|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
21.12.2012 15:08:17   
kokouli
I love you ,ja eto imam danas takvo stanje ,ja sam kupovala u apoteci na socijalnom po ovoj cijeni ,a inace nam je sve tako od apoteke do apoteke marka 2 3 vise ili manje .Nasa posla.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
21.12.2012 15:12:59   
I love youu
Ja inace kupujem u onoj apoteci kod Careve djamije, a vidjela sam i ja po drugim apotekama da su razlicite cijene, mislim da je ova najmanja, jer sam u mnogim pitala cijenu. Probaj jesti kompot od sljiva za stolicu. Mada je normalno da je nemas u trudnoci, ne mora znaciti da je od tih tableta.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
22.12.2012 13:26:06   
kokouli
Ma kakva trudnoca ,tek proslo 5 dana od inseminacije ,prvi put koristim te utrice ,nekad davno sam pila Dabroston tablete ,u svakom slucaju hvala ti ,i jos da te pitam posto mi je receno da ih koristim dok ne dobijem user posted image ,a koristim ih od 15dc ,sad sam zbunjena ,kako i koliko dugo ti koristis vaginalno .

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
22.12.2012 17:40:26   
I love youu
Cekaj sad mi nista nije jasno?Zar se ove tablete ne koriste u trudnoci, zato sam pomislila da si trudna. Ja ih koristim od 3mj trudnoce a sad sam 6mj. Koristim ih vaginalno,al te iste tablete se mogu i oralno piti. To su koliko mi je rekao dr za ucvrscivanje ploda.Sto ih ti koristis?

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
22.12.2012 18:16:54   
Medić*
Kakva je razlika izmedju utrogestana(osim sto ide vaginalno ) i dabrostona znate li ? Ja koristim dabroston za ucvrscivanje ploda.

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.12.2012 18:17:35 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
22.12.2012 23:09:05   
kokouli
I love youu koristim ih za potporu zutom tijelu i da se opskrbi sluzokoza materice ne bi li se sta pricvrstilo.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
22.12.2012 23:12:15   
animagical

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Kakva je razlika izmedju utrogestana(osim sto ide vaginalno ) i dabrostona znate li ? Ja koristim dabroston za ucvrscivanje ploda.

meni dr rece da je utrogestan daleko kvalitetniji lijek, a druga razlika je sto on ne ide na recept pa ispadne poskupo, posebno ako se jako dugo koristi...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
23.12.2012 18:23:49   
I love youu
Hey zenice ja danas saznala da je utrogestan u tomu u istocnom sarajevu 14,80Km.Pa kome se da da tamo ide,ipak je jeftiniji nego ko kod nas, a on se duuugooo koristi pa ispadne skupo.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
24.12.2012 9:27:01   
kokouli
Sve je jeftinije u Istocnom Sarajevu ,i bolje su opremljeni ,imaju original lijekove ,a ovi vamo fus uvaljuju jos lupaju cijene od apoteke do apoteke ,prevaranti obicni.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
24.12.2012 10:38:02   
I love youu
Ja sam kontala ako mi sad dr produyi opet na 1 mj utrogestan otici tamo i kupiti 4 kutije, ipak kad se sve sabere to je 10KM jeftinije.10 po 10 se nabere. Krivo mi sto prije nisam isla tamo,koliko sam samo lijekova kupila i nekakvih vitamina i svega al eto sta je tu je.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
24.12.2012 14:37:32   
kokouli
Ma treba snjuhhati ,sto kazes 10 po 10 ,a svaki dan nova neka apoteka otvorena.Huja me odmah uhvati.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
24.12.2012 14:58:53   
Leva
Ja sam u apoteci Eurofarm Utrogestan uvijek placala po 15.35 KM i za tu razliku u cijeni mi se ne isplati otici zbog 4 kutije u I. Sa
Postoji znacajna razlika izmedju Dabrostona, Utrogestana i Progesteron Depo injekcija. Stvar je u kolicini progesterona i pomocnim komponentama od kojih zavisi kvaliteta lijeka.

< Poruku je uredio Leva -- 24.12.2012 14:59:35 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
24.12.2012 15:13:09   
kokouli
S tim sto su meni sad nakon inseminacije propisali 3x2 ,trebaju mi 3 kutije ,nije bas jeftino ,pus druge inekcije za stimulaciju ,meni je svaka usteda od koristi vjeruj mi Leva .

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
24.12.2012 18:09:42   
Leva
I. Sa po cijeni koja je ovdje navedena 4 kutije koliko meni treba za IVF dodju 59,2 KM a u Eurofarmu 61,4 KM. S obzirom da apoteka Eurofarm ima po gradu na vise mijesta Utrogestan mogu kupiti svaki dan a u I. Sa moram otici maksuz. Benzina koliko cu potrositi dok odem i vratim se vise od 2,2 KM stoga mislim da to za mene nije ekonomski isplativo. Druga stvar je recimo kada sam isla u Zg poslovno pa kupila tamo Utrogestan po 11 KM u vrijeme kada se u Sa nije mogao kupiti ispod 18 KM.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
8.1.2013 11:07:13   
maida_SA
Zdravo,ja sam citala forume vezano ya progesteron i prolaktin.Radila sam na 21.dc i prolaktin je bio 12,7, a progesteron 341!? Samo sam zbunjena da li je ovo lose ili je ok donekle? Jer pokusavamo da zatrudnim vec bar 3 godine!user posted image Muzu je sve ok!A danas su bakterijoloski nalazi gotovi i sutra vadim ostale nalaze na 8 dc!!!! Unaprijed hvala!!!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
8.1.2013 13:46:12   
Anoniman
Maida a da se nisi zabunila, nekako vise logike ima da ti je progesteron 12 a prolaktin 341, ako jesi onda ti je prolaktin u normali a on se inace vadi 2 ili 3 dc , a progesteron ti je malko nizak za 21. dc , mora biti barem 15 da bi upucivao na neki oblik ovulacije, mozda je u pitanju insuficijencija zutog tijela a to se da srediti kroz nekoliko ciklusa dabrostanom

(odgovor članu maida_SA)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
5.2.2013 18:53:43   
dandi84
Drage trudnice i trudilice ja od prekosutra pijem dabroston...Doktor mi ga je propisao da ga pijem od 14-25 dc....Nisam trudna al radimo na tome...
Nisam uspjela da ispratim ovu temu...Pije li neko od trudilica ove lijekove i kakvi su efekti??Ima li rezultata...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dandi84 -- 5.2.2013 18:54:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
7.2.2013 18:44:19   
emirita
ja maloprije kutiju utrogestana u Eurofarm apoteci platila 17,55. I oni podigli cijene :(

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
7.2.2013 19:43:35   
dandi84
emirita ako je utogestan isto što i dabroston onda ga možeš uzeti na recept za 1 KM...
Ja sam prekljuce uzela dabroston na recept i danas sam ga počela piti...Inače ako ne uzimaš na recept ošta oko 21KM, zavisi u kojoj apoteci kupuješ....user posted image

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
28.2.2013 12:43:42   
novo Ime
Drage moje,
danas je evo 11-ti dan kako koristim ove Utrice ( od 13-tog dc). 12. dc radjena iui. dobijem bubuljice, suha koza, uvijek mogu jesti, piskim svako malo, imam (da oprosti ko cita) vjetrove, napuhana, umorna, pospana... i pomislim to je to garant se zakacilo. uradim test 11-ti dan od IUI i negativan. ovi simptomi to je sve od Utrogestana a? btw prvi put ga koristim pa ne znam.



_____________________________

Endometrioza - 2007, 5x IUI, ICSI 3x, FET 1x
IDIOPAT
ICSI br.3 08.12.15 BINGO
"Kad pogodi te strijela sudbine, ti uzmi i poljubi je..."

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
27.3.2013 19:21:22   
bubamara_11
Da li se mogu uzeti DABROSTON TABLETE i bez recepta user posted image user posted image

(odgovor članu novo Ime)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
27.3.2013 19:25:09   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Emri_

Da li se mogu uzeti DABROSTON TABLETE i bez recepta user posted image user posted image

Mogu al na recept su ti 1 km a ovako 21 km...Znam jer sam ja htjela da ih kupim, mrsko mi bilo ici po recept i na kraju sam otisla po recept i uzela 4 kutije za 4 km...user posted image Ostaće mi nepuna kutija...Odakle si ti??Ja sam u Ze...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
27.3.2013 19:49:48   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Emri_

Da li se mogu uzeti DABROSTON TABLETE i bez recepta user posted image user posted image



emri daj adresu ja ti šaljem dvije kutije, samo mi se javi na PP

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
27.3.2013 20:06:29   
Medić*

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Emri_

Da li se mogu uzeti DABROSTON TABLETE i bez recepta user posted image user posted image



emri daj adresu ja ti šaljem dvije kutije, samo mi se javi na PP


Emri mogu, ja ih pila do 16 sedmice. Oko 18 km kostaju. Eto Mama Alma ce ti dvije kutije poslati :)



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
8.6.2013 16:22:48   
kokouli
Ja ne znam da li sam na pravom mjestu za postaviti sljedece pitanje ,naime posto mi se ciklus bio uneredio ljekar mi je da Primolut Nor ,i rekao da ga uzimam jos kroz naredna 2 ciklusa od 17dc pa tjekom 10 da 2x1 tabletu .E sad mene zanima ,posto se ja ne stitim od trudnoce a ovaj sam mjesec sva skolska ,bice i ovulacija i td.smijem li ja to nastaviti uzimati ,nista mi nije jasno ,radim na bebi .Ako neko zna pliz da mi odgovori.Nesto malo u uputstvu pise o tome ,kao ako neces trudnocu da se uzimaju kontraceptivi ,ako sam dobro skontala ,moze se i uz ovaj lijek ostati u drugom stanju.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *