|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
14.4.2010 7:56:33   
maja78 RR
pisite na ovoj temi, hajde i vi cete rado citati kad malo poraste a ne bude vise tolikih provala

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:14:15 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Provale nase djece :)
14.4.2010 9:33:04   
ziki
Moja mala p"ičalica ima "azno"aznih bise"a a najsvježiji su:-Nešto smo s"eđivali kuhinju, muž postavljo novu ploču bušio čitavu subotu'''''''' Ta"ik vilo bušilicu ali ga je od zvuka st"ah pa se on k"io oko mene svi v"ijeme'''''''' Ustaje u nedelju i odmah počinje da p"iča kako je babaja bušio "upu a on se sak"io tu(pokazije na moje k"ilo) u maminu guzu - Bila nam u goste p"vo svek"va pa moja mama i on ih sve voli puno a onda ga ja pitam koliko voli mamu i babu a moja pametna glavica odgova"a veliko puno

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:14:44 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Provale nase djece :)
16.5.2010 22:51:10   
neki
Poveo MM sa sobom Seada kod automehanicara,i sad Sead ispituje zasto taj ciko popravlja auta.....MM objasnjava i navodi mu primjer da je on kuhar i da kuha hranu...Kaze Sead,a onaj dedo stalno nesto oko vode popravlja(svekar je vodoinstalater),kaze MM pa sta je onda dedo???
Kaze Sead,pa dedo popravlja cesme,pa onda je CESMARuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja oplakala kad mi je muz pricaouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:15:13 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2010 16:46:34   
acudesa
Idemo do prodavnice maloprije, susrećemo komšinicu koja njega pita: A, hoćeš li ti malo kod mene, ja imam jednu malu seku?
Kaže on njoj: Neću! (oštro) Tvoja seka nije prekrasnauser posted image user posted image ...kaže kona: jeste. On: nije...i tako bi oni do sutra

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:17:02 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Provale nase djece :)
27.8.2010 23:46:31   
neki
Sto ne piset__e nista novouser posted image user posted image

Kaze moja mama nedavno Seadu:nemoj jesti toliko slatkisa,pokvarices sve zube i poispadace ti...Kaze on njoj uz smijeh:a joj nano,pa doci ce zubic vila i donijece mi najnovije zubeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja neki dan dolazim s posla i on mene pita jesam li mu ista kupila,rekoh nisam Seade...Kaze on:a zasto nisi,a ja:pa prazan mi novcanik...Kad ce on meni:a zasto nisi uzela od tate,a i da nisi uzela od njega,pa imas bona karticu,ako nemas para u novcanikuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:17:29 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Provale nase djece :)
28.8.2010 0:38:02   
Hanady RR
e da i ja napišem moju biserku: stariju

šetamo mi neko veče prema BBi od skenderije i idemo ispred Predjedništav i teče naš razgovor

Ona: ja bih voljela da znam čija je ovo kuća?
Ja: ovdje živi naš Predjednik, predjesnik držvane u kojoj živimo?
Ona: a ja bih voljela sa njim da malo porazgovaram. jel to porblem?
ja: pa kad porasteš i kreneš u školu nadam se moći ćeš razgovarati sa njim.
Ona: A jelde mama predjednik je muškarac kao i babo?
ja : jeste mila, al kad ti porasteš to može biti i žena?
Ona:ali mama ako ja želim da biram ja sam izabrala da bude muškarac kao babo...neću da bude žena kao ja...
Ja: a zašto nećeš da bude žena, pa i žene mogu biti predjesnici kao muškarci
Ona: dosta si mi ti...ti si meni predjednik a ja ću onda otići muškarcu predjedniku da kažem da ja ne želim da imama i njega predjenika, ja mislim da to neće biti problem jel tako mama.
mama:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image milion iznad glave
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:18:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Provale nase djece :)
28.8.2010 1:00:41   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Idemo do prodavnice maloprije, susrećemo komšinicu koja njega pita: A, hoćeš li ti malo kod mene, ja imam jednu malu seku?
Kaže on njoj: Neću! (oštro) Tvoja seka nije prekrasnauser posted image user posted image ...kaže kona: jeste. On: nije...i tako bi oni do sutra


Nije prekrasnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Mi smo sad u fazi kad hocu da je probam odviknuti od dude(a zao mi) i ja rekla svim svojim prijateljicama da kad doud kazu kako je duda fuj i da je baci u smece... Kako se ona rastuzila, kuma joj rekla da baci, a ona iako nije osjetljiva odmah pocela plakat i kroz suze joj govori "Idi kuci kumo"... Danas kad je bila morala joj rec da ima PREKRASNU dudu, a ovoj osmijeh od uha do uha...
Al neko vece ja legla s njom i ona meni dala jednu dudu da i ja stavim, i ja sve virkam jel zaspala da se izgubim, i vidim ja ona nista, ne spava... meni dosadilo i govorim joj "ajde molim te u svoj krevet"... Na to ona ko iz topa meni "Stavi mama dudu i spavaj"... Jest me "presla"......user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:18:24 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Provale nase djece :)
28.8.2010 1:48:17   
jasmin
Moram i ja pribiljeziti ozbiljan razgovor s mojom trogodisnjom kcerkicom kad sam kupila porodicni sladoled.Muz je kroz pricu napomenuo da ne treba djeci pokazati dok je tek iz zamrzivaca zbog prehlade.Ocito je malecka cula.(Inace...kada su bolesni dajem im curekotovo ulje).I sad,dok se mi penjemo na 4 sprat,nesto ja i muz pricamo,kad meni kcerkica:A mama...ja cu da pijem cukota.Ja...???Reko zasto?Pa ja cu da pijem cukota-veli ona.Sjetih se sladoleda....Reko i sta ces jos.Kaze meeeed.Aha,rekoh,i sta jos?Kaze sadojed.
Ostala sam zaista iznenadjena jer se tako mala sjetila da moze ona jesti sladoleda,jer ce ipak uzeti preventivu-curekotovo ulje i med.:D

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:19:12 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Provale nase djece :)
28.8.2010 15:13:11   
bebbe RR
Mali biserčić:
Ema našla Ceevita bombone, i, znajući da ćermo je ružiti bude li ih jela, sakrila se u svoju sobu, sjela na pod i  počela ih jesti. MM je nadje i ljutiti je pita: " ta to radiš, Ema?", a ona će na to, sva važna: "Pa, večeram, zar ne vidiš?":))))

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:20:19 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 12:26:03   
Anoniman
Kad je moja starija kcerka imala otprilike 4 godine, htjela je da svome drugu pokloni 20 km, koje je ona dobila od nekoga.

-Ne mozes mu to pokloniti, nije mu rodendan, nije Bajram, nije Nova godina.
To e tebi mama fino ostaviti, pa kad budes velika, da sebi nesto kupis.

ONA:A kad ces ti umrijeti???

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:21:08 >

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 12:28:39   
Anoniman
-Kako beba naraste  u stomaku?

-Paaaa... beba bude prvo mala, mala, i onda raste i mama je rodi.
-Znam ja, to bude jedna mala zilicauser posted image .

-...

-A kako ta zilica dode u stomak?


Tu sam definitivno promijenila temu.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:21:22 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 12:34:59   
Anoniman
Bile nas dvije kod jedne moje prijateljice, koja je tad bila u visokoj trudnoci. Zbog toga ja nisam dala prijateljici da podigne kasikicu sa poda ,koja joj je ispala.Brzo sam ustala i uradila to prije nje.
Idemo mi kuci i ona pita sto sam ja to uradila.Kazem ja da je teta trudna i da je njoj to tesko.
Kaze, pa je li isla doktoru?
Zasto?
Pa kako zna da je trudna?user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:21:37 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 14:39:01   
mamine oci
kod mene je ovo vise blam nego ozbiljan razgovor al da podjelim sa vama bilo mi simpaticno
kad sam bila trudna od drugarice sin bio bas nemirko i ja da ga smirim kazem:moras se smirit jer ako ne slusas istucice te Mehmed(mm)vidi mene sto je istuko pa mi narastao stomak sva nateklauser posted image user posted image
sutradan ja kod nje na kafu a ona imala jos gostiju njen mali teta Adela jel vas i danas tuko Mehmed opet vam veliki stomakuser posted image user posted image joj blama ja se zacrvenela sta ce rec ljudi tuce me muz trudnu a on ni mrava nebi zgazio sto su ti djecauser posted image user posted image pusa za malu raju

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:22:20 >


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 20:05:13   
acudesa
Kako je bolestan, ja nastojim da ga zapricavam bilo cime: Hocemo li sad sa babom u prodavnicu, da ga malo ogulimo?
-Necemo, bolit ce gauser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:22:36 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:29:59   
neki
Nevjerovatni suuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:22:53 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:40:18   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Kako je bolestan, ja nastojim da ga zapricavam bilo cime: Hocemo li sad sa babom u prodavnicu, da ga malo ogulimo?
-Necemo, bolit ce gauser posted image user posted image

hahhahah srce slatko

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:23:06 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:46:14   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Mali biserčić:
Ema našla Ceevita bombone, i, znajući da ćermo je ružiti bude li ih jela, sakrila se u svoju sobu, sjela na pod i  počela ih jesti. MM je nadje i ljutiti je pita: " ta to radiš, Ema?", a ona će na to, sva važna: "Pa, večeram, zar ne vidiš?":))))



hahahhahahhahahahahahahh e Boze ove djece med su svi


< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:23:21 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:49:21   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Kako je bolestan, ja nastojim da ga zapricavam bilo cime: Hocemo li sad sa babom u prodavnicu, da ga malo ogulimo?
-Necemo, bolit ce gauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Empatično dijete:)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:23:34 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:49:32   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Moj malac nešto "skrivio" golemo, ja prevrnula i on to skužio, a onda mi priđe, uzme mi lice među svoje ručice, gleda me pravo u oči i kaže: Stani, mama, da ti nešto objasnim. (pa složi ono blaženo lice, nakrivi glavu i milo: Ja sam se u tebe zaljubio...ja prasnem u smijeh, šta bi mu čovjekuser posted image

ejjj lutka ja bi stavrno ovdje sve bitke izgubila :))

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:23:49 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:56:15   
mama_debeljuca
Pametnica naših, masallah!!! ja bih imala da pišem cijelči dan naših ozbiljnih razgovora user posted image , ali evo jedan noviji.
Pita A.-mama, gdje je Bog?
Ja kažem na nebu. (Uz to još milion pitanja, ko je Bog, kako izgleda,....) i prošlo je nekoliko dana od tog razgovora, pada kiša, grmi, a on će: Mama, a šta radi Bog kada pada kiša?user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:24:05 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 22:59:49   
acudesa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Kako je bolestan, ja nastojim da ga zapricavam bilo cime: Hocemo li sad sa babom u prodavnicu, da ga malo ogulimo?
-Necemo, bolit ce gauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Empatično dijete:)


na mamuuser posted image ...ni pomislila nisam da ne konta zargon "oguliti" mozes misliti njegovih filmovauser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:24:17 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 23:00:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Moj malac nešto "skrivio" golemo, ja prevrnula i on to skužio, a onda mi priđe, uzme mi lice među svoje ručice, gleda me pravo u oči i kaže: Stani, mama, da ti nešto objasnim. (pa složi ono blaženo lice, nakrivi glavu i milo: Ja sam se u tebe zaljubio...ja prasnem u smijeh, šta bi mu čovjekuser posted image

ejjj lutka ja bi stavrno ovdje sve bitke izgubila :))


isti caca, ovako me i on uzimao na foreuser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:24:30 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 23:01:09   
sporty mamaa
acudesa znas onaj vic "Ogulit cu te, pojest cu te"user posted image user posted image user posted image ova tema postaje neozbiljnauser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:30:26 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 23:03:25   
bebbe RR
Večeras. nakon što ne pustim stariju kćerku, tinejdžerku, napolje, ona kaže Emi:
"Hajde, reci mami da pusti seku vani."
Ema će na to: "Pa, Anja! Bila si zločasta!", s izrazom lica kao da joj je baka a ne 14 godina mladja sestra:)


< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:24:44 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2010 23:03:56   
acudesa
Daj, sporti...gdje je tema: Biseri nasih malisana...
ovo su ipak ozbiljni razgovori, a moj mali je veoma neozbiljan..(sad je na mamu, opet)user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 11:24:52 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *