|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale naše djece :)
25.12.2013 10:08:23   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Mak: "Tajo, ja imam jednu tajnu!"
MM: "Koju?"
Mak: "Mama i ja cemo se vjencati!"
MM: "A sta cu ja?"
Mak: "Pa, cuvaj tajnu!"

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


Oplakah-......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Provale naše djece :)
25.12.2013 10:10:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Mak: "Tajo, ja imam jednu tajnu!"
MM: "Koju?"
Mak: "Mama i ja cemo se vjencati!"
MM: "A sta cu ja?"
Mak: "Pa, cuvaj tajnu!"

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Provale naše djece :)
12.1.2014 21:39:25   
Esmica
Sara (treca po redu) kaki na wc solji,a ja pravim neki kolac u kuhinji. Doziva me :
Mama, meni nesto smrdi isto kao da se Selma (najmanja) ukakila, presvuci je.
user posted image user posted image

Veceras isla sa babom i sa Selmom u setnju,i dao joj babo nesto sitnisa da dadne nekoj teti sto prosi.
Kaze muz ona joj dala,i uzela ga za ruku i kaze :
Babo, a sto smo joj dali pare?
Sto ona nama nije dala?

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Provale naše djece :)
14.1.2014 20:10:29   
salmy
Setamo danas i prolazi rotacija neka pratnja par auta
Kaze momak dobro mama sto sviraju jel to policija'
Kazem sviraju jer voze nekog "vaznog"
aha mama cuj vaznog? pa jel tata vazan?
Ma nije sine,cuj nije Bgm meni je moj tajo vazan nea veze sto nema pratnjuuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Provale naše djece :)
16.1.2014 18:49:52   
elmaL

IZVORNA PORUKA: salmy

Ma nije sine,cuj nije Bgm meni je moj tajo vazan nea veze sto nema pratnjuuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Provale naše djece :)
16.1.2014 23:05:20   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: salmy

Setamo danas i prolazi rotacija neka pratnja par auta
Kaze momak dobro mama sto sviraju jel to policija'
Kazem sviraju jer voze nekog "vaznog"
aha mama cuj vaznog? pa jel tata vazan?
Ma nije sine,cuj nije Bgm meni je moj tajo vazan nea veze sto nema pratnjuuser posted image


Kad si ovako važan, ne možeš u svemiru biti važniji user posted image Nema te pratnje ni rotacije!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2031
   RE: Provale naše djece :)
16.1.2014 23:10:40   
shej
Ova tema je savrsena za opustanje u sitne nocne sate, neku noc sam se bas fino raznjezila i nasmijala dok sam procitala prvih 30tak stranica, hahahh user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Provale naše djece :)
9.2.2014 12:03:17   
koka i po
otisli smo kod doktora jer S. ima proliv :"Cika doktore pojeo sam crnu cokoladu za zdravlje".

Mene je Bog stvorio.Dao mi je ruke i noge.Bog ima puno dijelova od kojih sklapa ljude.Ima li Bog kapu?.....Kakvo mu je odijelo?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Provale naše djece :)
11.2.2014 15:25:38   
salmy
Kazem decku hajd ljubi te mama spavaj?
nemoj mama Alahati....znas kad se probudim budem ko govnouser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Provale naše djece :)
12.2.2014 14:40:36   
vila_7
Starija curica (3.5) me danima nagovarala da i ona dobije flasicu za laku noc kao i mladja, i hajd ja popustim i nadjem onu Aventovu flasicu koja se moze montirati i na izdajalicu. Krenuli spavati , i ja joj pruzim flasicu a ona uz gadljivu facu : "Joooj , pa necu ti ja tu flasicu u koju CIJEDIŠ sisu" ! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Provale naše djece :)
12.2.2014 15:08:59   
reallove
Vila_7,bas se nasmijah user posted image user posted image user posted image

Kod nas sada stalno prica o bebi,pripemamo malenog,da ne bude belaja i nedavno,poceo nesto oko stomaka,kao udario bi me..i ja ga uzmem i pocnem da mu pricam kako je ovo njegova seka,treba da je cuva,svi njegovi prijatelji imaju bracu ili seku,ma uzivila se ja,vidim on sjedi i bukvalno bulji u mene...Kad odjednom kaze "Mama,pa tebi je lice puno bubuljica" user posted image ..Boze,pa ja sat vremena pricam. I kontam kako on mene fino slusa,ma jok user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Provale naše djece :)
13.2.2014 13:33:41   
ziki

IZVORNA PORUKA: vila_7

Starija curica (3.5) me danima nagovarala da i ona dobije flasicu za laku noc kao i mladja, i hajd ja popustim i nadjem onu Aventovu flasicu koja se moze montirati i na izdajalicu. Krenuli spavati , i ja joj pruzim flasicu a ona uz gadljivu facu : "Joooj , pa necu ti ja tu flasicu u koju CIJEDIŠ sisu" ! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Provale naše djece :)
14.2.2014 9:16:52   
elmaL

IZVORNA PORUKA: salmy

Kazem decku hajd ljubi te mama spavaj?
nemoj mama Alahati....znas kad se probudim budem ko govnouser posted image


salmy, tvoj dječak je baš provala user posted image redovno se ismijem njegovim izjavama user posted image user posted image

vila_7 pametna cura...al čuj cijediš sisu user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Provale naše djece :)
10.3.2014 11:22:06   
ziki
Jede Teufik zeljanicu, gčadan se iz tanjira pocistio i trazi : "Daj jos lisca" user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Provale naše djece :)
10.3.2014 18:13:45   
jasmin
Ibo,hoćeš se ti ženiti kad porasteš?
Hoću.
A kakvu ćeš da ženiš?
Istu kao ti.
Pa što kao ja?
Jer si mi ti najljepšaaaaaaaaaaaaaaa........
A šta ako ne nađeš takvu?
A onda ću pobjeći s bala!!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Provale naše djece :)
20.3.2014 11:14:39   
ziki
Ptam Teufika sta mi je on
"Malo sice, mali tougao, mali kvadlat i mali tlug" user posted image user posted image user posted image Bumba moj

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Provale naše djece :)
22.3.2014 9:49:53   
minie

IZVORNA PORUKA: ziki

Ptam Teufika sta mi je on
"Malo sice, mali tougao, mali kvadlat i mali tlug" user posted image user posted image user posted image Bumba moj


Heheh, dusa user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Provale naše djece :)
22.3.2014 9:52:14   
minie
R napravio zijan i sad ga ja ruzim.
"R ne moze to tako, to nije lijepo, ne smijes to vise raditi..." a on gleda u mene i kaze mi: "Mama", rekoh "Molim", a on ce: "Nista te ne cujem"

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Provale naše djece :)
23.3.2014 21:29:52   
reallove

IZVORNA PORUKA: minie

R napravio zijan i sad ga ja ruzim.
"R ne moze to tako, to nije lijepo, ne smijes to vise raditi..." a on gleda u mene i kaze mi: "Mama", rekoh "Molim", a on ce: "Nista te ne cujem"

user posted image user posted image

Ovako i moj

"Pa ja te nista ne cujem"

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Provale naše djece :)
19.6.2014 11:28:47   
salmy
Decko gleda nase stare slike kad nije bio rodjen
gleda satra se pita gdje sam ja?
Kaze: zeno zeno..sto me nisi rodila sta si cekalauser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Provale naše djece :)
19.6.2014 22:23:55   
minie
Sjedimo R i ja kod sveki i sad na TV-u neka utakmica.
Govori on nani: "Prebaci mi na jedan jedan devet (mini ultra)", a ona njemu: "Necu, hocu da gledam ovo", a R ce na to: "Ti ne gledas utakmicu, ti samo gledas poplave" user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Provale naše djece :)
22.6.2014 23:27:14   
Neca xxx
U 4 sata ujutro, moja A, koja je nedavno napunila godinu, budi se da doji. Place iz krevetica i traži da je uzmemo. MM ustaje, adi je iz krevetića i dodaje meni, da je nahranim, a ona govori: "Vala!" (Hvala!) user posted image user posted image user posted image user posted image
Bečka škola, istureno odjeljenje Sarajevo. user posted image user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Provale naše djece :)
23.6.2014 7:44:29   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

U 4 sata ujutro, moja A, koja je nedavno napunila godinu, budi se da doji. Place iz krevetica i traži da je uzmemo. MM ustaje, adi je iz krevetića i dodaje meni, da je nahranim, a ona govori: "Vala!" (Hvala!) user posted image user posted image user posted image user posted image
Bečka škola, istureno odjeljenje Sarajevo. user posted image user posted image


Kao sto rece Zika Pavlovic, na nivou user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Provale naše djece :)
23.6.2014 9:26:13   
ziki

IZVORNA PORUKA: minie

R napravio zijan i sad ga ja ruzim.
"R ne moze to tako, to nije lijepo, ne smijes to vise raditi..." a on gleda u mene i kaze mi: "Mama", rekoh "Molim", a on ce: "Nista te ne cujem"

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Provale naše djece :)
23.6.2014 16:46:06   
hatepsut
Mi u busu i do nas sjela gospodja,gleda ona u T.(koji ima skoro 2g) pita ga kako se zove,on nista.pita mene jel'' zna da prica,kazem zna ali eto ko malo stidan.A on i dalje gleda u nju.tek ce T. - "Sto si se teta salala/sarala " user posted image ja bi se smijala al mi crnjak,kaze teta -"nisam se sine sarala,teta tetovirala obrve" i podje s pricom kako je radila novom(Japanskom) metodom.E mogu samo da zamislim kako se osjecala kad je djete koje nema jos 2 godine ,za njene obrve kazalo da su "saranje" user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 23.6.2014 16:47:04 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *