|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 [83] 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale naše djece :)
25.6.2014 21:31:51   
salmy
Grmi sjeva kaze decko

Mama samo suti i vici eselatu veselamuuser posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2051
   RE: Provale naše djece :)
21.7.2014 21:00:45   
nelah
moja bubica (3god) i ja vozimo se u troli,
na jednoj stanici ulazi neko ko je bas obilno jeo bijeli luk, nakon par sekundi,
bubica glasno pita: Ko smrdi?
kazem: trola, star je i prljav
nakon nekoliko sekundi, opet glasno:
Ko je jeo luk? user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2052
   RE: Provale naše djece :)
24.7.2014 12:29:54   
elmaL

IZVORNA PORUKA: nelah

moja bubica (3god) i ja vozimo se u troli,
na jednoj stanici ulazi neko ko je bas obilno jeo bijeli luk, nakon par sekundi,
bubica glasno pita: Ko smrdi?
kazem: trola, star je i prljav
nakon nekoliko sekundi, opet glasno:
Ko je jeo luk? user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu nelah)
Neposredna veza do poruke: 2053
   RE: Provale naše djece :)
24.7.2014 14:04:29   
anitaa
user posted image Brutalno su iskreni, kad se mojoj curi nešto sviđa od moje robe (hajdemo reći atraktivno je, moderno...) onda kaže da je njeno, a kad je suprotno onda kaže da je bakino. (tj. od moje mame).

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2054
   RE: Provale naše djece :)
15.9.2014 11:06:35   
ziki
Uzeo Teufik mojoj mami muštuluk da joj je gotova viza i obećala mu čokoladu. Kad su šetali pored prodavnice ulazili, njemu se nijedna nije dopala, tražio kinder. Mama mu rekla da će popodne otić u konzum i da kupi šta hoće. I tamo je Teufik tražio zeleni autobus, kad već može šta hoće user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 2055
   RE: Provale naše djece :)
17.9.2014 11:42:37   
Penelope82
Kada smo prvi put odveli kcerku na oftalmoloski pregled u Beograd(Sv.Vid),imala je 4,5 godine.
Kaze njoj dr.:"Selena (ime joj je izgovorila sa drugacijim naglaskom,ono "brzo" Selena,kao u pjesmi Zabranjenog pusenjauser posted image )...Selena,gledaj u svetlo!" Ona ce dr.:"Ne kaze se svetlo,nego svjetlo i ja sam Seeeeleeeenaaaa!"user posted image
Dr.se bas ismijala...Nama je bilo smijesno,ali i malo neprijatno.Objasnimo mi njoj kako oni tako govore,ekavski i td. i td....i da slijedeci put ne komentarise.
Dosli mi za par mjeseci na kontrolu,dr. naravno i dalje govori ekavski,Selena mudro suti...,ali kada smo izlazili iz ordinacije,ma nismo ni vrata zatvorili,kaze ona: "Mama,nisam ovaj put nista htjela reci,ali ona i dalje govori neispravno...Znas,mama,kod nas neka djeca u vrticu idu kod logopedice kada ne znaju govoriti!"user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2056
   RE: Provale naše djece :)
17.9.2014 22:23:18   
ena23
mi smo, vikend pred pocetak nove skolske godine, isli u prodavnicu djecije obuce da E kupimo patike. Naravno da je prodavnica bila puna djece i roditelja. Nestade nama E iz vidokruga, mi nesto blebecemo, nakon par minuta eto njega i vodi neku curicu za ruku i kaze meni "mamaaaaa, ova mi se svidja, nju cu ja kuci vodit!"

Totalno pogresno skonto po sta smo mi tu dosli...



_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 2057
   RE: Provale naše djece :)
17.9.2014 22:40:24   
elmaL
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 2058
   RE: Provale naše djece :)
18.9.2014 10:03:36   
vila_7

IZVORNA PORUKA: ena23

mi smo, vikend pred pocetak nove skolske godine, isli u prodavnicu djecije obuce da E kupimo patike. Naravno da je prodavnica bila puna djece i roditelja. Nestade nama E iz vidokruga, mi nesto blebecemo, nakon par minuta eto njega i vodi neku curicu za ruku i kaze meni "mamaaaaa, ova mi se svidja, nju cu ja kuci vodit!"

Totalno pogresno skonto po sta smo mi tu dosli...




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 2059
   RE: Provale naše djece :)
18.9.2014 10:04:34   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kada smo prvi put odveli kcerku na oftalmoloski pregled u Beograd(Sv.Vid),imala je 4,5 godine.
Kaze njoj dr.:"Selena (ime joj je izgovorila sa drugacijim naglaskom,ono "brzo" Selena,kao u pjesmi Zabranjenog pusenjauser posted image )...Selena,gledaj u svetlo!" Ona ce dr.:"Ne kaze se svetlo,nego svjetlo i ja sam Seeeeleeeenaaaa!"user posted image
Dr.se bas ismijala...Nama je bilo smijesno,ali i malo neprijatno.Objasnimo mi njoj kako oni tako govore,ekavski i td. i td....i da slijedeci put ne komentarise.
Dosli mi za par mjeseci na kontrolu,dr. naravno i dalje govori ekavski,Selena mudro suti...,ali kada smo izlazili iz ordinacije,ma nismo ni vrata zatvorili,kaze ona: "Mama,nisam ovaj put nista htjela reci,ali ona i dalje govori neispravno...Znas,mama,kod nas neka djeca u vrticu idu kod logopedice kada ne znaju govoriti!"user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 2060
   RE: Provale naše djece :)
18.9.2014 10:14:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: nelah

moja bubica (3god) i ja vozimo se u troli,
na jednoj stanici ulazi neko ko je bas obilno jeo bijeli luk, nakon par sekundi,
bubica glasno pita: Ko smrdi?
kazem: trola, star je i prljav
nakon nekoliko sekundi, opet glasno:
Ko je jeo luk? user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu nelah)
Neposredna veza do poruke: 2061
   RE: Provale naše djece :)
18.9.2014 10:30:02   
pocahontas
Ruži mm dijete nešto, ovaj protestuje,tj. plače buaaaaaaa..kaže mu mm: "Plači, boli me briga, ali nećeš dobiti to i to"..ovaj nastavlja da reve, i reve i reve i mm onako iznerviran kaže: "A budeš li plak'o, tek ćeš vidjeti...a na to R.: "Pa rekao si da te boli briga"user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2062
   RE: Provale naše djece :)
18.9.2014 10:31:25   
Penelope82
user posted image  user posted image  pametnjakovicuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 2063
   RE: Provale naše djece :)
18.9.2014 10:45:56   
salmy
hahhah R kraljuuser posted image

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 2064
   RE: Provale naše djece :)
19.9.2014 9:55:27   
vila_7
pocahontas user posted image

Tako slicno je i moja neki dan . Ja nesto u depresiji zbog losih prica o svakakvim roditeljima , i uzmem svoju stariju (4 god.) ispred sebe za ruke i obecam joj da cu uvijek u zivotu gledati da je sretna i zadovoljna , i tu se zagrlimo izljubimo , i ja odem u kuhinju nesto raditi a ona da se igra.
Nakon 2 sata, trazi ona meni bombonu , i ja joj kazem, ne moze sad - poslije vecere ces dobiti. A ona : " Pa ti si rekla da ćeš uvijek gledati da ja budem sretna i zadovoljna ! " user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2065
   RE: Provale naše djece :)
19.9.2014 10:19:06   
anitaa
Neki dan, poslije odlaska kod zubara, ja bezveze spomenula da mi je zubar rekao da jedno vrijeme ne smijem ništa jesti i piti i sad čim dohvatim nešto od hrane ili pića što je njoj zanimljivo krene : A šta je ono zubar rekao?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2066
   RE: Provale naše djece :)
19.9.2014 21:55:34   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: pocahontas

Ruži mm dijete nešto, ovaj protestuje,tj. plače buaaaaaaa..kaže mu mm: "Plači, boli me briga, ali nećeš dobiti to i to"..ovaj nastavlja da reve, i reve i reve i mm onako iznerviran kaže: "A budeš li plak'o, tek ćeš vidjeti...a na to R.: "Pa rekao si da te boli briga"user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 2067
   RE: Provale naše djece :)
11.10.2014 23:50:31   
Lady26
Slusamo u autu muziku i L voli pjesmu od E. Huseinbegovica i kaze mi:
Hajde mama pusti mi opet ovu tetu
L ovo je musko, ciko pjeva ovu pjesmu...
Mama, a jel se on pravi da je zensko? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 2068
   RE: Provale naše djece :)
12.10.2014 0:57:19   
delfin
ovo mi je jedna od najdražih tema, baš opušta i oraspoloži čovjeka, djeca baš brzo kontaju.
pokazujem ja mom A sliku sa broda i kažem muvidiš ja sma bial na brodu sa babom, aon stabradno a gdje sam ja bio, kažem nisi se bio rodio,On: al gdje sam onad bio, ja: nigdje , al on uporan: jel u stomaku; na kraju ja kažemi jesi. EEE onda sam i ja bio na broduuser posted image

ili kad za nešto damo prednost godinu mlađoj seki, a on je kao veliki pa treba da popusti, ako mu to neodgovavara kaže nisam se ja želio prvi roditi :)

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2069
   RE: Provale naše djece :)
13.1.2015 21:45:14   
salmy
ulazi na vrata sav vazan: slusaj mama jaran i ja idemo u Tursku..daj mi kljuceve od auta i ne zovi me...pa dobro A koji jaran? moj cuj koji.. iz vrtica....pa dobro ko ce vozit? pa ja cuj ko..prva druga rikverc..
dobro A sretno vam bilo...naravo da je sretno haj mama vozdrauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2070
   RE: Provale naše djece :)
13.1.2015 21:52:03   
bebaa

IZVORNA PORUKA: salmy

ulazi na vrata sav vazan: slusaj mama jaran i ja idemo u Tursku..daj mi kljuceve od auta i ne zovi me...pa dobro A koji jaran? moj cuj koji.. iz vrtica....pa dobro ko ce vozit? pa ja cuj ko..prva druga rikverc..
dobro A sretno vam bilo...naravo da je sretno haj mama vozdrauser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2071
   RE: Provale naše djece :)
13.1.2015 22:14:07   
irenaSA
Mazi mene S pupi dok sam bila trudna i pita a mama je sam li i ja bila ovdje. Jesi, rekoh, Sarah, jesi isto kao i ova beba mama te je čuvala...Na to će ona a mama ko me je tu stavio...Par sekundi razmišljam šta odgovoriti a S će, je li tatauser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2072
   RE: Provale naše djece :)
21.1.2015 20:18:56   
almondray
Sjedi I (2,2g)na tuti beskonačno dugo,pitam jeli kakio,a on odgovara:
"Nisam ja,guza je kakila".


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 2073
   RE: Provale naše djece :)
26.1.2015 19:24:33   
nanika

IZVORNA PORUKA: pocahontas

Ruži mm dijete nešto, ovaj protestuje,tj. plače buaaaaaaa..kaže mu mm: "Plači, boli me briga, ali nećeš dobiti to i to"..ovaj nastavlja da reve, i reve i reve i mm onako iznerviran kaže: "A budeš li plak'o, tek ćeš vidjeti...a na to R.: "Pa rekao si da te boli briga"user posted image

user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 2074
   RE: Provale naše djece :)
29.1.2015 20:39:24   
salmy
Gleda neki film transformeri..pitam ga A jel strasan taj film?
kaze on mrtvo hladno:jest za tebe nije za meneuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 82 [83] 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 [83] 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *