|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 14:01:30   
henna ze
Henna je velika cura al ima još bisera kao tUrnado..i nikako da joj izbjem to..
sinoc ja pravim caj kaze ona neka mama ja cu...stavila ja dvije kesice u cajnik i vodu da kuha i otisla gledat Seherzadu..i hajd reko nek stoji 15 minuta..ja pogledah..vrecice bacene u sudoper..a onda dusa draga..samo prelila vrecice i odmah ih bacila...i eto popijemo mi tu zutu vrucu vodu...kaze pa zar se ne pravi tako caj..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 14:18:26   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: lavić Simba

Mala od moje sestre ima tri god. i seta na moru gola,samo misici na rukama....zove je zet F. dodji da ti skinem misice...a ona njemu ma sta ti je bolan  pa da onda setam gola jel????user posted image user posted image user posted image


hahahahahahahahahaha meeeeeeeeed


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 14:20:22   
ziki
Legende su prave, ova me tema uvijek "digne iz mrtvih". Evo Nemirkove najnovije. Ja i mm volimo tamnu cokloadu pa bijelu uopste ne kupujemo. Prosli vikend otisli u SA kod moji seka i one kupile bijelu. Probao Nemirko i svidjela mu se. Eto ga do mene i kaze mi: " Daj mi jos onog slatkog sira"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 14:22:45   
Anoniman
Nije baš provala... al' eto:
Moja maca naučila značenje riječi OPET i kad god joj je nešto zabavno ona ponavlja: Opet, opet...
I tako ja moram dugo, dugooo skakati po krevetu, plesati valcer (k'o luda), praviti grimase, pričati sa njenim medom i sl., a ona se smije i valja po podu... i tako sve dok joj ne dosadi.

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 14:38:52   
veeseelaa
pa gdje nije provala, mogu je samo zamisliti kako kaže OPET user posted image user posted image user posted image  pa onda OPET a mamica skače user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 19:13:31   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: henna ze

Henna je velika cura al ima još bisera kao tUrnado..i nikako da joj izbjem to..
sinoc ja pravim caj kaze ona neka mama ja cu...stavila ja dvije kesice u cajnik i vodu da kuha i otisla gledat Seherzadu..i hajd reko nek stoji 15 minuta..ja pogledah..vrecice bacene u sudoper..a onda dusa draga..samo prelila vrecice i odmah ih bacila...i eto popijemo mi tu zutu vrucu vodu...kaze pa zar se ne pravi tako caj..


E dobra jeuser posted image user posted image user posted image user posted image Ona prelila vrecice i odmah ih bacilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2010 19:15:21   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Nije baš provala... al' eto:
Moja maca naučila značenje riječi OPET i kad god joj je nešto zabavno ona ponavlja: Opet, opet...
I tako ja moram dugo, dugooo skakati po krevetu, plesati valcer (k'o luda), praviti grimase, pričati sa njenim medom i sl., a ona se smije i valja po podu... i tako sve dok joj ne dosadi.


Joj i moja je tako, ali ona je govorila stalno "ponemo, ponemo"....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 0:19:58   
acudesa
Ucim ga veceras kako da cestita Bajram
-Pruzi ruku i reci: Bajram barecula
pruzi ruku, kaze: Bajram barecula...daj mi sad parauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 0:26:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ucim ga veceras kako da cestita Bajram
-Pruzi ruku i reci: Bajram barecula
pruzi ruku, kaze: Bajram barecula...daj mi sad parauser posted image user posted image

ovo me podsjetilo kad nam je na bajram dosla prijateljica sa malom kcerkicom, moja mama joj krisom stavila novac u dzep, i kad je ona skontala i izvukla novcanicu, pitamo je mi:" Sta ti je to?" a ona ce ko iz topa (nimalo iznenadjena): "Bajram banka"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 9.9.2010 0:27:26 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 11:38:00   
veeseelaa
moja melana uglavnom govori banka, dugo joj je za naučiti bajram šeruf mubarek olsun... ona izabere po jednu riječ i stalno je ponavlja i poslije se valja od smijeha...
bajram, bajram, bajram
muba, muba, mubauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 11:53:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja melana uglavnom govori banka, dugo joj je za naučiti bajram šeruf mubarek olsun... ona izabere po jednu riječ i stalno je ponavlja i poslije se valja od smijeha...
bajram, bajram, bajram
muba, muba, mubauser posted image


nauci je Bajram barecula- lakse jeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 12:02:00   
veeseelaa
ma u mojoj familiji nije običaj čestitati bajram sa bajram barićola nego ono bajram šerif mubarek olsun pa se ja ko fol trudim da je naučim al dosta i BAJRAM MUBA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 13:55:12   
smajli80
Dječak 6.5god od moje sestre kaže meni:tetka ja sam jedan jako sretan dječak,pitam ga što je toliko sretan kad će on meni.Ja sam malen i imam malen mozak a vrlo sam pametan.user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Provale nase djece :)
9.9.2010 19:53:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma u mojoj familiji nije običaj čestitati bajram sa bajram barićola nego ono bajram šerif mubarek olsun pa se ja ko fol trudim da je naučim al dosta i BAJRAM MUBA user posted image user posted image user posted image

a kod nas je uvijek bilo bajram barecula, a sad poslije rata uveli to bajram serif mubarek olsun, tako nikad prije rata nismo govorili user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Provale nase djece :)
10.9.2010 22:28:37   
mama_debeljuca
Igram se,malo prije, sa svojim Ahmom na podu, autića naravno. I on meni određuje pravila igre, ja kažem meni se ne igra tako ja hoću drugačije i ubjeđujemo se na koji način ćemo se igrat. On ne popušta i kaže, moraš igrat ovako, ja jedem ono što ti doneseš i ti moraš da se igraš onako kako ja kažem!!! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 10.9.2010 22:29:33 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Provale nase djece :)
10.9.2010 22:35:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Igram se,malo prije, sa svojim Ahmom na podu, autića naravno. I on meni određuje pravila igre, ja kažem meni se ne igra tako ja hoću drugačije i ubjeđujemo se na koji način ćemo se igrat. On ne popušta i kaže, moraš igrat ovako, ja jedem ono što ti doneseš i ti moraš da se igraš onako kako ja kažem!!! user posted image user posted image user posted image

dusa mala pametna pusa za njega user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Provale nase djece :)
10.9.2010 22:46:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma u mojoj familiji nije običaj čestitati bajram sa bajram barićola nego ono bajram šerif mubarek olsun pa se ja ko fol trudim da je naučim al dosta i BAJRAM MUBA user posted image user posted image user posted image

a kod nas je uvijek bilo bajram barecula, a sad poslije rata uveli to bajram serif mubarek olsun, tako nikad prije rata nismo govorili user posted image



a meni je opet bajram barićola nepoznanica do haman skoro, dok bajram šerif mubarek olsun na turskom znači neka ti je sretan časni bajram
I ja se trudim da je tako naučim a šta znači barićola?... možda berićet il tako nešto, lupam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Provale nase djece :)
14.9.2010 10:53:52   
ziki
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Igram se,malo prije, sa svojim Ahmom na podu, autića naravno. I on meni određuje pravila igre, ja kažem meni se ne igra tako ja hoću drugačije i ubjeđujemo se na koji način ćemo se igrat. On ne popušta i kaže, moraš igrat ovako, ja jedem ono što ti doneseš i ti moraš da se igraš onako kako ja kažem!!! user posted image user posted image user posted image

Legendauser posted image pa tako je to mora i on imat nešto gdje je glavniuser posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Provale nase djece :)
14.9.2010 17:30:06   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Igram se,malo prije, sa svojim Ahmom na podu, autića naravno. I on meni određuje pravila igre, ja kažem meni se ne igra tako ja hoću drugačije i ubjeđujemo se na koji način ćemo se igrat. On ne popušta i kaže, moraš igrat ovako, ja jedem ono što ti doneseš i ti moraš da se igraš onako kako ja kažem!!! user posted image user posted image user posted image

Legendauser posted image pa tako je to mora i on imat nešto gdje je glavniuser posted image




user posted image user posted image user posted image

A prije neko veče kaže, (cijeli dan se nešto vrtilo po TV-u o spaljivanju Kur ana u Americi), pa šta ima je, što oni žele nama da naškode, pa mi smo samo ljudi, dobri ljudi!!! A da mi ništa o tome u kući nismo govorili.

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 14.9.2010 17:31:26 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Provale nase djece :)
15.9.2010 9:44:19   
Anoniman
Maloprije ganja prstićem malog žutog mrava i govori: Bibiiii, bibiiii, atooo!  user posted image
(Mislim da vam ne treba prijevod!)user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Provale nase djece :)
16.9.2010 7:41:21   
maja78 RR
Andrej zna imena dosta nas ali kad ga pitamo kako se zoves odmah mijenja temu, i ja skontala tesko mu izgovoriti kad sinoc odjednom kaze mama ada kakio, reko kako se ti zoves kaze ada, jutros opet pitam kaze ada, znaci dijete je odlucilo kako ce se zvati user posted image



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Provale nase djece :)
16.9.2010 16:45:48   
jasmin
Majek,kad vec pominjes kaku,sjetih se moje djevojcice koja je,eto,otisla kakiti.I pitam je je li gotova,hocu li je oprati,kaze cekaj,moram jos kakim,samo sam pola kakila.Eh to njeno pola mi je bilo bas smijesno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Provale nase djece :)
16.9.2010 17:12:46   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: jasmin

Majek,kad vec pominjes kaku,sjetih se moje djevojcice koja je,eto,otisla kakiti.I pitam je je li gotova,hocu li je oprati,kaze cekaj,moram jos kakim,samo sam pola kakila.Eh to njeno pola mi je bilo bas smijesno.


hahahaha duse male kako one skontaju


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 14:24:55   
ziki
Juče ujutru sjedi Nemirko na šolji i piški i u po frke u skladu sa nadimkom uzme pišu i fino ispiški čitavo kupatilo i sebe. Nekako to progutam, sledeći odlazak u wc ista pjesma. Počnem ja da se ljutim, kako to ne smije da radi, i pričam dok sam počistila pločice, njega ubacila u kadu istuširala i ućutim dok sam se sagnula da ga iz kade izvadim a on meni: " Mustro mala, samo mi pričaš kako sam ti sve upiškio", ostala sam bez teksta, šta me čeka kad krene pubertet.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 14:35:26   
maja78 RR
hahahahahah 

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *