|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:09:19   
milenium
...a što reći...moj čak i bilijar gleda.user posted image

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:10:19   
Anoniman
user posted image

eh, hajmo dalje


< Poruku je uredio dadada -- 9.9.2009 21:11:22 >

(odgovor članu ljubičica 28)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:11:00   
milenium
one kuglice mi čupaju živce,pa još moram gledat dok se on namist,pa de s koje će strane,pa koju boju,broj pa se kotrlja po sata ,nikako ućuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:12:03   
Anoniman
.....da izvinesuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:12:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

...a što reći...moj čak i bilijar gleda.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i moj zna gledat...e tada poludimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:12:27   
MinaMM
user posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:12:46   
irenaSA
Ama ljubav prema nogometu ne mora biti čistop " muška stvar "!
Ma navijamo i mi cure  - no pitanje je kada ljubav prerasta u zaluđenost i fanatizam.
Evo npr. već nekoliko dana s ponosom posmatram ćilimak koji sam kupila, vukla i postavljala u dnevnu a on: Eto...jest ću ovdje...znaš utakmica je!
OK, jedi gdje hoćeš user posted image  sve dok se satarš nije našao na mom divnom ćilimku u trenutku kada je bi GOOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image
OK, po drugi put. Večeras gledaš tekmu sutra ideš po Vanish da ribaš!user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:15:14   
irenaSA
A tek kada na TV nema ništa drugo oko 3 ujutro moj nađe pikado i karling user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:18:31   
milenium
pikado???još da mu i to napomenemuser posted image mene je čak navukao da gledam one kečereuser posted image user posted image user posted image  a sad upravo gleda hrvatska-engleska.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:20:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

pikado???još da mu i to napomenemuser posted image mene je čak navukao da gledam one kečereuser posted image user posted image user posted image  a sad upravo gleda hrvatska-engleska.


moj i tvoj mogu podrukuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:21:41   
marinela
I moj gleda hrvatska-engleska i hebe sve po spiskuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:22:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: irenaSA

Evo npr. već nekoliko dana s ponosom posmatram ćilimak koji sam kupila, vukla i postavljala u dnevnu a on: Eto...jest ću ovdje...znaš utakmica je!
OK, jedi gdje hoćeš user posted image  sve dok se satarš nije našao na mom divnom ćilimku u trenutku kada je bi GOOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image
OK, po drugi put. Večeras gledaš tekmu sutra ideš po Vanish da ribaš!user posted image


user posted image user posted image user posted image jadan on sutra, još ako se fleka od pradajza ne mogne skinuti-uf pamtiće dugo taj gouser posted image

(odgovor članu irenaSA)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:24:18   
marinela
Da napomenem...moj sve prati a jojs i tenira dvaput tjedno i jednom tjedno,uglavnom vikendom kad najvise mozemo biti skupa,ima utakmicu...pa vi sad viditeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:25:51   
mamanaa
IZVORNA PORUKA: marinela

Da napomenem...moj sve prati a jojs i tenira dvaput tjedno i jednom tjedno,uglavnom vikendom kad najvise mozemo biti skupa,ima utakmicu...pa vi sad viditeuser posted image user posted image

a ja mislila moj zaludjen.....
zelim ti puno strpljenja....


_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:26:04   
milenium
ja misla stvarno se bijuuser posted image user posted image user posted image a sad se i ja valjam od smjeha,od svih glupavih sportova ovaj mi je najdražiuser posted image
dadadauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:27:50   
marinela
mamanaa kako mi je hebeno,jos sam i trudna pa mi hormoni divljajuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:29:49   
milenium
moj čak uveo još jedan satelit,onaj DIGI .završi jedna počme druga,završi druga počme treća,završi treća...sve utakmice sa zida od kladionice se mogu pratit uživo.Aliiiiii zato je mogu rrrrrrrr
                                                rrrrrrrr
                                                rrrrrrringe
                                                 rajiiiiiiiiiiiiiituser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 21:31:08   
mamanaa
IZVORNA PORUKA: marinela

mamanaa kako mi je hebeno,jos sam i trudna pa mi hormoni divljajuuser posted image


ja sam odnedavno, prije nego sto je pocela ova frka oko fudbala od svekrve donijela neki mali tv i prikljucila ga sebi u spavacu, pa sada kada su ovakve noci sa po tsi utakmice u dva u razmaku od dva sata, svako sebi....



_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 22:10:52   
Romali
Volim te BiH user posted image user posted image user posted image

Dobro je momci, super ste bili. Svaka čast Nemanji Supićuuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 22:19:34   
veeseelaa
ja ne kužim zaludjenost bilo koje vrsteuser posted image  izuzev ako ću tim navijanjem, gubljenjem glasnih žica hajrovati lično
Ok je biti simpatizer al skakati po utakmicama, vikati, vriskati ja to ne kontam
Isto važi i za koncerte, ljudi se polomiše da uzmu autogram od neke "zvijezde" il da se s njom slikajuuser posted image  koja budalaština
ajde razumijem i ove mlađe, djeca se zabavljaju al kad vidim ove starije, pa se još i tuku po tribinama a igrači odoše kućama s punim džepovima il u neki restorana da proslave a jadni navijači se mlate, hapse ih i sl
Koja glupost, da nije smiješno bilo bi žalosno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 22:46:48   
žana o8
Košarka, fudbal ( sve moguće lige) , bilijar, boks, rukomet, atletika, tenis.... Nek mi je Bog na pomoći. Hvala bogu na drugom Tvi drugoj sobi, i jeftinom tepihu , pa me baš briga gdje jede i ako ga i pofleka. Igra košarku 2 puta sedmično, fudbal ( rekreativno ) 2 puta sedmično. Al ostariće on...

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 22:54:37   
veeseelaa
kod mene se u kući gleda šta ja želim user posted image user posted image user posted image , nekad i sama volim pogledati neku utakmicu bilo da je riječ o fudbalu, košarci i sl al da mi opali po cijeli dan po sportu to ne može
Kad mi se neke prijateljice žale da od svojih muževa ne mogu gledati ništa drugo do sporta ja se tome ibretim, dosta nam je što kuhamo, peremo i deveramo oko djece po cijeli dan još treba da mi kad uspavam malenu upali sport, ma bi ga po sred glave
Ako mu se gleda utakmicu a ja nisam za široki mu puti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 23:08:21   
M kao Mama
Koliko sam zaluđena govori činjenica da sam večerašnju utakmicu prespavala, legla da uspavam Lajlu i evo sad se probudih. Pitam HArisa ko je pobjedio , kad veli nerješeno.

Nekada sam voljela ići na utakmic, sada shvatam da je to bilo zato što su svi išli, pa eto i ja digla nogu ko ona žaba iz priče što je htjela da je potkuju kao konja. Vala me sport nikako ne zanima, ali nikako.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 23:13:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma

Nekada sam voljela ići na utakmic, sada shvatam da je to bilo zato što su svi išli, pa eto i ja digla nogu ko ona žaba iz priče što je htjela da je potkuju kao konja. Vala me sport nikako ne zanima, ali nikako.


jao dobra si, pa da većina ide i prati tekme zbog fola

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.9.2009 23:54:34   
tea lana
samo da vam javnem sta sad gledamo tenis Dzokovic Verdasko
sta me briga odmah mi slobodan konp.user posted image user posted image user posted image
Ma sad na stranu salu i ja volim sport,tolike godine sam bila aktivni sportista ali nekad ga bas pretjera.Mislim nije njemu mrsko da sta izostavi radi mog ceifa ali kad mi kaze da zna leci u 5 radi hokeja ili u 3 radi NBA utakmica e tada mi se kosa na glavi digne,ali ima i to prednosti moj i Lanin bracni krevet samo se rasirimo i uzivamo.user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *