|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:25:10   
mali
user posted image Danijelaaaa super si

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:27:33   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Kesten

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..eminice bilo mi je samo 8...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uzalud se na godine sad izvlaci  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:29:24   
Kesten
.....zasto imam osjećaj da sam ovu story mogla za sebe da zadržim....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:31:38   
mali
Ma nisi baš je super,pravo si me nasmijalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:33:57   
Kesten
...bas mi je drago da sam te nasmijala, pa kad bi se čovjek svega mogao sjetiti..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:34:27   
Emina*
heheh, ama salim se maco moja, sta ti je....
Neka si ti nas nasmijala, pa cemo jedno mjesec dana kasnije zamoliti Dinu ili Amelu da obrise ove nase postove, jer i meni nije bas sad dobro, ako mama dodje, pa vidi.. 
Bice meni   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:38:19   
Kesten
....ma draga znam ja da se ti šališ sreco...
ma hajde dok mama nađe ovaj postav mi već u arhivi...user posted image user posted image user posted image
tješim se ja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zasto baš meni
22.3.2009 18:32:42   
Crvena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zasto baš meni
22.3.2009 18:42:41   
large
hej curke nasmijale ste me do suza
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

vole te mama i tata najvise bebacha nasa mava....

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zasto baš meni
22.3.2009 19:00:11   
bubamara80
kad sam bila manja mama mei mala običaj pratiti okom sa balkona, dok idem sa drugaricama u školu, a ja svako malo u balkon pogledam pa mahnem i tako gledajući u nju dobro klepim u stop znak -tada mi je bilo 8-9god

a sa 16-17 god. sam se uspjela okliznuti na stepenicu i ispasti iz autobusa-umrla sam od stida- nisam se smjela okrenuti da pogledam smiju li se svi, a svakako bila moja stanica user posted image

sa autobusima sam inače imala blamova- još jednom ja sa drugaricom vozim biciklo po cesti i trkamo se, digle dupe sa cica i ko će prije, a iza nas svira neko pa svira , ja se okrenem i vidim da smo blokirali put autobusu čovjek vozio 20km/h za nama a frontalno ispred  njega dva dupeta se njišu .. kad se sjetim..user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu large)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zasto baš meni
22.3.2009 19:24:15   
remzy
jao hanume imam i ja dosta smijesnih dogodovstina ,ali se trnutno nijedne nemogu sjetiti,mozda je razlog sto sam se pravo ismijala vasim postovima ....legende ste
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se javim cim se sjetim kojeg crnjaka iz svog zivota!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zasto baš meni
23.3.2009 11:47:13   
dana3
saznala sam da sam trudna preko testa naravno i sad bila sam na pregledu za dijabetes i kazem doku dam sam trudna.ok nemaproblema -rece dok i dade mi uputu za specijalni odjel za trudnice.tamo sam se javila, hajde sve ok i nakon DVA MJESECA kaze meni babica koja me vodila:da li si ti sigurna da si trudna???!!!!

ja kontam ko ovde nije normalan i pitam  sto to ona pita.prepala se , rekoh pobacila a da i ne znam,a kaze ona: ma ne to nego samo pise da je radjen kucni test pa da opet potvrdimouser posted image user posted image user posted image .tek tad sam uradila bolnicke nalaze i ultra zvuk da se potvrdi trudnoca.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dana3 -- 23.3.2009 11:48:36 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zasto baš meni
23.3.2009 21:37:39   
idana_85
Hehe, evo i moj biser...pitala sam muza nedavno ima li lav rogove.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Kad smo se zabavljali, posli kod jarana na kaficu,tu bili on i njegova djevojka. I sad idemo prvi put u kucu, moj hani obrazli i svratili da kupimo nesto, hajd rekoh ja cu, ti ostani u autu. I ja fino u prodavnicu, kupim sta spada i izadjem, otvorim auto, ono unutra haos. Suvozacevo sjediste pomjereno skroz nazad i naprijed neke vrece krompira. Ja se isfurala, kontam sta je, kad iza mene momak kaze "Lutko, mislim da si pogrijesila auto!" Ja stala, onako blijedo gledam nista mi nije jasno. Tako stojim skamenjena, lik u auto i ode, kad se pomakao moj hani u svom bibiju i  telefonira, nije ni skonto, a isto auto,boja,model sve...e kad sam se okinula smijati. A hani me blijedo gleda sta mi bi. Kad sam mu pricala...ma i dan danas me za to zezaju....
I jos mi se jednom desilo tako, on promijenio auto i ja fino da udjem, covjek neki sjedi. Ja rekoh samo pardon i zalupim kad dolazi on iza i kida se od smijeha, ja kontam on me cekao u autu....


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zasto baš meni
25.3.2009 20:58:08   
SelmydZany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Najjace ste,drage moje...ma,svako ima ovako nekih anegdota....ja se sad trenutno ne mogu sjetiti ni jedne svoje,ali dok se sjetim,navratit cu.....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zasto baš meni
25.3.2009 21:04:23   
lilyca
IZVORNA PORUKA: bubamara80

kad sam bila manja mama mei mala običaj pratiti okom sa balkona, dok idem sa drugaricama u školu, a ja svako malo u balkon pogledam pa mahnem i tako gledajući u nju dobro klepim u stop znak -tada mi je bilo 8-9god

a sa 16-17 god. sam se uspjela okliznuti na stepenicu i ispasti iz autobusa-umrla sam od stida- nisam se smjela okrenuti da pogledam smiju li se svi, a svakako bila moja stanica user posted image

sa autobusima sam inače imala blamova- još jednom ja sa drugaricom vozim biciklo po cesti i trkamo se, digle dupe sa cica i ko će prije, a iza nas svira neko pa svira , ja se okrenem i vidim da smo blokirali put autobusu čovjek vozio 20km/h za nama a frontalno ispred  njega dva dupeta se njišu .. kad se sjetim..user posted image

neces mi vjerovati i ja sam spucala tako u govornicu... a sa 16 ispala iz autobusa i to na punom ilidzanskom terminalu...sestri sam na izlasku ubacila cigaru u cizmu

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zasto baš meni
25.3.2009 21:13:42   
mala curica
Kada sam bila manja ,u snu sam uzela svoj jorgan
i otvorila frizider i pokusavam da ga stavim.
Moja mama se probudila i pita me :"Dzenana,sta to radis?"
a ja njoj odgovaram :"Moram ovo staviti u frizider a nikako ne moguuser posted image "

Ima toga jos mnogo,pa kada se sjetim pisemuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zasto baš meni
25.3.2009 21:15:29   
Crvena
IZVORNA PORUKA: idana_85

Ja se isfurala, kontam sta je, kad iza mene momak kaze "Lutko, mislim da si pogrijesila auto!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Draga idana toliko sam se ismijala, bojim se da ne probudim djecu. Odavno nisam cula nesto ovako simpaticno.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zasto baš meni
1.4.2009 14:52:01   
adannn
IZVORNA PORUKA: mala curica

Kada sam bila manja ,u snu sam uzela svoj jorgan
i otvorila frizider i pokusavam da ga stavim.
Moja mama se probudila i pita me :"Dzenana,sta to radis?"
a ja njoj odgovaram :"Moram ovo staviti u frizider a nikako ne moguuser posted image "

Ima toga jos mnogo,pa kada se sjetim pisemuser posted image

eee ovome sam se najviše ismijala...

Da sad i ja napišem kad sam se sjetila.....Hoćemo ja i dragi negdje na večeru i ja oprala kosu,skockala se i stojim ispred ogledala da samo malo na šiške stavim laka za kosu i fino je namjestim uzmem''lak'' i kada sam fino poprskala osjetim po mirisu (hmmm smradu) da to nije lak nego Raid(sprej za muhe i insekte).....Da ne govorim da je veče upropaštena i da sam morala ponovo prati kosu...........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zasto baš meni
1.4.2009 23:23:38   
SelmydZany
IZVORNA PORUKA: adann

Da sad i ja napišem kad sam se sjetila.....Hoćemo ja i dragi negdje na večeru i ja oprala kosu,skockala se i stojim ispred ogledala da samo malo na šiške stavim laka za kosu i fino je namjestim uzmem''lak'' i kada sam fino poprskala osjetim po mirisu (hmmm smradu) da to nije lak nego Raid(sprej za muhe i insekte).....Da ne govorim da je veče upropaštena i da sam morala ponovo prati kosu...........user posted image user posted image user posted image


A,dusa dragauser posted image bas mi je zao,ali eto sad imas cemu da smijes....user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zasto baš meni
1.4.2009 23:28:31   
adannn
Ma to je meni odmah bilo smješno,dugo su oni prepričavali tu moju ''nezgodu''user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zasto baš meni
1.4.2009 23:39:39   
mnn
nasmijale ste me..user posted image user posted image user posted image

imam ja jedan dogadjaj...srela ja jednom susjeda na stubištu i pitam ja njega šta vi nemate sina a on meni imam a ja pa ne vidjam ga ovdje baš...šta ne živi sa vama i ženom...a on meni živi ali je maleni pa se ne čuje...a ja onako zbunjena kažem a dobro onda ja sam mislila da su zvukovi koje čujem od vašeg sina a ne od vas...a on onako cven otišao gore...i promrljao ah pusti ti plavušu...tada sam bila plava...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zasto baš meni
6.4.2009 21:50:25   
SelmydZany
Nedavno moja mama i ja pricamo ujutro i kaze onda ce doci moj dajdza,pa da ce mu dati racun od struje da ode uplatiti i da ce ga pitati da li bi navratio do mesnice da kupi sir...i sve uredu,dolazi moj dajdza,ja se pozdravila i otisla do kuhinje,i oni pricaju i dolazim i sad ja cujem on govori"Otici cu ja sad to rijesiti" i ja k'o prava kazem da to treba prvo naruciti jer je gotovo vec podne,pa da je rasprodano,da on naruci,pa sutra ujutro ode po to....on sav zacudjen gleda u mene i kaze"Sta kazes,kako to mislis"kazem ja njemu"Pa,sir" kaze on"Kakav sir,o cemu ti"a ja cu ti njemu"Pa,o cemu vi pricate" kaze on "Pa,o uplacivanju racuna za struju"user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zasto baš meni
9.12.2009 21:26:47   
mummy
IZVORNA PORUKA: Sonja

eh da vam ispricam sta se juce desilo mojoj tetkiuser posted image
dosla ona iz njemacke i putovala skoro 17 sati a ne spava u busu...
i ona onako umorna nije htjela da odma legne nego razglabala sa nama...i posto je dosla da uradi spomenik djedu ..nazove covjeka koji radi i prica s njim...i pita nju tip:
"moze te li mi dati vas br.tel"?
a posto ona nema nas br.htjela je da da od moje mame...
i sad na papiru ispred nje stoji br.tog tipa i ona hop i cita njemu njegov br.user posted image ¸
kaze on njoj:
"pa gospodjo to je moj broj"
a ona ce ti njemu:
"izvinite gospodine ja sam puno putovala i vjerujte da nisam normalna"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam crkla od smijeha
cijeli dan je provaljivala sve izvrtala od umorauser posted image


Tako je moja mama kad je sagovornik pitao "jel vaš broj 400 40 1-400 18?" rekla "nije nego četiri četiri jedan četiri jedan osam."


< Poruku je uredio mummy -- 9.12.2009 21:28:47 >

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zasto baš meni
9.12.2009 21:37:56   
mummy
A moja sveki je krenula da kupi prsten za neku "mladu" i razgledala tako i vidjela neki s puno "kamenčića" pa je pitala tipa u zlatari "jesu li ovo silikoni?" a on joj bez ustručavanja odgovori "Gospođo, to su cirkoni, a silikoni se stavljaju na drugo mjesto!"

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zasto baš meni
19.4.2011 18:02:35   
Anoniman
ovo nije za blam vec bas na ovu temu  Zasto bas meni 

kako mi beba spava kuci ostala sama , ja i srednji sin u kolica (buggy) posli po starijeg da ga iz vrtica uzmemo  kako se iza coska pomoli tramvaj ja ti se zaletim da sto pre stignemo ovamo beba ostala kuci sto mi pameti, dostigoh ga ja i kako je od onih starijih tipova nije pogodan za kolica vec ih moram dizat i podignem ja kolica i i padnem ispod kolica user posted image user posted image user posted image user posted image , prednji tockovi u tramvaj a aja na trotoaru i zadnji deo kolica na meneuser posted image user posted image user posted image   pa ja se ne mogu setit kad sam pala user posted image user posted image ovolika zena se prepoloviuser posted image user posted image   sofer tramvaja izadje da mi pomogne i sav onaj narod sa stanice dotrca da me podigneuser posted image aja se zavalila od smijeha , udjoh ja al ne mogu smijeh kontrolisat  i na sledecu stanicu gde je i vrtic  spremam se da sidjem  a onaj narod isti oko mene sprema se da pomogne user posted image user posted image   meni jos uvek smijesno ovolika zena te se na trotoar prepoloviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *