|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 9:41:26   
M kao Mama
Na nekim temama možete vidjeti da sam ja u protekle dvije godine pisala da je Lajlin rođendan ko Ivkova slava, ali fakat je tako, ja ni ne znam koliko ljudi dođe, ali bude sigurno do 80 da ne lažem. I svi se lijepo smjestimo, doduše prvi dan navale svi bude ih do 40, a onda naredna dva . tri dana ostalid olaze kako ko može. Prvi rođendan sjećam se bio joj u petak, ja uzela slobodan dan i slavlje je počeleo u petak, a završilo u nedjelju.

Ja volim da mi se dolazi i volim da mi je veselje u kući, i ja i Haris volimo da ima sve, da ništa ne fali i da se obrukamo. Jednostavo tako smo naučeni.

Pića bude svakakovog, ali alkohola nema. Sokova kakvih poželiš, bude pita (u množini, nekoliko pita raznih), jagnje obavezno, piletina, salate, krompir, razni prilozi, rolati, meza.....,  slatko i obavezno rođ. torta.

Sve to bude i prođe, jeste da se malo mama i nana napate, ali sve za našu LAlu.

Aida, i kod mene nije neki veliki prostor, nekako se smjestimo, uglavnom muškarci su u dnevnom, a žene u svekrvinoj sobi, djeca u spavačoj i hodniku, ja i svekrva u kuhinji, hahahaha, uglavnom mimoiđemo se.

Dragog mi Boga evo koji narod budei prođe, ali vjeruj mi nikada se čaša nije slomila, a ne šta više.

Kod mene nema plastičnih tanjira, sve po PS, pa dokad budemo mogli gurati.

Imam ja mogučnost da odem u igraonu, ali nije minekako to-to, barem za sada. A kada bude veća, možda i ta opcija bude.

Sretno uglavnom kako god

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 10:24:01   
idana_85
Neki, onda imam mjesec dana da ponovo zatrudnim ako nezelim da moram cistiti sama, da mi muzic ocisti. Pih, a
tek prosli plodni dani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 10:33:29   
Amrino
Ne znam sta su druge zene pisale ali evo kako je kod nas bilo za Hamzin 1. rodjendan. Bilo je oko 50 dusa...i bruka djece.

- pravilo broj 1- svedski sto!- znaci nema prinosenja donosenja i sl. svako sebe posluzuje, svako sebi sam vadi hranu i toci pice. Mi smo trpezarijski sto i jos jedan "pomocni" gurnuli u cosak do zida i na njega smo poredali svu hranu- a ispod stola svo pice. (od hrane smo napravili dosta pecenih batacica, rusku salatu, male sendvice od francuskog hljeba- ono sudjuka, sir, namaz, kicele krastavice ili masline...toga smo dosta narezali i stavili u frizider i kada bi nestalo, neko ih je samo nabrzaka poslozio, kupili smo pite ja napravila salatu od pecenog povrca...i mislim da je to bilo to. Sokove sam kupovala samo u svijetlim bojama da mi ne ostaju fleke ako se prospu user posted image ).

- zatim- svo sudje, tanjiri, viljuske, kasike i case- je bilo jednokratno. Poslije samo bacis i nema pranja i sl.

- dalje...uza zid smo poredali one drvene balkonske stolice a iz dnevnog boravka smo sklonili sto, znaci napravili smo sirinu i napravili dosta prostora da se stoji...Iskreno- nisam ni planirala da svi sjede...mislim- to je djeciji rodjendan- treba trcati za djecom...Ko ocekuje da u cijeloj toj frci sjedi i da mu se prinosi i donosi- nije morao ni dolaziti.




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 10:38:14   
neki
IZVORNA PORUKA: idana_85

Neki, onda imam mjesec dana da ponovo zatrudnim ako nezelim da moram cistiti sama, da mi muzic ocisti. Pih, a
tek prosli plodni dani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Emoja draga,bice jos rodjendana aBd,vidjeces da je to sve slatko,pa i to pranje sudja posleuser posted image Eto ja ti postavih slike otprilike da vidis kako je kod mene bilo,jos se na slikama ne vidi sav narod,a bilo ih je 30 sigurno+djecicauser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 10:56:35   
idana_85
neki super atmosfera....

ma nije meni do pranja sudja,ima masina,a i pospremiti je lahko sto je za smece, sto nije u masinu, ostatak usisati...meni je najgora moja svekrva panicarka...njoj je vec zlo od svega....zato razmisljam kod svojih da napravim taj rodjendan


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 10:59:51   
neki
IZVORNA PORUKA: idana_85

neki super atmosfera....

ma nije meni do pranja sudja,ima masina,a i pospremiti je lahko sto je za smece, sto nije u masinu, ostatak usisati...meni je najgora moja svekrva panicarka...njoj je vec zlo od svega....zato razmisljam kod svojih da napravim taj rodjendan


Eh da je ljeto pa fino na kakvu vikendicu...Pa eto mozes i kod svojih,ima prostora,samo sto ces mamu zamucitiuser posted image Ali vjerujem da ce ona za svog slatkog unuka naravno izaci u susretuser posted image Uglavnom sretno,pa javni kako prodje sveuser posted image Naravno ako te jos sta zanima,samo pitaj;ljubni Rijadauser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 11:21:04   
Suzana
Uf cure svaka vam čast... Ne bih ja imala živaca... Zato kažem lijepa igraona...
Mi smo prvi rođendan slavili u dvije ture.
Igraonica sa djecu, drugove, drugarice, male bebe i djecu, a onda za vikend okrenuli janje na vikendici sa familijom. user posted image
Naravno, plastično suđe zakon.
Što manje srkleta to bolje.
Idana sretno šta god da odlučiš, već ti je par ženica dalo dobrih savjeta.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 12:24:27   
idana_85
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: idana_85

neki super atmosfera....

ma nije meni do pranja sudja,ima masina,a i pospremiti je lahko sto je za smece, sto nije u masinu, ostatak usisati...meni je najgora moja svekrva panicarka...njoj je vec zlo od svega....zato razmisljam kod svojih da napravim taj rodjendan


Eh da je ljeto pa fino na kakvu vikendicu...Pa eto mozes i kod svojih,ima prostora,samo sto ces mamu zamucitiuser posted image Ali vjerujem da ce ona za svog slatkog unuka naravno izaci u susretuser posted image Uglavnom sretno,pa javni kako prodje sveuser posted image Naravno ako te jos sta zanima,samo pitaj;ljubni Rijadauser posted image



Znas kako to ide s mamama. Moji su ga zeljni,dali bi na glavi da dubi. Sami su nam to predlagali. Ma da je lijepog vremena mi bi na Stojcevcu ili Vrelu Bosne ogranizovali piknik....


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
7.9.2009 13:31:29   
neki
Znam zeno znam,i moje dole jedva cekaju da ga dovedem;i jednog i drugoguser posted image A svekrva jedva ceka da ga vrati meni ako ga cuva po sahatauser posted image Ali nema veze,hB pa imamo svoje mameuser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
14.9.2009 18:10:17   
maja78 RR
Uh ja jos ne razmisljam jer znam da cu se za glavu uhvatiti gdje da ljude smjestim

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
14.9.2009 19:22:36   
idana_85
Joj ja se samo nerviram...moji svekar i svekrva hoce da organizujem svadbu, joj ubicu se majkemi


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako ugostiti kuci 30-40 ljudi0
14.9.2009 19:34:29   
maja78 RR
ma pusti njih, pa ne slave oni rodjendan sinu, vec ti, ti napravi kako tebi odgovara :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *