin muž?
Ona, ko iz topa, JOVANuser posted image user posted image user posted image

Pitam ja nju šta je to ljubav?
Kaže ona meni,to ti je mama kad te neko voliuser posted image
Super je ,rekoh ,to,ali šta znači to da te neko voli?
Kaže ona meni:"To ti je kad imaš nekog ko te voli i ko kupi igračke umjesto tebe"user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:09:22 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Provale nase djece :)
31.1.2010 17:55:08   
acudesa
Evo jedan komentar mog malca, koji mi je pokazao da je "skužio" babu puno bolje nego ja: Hranim ga ja i, standardno, gledamo crtić (Garfild na TV). Kaže "neću ja ovaj, hoću Teletabise" . Kažem ja mm, hajd mu ti nađi, da ga ja hranim...na to će mali: "Sad će babo doći, tražiti Teletabise, a naći će Miševe (Ratatui) i onda će poluuuuuuuditiiiiiiiiii..."user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kontam: kralju, upravu si 100%user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:09:58 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Provale nase djece :)
4.3.2010 1:15:15   
neki
Moj Sead bio danas dole kod svekrve,u neka doba dolazi on kuci,u jednoj ruci smoki,a drugu sakrio iza ledja....
Kaze:vidi mama,ja dobio smoki,kupila mi nana(od MM nana),rekoh super.Kaze on dalje:a mama imam za tebe nesto,jedan poklon.....Ja se vec istopilauser posted image Kad u ruci zenski kais,crveni sa nekim srebrnim sljokicama,kaze on evo mama ovo je za tebe,poklon od mene,ja te volimuser posted image
Kad nana mu kupila neku kesu u kojoj dodje smoki i neka igracka jos,on je sebi uzeo smoki,a mami poklonio kais,i nije nimalo los,bas je fancyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Voli ga mama najvise na svijetuuser posted image




Nedavno nam se okotila nasa Fida(cukica),nazalost dvoje malenih je odbacila,i nisu nazalost prezivjeliuser posted image
Silazi moj Sead da vidi malene,kad se ona tek okotila,vrzma se oko njih i u neka doba kaze:mama,pa Boga ti kako je ona rodila ove bebe,a nije se udalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja pala od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:10:29 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Provale nase djece :)
22.3.2010 20:36:53   
acudesa
Eh, ismijala sam se večeras. Kažem ja njemu: Mili, ti si bio ovdje u mom stomaku. Kaže: A, što si me bila pojela?????user posted image user posted image user posted image ...
Dalje: Kad me neko dira (misli tuče) ja njega poštujem.  (pokazuje šutanje)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:10:59 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Provale nase djece :)
22.3.2010 21:09:59   
acudesa
Uzeo olovku maloprije (a, neće da crta u zadnje vrijeme)...naškraba nešto ko vodenu muhuuser posted image user posted image kaže "hajd pogodi ko je ovo?"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mrtav-ozbiljan, ja u crtež pa u njega, nisam mogla izdržatiuser posted image prasnem u smijeh....kontam, mora da sam jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:11:40 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Provale nase djece :)
22.3.2010 21:16:13   
Hannan
Heehe biserica lutke drage, ovdje covjek bas da se oraspolozi.
Danas je mene nekako cudno pogledao mali od zaove (11mj) a Muaz se zagleda u njega pa ce onako sav ozbiljan "Nije to strasilo, to je moja mama".:)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:12:21 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Provale nase djece :)
14.4.2010 1:40:05   
mina01
Zdravo svimaa,nova sam na forumu i mogu vam reci da je ova tema superuser posted image user posted image .....oplakala sam od smijeha

Inace imam sina 6 god,obzirom da sam razvedena dosta stvari sam morala sama objasnjavati i odgovarati na nemoguce

par bisera od moje dusice......... -Mama ako je zemlja okrugla i stalno se vrti,kako mi ne padnemouser posted image

-nedavno isli smo na zalost,i sad je bio tu hodza koji je ucio mevlud....Kad je covjek zevrsio i krenuo da ide pozdravlja se sa svima, kad moj pametni sincic na sav glas " BOK HODZA"user posted image user posted image user posted image user posted image

-Najdraze mi je kad me svojim rucicama uhvati za obraze i kaze "Uh ljubi te majka " dusa mala

Srecica mi uvijek komplimente daje npr: mama bas si se lijepo nasminkala ili mama bas ti lijepo stoji ta majica.....

Jojj toliko ima bisera da se nemogu sve sjetiti,u svakom slucaju javim se opet


< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:13:04 >

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Provale nase djece :)
14.4.2010 7:14:30   
acudesa
Kad ti spomenu hodžu, pade mi na pamet: Kaže svekrva učila malog da zna Fatihu proučiti (dio iz naše molitve)  i dobro on to savladao, ali jedan dan joj nešto mrlja, mrlja...pita ga ona: pa, šta je, znao si je dobro. On joj rekao: Nano, ja ovo ne engleskom, ti to ne razumiješuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:13:46 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *