|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:31:07   
cicana
Pa dok sam radila nisam vala nista stedila cak sam kada mi dodje izvjestaj na kraju mjeseca ostajala paffff, jer sam uvijek bila u minusu. Valjda sam se vise kretala, setala i iz svake setnje nosila kesu. Sada sam kuci sa bebom, setam se po parku i ustedim cijelu porodiljsku naknadu. Ali zato ponekada muza oderem do gole kozeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:31:20   
dana3
Kib banka-pitaj njih.Ili zagrebacka unikredit-otvoris npr jos jedan racun i kazes da hoces da se na taj skida recimo svaki mjesec 30 km.ne moras imati karticu za njega vec po potrebi uzimas pare.lakse je stediti kad drugi ostavljaju tvoje pare nego sama,ja ne bih onda nikad to uradila sve mi ko trebaju hahhahhhaha.
ja nisam puno ostavljala a i ni sada samo duboka je godina pa se nakupi.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:34:23   
acudesa
odlično, što kažeš ne bih nikada sama, provjerit ću oko detalja
hvala, super mi je ovo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:35:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: cicana

Pa dok sam radila nisam vala nista stedila cak sam kada mi dodje izvjestaj na kraju mjeseca ostajala paffff, jer sam uvijek bila u minusu. Valjda sam se vise kretala, setala i iz svake setnje nosila kesu. Sada sam kuci sa bebom, setam se po parku i ustedim cijelu porodiljsku naknadu. Ali zato ponekada muza oderem do gole kozeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

jao cicana, ti si kraljica
pa neka samo neko kaže da se na može uštedjeti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:35:55   
dana3
Raspitas se ,nadam se da ce upaliti.
do tada ja cu preracunati koliko mi dugujes za savjetuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:39:34   
acudesa
računaj ti šta hoćeš, nije ti ovo swedenuser posted image
ja svakako štedim, ne dam nigdje ništauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:41:25   
cicana
Sta ces mora neko nastradati, moja penzija se ne djerauser posted image user posted image user posted image user posted image . A kad sam kuci i nesto mi treba zena ceka muzica da joj da para pa cak i ako se radi o 2-3 km.

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:41:33   
dana3
hehehihiihehheheihiiheheheihih
da ti bogdo rijesis a ja cu da  te prevaram i dobijem broj konta hahhahahah-


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:42:45   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dana3

hehehihiihehheheihiiheheheihih
da ti bogdo rijesis a ja cu da  te prevaram i dobijem broj konta hahhahahah-


ahauser posted image  hahahaa

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Štedite li i kako?
19.9.2009 18:48:59   
cicana
Moze vala, dam ti da uplatis i ti nesto...

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Štedite li i kako?
6.10.2009 12:17:52   
Anoniman
Ja kupila od 1l sampon(afrodita, kamiica) 3.70KM. Rezultat je i vise nego dobar;kosa sjajna, a ustedis 10-ak maraka.
PS.da bi mi ga bilo lakse kristiti, pretocila sam ga u manju bocicu, tj. bbocicu sampona koji sam prije koristila.

(odgovor članu cicana)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Štedite li i kako?
6.10.2009 12:23:24   
reallove
IZVORNA PORUKA: acudesa

računaj ti šta hoćeš, nije ti ovo swedenuser posted image
ja svakako štedim, ne dam nigdje ništauser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Štedite li i kako?
6.10.2009 12:52:31   
Golubica
Eh drage moje, posto vidim da vecina ima neki razradjeni plan stednje, recite mi sta vam je najvise pomoglo? Koji nacin, jer meni haman nista ne pomaze, kao da mi neko novac iz kuce krade, :). Planiram poceti i sa onim tzv SEDMICNIM JELOVNIKOM (nije zbog novca, nego nekada nemam ideju sta praviti), pa me zanima je li to neko vec isprobao i ima li efekta, naravno ustedi li se sta?

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Štedite li i kako?
6.10.2009 13:14:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Ja kupila od 1l sampon(afrodita, kamiica) 3.70KM. Rezultat je i vise nego dobar;kosa sjajna, a ustedis 10-ak maraka.
PS.da bi mi ga bilo lakse kristiti, pretocila sam ga u manju bocicu, tj. bbocicu sampona koji sam prije koristila.


ovo je super, ali ja moram određeni šampon koristiti radi peruti, ali zato na drugim stvarima mogu ovo primjeniti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Štedite li i kako?
6.10.2009 13:16:30   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Golubica

Eh drage moje, posto vidim da vecina ima neki razradjeni plan stednje, recite mi sta vam je najvise pomoglo? Koji nacin, jer meni haman nista ne pomaze, kao da mi neko novac iz kuce krade, :). Planiram poceti i sa onim tzv SEDMICNIM JELOVNIKOM (nije zbog novca, nego nekada nemam ideju sta praviti), pa me zanima je li to neko vec isprobao i ima li efekta, naravno ustedi li se sta?

odvojiš pare za sve posebno, upisuješ koliko na šta potrošiš da si u toku, da vidiš gdje može manje, a za sedmični jelovnik sam prije 10 min sa mm pričala-idemo i mi sa tim i radi ekonomije i radi mene (smori se svaki dan zbog ideja i a raznolikosti ishrane, ovako će biti bolje)


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Štedite li i kako?
6.10.2009 13:17:57   
acudesa
rođak mm je super informatičar i on mi je rekao da radio na internetu troši više nego išta, ja nisam znala, pa eto za vas koje ne znate, ne slušajte radio na internetu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:13:07   
neki
Kupila sam fino vrecu brasna(joj kako ovo sega zvuciuser posted image ),jer dosad sam kupovala samo po 2kg...I fino pravim hljeb,koji nam bude po dan ipo,a onaj kupovni,dva hljeba dnevno,tako da mi se isplati...Ne pravim ga svaki dan,ali pocesto...
Pocela sam praviti sedmicni jelovnik,i izgleda super sad za saduser posted image
Napravim spisak kad idem u nabavku,i pokusavam se pridrzavati tog spiska(mada teeesko,ali moze se)...
Masinu za ves sam pocela ukljucivati nedeljom i upratila sam kad je jeftina struja(donedavno pojma nisam imalauser posted image )

A da,kad idem da kupujem pokloncice neke sitne,idem u neke trzne centre gdje cu naci neke sitnice,lijepe,a malo jeftinije,za svakog ponestouser posted image Npr. u Bingu sam nedavno nasla slatki set za kuhinju,malo veca salveta,rukavica i onaj mali dio(kao drzac za vruce predmete),kostalo je 3,40KM,a preeeslatko jeuser posted image


< Poruku je uredio neki -- 17.10.2009 23:15:38 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:21:29   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

Kupila sam fino vrecu brasna(joj kako ovo sega zvuciuser posted image ),jer dosad sam kupovala samo po 2kg...I fino pravim hljeb,koji nam bude po dan ipo,a onaj kupovni,dva hljeba dnevno,tako da mi se isplati...Ne pravim ga svaki dan,ali pocesto...
Pocela sam praviti sedmicni jelovnik,i izgleda super sad za saduser posted image
Napravim spisak kad idem u nabavku,i pokusavam se pridrzavati tog spiska(mada teeesko,ali moze se)...
Masinu za ves sam pocela ukljucivati nedeljom i upratila sam kad je jeftina struja(donedavno pojma nisam imalauser posted image )

A da,kad idem da kupujem pokloncice neke sitne,idem u neke trzne centre gdje cu naci neke sitnice,lijepe,a malo jeftinije,za svakog ponestouser posted image Npr. u Bingu sam nedavno nasla slatki set za kuhinju,malo veca salveta,rukavica i onaj mali dio(kao drzac za vruce predmete),kostalo je 3,40KM,a preeeslatko jeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imas i u Ilijasu onu tursku prodavnicu, ima dosta kvalitetne naravno i nekvalitetne al vidi se sta je kvalitetno sta ne a jeftino je...
Mi smo ljetos uzeli prelijepe solje mm strini kad smo isli (uvijek im uzimem nesto u kucu) a znam da mi je spominjala solje za kafu da voli... uzeli 6 solja sa kaskicama za 3,5 km, plus uzeli set wiskey casa za 2 km koje su isto prelijepe a nisu one tanke koje se lahko slome...


Mislim da se zove edeka =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:21:54   
Ilhana RR
u Podlugovima je, ne u Ilijasu zeznu se ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:24:26   
neki
IZVORNA PORUKA: Ilhana

u Podlugovima je, ne u Ilijasu zeznu se ;)

Hvala ti na prijedloguuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:26:25   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Ilhana

u Podlugovima je, ne u Ilijasu zeznu se ;)

Hvala ti na prijedloguuser posted image



Cak imaju i one pelene jeftine sto je se o njima pricalo ovde... Hafu ja mislim...

joj ja ljetos Lamiji uzeli sintsajzer za 1 km, nisam imala nista igracaka joj i kad smo bili kod amidze i strine muzeve ja ti njoj uzmem to izigrala se ko ista... i jos neki igracaka joj kupila, puna vreca a dala mozda 10 km ukupno... cak i Pocoyo DVD joj uzela hehe =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:28:00   
neki
user posted image Cuj to...
Ma sto se tih pelena tice,ja se nesto ne smijem usuditi to kupiti,ma ne znam nesto mi.........Ne znamuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:29:07   
reallove
joooj kod nas u ze nekad bilo onih standova"sve po marku"nema sta nemauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:30:08   
Ilhana RR
Joj tako je u njemackoj bilo sve po 99 feninga, dok su jos marke bile... kako sam voljela tu prodavnicu... moglo je se naci majica dobri a ni marka... doduse tad sam nosila S i XS hehehe =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:31:38   
neki
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Joj tako je u njemackoj bilo sve po 99 feninga, dok su jos marke bile... kako sam voljela tu prodavnicu... moglo je se naci majica dobri a ni marka... doduse tad sam nosila S i XS hehehe =)

E dobra siuser posted image Ja sad nosim XXXXXXXXXXXXXLuser posted image user posted image user posted image Ali zato danas nadjoh na pijaci na Ciglanama super farmerke,15KM,pa odoh sutra po jos jedne(ima veeelikih brojevauser posted image )

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *